Kategoriler

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yenilenmiş&İkinci El&Teşhir Cihazlar

için 309 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yenilenmiş ve İkinci El Teşhir Bilgisayarlar

Gelişen teknoloji çağıyla birlikte bilgisayarlar da hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Artık neredeyse her evde bir bilgisayar bulmak mümkündür. Günlük yaşamda veya iş yaşamında kullanmak için bilgisayar arayanlar genellikle uygun seçenekleri değerlendirir. Yüksek performansa sahip bilgisayar seçenekleri arasında yenilenmiş ve ikinci el teşhir cihazlar da uygun fiyat seçenekleriyle ön plana çıkar. Teşhir bilgisayar modelleri, kullanıcıların aradıkları performans ve tasarıma göre çeşitlilik gösterir. Fiyatlarıyla kullanıcılara avantaj sağlayan bu ürünler; hiçbir hasara uğramaz ve aktif bir şekilde kullanılır. Kullanıcılar tarafından da olumlu yorumlara sahiptir. Teşhir ürünü bilgisayar modelleri, herkesi mutlu edecek özelliklere sahiptir. Tasarım yapmak isteyenler için yüksek hıza sahip modellerle; oyun oynamak isteyenler, yüksek ekran kartına sahip ürünlerdeki fiyat avantajını değerlendirirler. Yüksek standartlara sahip bilgisayarlarla birlikte aynı fırsatı standart özelliklere sahip bilgisayar modelleri için de yakalayabilirsiniz. Teknoloji çağında siz de ihtiyaçlarınıza yönelik fiyat ve kaliteli ikinci el bilgisayarlardan faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatlar kadar tam olarak ihtiyacınız olan ürünü bulmak da önemlidir. Aradığınız özelliklere göre size gerek günlük hayatta gerekse iş yaşamınızda yardımcı olabilecek yenilenmiş ve ikinci el teşhir modelleri bulabilirsiniz. Tabletlerden laptoplara, monitörlerden ihtiyacınız olabilecek ikinci el teşhir parçalarına kadar bütün ürün çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Teşhir Bilgisayar Modelleriyle Farklılık Yaratın

Teşhir Bilgisayar Modelleriyle Farklılık Yaratın

Teknolojik ürünler hayatın olmazsa olmazıdır. Birçok çalışmayı bilgisayar üzerinden yürütürken, her geçen gün yeni çıkan modelleriyle karşılaşabilirsiniz. Yenilenmiş ve ikinci el bilgisayar modelleri arasında laptop, tablet, masaüstü cihazlar vardır. Hatta kullanıcıların kendi masaüstü bilgisayarlarının donanımlarını tek tek özelliklerine göre seçebilmesi mümkündür. Bunun için çeşitli özelliklere sahip teşhir monitör modelleri de bulunur. Günlük işlerini pratik bir şekilde halletmek isteyen ve yanında bilgisayar taşımak istemeyenler için ikinci el teşhir tabletler uygun bir seçenektir. Şık tasarıma ve yüksek bir performansa sahiptir. Oyunseverler ise kullandıkları cihazda yüksek hız ve performans ihtiyacı duyabilirler. Teşhir masaüstü bilgisayar donanımlarından biri olan monitörler, oyun severlere uygun fiyat seçenekleri sunarak oyun esnasında aradıkları performansa erişmelerini sağlar. Ayrıca bir masaüstü cihazı gerekli donanımlarla yenilenerek oyun bilgisayarına dönüştürülür. Hızlı ve yüksek kaliteye sahip ürün arayan yalnızca oyunseverler değildir. İş yaşamında pratik ve hızlı olmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle işlerini aksatmayacak ve aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerine sahip dizüstü modeller arayabilirsiniz. İş yaşamındaki tempoya ayak uyduracak ve kalitesiyle kullanıcılara rahat hissettirecek teşhir dizüstü bilgisayar modelleri, pratik bir seçenektir. Sadece iş yaşamında değil, günlük yaşantıda da kullanıcıların çalışmalarına büyük katkı sağlar. Tasarım yapmak isteyen grafikerler, ödevini yapmak isteyen öğrenciler, oyun tutkunu oyunseverler ve daha fazlası için aranılan çeşitli niteliklere sahip yenilenmiş laptop modelleri de bulunur. Daha yeni donanımlara sahip ve istenilen özelliklere göre uzmanlaştırılmış dizüstü modelleriyle kullanıcıların beklediğinden üstün performans sağlanır. Her zaman daha fazla geliştirilmeye imkan sağlar. İkinci el cihazlar, yıpranmamış ve uygun şekilde kullanıldığı için yeni kullanıcısına sorun yaşatmadan ekonomik şekilde avantaj sağlar. Gelişen teknolojiyle birçok ihtiyaca çözüm bulur. Bu ihtiyaçlardan biri de teknolojiyi uygun olanaklarla yakalamaktır. Her ihtiyaca ve zevke hitap edebilecek yenilenmiş bilgisayar modellerine uygun fiyatla ulaşmak için ürünlere göz atabilirsiniz. Aradığınız özellikleri filtreleyerek istediğiniz modele daha hızlı ulaşabilirsiniz. Siz de bu kolaylıklardan gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Yenilenmiş ve İkinci El Teşhir Bilgisayarların Avantajları

Yenilenmiş ve İkinci El Teşhir Bilgisayarların Avantajları

Teknoloji artık hayatın her noktasındadır. Artan ihtiyaçlara yanıt olarak geliştirilen ve her geçen gün geliştirilmeye devam eden bilgisayarlar; işlerin yürütülmesinde önemli bir avantaj haline gelir. Günlük çalışmalarda kullanılmaya uygun özelliklere sahip bir teşhir laptop, kullanıcıya uygun fiyatlarla aradığı hızı ve performansı satın aldığı cihazında bulmasını sağlar. Bunun yanı sıra bilgisayarı yoğun şekilde kullananlar için de birçok seçenek mevcuttur. Kullanıcılar sadece bir ürün satın almaz, gelişen teknolojiyle ihtiyaçları artar ve bu ihtiyaçlara yanıt olarak daha fazla özellik aramaya başlarlar. Daha önce iyi bir şekilde kullanılmış ve herhangi bir arızaya sahip olmayan ikinci el bilgisayar modelleri kullanıcılara hem kalite hem de fiyat avantajı sağlar. Yenilenmiş notebook ve ikinci el bilgisayarların sağladığı en büyük avantaj, kullanıcılara yüksek özelliklere sahip ürünleri uygun fiyat seçenekleriyle kullanabilme imkanı sağlamasıdır. Teknoloji insan ihtiyaçlarına göre her geçen gün yeni bir ürünü sektöre sunar. Bu hızı yakalamayı herkes ister ancak fiyat performans açısından uygun seçeneği arar. Kişilerin ihtiyacı ve aradığı özellikler; günlük yaşam, iş yaşamı, zevkleri, kullandıkları programlara göre fark gösterir. Ancak grafikerler, yazılımcılar, oyunseverler kullandıkları bilgisayarlarda kaliteli işlemci, ekran kartı ve daha birçok yüksek segmente sahip donanım arayabilirler. Ağır programlar ve uzun süreli oyunlara karşı en iyi performansı veren seçeneği göz önünde bulundurmak isterler. İş yaşamında da yoğun çalışma temposuna uygun hızlı ve pratik şekilde kullanılabilir bilgisayara ihtiyaç duyulur. İhtiyaçlarınıza uygun aradığınız tüm yenilenmiş ve ikinci el bilgisayar modellerini cazip fiyatlarla bulabilirsiniz. Siz de bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Yenilenmiş ve İkinci El Teşhir Bilgisayarların Fiyat Aralığı

Bütçe Dostu Yenilenmiş ve İkinci El Teşhir Bilgisayarların Fiyat Aralığı

Yenilenmiş ve teşhir bilgisayar fiyatları oldukça uygun ve makul düzeydedir. Mağazalarda açıkta bulunsa bile performansını ve kalitesini kaybetmediği için kullanıcıların aradığı performansı onlara verir. İşlemci, ekran kartı ve bellek özelliklerine göre fiyat farklılık gösterir. Dizüstü modelleri ağırlıkları, tasarımları ve hatta boyutlarına göre birbirleri arasında farklılığa sahiptir. Kullanım amacına göre de fiyat farklılıkları bulunur. Sadece internette gezinmek amacıyla kullanılacak bir bilgisayar ile tasarım programları kullanılacak bilgisayar arasında da fiyat farklılıkları vardır. Tasarım yapmak isteyen, çeşitli oyunlar yüklemek isteyen kişiler ekran kartı, işlemci ve bellek boyutları yüksek ve hızlı çalışabilecek bilgisayarlara ihtiyaç duyarlar. Yenilenmiş ve ikinci el bilgisayar modelleri onlara tam da aradığı bu özelliği uygun fiyatlarla sunar. Bilgisayar tasarımları arasında da boyut farklılıkları vardır ve uzun süre bu cihazları kullanan, film izlemeyi seven kişiler genellikle büyük boyuta sahip dizüstü modelleri tercih ederler. Sadece dizüstü bilgisayar boyutları değil, masaüstü bilgisayarlar içinde çözünürlük kalitesi ve boyutuna göre farklılık gösteren teşhir monitörler vardır. Monitörlerin çözünürlüğü, ekran boyutu ve ekran şekline göre fiyatları farklılık gösterir. Yenilenmiş ve ikinci el bilgisayar kategorisinde tablet çeşitleri de mevcuttur. Tabletlerin de fiyatları boyutları ve sahip oldukları özelliklere göre değişebilir. İkinci el teşhir tabletler, monitörler, dizüstü bilgisayar modellerini aradığınız kalite ve size uyacak fiyatlarla elde edebilirsiniz. Kullanıcıların aradığı fiyat ve performans arasında onları gerçekten memnun bırakacak imkanlara sahiptir. Uygun kullanılmış ve kalitesini kesinlikle kaybetmemiş, yüksek performansa sahip bu ürünler; kullanıcılara aradıkları tüm özellikleri uygun fiyat seçenekleriyle sunar. Yenilenmiş laptop fiyatları ve daha fazlası için sayfamıza göz atabilirsiniz. Aradığınız yüksek performanslı, kaliteli tüm teşhir ve ikinci el bilgisayar modellerini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.