ÇOCUK ATKI & ELDİVEN

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Çocuk Atkı ve Eldiven

Kış mevsiminin vazgeçilmezi, alışması zor soğuklardır. Kış mevsimi gelince gardıroplardaki ince kıyafetlerin yerini kalın kıyafetler almaktadır. Kış aylarında soğukların ve rüzgârın cilt üzerinde yıpratıcı bir etkisi bulunmaktadır. Bu etkilerden korunmak için atkı ve eldiven tercih edilmektedir. Çocukların ve bebeklerin soğuğa karşı hassasiyetleri yetişkinlere göre daha fazladır. Bu sebepten dolayı onları soğu karşı korumak gerekmektedir. Bu amaç doğrultusunda sunulan çocuk atkı çeşitleri birbirinden farklı renk ve tasarımları ile ebeveynleri karşılamaktadır. Çocukların ilgisini çekecek binlerce çocuk atkı modeli bulunmaktadır. Çocuk atkı sayesinde çocuklarınızı soğuğa karşı korumuş olacaksınız. Atkılar boyuna sarılarak kullanılmaktadır. Böylece soğuğun bu bölgelerden girişi engellenmektedir. Çocuk atkı çeşitleri sayesinde ağız, kulak, burun kısımları sarılarak bu açık kanallardan da soğuk havanın nüfuz etmesi imkânsız hale gelmektedir. Kulak, burun ve ağız açık hava kanalları olduğu için bu organlardan giren soğuk hava kış mevsiminde soğuk algınlığı gibi hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Çocukların daha hassas bir bünyeye sahip olduğu düşünülürse bu hastalanma oranı artmaktadır. Bu tip sorunların yaşanmaması için çocuk atkı kullanılması büyük önem arz etmektedir. Aynı zamanda kirli havanın filtrelenmesinde de görev almaktadır. Çocuk atkı çeşitleri yaş grubuna, desenlerine, boyutlarına ve kullanılan malzemeye göre farklılıklar göstermektedir. Sade, yün, pamuklu, triko gibi formlarda farklı zevklere hitap etmektedir. Çocukların ilgisini çekmesi amacıyla daha çok renkli ürünler sergilenmektedir. Baskılı çocuk atkı modelleri de yine tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Soğuk havalarda çocuklar için koruma sağlayan çocuk atkı modelleri dilerseniz tek dilerseniz de takım halinde satın alabilirsiniz. Soğukla yoğun temas halinde çocukların vücudu su kaybederek kurumaktadır. Bu da cildin hassaslaşarak kuruyup çatlamasına neden olmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için çocuklara her kış mevsiminde atkı kullanımına teşvik edilmelidir. Yüz çevresi soğuktan en çok etkilenen bölgeler arasında yer almaktadır. Yüz çevresine ve boyun bölgesine bariyer görevi gören çocuk atkı modelleri ile çocuklarınız artık güvende. Çocuk atkı çeşitleri tercih ederken kız çocukları için daha renkli daha desenli tasarımlar tercih edilmektedir. Pembe ve benzeri renk tonları da yine kız çocukları için en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Kız çocukları için seçilen çocuk atkı çeşitlerine kıyasla daha az gösterişli modeller de erkek çocuklar için seçilmektedir. Erkek çocuklar için mavi ve benzeri renk tercihleri yapılmaktadır. Çocuk aksesuar sayfamızda bulabileceğiniz birbirinden farklı binlerce çocuk atkı modelleri ile çocuklarınızı soğuğa karşı koruyabilirsiniz.

 Çocuk Atkı ve Eldiven Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk Atkı ve Eldiven Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kış aylarında soğuklar bütün havayı etkisi altına almaktadır. Sert soğuklarda cilt olumsuz eklenmektedir. Yetişkinlere göre daha hassas cilde sahip çocuklarda ise bu etki daha da ağırlaşmaktadır. Kışın soğuklardan korunmak için çeşitli önlemler alınması gerekmektedir. Özellikle kalın giyinilmeli ve atkı, eldiven gibi aksesuarlar kullanılmalıdır. Çocuklarınız için kullanabileceğiniz çocuk eldiven çeşitleri ile çocuklarınızın ellerini soğuğa karşı koruyabilirsiniz. Eller soğuklarda en çok üşüyen organlar arasında yer almaktadır. Çocukların ellerinin yüzeyi soğuklarda kuruyup çatlayarak hasar almaktadır. Bu yüzden çocuk eldiven kullanılmalıdır. Çocuk eldiven çeşitleri farklı renk ve tasarımları ile zevkinize hitap etmektedir. Birbirinden farklı çocuk eldiven modelleri bulunmaktadır. Çocuk eldiven modelleri tasarlanırken her bir parmak ayrı olacak şekilde veya sadece başparmağı ayıracak şekilde tasarlanmaktadır. Bebeklerde ya da daha küçük yaş gruplarındaki çocuklarda her bir parmak için eldiveni geçirmek zorlayıcı olacağı için baş parmağı diğer dört parmaktan ayıran veya hiçbir parmağın ayrılmadan geçirildiği eldivenler tercih edilmektedir. Bu yaş gruplarındaki çocuklarda ya da bebeklerde tırnakları uzayanlar kendi derilerine zarar verdiği için de eldivenler tercih edilmektedir. Kış aylarında kar topu oynamak başta çocuklar olmak üzere herkesin sevdiği aktiviteler arasında yer almaktadır. Kar topu oynarken eller fazlasıyla üşümektedir. Üşüyen eller belli bir süre sonra hissizleşerek karıncalanmaya başlar. Bu durum da elleri kullanmakta kısıtlayıcı rol oynamaktadır. İşte tam da bu noktada çocuk eldivenleri en büyük destekçi olmak için sizlere eşlik etmektedir. Çocuk eldiven çeşitleri Sayesinde çocuklarınız elleri üşümeden dilediğince kar topu oynama zevkine erişebilecektir. Ayrıca eldiven sayesinde derinizin çatlaması da engellenmiş olacaktır. Çocukların sağlığı ve mutluluğu için eldiven kullanılması gerekmektedir. Dilerseniz çocuk atkı ve çocuk eldiven modellerini takım halinde alabilirsiniz. Böylece uyum yakalayarak çocukların eldiven ve atkı kullanımına teşvik edilmiş olmaktadır. Çocuk eldiven çeşitleri tercih edilirken çocukların ilgisini çekebilecek renk ve tasarımlar kullanılmaktadır. Bazı çocuklar eldiven kullanımına karşı olumsuz tavır sergilemektedir. Bu olumsuz yaklaşımları azaltmak ve çocukları soğuklardan korunmasını sağlamak amacıyla dikkat çekici tasarımlar ile çocuk eldiven modeller üretilmektedir. Birbirinden farklı renk ve tasarımları sayfamızda bulabilirsiniz. Ek olarak çocuk şapka, bere ve kulaklık modellerine de göz atabilirsiniz!

 Soğuğa Karşı Koruma: Çocuk Atkı ve Eldiven

Soğuğa Karşı Koruma: Çocuk Atkı ve Eldiven

Atkı ve eldiven soğuk havalarda en öncelikli koruma aksesuarlarınız olarak boy göstermektedir. Her koşulda hep sağlıklı olmalarını isteyeceğiniz çocuklar için de birçok alternatif çocuk atkı ve eldiven modelleri üretilmektedir. Çocukların ilgisini çekmesi amacıyla çoğunlukla canlı renkler kullanılmaktadır. Eldiven kış aylarında elleri soğuktan koruyarak kuruyup çatlamasına engel olmaktadır. Soğuk ile temas halinde olan deri su kaybeder ve hassaslaşır. Bu durum da kuruyup çatlamasına neden olmaktadır. Atkı ise boyun ve yüz çevresini sararak hem o bölgelere soğuk havanın nüfuz etmesine engel olur hem de açık kanallarımız olan ağız, burun ve kulaktan soğuk ve sert havanın girişini önlemektedir. Bu yüzden özellikle soğuk ve yağışlı havalarda kullanılmalıdır. Çocuk atkı modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Hem tasarım olarak hem renk olarak hem de form olarak farklılıklar göstermektedir. Genellikle çocuk atkı örgü modelleri tercih edilmektedir. Hem kalın olması hem de geçirgenliğinin az olması tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Çocuk atkı örgü modelleri kaşınma gibi sorunlara da yol açabilmektedir. Bu yüzden kaşındırma yapmamasına dikkat edilmelidir. Örgü denilince akla birçok model gelmektedir. Birbirinden farklı binlerce örgü modeli bulunmaktadır. Bu modeller çocuk atkılarda anlam kazanmaktadır. Dilediğiniz çocuk atkı örgü modelleri tercih edilerek satın alabilirsiniz. Çocuk atkı örgü modelleri satın alındıktan sonra ihtiyaç halinde yıkanması halinde yüksek sıcaklıklarda yıkanmaması gerekmektedir. Elde yıkamak daha uygun olacaktır. Çocuk atkı kullananlar için özellikle kış aylarında hastalığa yakalanma riski daha düşük olmaktadır. Açık kanallardan üst solunum yoluna giren soğuk hava, soğuk algınlığı gibi hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Çocuklarınızı soğuğa karşı çocuk atkı ve eldiven modelleri ile koruyun. Atkı ve eldiven dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz takım halinde satın alabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün çocuğunuzu yaş grubuna uygun olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Bu ürünler her yaş grubu için tasarlanmaktadır. Çocuk akı ve eldiven modellerinde her bütçeye uygun alternatifler bulunmaktadır. Siz de çocuğunuzun sevebileceğini düşündüğün ürünlerden bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Böylece soğuk havalarda kaygılar son bulacak, güvenle çocuklarınız anın tadını çıkarabileceklerdir.

 Çocuk Atkı ve Eldiven Soğuk Havaların Önleyicisi

Çocuk Atkı ve Eldiven Soğuk Havaların Önleyicisi

Soğuk havaların yaklaşmasıyla birlikte atkı ve eldiven de kullanılmak için sabırsızlanmaktadır. Neredeyse bütün soğuk havalarda daimi üye olarak boyunlarda ve ellerde yerini almaktadır. Sizi ve cildinizi soğuğa karşı korumaktadır. Her yaş grubu için tasarlanan atkı ve eldiven çocuklar için de oldukça büyük önem arz etmektedir. Çocuk atkı ve eldiven modelleri o kadar fazladır ki ürün tercihi yaparken karar verebilmek oldukça zorlayıcı olmaktadır. Çocuk atkı ve eldiven tercihinde etkileyici faktörler rol almaktadır. Öncelikle çocuğunuzun yaş grubuna uygun çocuk atkı ve eldiven seçmelisiniz. Hızlı büyüme gösteren çocuklarda doğru yaş grubuna uygun seçim yapmak önemli bir noktadır. Daha sonra çocuk atkı ve eldiven hangi malzemeden üretilmiş buna bakılmalıdır. Örgü, süet, kumaş, deri, pelüş ve benzeri daha birçok malzemeden üretilen modeller yer almaktadır. İsteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda malzemeye karar verebilirsiniz. Bütün bu etkenler çocuk atkı fiyatları için değişkenlik yaratan etmenlerdir. Aynı zamanda çocuk eldiven fiyatları da bu etmenlerden etkilenmektedir. Farklı birçok marka birçok farklı kalitede ürünler üretmektedir. Her bir ürün ayrı özelliklere sahiptir. Her bütçeye hitap eden ürünlerden siz de bütçenize uygun olanları seçebilirsiniz. Satın alacağınız ürünü sayfamızda diğer ürünler ile rahat bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. Ürünlerin yapımında kullanılan materyallerin çocuklarınızın sağlığını riske atmayacak olmasına dikkat etmelisiniz. Çocukların cildi oldukça hassastır. Farklı birçok malzemeye karşı alerjik reaksiyon gösterebilmektedir. Bu durum ile karşılaşmamak için doğru seçimler yapılmalıdır. Farklı renklerde tasarlanan bu çocuk atkı ve eldiven modelleri çocukların oldukça ilgisini çekmektedir. Çocuk atkı modelleri üzerinde farklı desenler ve baskılar da yer almaktadır. Baskılar genellikle çocukların sevdiği çizgi film karakterleri, hayvan figürleri, çiçek gibi desenler oluşmaktadır. Bu baskılar ürünü daha dikkat çekici bir forma dönüştürmektedir. Çocuk atkı ve eldiven ile çocuğunuz soğuk havaların tadını doyasıya çıkarma fırsatı bulmaktadır. Özellikle kar yağdığında onlarda oluşan kar topu oynama isteği çoğu zaman bastırılamayacak düzeye gelmektedir. Soğuk havalarda üşütmesinden endişelendiğiniz çocuğunuz, sayfamızda satın alabileceğiniz çocuk atkı ve eldiven modelleri ile güvenle kartopu oynamanın tadını doyasıya çıkarma imkânı bulmaktadır. Soğuk havaların olmazsa olmazı çocuk atkı ve eldiven ile çocuğunuzu soğuktan koruyun. Her bütçeye uygun çocuk atkı fiyatları ve çocuk eldiven fiyatları ile modeller bir tık uzağınızda.

 Çocuk Atkı ve Eldiven Seçenekleri

Çocuk Atkı ve Eldiven Seçenekleri

Kış boyunca en çok etkilenenler arasında başı neredeyse eller almaktadır. Gün boyu kullanılan eller soğuğa maruz kaldığında hassaslaşarak kurumaktadır. Yetişkinlere göre çocukların ciltleri daha hassastır. Bu durum da onların soğuktan daha fazla etkilenmesine neden olmaktadır. Soğuk havalarda soğuktan korunmaya ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ihtiyacı karşılamada en büyük yardımcıları da çocuk atkı ve eldiven çeşitleri olmaktadır. Birbirinden eşsiz yüzlerce alternatife sahip çocuk atkı ve eldiven ile soğuğa karşı güvende olacaklar. Günün her anında eller sık sık kullanılmaktadır. Dolayısıyla soğuk havalarda da eller sık sık soğuğa maruz kalmaktadır. Uzun süre soğuğa maruz kalan eller olumsuz sonuçlara neden olmaktadır. Bu tür olumsuz etkiler ile karşı karşıya kalmamak amacıyla eldiven kullanılmalıdır. Farklı markalar tarafından üretilen çocuk eldiven modelleri de çocuklarınız için kullanılmalıdır. Eldiven farklı birçok materyalden üretilmektedir. Çocuk eldiven modelleri birçok yönden farklılık göstermektedir. Yaş grubu, kullanılan malzeme, hangi marka tarafından üretildiği gibi birçok etmen birbirinden farklıdır. Hangi ürünü satın alacağınıza çocuk eldiven inceleme yaptıktan sonra karar vermelisiniz. Ürünün detayları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Genellikle yetişkinlerde kullanılan deriden üretilen eldiven modelleri çocuklar için de tasarlanmaktadır. Deriden üretilen eldivenler oldukça sıcak tutmaktadır. Sıcak tutması avantaj olarak görülürken özellikle suni deri kullanılmışsa bu çocuklarınızda alerjiye sebep olma olasılığını arttırmaktadır. Eldiven tercih ederken soğuğa karşı ne kadar dayanıklı olduğu önemlidir. Eldiven kullanımında amaç ısı kaybını önlemek elleri de soğuktan korumaktır. Bazen bebeklerde bu kullanım amacı değişebilmektedir. Tırnak kesiminde zorlanılan bebeklerde uzayan tırnaklar ile kendine ve cildine zarar vermemesi amacıyla da pamuk kumaştan üretilen eldiven modelleri kullanılmaktadır. Çocukların kış aylarında zevkle yaptığı aktivitelerden biri de kar ile oynamaktır. Kar ile oynarken ellerinin ciddi derecede soğuğa maruz kalmaması için çocuk eldiven kullanmaları gerekmektedir. Eldivenler farklı birçok formda üretilmektedir. Markalar tarafından tasarlanarak üretilen çocuk eldiven modelleri çoğu zaman farklı desen ve baskılar ile eşsiz görünüme sahip olmaktadır. Baskı ve desenler ile dikkat çeken çocuk eldiven renkleri ile de canlandırıcı bir etki yaratmaktadır. Çocuk eldiven renkleri genellikle canlı renklerde oluşmaktadır. Erkek çocuklar için genellikle mavi tercih edilirken kız çocukları için tercih rengi başta pembe olmak üzere farklı birçok renk alternatifine dönüşebilmektedir. Çocuğunuzun sevebileceğini düşündüğünüz dilediğiniz çocuk eldiven modelini inceleyerek satın alabilirsiniz.

 Çocuk Atkı ve Eldiven ile Daha Sıcak Kar Savaşları

Çocuk Atkı ve Eldiven ile Daha Sıcak Kar Savaşları

Soğuk havalardan birçok ebeveyn çocuklarını dışarıya çıkarmakta kaygı yaşamaktadır. Bu kaygıda son derece haklı olsalar da sürekli evde olmak da çocukları olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden soğuk havalarda tedbir alınarak çıkılması doğru bir tercih olmaktadır. Minik boyunları soğuğa maruz kalmasın diye kullanılan çocuk atkı özellikleri farklılık göstermektedir. Çocuklar üst üste giyinmeyi pek sevmezler. Bu yüzden soğuk havalarda ebeveynler tarafından çoğunlukla kalın iplikten üretilen modeller tercih edilmektedir. Kalın iplikten üretilen bu çocuk atkı modelleri bazen hassas cilde sahip çocuklarda alerji ve kaşıntı gibi istenmeyen durumların gözlemlenmesine neden olmaktadır. Çocuklarınız için tercih edeceğiniz çocuk atkı tasarımları hem çocuğunuzu soğuktan koruyacak hem de hassas cildi zararlı etkilere maruz kalmayacak. Pamuk kumaşların cilt üzerinde olumsuz etkileri gözlemlenmediği için pamuk ürünler de tercih edebilirsiniz. Pamuk çocuk atkı modellerinin çocuğunuzu soğuktan yeterince koruyamadığını düşünenler genellikle kalın iplikten üretilen çocuk atkı tasarımları tercih etmektedir. Çocuklarınız için kullanacağınız çocuk atkı ile soğuk havanın montlarından girmesi önlenmiş olacaktır. Çocuk atkı modelleri en ve boy olarak farklı yaş gruplarına göre değişkenlik göstermektedir. Yaş grubu arttıkça ürün boyutu da artmaktadır. Çocuk atkı modelleri çoğunlukla kış aylarında kullanılsa da ilkbahar ve sonbahar aylarında da tercih edilmektedir. Çocukların bünyesi oldukça hassastır ve hastalığa karşı dirençleri özellikle soğuklarda düşmektedir. Bu da mevsim geçişlerinde etkilenmelerine sebep olmaktadır. Böyle durumların yaşanmaması için bahar mevsimlerinde de atkı tercih edebilirsiniz. İlkbaharda ve sonbaharda kullanılan çocuk atkı modelinin çok kalın olmasına gerek yoktur. Nüfuz edecek hava sert olmadığı sürece dilediğiniz ürünü kullanabilirsiniz. Dilerseniz çocuk atkı ve eldiven tercihinizi takım halinde satın alarak yapabilirsiniz. Böylece uyum yakalanmış olacaktır. Tek halinde de satın alabileceğiniz ürünlerde renk uyumu da yakalayabilirsiniz. Birçok marka tasarlayıp ürettiği çocuk atkı ve eldiven modelleri ile sizleri sayfamızda karşılamaktadır. İhtiyacınıza uygun ürünleri kolayca belirleyebilirsiniz. Ürün malzeme bilgisi, yaş grubu gibi birçok özelliğe erişebilirsiniz. Her bütçeye uygun birçok ürün sunulmaktadır. Bu ürünler arasında bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.