ÇOCUK ŞEMSİYE

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lüx Bayan Şemsiye Tam Otomatik Damlacık Desen Duman Gri

  (1)

  89,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lüx Kırılmaz Özellikli Bayan Şemsiye Marlux

  79,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lüx İstanbul Temalı Bayan Şemsiye Marlux

  79,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lüx Kırılmaz Özellikli Bayan Şemsiye Marlux

  79,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lüx Kırılmaz Özellikli Bayan Şemsiye Marlux

  79,90 TL

Çocuk Şemsiye

Şemsiye, genelde yağmurlu ve karlı havalarda kullanılan bir üründür. Yağmurdan, kardan ya da güneşten korunmak amacıyla kullandığımız bir araçtır. Hemen hemen her renk ve desende üretimi yapılmaktadır. Şemsiye tanımına bakıldığında ilk kullanıldığı dönemlerde güneşi durdurmak anlamına gelen parasol kelimesinden oluştuğu görülmektedir. Para durdurmak anlamına, sol ise güneş anlamına gelmektedir. Günümüzde genelde yağmurlu havalarda kullanılsa da güneşin şiddetli olduğu sıcak yaz günlerinde de kullanılabilmektedir. Gölgelik yapan şemsiyeniz sayesinde güneşin yakıcı ve zararlı etkisinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca kışın yoğun kar yağan günlerde veya dolu yağarken dolunun şiddetinden korumak amacıyla kullanılabilmektedir. Yağan kar yoğun bir biçimde yağıyorsa üzerinize düştüğünde eriyerek sizi ıslatabilir. Havanın son derece soğuk olduğu kış mevsiminde bu şekilde ıslanmanız ise hastalıklara davetiye çıkarabilir. Dolular da kimi zaman büyük ve şiddetli olabilmektedir. Bu yapıları sebebiyle vücudunuza geldiğinde canınız yanabilir. Yağmurlu havalarda da dışarı çıkmak durumunda kalmaktayız. Yağmurun dinmesini beklemek yerine çıkmamız gereken acil işlerimiz olabiliyor. Bu tarz durumlarda bize yardımcı olacak araç ise şüphesiz şemsiyelerdir. Bizi kuru tutmaya yardımcı yapısıyla ıslanmamızı engeller. Şemsiyeler genel olarak tutulabilen sap üzerine esnek teller yardımıyla gerilmiş, açıp kapatılabilen, su geçirmez bir kumaştan yapılan yarım daire şeklindeki aksesuarlardır. Taşınabilir yapılarıyla her an yanımızda bulundurabiliriz. Çocuklarımız için de bu durum geçerlidir. Çocuklar yapıları sebebiyle daha çabuk hasta olabilmektedir. Örneğin, soğuk havalarda bir yetişkin kadar iyi kendilerini koruyamayabilirler. Ayrıca yağmurlu havalarda çok çabuk ıslanabilirler. Yağmurlu veya karlı bir günde ıslanmak veya yoğun güneşe maruz kalmak da insanları hasta eden en bariz durumlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple çocuklara uygun olarak tasarlanan çocuk şemsiye kullanılabilir. Yetişkin şemsiyelerine oranla daha küçük yapıda tasarlanan bu ürünler çocukların taşıyabileceği ölçü ve ağırlıklarda üretilmektedir. Çocuk giyim ve çocuk aksesuar kategorisinde satışa sunulan ürünlerdir. Çok çeşitli renk ve modellerde olabilmekte ve bu özellikleri sayesinde çocukların ilgisini çekebilmekte ve daha cazip hale gelmektedir. Canlı renklerde ( kırmızı, mavi, pembe, turuncu, yeşil vb. ) ya da çocukların sevdiği çizgi film kahramanlarıyla ve kahramanlarla süslenebilmektedir.

 Farklı Farklı Şemsiye Çeşitleri

Farklı Farklı Şemsiye Çeşitleri

Şemsiyeler yardımıyla yağmur, kar, dolu, güneş gibi hava olaylarının olumsuz sonuçlarından korunmamız mümkündür. Yağmurlu havalarda ıslanmaz, güneşli havalarda güneşin yakıcı etkisine maruz kalmayız. Aynı şekilde kışın bazen yoğun kar yağışları yaşanabilmektedir. Şemsiyelerimiz sayesinde bu yoğun kar yağışlarından da etkilenme düzeyimiz minimum seviyeye inecektir. Şemsiyelerin bu işlevlerinin yanında farklı renk ve modelleri sayesinde şemsiyeleri tarzımıza uygun bir aksesuar haline getirmemiz de mümkündür. Kırmızıdan siyaha, puantiliyeden gökkuşağına, griden çizgiliye, çiçekliden sadeye, pembeden mora, maviden kelebek desenliye pek çok farklı renk ve desende şemsiye bulmak mümkündür. Hem kadınlar için hem erkekler için hem de unisex olarak üretilen şemsiyeler ile tarzınızı ve şıklığınızı yansıtmanız mümkün hale gelecektir. Farklı çeşitleri olan şemsiyelerin çeşitlerinden biri olan ve en sık tercih edilenler arasında yer alan çeşit baston şemsiyedir. Şemsiye, baston şeklinde olan kıvrımlı sapı sebebiyle bu ismi almıştır. Daha büyük yapıda olan şemsiyelerdir. Diğer bir çeşit şemsiye modeli katlanabilir şemsiyedir. Bu şemsiye de en çok bilinen ve tercih edilen şemsiye modelleri arasında yer almaktadır. Katlanabilir şemsiyeler katlanarak daha küçük bir boyuta getirebilmektedir. Torbaları da bulunan bu şemsiyeler bu torbalarına koyularak kullanılabilmektedir. Bu özellikle sayesinde kolaylıkla çantalarınıza sığabilen ürünleri her an yanınızda, çantanızda bulundurabilirsiniz. Diğer şemsiye çeşidi ise yay mekanizması ile açılıp kapanan şemsiyelerdir. Manuel şemsiyeler başka bir şemsiye çeşidi olup el ile açılıp kapanan otomatik olmayan şemsiye çeşididir. Yarı otomatik ya da tam otomatik şemsiye çeşitleri ise otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliklerine sahiptirler. Bu özellikleri ile manuel şemsiyelere oranla kullanımları daha kolay olabilmektedir. Otomatik şemsiyelerde şemsiyenin açılmasını sağlayan bir adet düğme bulunmaktadır. Bu düğme yardımıyla şemsiye tek bir hareket yardımıyla açılabilmektedir. Çocuk şemsiye çeşitleri üretilen diğer bir şemsiye çeşididir. Yetişkinlerin şemsiyelerine kıyasla çocuk şemsiyeleri daha minimal yapıda tasarlanmıştır. Ayrıca genelde katlanabilir veya tam otomatik olarak üretilmektedirler. Bu özellik sayesinde çocuklar şemsiyeyi tek başlarına açıp kapayabilecektir. Kolay bir açma kapama ve kullanma kolaylığı sağlayan bu özellik sayesinde çocuklarınız şemsiyelerini basit bir biçimde kullanabilecek. Kullanma rahatlığı sayesinde örneğin çocuklarınız okula giderken yağmurlu havalarda sizin de aklınız çocuklarınızda kalmayacak. Tek başlarına açabilecekleri ergonomik yapı ile zorluk yaşamadan küçük şemsiyelerini kullanabilecekler. Soğuk havalarda kullanılabilecek diğer çocuk şapka, bere ve kulaklık ihtiyaçlarınızı da temin edebilirsiniz.

Farklı Desen ve Modellerde Çocuk Şemsiyeleri

Farklı Desen ve Modellerde Çocuk Şemsiyeleri

Yetişkinler için farklı farklı şemsiye modelleri üretilmektedir. Aynı durum çocuk şemsiyeleri için de geçerlidir. Çocuklar için üretilen şemsiyeler genel olarak katlanabilir, yarı otomatik ya da tam otomatik şekilde üretilmektedir. Bunun yanında kırmızı çocuk şemsiye sık üretilen modellerden bir tanesidir. Kırmızı rengi hem erkek çocukların hem de kız çocukların kullanabildiği unisex bir renktir. Ayrıca canlı ve sıcak bir renk olmasından kaynaklı çocuklar tarafından genelde sevilen bir renk olma özelliği taşımaktadır. Canlı yapısı sebebiyle çocukların dikkatini çekmektedir. Kırmızı çocuk şemsiyeleri bu dikkat çekici formları sebebiyle çocuklar tarafından beğenilip severek kullanılan modeller arasında yerlerini alır. Sık tercih edilen diğer bir model desenli çocuk şemsiye modelidir. Bu modeller üzerinde çocukların sevebileceği tarzda desenler bulunmaktadır. Çocukların çoğu hayvanları çok sevmektedir. Bu sebeple hayvan desenli modeller yine sık tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır. Kedili, köpekli, kuşlu, kelebekli, ayıcıklı, tavşanlı çocuk şemsiyeleri çok satan hayvanlı desenlerdir. Renkli çocuk şemsiye modelleri ise canlı yapıları ile çocukların dikkati çeken ve sevdikleri modeller içinde yer alır. Gökkuşağının tüm renklerini üzerinde bulunduran bu şemsiyeler özellikle kız çocuklarının çok ilgisini çekmektedir. Şemsiye döndürüldüğünde ortaya bir renk cümbüşü çıkmaktadır. Bu durum çocuklar için aynı zamanda bir oyun haline gelebilmektedir. Kırmızı, sarı, turuncu, yeşil, mavi renklerini içerisinde bulunduran bu gökkuşağı modeli çok sevecek çocuklarınız bu şemsiyeyi yanından ayırmayacaktır. Baskılı çocuk şemsiye modellerine özellikle çizgi film kahramanlarının baskıları basılmaktadır. Çocuklar genelde çizgi filmleri izlemeye bayılırlar. Bu sebeple kullandıkları eşyalarında sık sık bu çizgi film kahramanlarına yer vermek isterler. Markalar da bu sebeple çizgi film kahramanlarını içeren ürünler üretmektedir. Çocukların severek izlediği çizgi filmlerde sevdikleri çeşitli kahramanlar vardır. Örneğin Pijamaskeliler çizgi filmi ve kahramanları buna örnektir. Aynı şekilde Disney kahramanları da çoğu çocuk tarafından çok sevilmektedir. Özellikle kız çocuklar Winx Club ve Barbie gibi çizgi filmleri severek izlerler. Bu çizgi filmlerde yer alan Barbie, Bloom, Stella gibi karakterlerin yer aldığı çeşitli eşyaları mevcuttur. Şemsiye üreticileri de bu tip çizgi film kahramanlarını ürünlerine basmaktadır. Bu sayede şemsiyelerin albeniliği artmaktadır. Çocuklar tarafından daha çok sevilmekte ve kullanılmaktadır. Çocukları aynı zamanda Örümcek Adam, Batman gibi süper kahramanları da ilgiyle takip etmektedir. Çocuk şemsiyeleri üzerine bu süper kahramanların logoları, simgeleri veya kendileri baskı olarak basılabilmektedir. Bu tarz şemsiyeler de çocuklar tarafından severek ve beğenerek kullanılır.

 Çeşit Çeşit Çocuk Şemsiyesinin Güvenilir Adresi

Çeşit Çeşit Çocuk Şemsiyesinin Güvenilir Adresi

Çocuk şemsiye modelleri sayfamızda çok çeşitli desen ve modellerde satışa sunulmaktadır. Onlarca model içerisinden çocuğunuzun severek beğenerek kullanacağı modelde şemsiyeyi bulabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olan sayfamızdan satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu modeller arasında gökkuşağı desenli olmaları dolayısıyla dekor şemsiyesi olarak da kullanılabilmektedir. Sarı, turuncu, kırmızı, pembe, mavi, lacivert, mor gibi gökkuşağında bulunan renklerden oluşan bu şemsiyeler çocuğunuzun oldukça ilgisi çekebilecek modeller arasında yer almaktadır. Genellikle baston şemsiye sınıfında üretimleri yapılmaktadır. Yani otomatik olarak açılsalar da manuel olarak kapatmanız gerekmektedir. Renkli yapıları sayesinde dikkat çekici ve güzel görünüme sahip olan bu modeller dekor olarak kullanıldığında da oldukça kullanışlı birer ürün haline gelmektedir. Fotoğraf çekimi gibi etkinliklerde sıklıkla kullanılan şemsiyeler arasında yer alırlar. Çocuğunuzun yanı sıra bu ürünleri siz de alıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha küçük yapıda olan bu ürünleri günlük olarak kullanabileceğiniz gibi çeşitli özel etkinlikler de kullanabilirsiniz. Bu gökkuşağı modellerinin yanında özellikle erkek çocuklarınız için tercih edebileceğiniz arabalı, uçaklı, motorlu baskıları bulunan ürünler de yer almaktadır. Bu ürünler genel olarak otomatik ya da yarı otomatik mekanizmalı üretilmektedir. Bu sayede çocuğunuza açma kapama kolaylığı sunar. Araba, uçak, motor gibi desenlerle süslenen ürünler çocuklarınızın ilgisi çekmekte ve ürünü severek kullanmalarına yol açmaktadır. Aynı şekilde kız çocuklarınız için de pembe, mor gibi renklerde satışa sunulan Hello Kitty, Barbie, Winx Clup, Polly Pocet gibi figürlere sahip olan modeller mevcuttur. Bu ürünler genelde pongee isimli kaliteli su geçirmez kumaştan üretilen ürünlerdir. Otomatik açma kapama mekanizmasına sahiptirler. Çocuklar için üretildikleri için daha küçük yapıda ve kolay açma kapama imkanına sahip olarak üretilirler. Bunun yanı sıra Barbie, Winx gibi figürler kullanılarak üretilmeleri çocuklarınızın bu ürünleri beğenme olasılığını üst düzeye taşımakta ve severek kullanmalarına sebep olmaktadır. Bu sayede yağmurlu ve karlı günlerde çocuklarınız şemsiyeleri severek yanlarına alacak ve keyifle kullanmak isteyecektir. Ürünlerin genel olarak tutamaçları plastiktir. Bu plastik yapı ürünün daha hafif olmasını sağlar. Bu sayede çocuğunuz ürünü taşırken hafif yapısı sebebiyle zorluk yaşamaz, kolay bir biçimde taşıyabilir. Küçük boyuta gelebilmeleri sayesinde ise çantalarına rahatlıkla yerleştirebilirler.

 Çocuk Şemsiyelerinde Model Çeşitleri

Çocuk Şemsiyelerinde Model Çeşitleri

Çocuk şemsiye tavsiye için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Alıcıların yaptıkları yorumları ve değerlendirmeleri inceleyerek size uygun satıcıdan satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Batman gibi kahramanların baskısının olduğu modeller sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Batman logosunun deseni bulunabildiği gibi Batman' in kendi figürünün de yer aldığı modelde ürünleri bulmak mümkündür. Özellikle erkek çocuklar tarafından tercih edilen ve sevilen bir kahramandır. Bu özelliği nedeniyle erkek çocuklar tarafından sık tercih edilen bir model olma özelliğine sahiptirler. Bu ürünler genelde lisanslı olarak üretilen ürünlerdir. Bu sebeple son derece kaliteli olarak üretimleri yapılmaktadır. Kaliteli, su geçirmez kumaştan ve sağlam tutamaçtan üretilerek uzun süreli bir kullanım olanağı sunar. Bunun yanı sıra çocuklar için üretilen bu şemsiler otomatik ya da yarı otomatik açma kapama mekanizmasıyla donatılırlar. Bu sebeple çocuğunuz zorlanmadan ürünü açıp kapatabilmekte ve çantasına yerleştirebilmektedir. Pj Maskeliler de son zamanlarda çocuklar tarafından ilgiyle izlenen çizgi filmlerin başında gelmektedir. Pj Maskelilerin bulunduğu desende üretilen eşyaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu eşyalar arasında şemsiyeler de bulunmaktadır. Severek izledikleri bu çizgi filmin kahramanlarının kendilerine ait bir aksesuarda yer alması çocukların son derece hoşuna gitmektedir. Pj Maskeliler çizgi filminde 3 ana kahraman yer almaktadır. Her 3 kahramanın da bulunduğu modellerin yanı sıra ayrı ayrı tek başlarına yer aldıkları modelleri de bulmak mümkündür. Genelde bu ürünler Pongee kumaştan üretilmektedir. Bunun yanı sıra tıpkı Batman gibi figürlerin kullanıldığı modeller gibi lisanslı olarak üretilen modellerdir. Diğer bir sıkça tercih edilen modeller Arabalar filminin figürlerinin yer aldığı modellerdir. Özellikle erkek çocuklar tarafından sevilen bir film serisi olan Arabalar çok çeşitli eşyalarda desen olarak kullanılmaktadır. Filmde yer alan çeşitli kahramanların ya da filmin logosu kullanılarak yapılan desenler oldukça renkli ve güzel bir görünüme sahiptirler. Sık tercih edilen desenler arasında Spiderman, Frozen, Marvel Avangers ve Ben10 gibi çizgi filmlerin karakterleri de yer almaktadır. Çocuğunuzun isteğine göre bir seçim yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bulunan ürünler sayesinde çocuğunuzun sevdiği renkte ürün seçimi yaparak sevdiği kahramanlarla süslenmiş ürünleri satın alabilirsiniz. Mavi, lacivert, kırmızı, sarı, mor, pembe gibi çok çeşitli renklerde üretilebilen bu ürünler ile çocuğunuz şemsiyesini yanından ayırmak istemeyecektir.

Hem Erkek Hem Kız Çocuklarınız için Farklı Çocuk Şemsiye Modelleri

Hem Erkek Hem Kız Çocuklarınız için Farklı Çocuk Şemsiye Modeller

Sayfamızda pek çok model mevcuttur. Erkek çocuk şemsiye modelleri denilince akla daha çok süper kahramanlı modeller gelmektedir. Bu modellerin yanı sıra araba, uçak, motor gibi desenlerle süslenen modeller de sıklıkla kullanılan figürler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra daha çok mavi, siyah, sarı, lacivert, beyaz, kırmızı gibi unisex renkler kullanılarak üretilen bu ürünler çocuğunuzun sevdiği renge göre seçim yapmasına olanak sağlamaktadır. Örneğin, Örümcek Adam deseninin kullanıldığı ürünler oldukça sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Örümcek Adam'ın kendi figürünün yanı sıra Örümcek Adam filminde yer alan diğer kahramanlara ya da Örümcek Adam'ın logosu basılarak üretilen ürünler çocuklarınız için tercih edilirliği yüksek ürünler olmaktadır. Genelde kırmızı renkte üretilen ürünlerdir. Bu özellikleri sebebiyle canlı bir görünüme sahiptirler. Genel olarak lisanslı olarak üretilirler. Kaliteli ve uzun ömürlü bir formdadırlar. Örümcek Adam'ın yanı sıra diğer süper kahraman desenlerinin olduğu modelleri de rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Geniş renk ve model çeşidi arasında çocuğunuzun severek izlediği çizgi film kahramanlarına basit bir inceleme yaparak ulaşabilirsiniz. Desenli modellerin yanı sıra çocuğunuzun tercihine göre düz modellere de ulaşmanız mümkündür. Kız çocuk şemsiye modelleri denilince ise akla ilk gelen modeller Barbie, Winx, peri kızı gibi modeller olmaktadır. Genelde mor, pembe, beyaz, kırmızı gibi renkler kullanılarak üretilen bu modeller oldukça renkli ve canlı bir görünüme sahiptir. Çiçek, kalp, kelebek gibi figürlerle de ek süsleme yapılan bu ürünler canlı formaları sebebiyle de oldukça şık ürünler olarak bilinmektedir. Kız ve erkek modellerinin yanı sıra bazı ürünler unisex olarak üretilerek hayvan gibi desenler kullanılabilmektedir. Örneğin, ayıcık, kedi, köpek gibi hayvan figürleriyle süslenen bu ürünler tüm çocuklar için uygun birer seçim haline gelebilmektedir. Bazı şemsiyeler bardak şemsiye olarak isimlendirilen bir model ile üretilmektedir. Bu modelde üretilen ürünler iç içe geçen ürünlerdir. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen ürünlerin kullanım süresi her zaman daha fazla olmaktadır. Sayfamızdaki ürünler genelde lisanslı ürünlerdir. Bu özellikleri sebebiyle kaliteli ürünler arasında yer alırlar. Sağlığa zararlı malzeme kullanılmadan üretilen ürünler çocuğunuz için sağlıklı birer ürün haline gelirler. Bu sebeple gönül rahatlığıyla seçim yapabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı model ve seçenekler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ürün çeşitliliği fazla olan sayfamızda çocuğunuzun zevkine göre şemsiye seçimi yapabilirsiniz.