ÇOCUK ŞAPKA, BERE, KULAKLIK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Çocuk Şapka, Bere, Kulaklık

Çocuk giyim aksesuarları arasında yer alan şapka, bere ve kulaklık modelleri, soğuktan korumaya yarayan önemli aksesuarlardandır. Şapka ve bere modelleri, gerek tasarımları gerekse işlevleri itibariyle birbirine benzerlik göstermektedir. Hem kız hem de erkek çocuk için kullanabileceğiniz bu aksesuarlar, renkli ve desenli olduğundan çocukların da sevdiği giyim ürünlerindendir. Ayrıca kategorimizde çocuklarınızın seveceği çizgi film karakterlerinin armalarını ya da resimlerini taşıyan lisanslı ürünler de bulunmaktadır.

Çocuk Şapka Çeşitleri

Çocuk Şapka Çeşitleri

Genel hatlarıyla şapkalar, yazlık ve kışlık olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yazlık şapkalar, çocukları güneş ışınlarından korumak amacıyla üretilmektedir. Kışlık şapka modelleri ise soğuk havalardan korunma amacıyla tercih edilmektedir. Yazlık şapka ve kışlık şapka modelleri, tasarımları itibariyle birbirinden ayrılmaktadır. Yazın kullanılan çocuk şapkaları, genellikle kasketli yapıda ve hava alacak şekilde tasarlanmaktadır. Böylece terleme minimuma indirilir. Bu yüzden hasır şapka modelleri yaz aylarında sıkça tercih edilmektedir. Kışlık şapka modelleri ise çocuklarınızın soğuktan korunmasını sağlamaktadır. Kışlık şapkalarda kullanılan materyaller; yün, kaşe ve polar gibi malzemelerdir. Bunların yanı sıra kategorimizde örgü şapka modellerine de rastlanmaktadır. Yün ve örgü şapka modellerine yönelmeden önce çocuğunuz yüne alerjisi olmadığından emin olmalısınız.

Bere Modelleri ve Fiyatları

Bere Modelleri ve Fiyatları

Çocuklarınızın kulak ve ense kısmının soğuktan korunmasını sağlayan bereler, takım halinde satılabildiği gibi, tekli olarak da satılabilmektedir. Atkı bere ve eldiven takımı olarak satılan modellerde genellikle aynı renkler ve desenler kullanılmaktadır. Siz de çocuğunuzun ihtiyacına ve zevkine göre ister bere takımı isterseniz de ayrı olarak bere satın alabilirsiniz. Çoğu bereler takım halinde satılan berelerden daha uygun fiyatlı olduğu gibi; marka ve materyale bağlı olarak farklılık gösteren istisnalar da bulunmaktadır. Kategorimizde Soobe, Zeyland, Disney, Chicco, Babygiz gibi pek çok sevilen markaya ait şapka, bere ve kulaklık modelleri yer almaktadır. Sayfamız üzerinden bunları inceleyerek bütçenize uygun olanını güvenle sipariş edebilirsiniz.

Kulaklık Modelleri ve Kullanımı

Kulaklık Modelleri ve Kullanımı

Vücudun denge organını içerisinde bulunduran kulakların kışın sıcak tutulması gerekmektedir. Özellikle rüzgarlara bağlı olarak meydana gelen kulak üşütmeleri sonucu, iltihaba bağlı tıkanmalar ve duyma yetisinde problemler yaşanabilmektedir. Kulakları soğuklardan korumak için bereler dışında kulaklıklar da yaygın olarak kullanılmaktadır. Tasarımları ve modelleri itibariyle çocukların dikkatini çekmekte olan kulaklık modelleri, genellikle bere kullanılmadığı zamanlarda tercih edilmektedir. Dışarıdan gelen ses yoğunluğunu da azaltmakta olan kulaklık modelleri, kulaklık koruyucu olarak da adlandırılmaktadır. Bu kulaklıklar genellikle peluş ve kürk materyallerinden üretilmektedir. Peluş kulaklıklar, kürk kulaklık modellerine göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Özellikle bere kullanmayı sevmeyen çocuklar için bu kulaklıklar idealdir. Siz de bere takmaya ikna edemedeğiniz çocuğunuzu soğuk ve rüzgardan kulaklıklar ile koruyabilirsiniz.