Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Sunucu ve Aksesuarları

için 3,726 sonuç bulundu.
 • 305,00 TL 285,00 TL
  % 7
  toptankameraa
  %94
 • 458,64 TL
  ToptanSepeti
  %92
 • 20.425,86 TL 20.017,34 TL
  % 2
  DmaxTeknoloji
  %100
 • 458,64 TL 252,25 TL
  % 45
  CantekStore
  %100
 • 458,64 TL 252,25 TL
  % 45
  CantekStore
  %100
 • 2.200,00 TL 1.738,00 TL
  % 21
  NETSESSES
  %77
 • 65,00 TL 9,90 TL
  % 85
  Teknosolid.BT
  %99
 • 58,97 TL
  pplast
  %100
 • 15.085,98 TL 14.784,26 TL
  % 2
  DmaxTeknoloji
  %100
 • 98,00 TL 56,00 TL
  % 43
  teknikom
  %100
 • 485,00 TL
  ibagüvenlik
  %100
 • 699,00 TL
  ilkmarket
  %100
 • 1.800,00 TL 1.494,00 TL
  % 17
  NETSESSES
  %77

Bilgisayar Sunucu ve Aksesuar Çeşitleri

Rack kabin ofis, iş yeri ve evlerinizde kullanılan bilgisayar sistemlerinin düzenlenmesi ve koruması için kullanılan farklı boy ve şekillerdeki koruma kabinleridir. Verilerinizin korunması ve güvenli bir şekilde depolanması için bilişim sisteminizin en önemli ihtiyaçlarından biri de Rack kabinlerdir. Kullanım alanına göre birçok farklı model ve özelliğe sahip ürünler bulunmaktadır. Dikili tip rack kabinler büyük şirketler, basın yayın holdingleri, havalimanları gibi büyük çaplı iletişim ağı olan iş yerleri tarafından kullanılabilir. 19’’ için kullanıma uygun özelliktedir. Kapaklıdır. Sağlam ve dayanıklı olması için metal kasa ve kapaklardan üretilmiştir. Kapılarda kilit sistemi bulunan ürünler mevcuttur. Taşıma kapasitesi ürünün boyut ve özelliğine göre değişkenlik gösterebilir. Duvar tipi Rack kabin modellerinin montajı kolaydır. Görünümü gayet şık ve estetik olduğundan kullanılan her mekanda göze hitap eden bir üründür. Üst kısmı havalandırma fanları takabilmek için uygundur. Tüm kablosuz ağ cihazları, kamera kayıt cihazları güç kaynakları ve harici diskleri barındırmaya uygun özelliktedir. Duvar tipi kabinet , açık ve kapalı olmak üzere iki çeşitte üretilmektedir. Açık alanlarda toz, yağmur, güneş ışığı gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olması için genelde kapaklı modeller tercih edilmektedir. Ayarlanabilir raf seçenekleri mevcuttur. 12 U Rack kabin ölçüleri 600x600 olup dayanıklı çelik kasa ve kırılmaya karşı korumalı cam kapak kullanılarak üretilmiştir. Kablo giriş çıkış yerleri mevcuttur. Gelişen teknoloji ile birlikte gerek evlerde gerekse iş yerlerinde kullanılan teknolojik cihazlar hayli artmış durumdadır. Her cihazın kendine ait bir bağlantı kablosu var olduğu düşünülürse oluşacak karışıklık kaçınılmaz gibi gelebilir. Ancak kablo düzenleyici kutu tam da bu nokta da size en pratik düzenleme olanağını sunar. Çalışma masalarının alt kısımlarında televizyon ünitelerinde biriken kabloları korumak ve oluşan karışık görüntüyü ortadan kaldırabilmek için idealdir. Kullanım alanına ve kablo sayısına göre boyutları bulunmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri mevcuttur. Fişe takılı cihazlar, şarj edilen cep telefonları ya da laptop kabloları için uygundur.

Düzenleyici ve Taşımaya Uygun Aksesuarlar

Düzenleyici ve Taşımaya Uygun Aksesuarlar

Kablo düzenleyici spiral ile artık karışmış düzeltilmesi uğraştıran kablolar sorun oluşturmuyor. Taşıma kolaylığı sağlayan bu düzenleyiciler ile kablo içindeki teller sarılmadan dolayı zarar görmeyecek daha güvenli bir şekilde saklanabilecektir. Helezon şeklinde olup ısınmaya karşı dayanıklı maddeler kullanılarak üretilmiştir. Çeşitli boyutlardaki kablolar için farklı kalınlıkta seçenekler bulunmaktadır. 4 mm’lik ince kablolar için kablo düzenleyici spiral kullanılabilindiği gibi 35 mm gibi daha kalın kablolara uygun ölçülerdeki ürünler de mevcuttur. Kablolar arası sürtünmeyi önleyerek zarar görmesini engeller. Sarı, siyah, beyaz ve gri başta olmak üzere farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Kendi kendine sarılabilecek yapıdadır. Kullanılan kabloya göre uzunluk ölçüsü seçilebilir. Sağlığa zararlı maddeler barındırmaz. Doğa dostu materyaller kullanılarak üretilmiştir. Kullanımı çok basit ve pratik olup oldukça işlevsel bir üründür. Riser kablo ekran kartı ile ana kartınıza birden fazla ekran kartı takabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bir nevi uzatma kablosu gibi işlev görür. Paket içerisinde bağlantı kabloları ve güç adaptörü mevcuttur. Kablo düzenleyici bant ile kullandığınız cihazların kablolarını birbirine karışmadan gruplandırabilirsiniz. Cırt cırtlı yapısı sayesinde kolaylıkla açılıp kapanabilir. Kablolarınızı yaptığı işleme göre ayırıp düzenleyebilirsiniz. Televizyon, bilgisayar ve ses sistemleri gibi elektronik cihazlarınızın kablolarında kullanıma uygundur. Kablo düzenleyici bant genişliği 2 cm uzunluğu sayesinde kullanım alanınıza göre ayarlanıp kesilerek kullanılabilir. Siyah renkli cırt cırtlı bantlar en çok tercih edilenler arasında yer alır. Kabloları birbirine bantlayarak sabit durmalarını sağlamada yardımcı olur.

Bilgisayar Sunucu ve Aksesuarların Kullanım Alanları

Bilgisayar Sunucu ve Aksesuarların Kullanım Alanları

Rack kabin kullanımında bazı yardımcı aksesuarlar da size fayda sağlayacaktır. Rack kabin aksesuarlarından bazıları kabinleri taşınabilir hale getirmek için kullanılan tekerleklerdir. İkili veya dörtlü paketler halinde satışa sunulmaktadır. Kabin kablo düzenleme aparatları kabin içinde oluşabilecek karışıklıkları önleme amacıyla kullanılmaktadır. Kabin raf ve prizleri verimli bir çalışma için gereken materyallerdendir. Rack kabin aksesuarları çekmece ve rafları ayarlanabilir özellikte ve kabin boyutlarına uygun yapıdadır. Fanlarda kabinde oluşan havalandırma görevi için önemli malzemelerden biridir. 42 U Rack kabin dikili tip büyük boy kabin çeşitlerindendir. Kapıları ısıya ve darbelere karşı dayanıklı temperli cam kullanılarak üretilmiştir. Alt ve üst taraflarında havalandırma sistemi ve kablo girişleri mevcuttur. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ölçüleri 800x1000 mm’dir. 16 U rack kabin boyutları genişliği 60 cm derinliği 100 cm’dir. 19’’ ürünlerin montajı ile uyumludur. En çok tercih edilen kabin boyutlarından biridir.

Bilgisayar Sunucu ve Aksesuar Fiyatları

Bilgisayar Sunucu ve Aksesuar Fiyatları

Kablo düzenleyici çanta ile seyahatlerinizde düzeni ve kolaylığı deneyimleyebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı materyallerden üretilmiş olup ihtiyacınıza göre çok gözlü ya da daha az gözlü modelleri bulunmaktadır. Kolay temizlenebilir, taşıyabilmek için uzun ve kısa çanta sapı mevcuttur. Ergonomik ve şık tasarımlıdır. Fermuar sayesinde kolayca açılıp kapanabilir içindeki malzemeler de dökülme olmaz. Küçük kabloları taşıyabilmek için mini boyutlu kablo düzenleyici çanta çeşitleri kullanılabilir. Farklı boyutları ve renkleri mevcuttur. İç kısmı astarlı olup dış yüzeyi su geçirmeyen kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Hafiftir. Gri, siyah, mavi ve kırmızı gibi farklı renk seçenekleri vardır. Çalışma masalarında kullanılabilecek en pratik ve organizer ürünlerden bir tanesi de kablo düzenleyici masa altı ürünleridir. Kutu ya da metal sepet şeklinde olup masaya sabitlenerek kullanılır. Kabloların yerlere sarkmasını karışıklık yaratmasını önlemede yardımcı olur. Genellikle dikdörtgen formdadır. Siyah ve beyaz renkli ürünler en çok tercih edilenler arasındadır. Ev ve iş yerlerinde kullanılabilir. Çocukların kablolara ulaşmasına karşı koruma sağlar. TV ünitelerinde kullanılmak için uygun özelliktedir. Kablo düzenleyici plastik askı modelleri ile kablo ayrımını kolayca yapabilirsiniz. ısıya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Rack tipi grup priz ile birçok cihazı aynı anda kullanabilir şarj edebilirsiniz. Otomatik sigortalı yüksek watt gücüne sahiptir. Kablo uzunluğu kullanılacak alana göre farklı seçenekler ile tüketiciye sunulmaktadır. Masa altına montaj yapılabilir. Montaj malzemeleri kutu içerisinde mevcuttur. 19 rack tipi 6’lı grup priz anahtarlı modeller topraklı priz anahtarlı gövde özelliğine sahiptir. Ürün fiyatları malzemeye göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle ofis ve iş yerlerinde çoklu cihaz kullanımlarında büyük kolaylık sağlar. 2’li, 3’lü 6lı ve 10’lu priz seçenekleri de mevcuttur. Açma kapama tuşu ışıklıdır. Network kabinlerde en çok 19 rack tipi 6’lı grup priz anahtarlı ürünler tercih edilmektedir. Kablo düzenleyici plastik kutular ile kablolarınızı her türlü dış etkene karşı koruma altına alabilirsiniz. Kablo düzenleyici fiyatları boyutlarına ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterebilir. Her bütçeye uygun seçenekleri sayfamızdan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Kablo düzenleyicilerin sunduğu yer tasarrufu ile masanızda çalışabilmek için daha geniş alanlar oluşturabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dell (300)
Formrack (202)
Lande (183)
Ager (166)
Tekniksat (161)
Ulusal (141)
Provoice (132)
Lenovo (126)
HP (116)
Vatpan (113)
Cabex (100)
Günko (81)
Multitek (61)
Karel (57)
UpTech (48)
Vestel (46)
Canovate (43)
Racksis (42)
Bestrack (36)
Samsung (36)
Asus (35)
Hpe (35)
HPE (33)
Legend (31)
MSI (31)
Toshiba (29)
IBM (26)
Amp (23)
S-Link (23)
Fujitsu (21)
Kastap (20)
Philips (20)
Beko (19)
Regal (19)
Acer (16)
Arçelik (16)
Qnap (14)
Soho (14)
Apc (12)
Elgato (12)
Erk (12)
Eska (12)
TGC (12)
Cat (11)
Setrack (10)
Seagate (9)
Ctt (8)
Hynix (8)
Prima (8)
Synology (8)
Digitus (7)
Dorax (7)
Kingston (7)
Lastvoice (7)
Oem (7)
Asustor (6)
Aten (6)
Fortel (6)
Pny (6)
Huawei (5)
Intel (5)
Sandisk (5)
Tyan (5)
Zyxel (5)
Adaptec (4)
Alpin (3)
Hadron (3)
Inspur (3)
Optoway (3)
Sapphire (3)
Bigboy (2)
Brocade (2)
Cisco (2)
Concord (2)
Dotvolt (2)
Emc (2)
Estap (2)
Massiva (2)
Microsoft (2)
Panasonic (2)
Quadro (2)
Rack (2)
Rex (2)
Baikal (1)
Beek (1)
BenQ (1)
Broadcom (1)
Brother (1)
Buffer (1)
Corsair (1)
Digistar (1)
Dinstar (1)
Hitachi (1)
Logitech (1)
Matra (1)
Micron (1)
Mirsan (1)
Netapp (1)
Polygold (1)
Somfy (1)
Sonicwall (1)
Sonoff (1)
Tp-Link (1)
Ttec (1)
(718)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(214)
ve üzeri (248)
ve üzeri (258)
ve üzeri (263)
ve üzeri (270)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL