Filtreleri Temizle
Marka
Vestel

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Fırın Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Döner Tabla Çapı

Başka bir kelime deneyin

Kontrol Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vestel Mikrodalga

için 15 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vestel Mikrodalga

Vestel, beyaz eşya ürünleri konusunda çalışmalar yürüten yerli bir teknoloji firmasıdır. Vestel’in geniş ürün yelpazesi içinde önemli parçalardan bir tanesi ise mikrodalga fırınlardır. Vestel mikrodalga fırınlar hem tasarımıyla hem de kalitesiyle kullanıcılarının güvenini kazanmış ve bu doğrultuda kendini sürekli geliştirmektedir. Vestel mikrodalga fırın kullanıcı yorumları da gösteriyor ki farklı bütçelere hitap eden geniş ürün seçenekleriyle birlikte, kullanıcı odaklı bir tasarım modeli izlemektedir. Vestel mikrodalga fırın anlamında pratik ve kolay kullanıma sahip modeller üreterek tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Vestel Mikrodalga Fırınla Uyum Mutfakta

Vestel Mikrodalga Fırınla Uyum Mutfakta

Vestel markası ürün setleri ile başladığı uyum macerasını dijitalin renklerini belirleyerek farklı bir boyuta taşıyor. Kendi setlerine uyumlu olduğu kadar evlerin geri kalanına da entegre olacak ürünler üreterek satış oranını genişletmeye çalışıyor. Gerek tasarım gerekse kullanım şekli bakımından evler ve mutfaklar için uyumun sözlük karşılığı olmaya aday Vestel mikrodalga fırın modelleri tüketicilerin karşına çıkmaya hazır. Ankastre veya tekli olarak satılan modeller tüketici tercihine göre farklı özellikleri bünyesinde barındırarak diğer eşyalara uymak için tasarlanmıştır. Yemek yaparken ahenkli bir deneyim isteyen tüketiciler için etkili bir tercih olabilen Vestel mikrodalga fırınlar piyasaya sürüldükleri zamandan bu zamana değişim gelişerek ve gelişmeye devam ederek son modaya ayak uydurmaktalar.  Moda renkle ve tasarımla kendini belli ediyor. Vestel mikrodalga için ankastre setlerin asil siyah rengi ya da teknolojinin dayanıklı grisi arasında bir seçim yapmak tüketiciye kalıyor. Tasarım fırınların rahat ve kullanışlı olması için basitleştirilmiş gibi görünse de detaylandırılan bir yapıya sahip. Vestel mikrodalga dijital özellik arttıkça daha fonksiyonel, daha kolay ve hızlı kullanım sağlayıcı hale bürünüyor. İşte uyum da buradan çıkıyor. Mutfakta özgürce, rahat ve hızlı yemek yapma deneyimi fonksiyonel ürünler ile daha da keyifli bir hale geliyor.  Tüketicileri için neredeyse kişiye özel tasarlanmış gibi görünen mikrodalga fırınlar sitemizde daha detaylı bir biçimde ilgilileri ile buluşuyor.

Vestel Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestel Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beyaz eşya ve ankastre ürünlerde dikkat çekici tasarımlara sahip Vestel markası, her mutfağa uyumlu renk ve dizaynda mikrodalga fırın örnekleri vermekte. Vestel mikrodalga fırın hem beyaz eşya olarak hem de ankastre olarak farklı beğenilere hitap etmek amacıyla ürün çeşitliliğine sahiptir. Beyaz eşya özelliklerini barındıran tekli mikrodalga fırınlarda dijital veya mekanik; kontrol panelleri, ayarlama bölümleri, zamanlayıcı özelliği bulunmakta. Gömülebilir düğme ile farklı bir tasarım söz konusudur. Bu tür Vestel mikrodalga gri, beyaz renk seçenekleri ile sunulmakta. Ankastre özellikli, ankastre setlerle uyumlu olan mikrodalga fırınlar için dijitallik ön planda yer almakta. Bu tarz Vestel mikrodalga fırın modelleri dijital zamanlayıcıya ve dijital ekrana sahipler. Ankastreye uyumlu olarak gri ve siyah renk seçenekleri tüketiciye sunulmaktadır. Modelden modele farklılık göstermekle birlikte programlanabilir pişirme, mikrodalga ve ızgara fonksiyonunun bir arada kullanıldığı kombi özelliği, çocuk güvenlik kilidi, hızlı ısıtma özelliği vardır. Programlanabilir pişirme ile birbirinden farklı ve lezzetli yemekler yapmak daha kolay hale gelmekte. Kombi özelliğindeki ızgara fonksiyonu temiz ve pratik ızgara yapılması için birebirdir. Çocuk güvenlik kilidi ile endişe etmeden yemek pişirmek tüketicilerin tercih etmesini artıran bir özelliktir. Hızlı ısıtma özelliği sayesinde hayatın hızlı temposunda vakit kaybetmeden ve çok fazla zaman harcamadan yemek yemek mümkün. Geniş hacimli olmaları Vestel mikrodalga modellerinin genel özelliğidir. Bunun gibi buz çözme fonksiyonu ve yüksek güç kademesi mikrodalga fırınların genelinde vardır. Boyutları sayesinde mutfakta kolayca yer bulabilen ve taşınabilen bir ürün olarak sunuluyor.  Cam panelle, her mikrodalga modelinde, yiyeceklerin istenilen kıvama gelip gelmediği anlaşılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Döner tabla çapı çoğu modelde aynı boyuta sahip olmakla birlikte kolay temizlenir malzemeden üretilmiştir. Hem tabla hem de mikrodalga kolayca temizlenebilmektedir. Vestel mikrodalga fırın fiyatları her keseye uygun olacak şekilde belirlenmeye çalışılmıştır. İhtiyaca, beğeniye, isteğe ve diğer belirleyicilere göre farklı fiyat etiketlerine sahip Vestel mikrodalga fırın modelleri bulmak mümkündür. Sitemizde Vestel mikrodalga, modelleri, özellikleri ve fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi bulunabilir.

Vestel Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Vestel Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Pratik ve kolay bir kullanım için tasarlanmış olan Vestel mikrodalga modelleri her türden tüketici için farklı özelliklerle öne çıkmaktadır. Modellerde farklı kullanım şekilleri ve programları vardır. Mikrodalga ile pişirme, ızgara veya kombi pişirme, hızlı başlat, zamanlı defrost, otomatik ısıtma, otomatik menü gibi programlar ile tercih edildiği şekilde mikrodalga kullanılabilir. Çocuk kilidi fonksiyonu bulunan mikrodalga fırınlar için fırın bekleme durumundayken kilitleme işlemi yapılır. Mikrodalga fırını kurmadan önce kullanım kılavuzu okunmalı ve talimatlar yerine getirilmelidir. Dikkat edilmesi gereken noktalar göz ardı edilmemelidir. Bütün elektrikli aletlerde olduğu gibi Vestel mikrodalga fırın için de uyarılara uyulmalı, topraklanma yapılmalıdır. Kullanımdan sonra temizlikte fırın içi nemli bezle silinmeli, aksesuarları deterjanlı suyla yıkanmalı ve kapak bölümü gerektiği takdirde dikkatlice silinerek temizlenmelidir. Mikrodalga fırın için önerilen kaplarda yemek pişirilmeli veya ısıtılmalıdır. Dönen tabla üzerinde pişirme kabı olmadan yemek pişirilmemelidir. Cihazın kurulumu sırasında özel talimatlara uyulmalıdır. Buz çözme özelliği ile seviyeler kontrol panelinden ayarlanabilir. Aynı şekilde yiyeceğin ağırlığı ve pişme süresi de bu panel üzerinden belirlenerek pişirme işlemi gerçekleşir. Otomatik menü aracılığıyla; otomatik ısıtma, sebze, balık, et, makarna, patates, pizza, çorba gibi mikrodalga için önceden belirlenmiş pişirme şekilleri kullanılabilir. Bu durum Vestel mikrodalga fırına pratiklik katar. Önceden belirlenme sayesinde mutfakta profesyonel yemek yapmak kolaylaşır. Hızlı ve lezzetli yemekler için mikrodalga fırın vazgeçilmez hale gelmektedir. Vestel mikrodalga fırın boyutları sayesinde standart bir mutfak dolabı içinde yer alabileceği gibi, tezgâh üstünde de bulunabilir. Çoğu modelin hafif oluşu kolay taşınabilme sağladığı için gerekli şartları oluşturduktan sonra dilenen her yerde mikrodalga fırını kullanmayı mümkün hale getirir.