Filtreleri Temizle
Marka
Samsung

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Fırın Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Samsung Mikrodalga

için 18 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Samsung Mikrodalga

Gelişmiş Uzak Doğu teknolojisi ile piyasalarda rüzgar gibi esen Güney Kore kökenli Samsung markası elektronik cihazlardan, ev eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunuyor. Akıllı yaşam için çözümler sunan Samsung, yeni çizgilerle piyasada bir adım öne geçmek için durmadan yenilikçi bir tutumla ilerliyor. Geleceğin ürünleri reklamıyla hızla değişen teknolojiyi belirleyen markalardan olan Samsung, ev eşyalarında da tercih ediliyor. Samsung mikrodalga fırın çok çeşitli modeliyle ankastre veya solo olarak bulunuyor. Yenilikçi teknolojinin son halkasını evlere taşıyan marka, kendine has özelliklerle tüketicilerine yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Evlere yeni bir soluk getirecek Samsung mikrodalga fırın modelleri farklı seçenekleri ile alıcılarını bekliyor.

Son Teknolojiye Ayak Uyduran Samsung Mikrodalga Fırınlar

Son Teknolojiye Ayak Uyduran Samsung Mikrodalga Fırınlar

Yenilikçi teknoloji dalgası Samsung markası ile Türkiye’de de kendini gösteriyor. Yüksek teknoloji ürünlerine sahip olmak Samsung mikrodalga ile hiç olmadığı kadar kolay. Gerek buradaki fabrikalarda, ithal edilen parçaların birleştirilmesiyle; gerekse tamamen yurt dışından ürünün ithal edilmesiyle ülke pazarına giren Samsung ürünleri, Uzak Doğu’nun ilgi çekici teknolojisini Türkiye ile buluşturuyor. Yüksek kaliteli ürünler, kullanım rahatlığı sağlayan özellikler ile ürünlerine kendi imzasını atan Samsung, mikrodalga fırın türünde de öncü markalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Diğer teknolojik ürünlerinin referansıyla Samsung mikrodalga fırın modellerine tüketiciyi çekiyor. Memnuniyet garantisi vermek konusunda kendine güvenen marka yalnızca kendilerine has özelliklerle muadillerinden ayrılıyor. Yenilik rüzgarlarını evin her köşesinde hissetmek isteyenlerin tercihi olan Samsung ürünleri birbiriyle uyumlu çalışma konusunda türünün örneklerinden biri. Bu durum tüketicileri markanın birçok ürününü almak konusunda teşvik ediyor. Samsung mikrodalga gelişmiş özelliklerinin yanı sıra lüks tasarımları ile de göz dolduruyor. Samsung mikrodalga ölçüleri açısından geniş hacmiyle en iyi performansı sunmaya hazır, hafif ve uygun boyutları ile mutfaklarda kolayca kendisine yer buluyor. Kolay taşınabilir yapısı sayesinde istenildiği zaman yerinin değiştirilmesi mümkün. Samsung ızgaralı mikrodalga fırın olarak da geçen modellerinde kombi özelliği de vardır. Hem mikrodalga olarak hem de ızgara olarak kullanılabiliyor. Uzak Doğu’dan gelen teknolojik rüzgar ile evler hiç olmadığı kadar kullanışlı yerlere dönüşüyor. Evde vakit geçirmek daha da keyifli hale geliyor. Teknoloji ile süslenen evler yeniliğin merkezi haline geliyor.

Samsung Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsung Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsung mikrodalga fırın modelleri farklı şekillerde piyasaya sunuluyor. Ankastre ve beyaz eşya kategorilerinde yer alan mikrodalga fırınlar tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak için üretiliyor. Samsung imzasının görüldüğü özellikler ile mikrodalga fırınlar CERAMIC INSIDE ™, sıcak tutma, hızlı buz çözme, ECO modu, akıllı nem sensörü noktalarında benzerlerinden ayrılır. Samsung ceramic inside mikrodalga fırınlar kolay temizlenebilme özelliği sunar. Çizilmeyi ve zamanla boyanın atmasını engelleyen bu özellik sayesinde daha uzun süre kullanım sağlar ve hep yeni alınmış görünümüne sahiptir. Samsung ceramic inside mikrodalga teknolojisi dolayısıyla boşluk malzemesi seramik kaplıdır. Normal modlarına ek olarak tasarruf modu olan ECO modu ise bekleme durumunda enerji tüketimini en aza indirerek hem ekonomik olarak hem de çevre açısından kazanç sağlamak için tasarlanmıştır. Sıcak tutma özelliği ile birden fazla yemek yapılan durumlarda önce yapılan yemeğin soğumaması ve lezzetinin azalmaması için uygun sıcaklıkta kalması sağlanır. Hızlı buz çözme özelliği pek çok modelinde bulunur ve donmuş yiyecekleri hızlı ve her yerini eşit olacak şekilde çözer. Hızlı olması istenilen zamanda buz çözme işlemini sağlayarak uzun süren yemek yapma sürecini kısaltır. Akıllı nem sensörü özelliği her yemek için uygun olan programın belirlenmesi ve en güzel sonuçlar alınması için birebirdir. Samsung mikrodalga dokunmatik kontrol paneline ek olarak led ekrana sahiptir. Dokunmatik panel rahatlıkla ayar yapmayı sağlar. Kapı basmalı düğme veya kol ile açılır. Solo mikrodalga fırınlarda gri, siyah, kırmızı ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Samsung mikrodalga gri ve siyah olarak ankastre modellerinde renk seçeneği olarak bulunur. Izgara + 30 saniye düğmesine sahip mikrodalga fırınlar en iyi performans ve lezzetin sağlanması için ızgara işleminden sonra 30 saniye daha ekleyerek lezzetli bir görünüm sağlar. Farklı pişirme programları ile istenilen yemekler zahmetsizce masalarda yerini alır. Otomatik programlar daha önce mikrodalgada kayıtlı olan seçenekler sayesinde istenilen yiyeceğe uygun pratik ayarı sunar. Koku giderme özelliği sayesinde daha önce yapılan yemeklerin kokusu sonraki yemeklere geçmemesi için iç bölümdeki hava dışarı atılır, kalan kokulardan kurtulma sağlanır. Bütün modellerde bulunan tel raf ile iki ayrı yemek aynı anda pişirilebilir. Samsung mikrodalga fırın fiyatları ise değişen model ve fonksiyonlara göre çeşitlilik göstermektedir.

Samsung Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Samsung Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Samsung mikrodalga fırın, modelden modele farklılık gösterse de bazı benzer kullanım şekilleri söz konusudur. Güvenlik talimatları yerine getirildikten sonra kullanıma başlanmalıdır. Fişe topraklama yapıldıktan sonra çalıştırılmalıdır. Uygun ve kuru zeminlere yerleştirilmelidir. Islak, kırılgan ve dengesiz zeminler mikrodalga için zararlı olacaktır. Amacı dışında ısıtma ve kullanım yapılmamalıdır. Izgara özelliğine sahip modeller özelliklerine aykırı şekillerde çalıştırılmamalıdır. Ürün için uygunluğu belirtilmiş kaplarda ısıtma, pişirme ve diğer işlemler yapılmalıdır. Aksi takdirde üründen istenilen performans alınamaz ve tehlikeli durumlara sebebiyet verilebilir. Yiyecekler ve içecekler kapalı kaplarda iken mikrodalga içinde ısıya maruz bırakılmamalıdır. Çalışır durumda olup olmamasına bakılmaksızın mikrodalga fırının üzerine hiçbir şey konulmamalıdır. Havalandırma delikleri hiçbir koşulda kapatılmamalıdır. Samsung mikrodalga modelleri farklı pişirme, ısıtma ve buz çözme programlarına sahiptir. Yapılacak yemeğe en uygun olan programı seçmek için cihazın ilgili bölümündeki yönergeler izlenmelidir. Mikrodalga fırınlar yiyeceğin her yerinin dengeli bir şekilde işlem görmesi için tasarlanmıştır. Yiyeceğin türüne göre farklı güç seviyeli kullanılmalıdır. Pişirme seçeneklerinin yanında hızlı başlatma seçeneği ile ayarlama yapmadan ısıtma işlemi gerçekleştirilebilir. Modellerin bazılarında enerji tasarrufu modu vardır. Bu mod ECO düğmesiyle ayarlanır. Hızlı buz çözme seçeneğinin kullanılması için mikrodalga fırına özel kapların kullanılması tavsiye edilir. Ağırlığa göre ayarlanabilir buz çözme seçeneklerinin yanında standart buz çözme seçeneğine sahip mikrodalga modelleri de vardır. Otomatik pişirme seçeneği hızlı ve pratik bir şekilde yemek yapılmasını olanaklı kılar. Özellikle bir mod seçilmesine gerek yoktur. Kayıtlı modlardan seçerek hızlıca yemek yapımı sağlanabilir. Sıcak tutma özelliği düğmesi ile süreye ve sıcak veya orta olma derecesine göre ayarlanır. Sıcak tutma seçeneği yiyeceklerin ısıtılması için kullanılmaz. Yüksek tel raf kullanılarak ızgara yapılabilir. Aynı anda mikrodalga ve ızgara özelliğinin kullanılması hızlıca pişirmek ve ızgara yapmak için önerilir. Izgara +30 özelliği yemek yüzeylerini kızartmak için kullanılır. Pişirme süresine eklenen 30 dakikada yiyeceklerin üst kısmının kızarması sağlanır.  Samsung mikrodalga fırınlar çocuk kilidine sahiptir. Bu sayede çocukların zarar görmesi engellenir. Mikrodalga fırının çocuklar tarafından kullanımı sırasında bir yetişkinin refakat etmesi önerilir. Aksi durumlarda tehlike arz edebilir. Mikrodalgaların kolay temizlenmesi için geliştirilen iç yüzeyi sabunlu su ile temizlemek mümkündür. Dış yüzey için de aynısı yapılmalıdır. Aşındırıcı temizlik ürünlerinden uzak durulmalıdır. Koku giderme modu ile de mikrodalganın iç havası temizlenebilir.