Filtreleri Temizle
Marka
Siemens

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Fırın Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Saat Tipi

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kontrol Tipi

Başka bir kelime deneyin

Döner Tabla Çapı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Siemens Mikrodalga

için 13 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Siemens Mikrodalga

Siemens uzun yıllardır önde gelen beyaz eşya markalarından biri olarak piyasada yer almaktadır. İlham verici tasarımlarıyla birlikte kaliteyi de ön plana çıkarmayı amaçlayan Siemens’in geniş ürün kataloğu arasında mikrodalga fırınlar da önemli bir yer sahiptir. Siemens mikrodalga fırın da bu çizgide önemli bir yerde yer almakta. Farklı ihtiyaçlar için farklı Siemens mikrodalga fırın modelleri üretiliyor ve piyasaya sürülüyor.

Siemens Mikrodalga Fırın Hayallerinizin Ötesinde

Siemens Mikrodalga Fırın Hayallerinizin Ötesinde

Siemens mikrodalga fırınlar her hayale hitap etmek için yaratıcı zihinlerde tasarlanıyor. Tüketicilerin mutfakları, evleri ve hayatları için almayı planladıkları hayallerindeki mikrodalga, bir tasarımcının zihninde oluşan düşünceden üç boyuta dönüştürülüyor. Bu dönüştürme işleminden sonra sunulan ürünler tüketicilerin hayallerini karşılamak için var oluyor. Siemens ev aletleriyle, özellikle mikrodalga fırınlarıyla hayallerin ötesinde bir yemek yapma ve yeme deneyimi sunuyor. Pratik, hızlı ve birden fazla özellik ile farklı programları birleştirmesi sayesinde her ev için mükemmel bir yardımcı olma fırsatı yakalıyor. Bir mikrodalga fırından beklenilenin çok daha üstünde bir performans ve kullanım ile geleceği eve taşıyan Siemens mikrodalga fırın modelleri tüketicileri için en uygun seçeneği sunmak adına tasarımlarını geliştiriyor. Modern ötesi tasarımları ile ankastre veya diğer ev aletlerine uyacak modeller alıcılarını bekliyor. Enerji tasarrufu yapan elektronik cihazlar sayesinde doğayı da cebi de korumak Siemens mikrodalga ile mümkün hale geliyor. Yüksek güçlü modelleri ile de zaman tasarrufu yaparak insanların kendilerine daha fazla zaman ayırmasını sağlıyor. Siemens mikrodalga fırın hayallerin çok ötesinde tasarımı ve özellikleriyle her hayalin somutlaştığı mutfak ürünü olmak için bekliyor.

Siemens Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Siemens Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Siemens mikrodalga fırınlar kurulum tipine göre solo mikrodalgalar veya ankastre mikrodalgalar olarak iki temel ayrımı belirtir. Solo mikrodalga fırınlar, hayaller için daha uygun bir alan sağlayarak ona uyumlu olabileceği diğer eşyaları kendinden olmakla zorlamıyor. Aksine her mutfakta başköşeye yerleşmek için standart ama bir o kadar özel tasarım özelliklere sahip oluyor. Ankastre mikrodalga fırınlar, ankastre setlerin diğer parçalarıyla ahenk içinde yaşamak ve mutfakta bulunmak için tasarlanıyor. En etkin ve en uyumlu haline diğer ürünlerle birlikteyken bürünüyor. Tabii ki bu, tek olarak sahip olunamayacağı anlamına gelmiyor. Set içinde yer alması yalnızca bir öneri olarak öne çıkıyor. Siemens mikrodalga fırın, modeli ne olursa olsun hayallerin ötesinde olmak için tasarlandığından, her mutfağa uyumlu hale gelmek için çalışıyor. Ankastre ve solo mikrodalga fırın ayrımının altında renklere ve diğer belirleyici özelliklere göre de bir farklılaşma olmakta. Solo olanlar inox veya beyaz olarak ayrılırken bazı modellerde tezgâh üstü mikrodalga veya ızgaralı mikrodalga şeklinde bir adlandırma söz konusu. Ürünün boyutu, güç kullanımı, pişirme programları gibi özelliklerine göre ayrılsalar da güç seviyeleri ve model serileri anlamında benzeşirler. Siemens mikrodalga için enerji tasarrufu önemli bir detaydır. Çoğu mikrodalga fırın modeli enerji tasarruflu olarak belirlenmektedir. Siemens mikrodalga fırın ölçüleri modelden modele farklılık gösterse de genel anlamda hafif oldukları ve dolaplarla tezgâhlara sığabildikleri için tercih edilmeleri fazladır. Siemens mikrodalga defrost olarak da bilinen buz çözme özelliği olan birçok modele sahiptir. Çoğu mikrodalgada ızgara fonksiyonu da vardır. Bütün Siemens mikrodalga fırın modelleri tuşla açılacak kapılarla tasarlanmıştır. Döner tabak büyük çoğunluktaki modellerde sabitken, döner tabağın yapıldığı malzeme farklılık göstermekte. Pişirme bölüm malzemesi çoğunlukla çelikten yapılırken ön yüzey rengi paslanmaz çelik veya beyaz olabilmekte. Ankastre mikrodalga fırınlara bütünleşmiş aksesuar olarak tel ızgara, cam tabak ya da döner tabak eklenebiliyor. Mikrodalga fırın fiyatları Siemens kalitesini ve Siemens hayalini herkesin yaşayabilmesi için her bütçeye uygun şekilde belirleniyor. Satın alınan kalite ve özelliklerin farklılığına göre fiyatlarda farklılık olabiliyor. Fiyatlar, özellikler ve modellerle ilgili daha ayrıntılı bilgi için sitemizin ilgili sayfasına göz gezdirilebilir.

Siemens Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Siemens Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Siemens mikrodalga farklı programları içinde bulunduran modelleri ile kolay ve kapsamlı bir kullanım sunmakta. En temel olarak, kullanma şekli; Touch Control, tuşlar, başlama düğmesi, slider, cihaz içine gömülebilir, çevirmeli düğme gibi farklı parçalarla değişiklik gösterir. Saat her modele dâhildir. Birçok modelinde mekanik kontrol kolay kullanım için bulunmaktadır. Elektronik “Cook Control” özelliğiyle çoklu programlarda istenilenin ötesinde sonuçlar almayı sağlayan modeller vardır. Ağırlık kontrolü olan çeşitlerde pişme süresi ağırlığa göre otomatik olarak verilmekte. Ekstra ızgara fonksiyonunda farklı ızgara ayarları ile güç oranı belirlenebilir. Modellerin güçlü ızgarası sayesinde yemeklerin her yeri eşit şekilde kızarır ve lezzetli sonuçlar alınır. Hafıza butonu bulunan modellerde çok sık kullanılan programlar kaydedilir ve bir sonraki kullanımda otomatik olarak geri çağırılır. Birden fazla kademeli programlama ile donmuş üründen yemeğe giden yolda tek bir ayar ile pişirmek mümkündür. Buz çözme programların yiyeceğin türüne göre değişiklik gösterir ve mikrodalga modeline göre ayarlamalar yapılabilir, bu sayede otomatik olarak sıcaklık ayarlanır. Pişirmeye özel kaplar haricinde kaplar mikrodalga fırında yermek pişirmek, buz çözmek veya yemek ısıtmak için kullanılmamalıdır.  Cihazın bakımı bütün Siemens mikrodalga fırın modelleri için aynı noktaları içerir. Fırının dışı nemli bir bezle silinir ve kuru bezle kurutulur. İç kısım nemli bezle silinerek hijyen sağlanabilir. Döner tabak bulaşık makinesinde veya elde deterjan ile yıkanabilir. Kolay temizlenebilir oluşu zamandan kazanmayı da beraberinde getirir. Hem yemek yaparken veya ısıtırken hem de yaptıktan sonra temizlerken cihazın pratik özellikleri hayatın tadını çıkartmak için kullanıcılarına harcayacakları zamanı geri veriyor. Güvenlik için bazı modeller soğuk hava fanı ve kapı kontak sacına sahiptir. Kapı kontak sacı emniyet için kendi kendine kapanmasını sağlar. Siemens mikrodalga defrost bazı modellerde birden fazla defrost programına sahiptir. Mikrodalga ve ızgara fonksiyonları ayrı ayrı kullanılabileceği gibi birlikte de kullanılabilir. Birlikte kullanılmalarını sağlayan program da vardır. Çoğu modelinde kolay programlama ve kontrol etme imkânı Siemens mikrodalga fırını ilgi çekici hale getirir. Mutfaktaki farklı yerlere monte edilebilir oluşu pratik kullanımına katkı sağlar.