Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Kumaş Türü

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kemer & Pantolon Askısı

için 363 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çocuk Kemer & Pantolon Askısı

Kemer ve askı gibi aksesuarlar, işlevselliğinin yanında görsel olarak da kıyafete değer katan ürünler arasında yer alır. Kategori, erkek ve kadınlar için kullanıma sunduğu farklı kemer ve pantolon askısı modellerinin yanında, çocuklar için de farklı renk ve modelde keyifli ürünler sunarken kullanıcılar, değişik aksesuarlarla şık olmanın avantajını yaşar. Askı pantolonların düşmesini engelleyen ve kemer yerine geçen çocuk aksesuar ürünü olduğu gibi, pantolonları ütüsü bozulmadan saklayan aparatlar anlamına da gelirken, kemer sadece pantolonda değil elbise ve etek üzerinde kullanılan deri, hasır ve kumaş gibi modelleriyle kıyafete farklı bir hava katar. Diğer yandan bazı kıyafetler ve bazı vücut şekilleri için kemerden ziyade kıyafetin düşmesini engellemenin yanında şık bir görsel de sunacak askılar tercih edilir. Özellikle özel günlerde çocukların kıyafetlerinin bir parçası haline gelen çocuk pantolon askısı, aynı renk papyonu ve farklı renkleriyle çocukların beğenisini kazanır.

Çocuk Kemer ve Pantolon Askısı Kombinlere Renk Katar

Çocuk Kemer ve Pantolon Askısı Kombinlere Renk Katar

Kemer, tunç çağından bu yana, farklı formlarıyla insanların kıyafetlerini tutmak için kullandıkları önemli aksesuarlar arasında yer alır. Askının tarihi kemere göre yakın olsa da bir döneme damgasını vurmuş ve hala kullanılmaya devam eden bir aksesuardır. Zamanla modernize olarak günümüze kadar gelen askı modelleri, daha önce erkekler tarafından yoğunlukla kullanılırken günümüzde kadınların da kombinlerine girer. Kemer askısı , genellikle pantolonun kemer takılan yerine klipslerle bağlanacak şekilde tasarlanır. Bazı modellerde ön kısmında iki klips, arkada ise tek klips bulunurken askının düşmesinin önüne geçmesi için arkada çapraz askı kullanılır. Kullanımı rahat olmasının dışında ergonomik de olan askı modelleri, konforlu haliyle kullanıcılarının beğenisini kazanır. Hem şık bir görsel sunması hem de işlevini yerine getirmesi, askıları tercih edilebilir kılar. Klipsli modellerin yanında düğmeli modellerinin de olması, kullanıcılarına tercih olanağı sunarken pantolon kemer askısı düğmeli modelinde, askılar pantolonun iç bölgesinde bulunan düğmelere sabitlenerek kullanılır. Klipsli model ise ürün klipsler vasıtasıyla pantolona sabitlenir. Modele göre askıda bulunan klips sayısı, değişkenlik gösterir. 4 klipsli pantolon askısı olduğu gibi farklı sayılarda klipsin bulunduğu modeller de mevcuttur. Günlük kullanım için olan formların yanında kayak gibi sporlarda kullanılan modeller de sporcunun rahat hareket etmesine destek olur. Kemer kullanmaya gerek bırakmayan askılar esnek olarak tasarlandığından her bedene uyum sağlamasıyla bilinirken deri olarak tasarlanan formları ise ayarlanabilir şekildedir. Lastikli modeller, spor bir tarz kazandırırken deri modeller ise klasik ve şık görüntüsüyle dikkat çeker. Figürlü pantolon askısı daha çok çocuk modellerinde ortaya çıkarken sadece askılar değil çocuk kemerleri de farklı figürlerle dikkat çeker. Bazı kemerlerde yer alan kış teması ve ışık detayının yanında 3 farklı bedene uygun olarak tasarlanmış olması, kemerin diğer avantajıdır. Hem çocuk pantolon askıları hem de kemerleri, renkli ve puantiyeli modelleriyle çocukların beğenisini kazanır. Diğer yandan pantolon askısının yanında papyon da kombinlerin vazgeçilmezi olarak özel günlerde kullanıcılarının şık görünmesini sağlar. Hem çocuk hem de büyüklerde papyon ve askı kombini, neredeyse bir gelenek haline gelir. Kadınların kullanımında ise renkli ve şık tasarımlar dikkat çeker.

 Çocuk Kemer ve Pantolon Askısı ile Konforu Garantileyin!

Çocuk Kemer ve Pantolon Askısı ile Konforu Garantileyin!

Kıyafetlerde her ne kadar moda olan tasarımlar, ön planda olsa da özellikle günümüz dünyasında rahatlık daha ön plana çıkmaya başladı demek yerinde olur. Pantolon askısını hem kemer yerine kullanılan aksesuar hem de pantolonların asıldığı işlevsel aparat olarak tanımlamakta fayda var. Biri kıyafetlerin şık görünmesine destek olurken diğeri ise kıyafetlerin formunu korumasına yardımcı olur. Hareketli pantolon askısı da pantolonların ütüsünün bozulmadan muhafaza edilmesini sağlayan pratik bir üründür. Bunun yanında askı, birden fazla pantolonu aynı anda saklamaya olanak sağlarken hareketli olması sayesinde ise gardıropta sadece bir pantolonluk yer kaplayarak yerden tasarruf edilmesine yardımcı olur. Dayanıklı krom askılar sayesinde pantolonların kırışmasının önüne geçerken kemer ve eşarp gibi farklı aksesuarları da o askıya asarak muhafaza etmek kolaydır. 5 li pantolon askısı olarak tasarlanan ürünün sağladığı yer avantajı sayesinde kullanıcılar gardıroplarını en optimum seviyede kullanabilmenin avantajını yaşarlar. Bunun yanında seyahate çıkarken pantolonları askıdan alarak buruşmadan yerleştirmek de daha kolaydır. Gardırop aparatı olarak kullanılan askı modellerinden pantolonlarda kullanılan askı modeline geçildiğinde 6 klipsli pantolon askısı modelleri dikkat çekicidir. Bu modellerde bant şekli Y bant olarak tasarlanır. Likra materyalden üretilen model, farklı renkleriyle her türlü kombine uyum sağlar. 6 adet klipse sahip üründe klips, 4 adet önde 2 adet arkada olarak tasarlanır. Klipslerin bağlı olduğu parçalar, deri olarak tasarlanırken askı 3,5 cm’lik lastikten üretilir. Lastik olduğu için yeterli elastikiyete sahip olduğundan farklı ölçülerdeki insanların kullanımına uygundur. Bazı çapraz pantolon askısı modelleri ise 4 klipsli olarak üretilmiş olup malzemesi kumaştır. Siyah, sarı, kırmızı, bej, bordo, lacivert, gri gibi farklı renkleri olan askı, lastik olmadığı için ayarlanabilir şekilde tasarlanır. Her haliyle hem çocuklarda hem de büyüklerde konforu garantileyen askı modellerinin renkli halleri de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Hem etek hem de pantolonlarda kullanıldığında kombinin tamamına sağladığı görsel avantajla klasik ve spor kombinlerde rahatlıkla kullanılır.

 Çocuk Kemer ve Pantolon Askı Modelleri

Çocuk Kemer ve Pantolon Askı Modelleri

Askı modeli hem pantolon hem de gardrop askısı olarak iki anlamda düşünüldüğünde her iki haliyle de fonksiyonel olduğunu söylemek yerinde olur. Gardıroplarda kullanılan askılar yerden avantaj sağlayarak pantolonların kırışmadan muhafaza edilmesine katkı sağlarken pantolon kemeri yerine kullanılan aksı modelleri ise rengarenk kombinler yapmaya olanak tanır. Çoklu pantolon askısı birden fazla pantolonu aynı anda depolayabilirken sağladığı yer tasarrufuyla da kullanıcılarını memnun eder. Kullanıcı, ihtiyacına göre hareketli ya da sabit modelleri tercih edebilir. Her durumda ürünün materyali ve pantolonlar arasındaki mesafe, pantolon, şal gibi kıyafetleri kırışmadan depolar. Bu özelliği sayesinde kullanıcı kıyafetlerinin ütüsünün bozulması gibi bir endişe yaşamaz. Diğer yandan siyah pantolon askısı olarak tasarlanan model, klasik kıyafetlerde hem lastik hem de kumaş haliyle oldukça asil durur. Beyaz gömleklerin üzerine takılan askılar, siyah papyon ile bir arada kullanıldığı gibi tek başına kullanıldığında da oldukça şık durur. 2 metal klipsli modelden 6 klipsli modele kadar farklı sabitleme aparatlarının yanında düğmeli formlarının da olması, kullanıcıları farklı tarzlarla buluşturur. Pantolon askısı modelleri üretiminde kullanılan materyallerin yanında çapraz, Y, yandan iki klipsin tuttuğu formlarıyla da kıyafetlerini kemer ve askıyla zenginleştirmek isteyenlere çeşitli alternatifler sunar. Kadınlar daha çok ekose ve kot pantolonlar üzerinde tercih ederken ergonomik ve pratik kullanımından dolayı anne babalar hem kız hem de erkek çocuklarında farklı renk ve tarzlardaki askı modellerini tercih edebilirler. Kategori bir yandan tek renk, çift renk, deri detay gibi çeşitli özelliklere sahip askı modellerini kullanıcılarıyla buluştururken diğer yandan da çocuklar için sağladığı eğlenceli figürler barındıran modelleriyle çocuklara severek kullanacakları ürünler sunar. Renkli pantolon askısı da her türlü kıyafete sağladığı uyumla dikkat çeker. Stil sahibi erkek ve kadınların kullanırken keyif aldığı aksesuarlardan olan askılara polisiye dizilerde de rastlamak mümkündür. Bu tür ürünlerin kullanım nedenleri ise konforlu ve ergonomik olmasıdır. Deri, plastik, kumaş, örme çocuk kemer modelleri de çocuk kıyafetlerinde pantolonu tutması için tercih edilirken görsel olarak da şık duran modelleri seçilir. Kemer ve pantolon askısı fiyatları ve çocuk kemeri modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak, ihtiyacınız olan ürünün siparişini güvenle oluşturmak için sayfayı inceleyebilirsiniz.