TAŞLI BİJUTERİ YÜZÜK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Taşlı Bijuteri Yüzük

Taşlı yüzük modelleri, oniks, akik, sitrin, kaplan gözü gibi doğal taşlardan ya da zümrüt, Swarovski gibi değerli taşlardan hazırlanmış olabilir. Yine yüzüğün yapımında, çelik, titanyum, bronz, kaplama gibi metal çeşitleri kullanılmış olabilir. Sayfamızda bulunan doğal ve değerli taşlardan, çeşitli metallerden tasarlanmış olan yüzük modelleri her bütçeye uygun seçeneklerle sizleri bekliyor.

Taşlı Yüzük Modelleri

Taşlı Yüzük Modelleri

Kategorimizde bulunan Swarovski taşlı ve zirkon taşlı yüzük modelleri en popüler kadın taşlı yüzük modelleri arasında yer alıyor. Erkek taşlı yüzük modellerinden ise, otantik figürlü çelik yüzük ve siyah taşlı yüzük modelleri ön plana çıkıyor. Erkek bijuteri yüzük modellerinde akik, kaplan gözü, sitrin, oniks ve özellikle de mat siyah oniks taşı daha çok tercih ediliyor. Kadın taşlı yüzük modelleri arasında, beyaz altın kaplama zirkon tek taş yüzükler, 5 taş yüzük modelleri, eklem yüzük setleri, otantik kombin setleri, zümrüt taşlı özel tasarım yüzükler, Swarovski taşlı yüzük takımları, zirkon taşlı şahmeran yüzük tasarımları ve çok daha fazlası kategorimizde sizleri bekliyor.

Taşlı Yüzük Markaları

Taşlı Yüzük Markaları

Kategorimizde değerli ve doğal taşlı yüzük modelleri sunan pek çok farklı marka bulunmaktadır. Coquet Accessories markasının taşlı altın kaplama yüzük setleri, Bee One markasının zirkon taşlı figürlü yüzük modelleri, Solfera’nın inci ve zirkon taşlı kurdele yüzük çeşitleri, Lila markasının karanlıkta parlayan neon kalpli yüzükleri, Guess’in leopar deseni altın kaplama zirkon taşlı yüzük tasarımları, Clariss markasının siyah metal zirkon taşlı şahmeran yüzük çeşitleri ve çok daha fazlası sizlerin seçimini bekliyor. StoneAge, Clariss, Coquet Accessories, Swarovski, Tarz, VeraZeyn, Vip BT, Avon, Aşina Gümüş, Bee One, Bengü Accessories, Yeni Takı, ZZN, MODEX, Monemel, Moulin Rouge, Nautilus Concept gibi bijuteri yüzük modelleri sunan onlarca markanın uygun fiyatlı seçeneklerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Taşlı Yüzük Fiyatları

Taşlı Yüzük Fiyatları

Zirkon, swarovski, akik, ametist, zümrüt, kaplan gözü, turkuaz, kuvars, aventurin, seramik, yeşim taşı, ametist, mercan, kuvars, labradorit, sitrin, kehribar, safir gibi pek çok farklı doğal ve değerli taştan yüzük tasarımlarını kategorimizde bulabilirsiniz. Yüzüğün tasarımında kullanılan metalin de çeşitleri bulunuyor. Çelik, bronz, pirinç, kaplama metallerinin yüzey çeşitleri bulunuyor. Mat, parlak, mineli, kalemli (işlemeli) metal çeşitlerinde taşlı yüzük modellerini Bijuteri Yüzük kategorisinden inceleyebilirsiniz. Otantik, modern, vintage, uğur, nazar boncuğu, burç, çocuk, isim, harf, aşk, dini vb. birçok temaya sahip taşlı yüzük çeşitleri arasından zevkinize göre bir model seçebilirsiniz. Taşlı bijuteri yüzük fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenleri Bijuteri Yüzük kategorimize alalım.