Atkı & Eldiven

için 648 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Atkı & Eldiven

Soğuk havalarda çocukları korumak amacıyla kullanılan atkı ve eldiven modellerini dilerseniz takım halinde satın alabileceğiniz gibi tekli olarak da edinebilirsiniz. Kız çocuk atkı ve eldiven modelleri erkek çocuk modellerine göre daha renkli ve desenli olur. Her yaş grubunda farklı boyutlara sahip bu aksesuarlar arasından seçim yaparken pek çok noktaya dikkat etmeniz gerekir. Atkı modelleriyle benzerlik gösteren boyunluk aksesuarı da bulunmaktadır. Atkı ve eldiven modelleri, berelerle bir arada takım olarak da satılmaktadır. Çocuklarınız için yapacağınız atkı ve eldiven seçimleri esnasında, çocukları üşütmeyecek malzemeden üretilmiş olanları almaya dikkat etmelisiniz.

Atkı ve Eldiven Kullanmanın Faydaları

Atkı & Eldiven Kullanmanın Faydaları

Soğuk hava, cilde zarar veren en büyük etkenlerden biridir. Cildin fazlaca soğuk havaya maruz kalması, vücutta kuruluğa ve su kaybına neden olmaktadır. Özellikle gelişme çağında olan çocuklarınız açısından su kaybı, ciddi sağlık problemlerine yol açabilmektedir. Atkı kullanımı, soğukla en çok temas eden yüz çevresi için oldukça önemlidir. Atkılar sayesinde soğuk hava cilde ulaşamadan etkisini yitirmektedir. Eldiven kullanılması ise soğuktan dolayı meydana gelebilecek el çatlaklarını engellemektedir. Atkı eldiven bere seti modellerini, çocuklarınızın cildini rahatsız etmeyecek ve sıkı koruma sağlayacak malzemeden üretilenler arasından seçmelisiniz. Yün atkı eldiven modelleri ciltte kaşıntıya yol açacağından, polar malzemeden üretilen modeller çocuklarınız için daha tercih edilebilir olacaktır.

Atkı ve Eldiven Çeşitleri

Atkı & Eldiven Çeşitleri

Atkı ve eldiven modelleri, birçok farklı materyal kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan materyaller, dayanıklılık ve koruma açısından da farklılık göstermektedir. Çocuk atkı modelleri için kullanılan materyaller; süet, suni süet, deri, suni deri, peluş, polar, kaşe, yün ve örgü gibidir. Süet, polar ve peluş atkı eldiven seti, diğer malzemeden üretilenlere göre daha sıcak tutmakta ve soğuğu geçirmemektedir. Bu sebepten, çocuklarınız için tercih edebileceğiniz en güvenilir materyaller bunlar olacaktır. Örgü ve yün atkı eldiven modelleri, kaşındırmaları sebebiyle fazla tercih edilmemektedir. Deri atkı bere eldiven takımı modelleri, diğer materyallerden üretilenlere göre daha uzun kullanım süresi sunmaktadır. Atkı bere eldiven takımı fiyatları, üretildikleri sundukları dayanıklılıklarına ve markalarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Polar, süet gibi modeller diğer modellere göre daha uygun fiyatlarda karşınıza çıkmaktadır.

Atkı & Eldiven Takımı Fiyatları

Atkı & Eldiven Takımı Fiyatları

Atkı eldiven takımı fiyatları, modellere ve üretildikleri materyallere göre değişiklik göstermektedir. Deri ve polar takımlar, diğer materyallere göre daha fazla dayanıklılık sunduğundan dolayı fiyatları da daha farklı olmaktadır. Örgü atkı üretimi esnasında fazlaca emek harcanmaktadır. Bu sebepten dolayı, süet, pelüş vb. gibi materyallerden üretilen atkı eldiven takımları, örgü atkı ve eldiven modellerine göre daha uygun fiyatlarda olmaktadır. Tek olarak ve takım halinde de satılabilen bu modeller, takım olarak satıldığında daha fazla bütçe ayırmanızı getirmektedir. Atkı bere eldiven takımı fiyatları da üretildikleri malzemelere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Belli markalar tarafından üretilen ve özellikle çizgi film karakterlerinin baskılarının kullanıldığı lisanslı atkı eldiven takımları ise diğer takımlardan farklı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

AndyWawa (1)
Barbie (2)
Bebepan (1)
Buffer (1)
Cvl (69)
Disney (4)
FENERIUM (25)
Fonem (34)
Karamela (7)
Kitty (11)
Koton (7)
Marvel (1)
Mayoral (5)
Mossta (60)
Nbb (1)
Nordbron (13)
Roxy (10)
Tuctuc (2)
Wenice (5)
Zeyland (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(68)
(6)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (50)
ve üzeri (54)
ve üzeri (56)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL