Filtreleri Temizle
Marka
Monster

Kategoriler

Marka

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

Başka bir kelime deneyin

Disk Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Türü

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Modeli

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Başka bir kelime deneyin

İşlemci

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bilgisayar

için 2,099 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Monster Bilgisayar

Oyun ve grafik alanlarında adından sıkça söz ettiren Monster, farklı kullanım amaçlarına ve özelliklere sahip bilgisayar serileri ile kullanıcılarının memnuniyeti amaçlar. Adlarını Türk Mitolojisindeki karakterlerden alan farklı bilgisayar serileri, oyun ve iş alanında uzman ve yetkin bilgisayar modellerine sahiptir. Özellikle oyun severlerin, mimarların, mühendislerin ve grafikerlerin tercih ettiği bilgisayarlar, kişiye özel kullanım seçenekleri ve yapılandırma seçenekleri ile kullanıcılar için kişisel deneyimler sunar. Yüksek çözünürlük ve yüksek performans açısından kullanıcılarının memnuniyetini düşünen Monster bilgisayar, 4 farklı serisini farklı birçok modele göre kendinize uygun olan cihazı seçip buna göre bir kullanıma olanak sağlar. Gaming, Business ve Workstation alanlarında üst segmentte donanım bileşenleri ile tatmin edici bir kullanım ve kolaylık sağlayan Monster bilgisayar modelleri, sahip oldukları nitelikli özellikler ile kullanıcılar tarafından tercih edilir. Popüler test yazılımları ve güncel oyunların tamamını çalıştıran Monster, kolay taşınabilir olmasıyla da kullanıcılarına rahat kullanım imkanı verir. Masaüstü bilgisayarların performansının denginde olan ve her yere taşınmasıyla daha pratik hale gelen Monster notebook serileri, kullanıcıları konfor ile buluşturur. Monster seri ve modelleri arasında her biri yüksek performansta olan bilgisayarlar arasından, kullanım amacınıza göre kişisel bilgisayar seçiminizi yapabilirsiniz. Kullanıcılarının memnuniyetini ve düşüncelerini önemseyen Monster bilgisayar sayesinde, tatmin edici deneyimler yaşarsınız.

Monster Bilgisayar Özellikleri

Monster Bilgisayar Özellikleri

Tulpar, Markut, Huma ve Abra olmak üzere 4 farklı seri altında farklı kullanım amaçlarında üretilen Monster bilgisayar seçenekleri, birçok farklı özellik ile kullanıcıların memnuniyetine sunulur. Özelleştirilebilir donanım seçenekleri, Intel ve NVIDIA’nın yeni nesil işlem birimleri tarafından desteklenen Monster dizüstü bilgisayar modelleri, güçlerini bu yeni nesil işlemciler sayesinde yüksek performans seviyesinde tutar. Geniş kapasiteli Ram ve SSD özellikleri bulunan modeller, bilgisayar kullanımınızı daha konforlu bir hale getirir. NVIDIA G-SUNC IPS ekran ve farklı ekran boyutlarında ekran seçeneklerine sahip olan Monster bilgisayarlar, efektif soğutma mekanizmasının da bulunduğu modelleri ile, daha işlevsel bir kullanım sunar. İş hayatında da kullanabileceğiniz seri ve modeller ile iterasyon tabanlı işlemler, 3d animasyonlar, video montajlar, görsel efektler ve geniş kapsamlı simülasyonlar yapabilirsiniz. Tüm bu uygulamaları en rahat ve tatmin edici düzeyde yapabileceğiniz bilgisayarlar ile çalışma hayatınızda başarılı bir şekilde işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Renk doğruluğunun önemli olduğu, karmaşık matematiksel problemleri basit bir şekilde çözmenize yardımcı olabilecek, serin ve sessiz bir kullanım sunan Monster bilgisayarlar, üst seviye bir kullanıma yardımcı olur. Sabit disk ve yüksek bellek sorunlarının olmadığı bu notebook modelleri, renkli klavye seçeneği ile dilediğiniz tarzda bir klavye deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Üç ayrı bölümden oluşan klavye için istediğiniz renkleri kullanmanıza yardımcı olacak Monster notebook klavyesi, oyunlarınızda kendi stilinizi geliştirmenize katkıda bulunur. Monster bilgisayar inceleme ve yorumlar dahilinde seriler ve özellikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Monster bilgisayar özellikleri, özellikle oyunları daha iyi bir şekilde çalıştırma ve görsel efektlerin daha iyi bir kullanıma ihtiyaç duyulduğu işler özelinde geliştirilir. Bu sebeple Monster notebook modellerini tercih ederken, bu amaç ve özelliklerin, ihtiyaçlarınız doğrultusunda olup olmadığını göz önünde bulundurmalısınız. Mat ekran özelliği sayesinde Monster notebook model seçenekleri, gözlerinizi yormadan ve daha iyi bir görüş alanı yaratarak uzun süreli işlerde dahi yüksek performans göstermenizi destekler. Parmak izi tanıması bulunan modeller aracılığı ile üst düzey güvenlik ve kişiselleştirmeleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Monster Bilgisayar Kullanımı

Monster Bilgisayar Kullanımı

Monster bilgisayar, oyuncular, grafikerler, mimarlar, mühendisler, 3D animasyoncuları ve görsel efekt ile ilgilenen uzmanlar tarafından tercih edilir. Doğrudan oyunlar için kullanım kolaylığı ve yüksek performans özellikleri ile donatılmış iki seriye sahip olan Monster bilgisayarlar, hafif ve kolay taşınabilirliği ile masaüstü bilgisayarlardan daha geniş bir çalışma alanı sunar. Satın alma öncesinde kendinize göre belirlediğiniz özellikler ile kişiselleştirebileceğiniz notebooklar, ömür boyu hizmet garantileri sayesinde kullanıcılar için en iyisini amaçlar. İş yerlerinde, evde, açık alanda ve her türlü çalışma ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz Monster notebooklar, şık tasarımları ve karakteristik görünümleri sayesinde dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Video montajlama ve görsel efekt konularında da iddialı bir performansa sahip olan Monster, Youtube gibi platformlarda kanalı olan Youtuber, Vlogger gibi kimseler için de kurgu ve montaj aşamasında yüksek performans sağlar. 3D alanında çalışanların, her türlü işlemi başarılı bir şekilde yerine getirebilmesine olanak sağlayan notebook modelleri, oyun ve multimedya içeriklerinin en iyi şekilde görünmesini sağlayarak başarı getirir. 15.6 ve 17.3 inçlik ekran boyutlarına sahip olan notebooklar, geliştirilmiş tasarımı ile üst-alt ve kenar uzunluklarını minimum seviyeye indirerek daha kolay taşınabilir özelliklere sahiptir. Gün boyu oyun seanslarında kullanımı ideal olan Monster bilgisayarlar farklı modelleri ile oynamak istediğiniz oyunların içeriğine bağlı olarak seçim yapma şansı sunar. Monster notebook modelleri sayfasından beklentilerinize yönelik, sizin için en iyi olacağını düşündüğünüz modeli inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Monster bilgisayar yorum bölümünü ziyaret ederek, kullanıcı yorumlarına erişebilir ve bu yorumlar dahilinde size uygun modellere karar verebilirsiniz.

Monster Bilgisayar Fiyat

Monster Bilgisayar Fiyat

Monster bilgisayarlar serileri, model ve özelliklerine göre fiyat farklılığı gösterebilir. Her bilgisayarın kullanım amacı ve kullanım yeri farklı olabilir. Bazı bilgisayarlar daha çok gündelik işleri halledebileceğiniz yeterlilikte iken; kimi bilgisayarlar yüksek çözünürlükte video montajlama ve oyun oynama gibi işlerinizi daha rahat bir şekilde yerine getirmeniz için yüksek performansta olabilirler. Monster bilgisayar fiyat seçenekleri, özellikleri ve kullanım alanlarına göre farklı fiyatlanır. Üst seviye donanım bileşenlerine sahip olan bilgisayarlar, tam bir fiyat-performans ürünü olarak tanımlanabilecek modellere de sahiptir. Özellikle oyuncu bilgisayarlarında fiyat-performans açısından tercih edilen bilgisayar modelleri, özel nitelikleri sayesinde kullanıcılar arasında tercih edilir. Her kullanıcının bilgisayar modellerinden beklentisi farklı olabilir. Gündelik hayatta, iş yerlerinde, ofis ortamlarında sıkça kullanılan bilgisayarlar, birçok alanda insanlara yardımcı olur. Farklı alanlarda farklı kullanım amaçlarında bilgisayarlar kullanmak işlerin zorlaşmasına sebep olabilir. Monster bilgisayar modelleri daha çok oyun ve görsel efekt içeren işler özelinde gelişim gösterir. IPS panel bulunan ekran seçeneği ile Monster notebook modelleri, daha geniş bir görüş açısı sunmasıyla birlikte ekrana birden fazla kişinin bakması halinde daha rahat bir görüş açısı almanızı sağlar. 720p HD çözünürlükte bilgisayarlar üzerinde yer alan WebCamler oyun sırasında görüntü aktarımı gerçekleştirmek istediğinizde ya da çeşitli görüntülü uygulamaların kullanımında size kolaylık sunar. Monster kontrol merkezi yazılımı sayesinde kendinize göre ayarlamalar yapacağınız bilgisayar modelleri, kişisel bir bilgisayar tecrübesi yaşamanızda yardımcıdır. Almak istediğiniz bilgisayarın özelliklerini belirledikten sonra ürün sayfasından filtreleme özelliği ile özelliklerini filtreleyerek listeleyebilirsiniz. Filtreleme sonucunda ortaya çıkan model listesinden size uygun olan cihazları inceleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Monster Notebook fiyat incelemesini Dizüstü Bilgisayar kategorimizde yaptıktan sonra, güvenle sipariş edebilir, bir an önce kullanıma başlayabilirsiniz.