Filtreleri Temizle
Marka
Asus

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ürün Tipi

İşlemci Modeli

Başka bir kelime deneyin

Disk Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Disk Türü

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

İşlemci

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Modeli

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Türü

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

Başka bir kelime deneyin

Monitör

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bilgisayar

için 40,547 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Asus Bilgisayar

Teknoloji ve tasarımın bir arada buluştuğu Asus bilgisayarlar, gündelik ihtiyaçtan tutun da oyun gibi spesifik bir alan için de üretilip kullanıcıları beğenisine sunulabilmektedir. Hız ve verimliliği tek bir platformda buluşturan bu tasarım harikaları gündelik hayattaki işleriniz için size inanılmaz bir performans sunmaktadır. Asus bilgisayar güçlü ve modern yapıları ile de sizlere şık bir görünümü sunarlar. Son nesil işlemcilerin yanında sessiz çalışabilme özellikleri de kullanım aşamasında sizlere huzur vermektedir. Bu da daha uzun süreler odaklanmanızı ve işlerinize konsantre olma konusunda size yardımcı olmaktadır. Ayrıcı Asus laptop hafif yapıları sayesinde sizlere taşıma kolaylığı vermektedir. Siz de sayfamıza göz atarak Asus bilgisayar modelleri hakkında daha fazla fikir sahibi olabilir, size uygun olan ürünleri listeleyebilirsiniz.

Asus Laptop ile Beklentilerinizi Karşılayın

Asus Laptop ile Beklentilerinizi Karşılayın

Alınan elektronik ürünlerin beklentileri karşılaması ve yeteri kadar performans göstermesi herkesin arzuladığı bir şey olmaktadır. İşte Asus bilgisayarlar dizüstü modelleri size tam olarak bunu sunmaktadır. Beklentilerinizi karşılamanın yanında üst düzey performansta sunarak sizleri memnun etmektedir. Republic of Gamers ve TUF Gaming serileri ile oyun tutkunu olan kullanıcılarının beklentilerine en iyi şekilde cevap vermektedir. Onlara oyun esnasında akıcı bir oynanışın yanında harika grafikler de sunarak yaşadıkları deneyimi en üst düzeye çıkarır. Bunun yanında tam performans sağlayan soğutma sistemleri de en zorlu oyunlarda bile bilgisayarın soğuk kalmasına yardımcı olur. Bu sayede uzun süreler işlemci gücünden herhangi bir şey kaybetmeden mükemmel grafiklerin keyfini çıkarmak mümkün olur. Teknolojinin en son trendleri kullanılarak üretildikleri için Asus bilgisayarlar kullanıcılarına uzun pil ömürleri de sunar. Böylelikle eğlenceye kesinti vermeden devam etmeye olanak vermektedir. Diğer yanda ise gündelik yaşamda kullanılan ve zorlu görevlerin üstesinden gelen ZenBook ve VivoBook modelleri karşımıza çıkmaktadır. Performansı ve şıklığı ön planda tutan bu modellerde iş yapabilme yeteneği en üst düzeyde tutulmuştur. Zarif tasarımlarının altında yatan güçlü işlemcileri ve ek bileşenleri ile günümüzde sıkça kullanılan zorlu programları akıcı bir şekilde çalıştırabilmektedir. Tasarım konusundaki tecrübeli olduğu kadar donanım kısmında da kendini gösteren Asus bilgisayarları tam yük altında bile sessizliğini korumaya devam etmektedir. Bu sayede arzulanan sessiz çalışma ortamı kolaylıkla yakalanmış olmaktadır. Ayrıca Asus klavye, mouse ve kulaklık gibi çevre bileşenleri ile de kullanıcılarına farklı ürünler sunarak her alanda yaşadıkları deneyimi en üst düzeye çıkarmaktadır. Buna ek olarak yüksek performanslı Asus bilgisayar monitörü ile görüntü deneyimini en üst düzeye çıkarmak mümkün olmaktadır. Teknolojiye yön veren ürünleri ile Asus, sektöründe öncü firmalardan birisi olma yolunda ilerlemektedir. Ürettiği kaliteli bilgisayarlar ile kullanıcıları arzuladığı performans ve tasarımı tek bir çatı altında toplamayı başarmaktadır. Son nesil işlemcilerin yanında en güncel bileşenleri ile destekleyerek kullanım esnasında istenilen akıcılığı kullanıcılarına her zaman sunmaktadır. Üstelik bunları kullanıcılarının ulaşabileceği bir fiyat politikası izleyerek yapmaktadır.

Asus Bilgisayar ile Tasarım ve Şıklığı Bir Arada Yakalayın

Asus Bilgisayar ile Tasarım ve Şıklığı Bir Arada Yakalayın

Daha keskin çizgilere sahip olan ve göz alıcı tasarımları ile bütün dikkatleri üzerinde toplayan oyuncu bilgisayarlarında Asus kullanıcılarını memnun etmek içi pek çok şey kullanmaktadır. İlk olarak şüphesiz farklı tasarımları ve göze hitap eden duruşları gelmektedir. İlk bakışta bir canavar izlenimi veren bu bilgisayarlar genellikle oyuncular için geliştirilmiş olan işlemcilere ve bileşenlere sahip olmaktadır. Yüksek kapasiteli RAM’leri sayesinde aynı anda birden çok işi yapmaya olanak veren bu bilgisayarlar kullanıcılarını oldukça özgür hissettirmektedir. Bunun yanında son nesil ekran kartları ile oyunlarda yaşanılan deneyimi en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Harika grafikler ile oyunlardan alınan keyif en üst düzeye çıkmış olunur. Ve böylelikle ne kadar doğru bir seçim olduğu bir kez daha kullanıcılar tarafından tasdik edilir. Asus bilgisayar kurulumu teknoloji ile arası iyi olan herkes için oldukça kolay olmaktadır. Her ne kadar komplike bir durum olduğu düşünülse de kullanıcı deneyimi en üst düzeyde tutulduğu için kurulum işlemi de oldukça basit olur. Diğer tarafta ise Asus’un performans ağırlıklı modelleri bulunmaktadır. Gündelik yaşamda ev ve ofis kullanımı için tasarlanan bu modeller herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirilmiştir. Güçlü işlem yapabilme yeteneklerinin yanında bu bilgisayarlar şıklıkları ile de öne çıkarlar. Buna ek olarak uzun pil ömürleri de sunduğu diğer avantajlar arasında yer almaktadır. Tam yük altında bile sessiz çalışabilme kabiliyetleri ise bu bilgisayarların en büyük faydaları arasında yer alır. Asus mouse, kulaklık, klavye, monitör ve hatta fiber modem gibi çevre bileşenleri de geliştirerek kullanıcılarına bir bilgisayarda ihtiyaç duyabilecekleri her ürünü sunma konusundaki iddialarını sürdürmektedir. Bu yüzden günümüzde en fazla tercih edilen ve güvenilen markalar arasında yer almaktadır. Üstelik ihtiyaç duyulan anlarda batarya, ram ve ana kart gibi Asus bilgisayar parçaları yedek parça halinde de sunarak uzun yıllar severek kullanmanıza olanak vermektedir. Böylelikle size de gündelik yaşamda halletmeniz gereken işleri kolaylıkla tamamlama ve oyunlarınızdan alacağınız eşsiz deneyimin tadını çıkarmak kalacaktır.

Doğru Asus Bilgisayar Seçimi Nasıl Yapılır?

Doğru Asus Bilgisayar Seçimi Nasıl Yapılır?

Ömrünüz boyunca severek kullanacağınız bir Asus bir alabilmek için dikkat etmeniz gereken birkaç incelik bulunmaktadır. Öncelikle bilgisayardan beklentilerinizi ve onu ne amaçla kullanmak istediğinizi net olarak belirlemelisiniz. Eğer oyun amacı ile bilgisayar almak ve yeni çıkan güncel oyunları en üst ayarlarda akıcı bir şekilde oynamak istiyorsanız kesinlikle bir oyuncu bilgisayarı tercih etmeniz gerekmektedir. ROG ve TUF Gaming gibi oyuncu bilgisayarları Asus’un en iyi ürünleri olmakla beraber teknolojinin bütün imkanlarını da içerisinde barındırmaktadır. Yenileme hızları yüksek monitörler, işlem yapabilme yetenekleri yüksek yeni nesil işlemciler ve son model ana kartları ile oyuncu serisi bilgisayarlar sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacaktır. Diğer yandan eğer profesyonel amaçlar veya evde kullanmak için bilgisayar satın almak istiyorsanız Asus’un ZenBook ve VivoBook serileri sizin için ideal olacaktır. Çoklu işlem yapabilen bu bilgisayarlar uzun pil ömürleri ve sunduğu şıklık ile beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır. Bunun yanında en çok zorladığınız zamanlarda bile ısınmayacak ve gelişmiş soğutma sistemi sayesinde her zaman sessiz bir şekilde çalışacaktır. Bu yüzden satın almadan önce beklentileriniz ile bilgisayarı hangi amaçla kullanmak istediğinizi belirlemek gerekmektedir. Bu şekilde kriterlerinizi belirleyerek size uygun olacak ürünü sayfamızdan kısa sürede bulabilirsiniz. Ayrıca daha önce satın almış olan kişilerin yaptığı Asus bilgisayar önerisi sizin için oldukça iyi bir rehber olacaktır. Uzman kişilerin olarak da anılan insanların yorumlarını dikkate almak ve ürün seçimi yaparken onların ürünler ile ilgili olan önerilerine kulak vermek doğru ürünü seçme konusunda size yardımcı olacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise Asus bilgisayar fiyatları olmaktadır. Beğendiğiniz modeller arasında fiyat karşılaştırması yapmak ve istediğiniz kriterlere sahip olanları listelemek bütçenize uygun olan ürünü bulma konusunda size yardımcı olur. Böylelikle hem ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan doğru bir ürün satın almış hem de bütçeden tasarruf etmiş olursunuz. Son olarak Asus bilgisayar yorum, satın almadan önce doğru ürüne karar verme noktasında size yardımcı olur. Önceki kullanıcıların ürün ile ilgili deneyimleri, fikirleri ve düşünceleri alacağınız ürünü daha yakından tanıma konusunda oldukça önem arz eder. Uzman kişilerin aksine normal kullanıcıların yaptıkları bu yorumlar da sizin için oldukça iyi bir bilgi kaynağı olmaktadır.