Filtreleri Temizle
Marka
Arçelik

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Fırın Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Kontrol Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Arçelik Mikrodalga

için 29 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Arçelik Mikrodalga

Evlerde vakit geçirilen önemli alanların başında mutfak gelir. Mutfakta vaktinizi geçirirken farklı işlerle meşgul olursunuz. Günümüzde birçok mutfak aleti işlerinizi daha kolay hale getirir. Modern zamana geçişle birlikte bu tür aletler birer yardımcı niteliğinde karşınıza çıkar. Arçelik, kaliteli ve şık ürünleriyle mutfağınıza başka bir hava katar. Arçelik mikrodalga da bu ürünlerin başında yer alır. Pratik makinelerden birisi olan bu ürün, daha hızlı ve pratik bir şekilde yiyeceklerin ısınmasını sağlar. Zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Yüksek hızda titreşen dalgalar sayesinde açığa çıkan ısı enerjisi yemeğin pişmesine katkıda bulunur. Mikrodalgalar fırının içindeki metallere çarpıp geri dönmesiyle ısı enerjisi üretir. Arçelik mikrodalga fırın diğer klasik ürünlerden farklı olarak yiyeceğin içinde ısı oluşturur. Yani yiyecekler dışarıdan bir ısı ile değil, kendi içerisindeki ısı ile pişer. Ürünün bu niteliğini oluşturan temel eleman magnetrondur. Yüksek frekans üretimi sayesinde, yüksek gerilim oluşturulur. Böylece gerilim fırın içine aktarılarak yemek kolaylıkla pişirilir. Bu ürünlerin tümü ihtiyaçlara göre gelişerek ve değişerek günümüze kadar gelmiştir. Mutfağın büyüklüğüne göre farklı ürün seçenekleri mevcuttur. Mutfağınız küçükse, kullanışlı bir mutfak alanı istiyorsanız Arçelik mikrodalga ankastre, sizin için daha uygun bir seçimdir. Ankastre ürünler, mutfakla bütünleşerek yer tasarrufu sağlar. Yer kullanımı açısından tasarruf sağlamasının yanı sıra mutfağa sabitlendiği için daha güvenli bulunur. Mikrodalga Arçelik ürünleri kullanımı ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Ankastre ürünler, özel olarak tasarlanmış set halinde üretilen mutfak türlerinden biridir. Mutfakta çok yer kaplamadığı için kalabalık bir görüntü oluşmasını engeller. Fırın, ocak, davlumbaz, buzdolabı gibi ürünler set halinde oluşturulur ve kullanıcının beğenisine sunulur. Zamanın önemli bir kısmı mutfakta geçer. Bundan dolayı alıp kullanacağınız aletlerin önemi büyüktür. İhtiyaçları karşılamanın yanında mutfakla uyum içerisinde olması da mühim bir nokta olarak karşınıza çıkar. Ürün işlevi, modeli, rengi gibi detayları göz önüne almanız gerekir. Göze hitap eden kullanışlı mutfak ürünleri ile mutfağın görünümü bir anda değişir. Onlarca farklı model ve çeşitli renkler sayesinde yenilikler mutfağınıza gelir. Arçelik mikrodalga modelleri, kullanıcıların ihtiyaçları ve tercihlerine göre üretilir. Teknolojik özelliklere sahip birçok modeli bulmak mümkündür. Ankastre ürünlerin seçimi basit gibi görünse de mutfak dekorasyonu açısından dikkat edilmesi gereken onlarca detay vardır. Şık ve uyumlu bir mutfak, keyifli vakit geçirebilmek için mühimdir. Mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için ürünün kullanışlılığı kadar şık ve zarif olması da gerekir. Klasik ya da modern tarzda istediğiniz tüm ürünleri bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Arçelik Mikrodalga Modelleri ile Mutfağınızın Keyfini Çıkarın

Arçelik Mikrodalga Modelleri ile Mutfağınızın Keyfini Çıkarın

Zaman kavramının önemi büyüktür. Post-modern hayatla birlikte bu kavram önemini artırarak günümüze gelmiştir. Bu bağlamda mutfakta geçirilen vakit, hayatınızın mühim bir kısmını oluşturur. Mutfaklarınızın olmazsa olmazlarından birisi de fırın ve mikrodalgadır. Yemek salt olarak temel bir ihtiyaçtan ibaret değildir. Yemek kültürü ve yemek zevki gibi kavramlar gün geçtikçe yaygınlaşmaya devam eder. Marka, yemeklerinizi keyifle pişirmeniz için birbirinden şık ve kullanışlı modeller üretir. Farklı ürün modelleri arasında her birinin kullanımı ve bakımı farklılık gösterir. Beğendiğiniz modelin ürün sayfasından araştırma yaparak seçtiğiniz model hakkında fikir edinebilirsiniz. Tüm özelliklerini araştırabilir, görsellerine bakabilir, kullanıcı değerlendirmeleri ile seçim sürecini hızlandırabilirsiniz. Alt ve üst fırın en temel fonksiyonlardan biri olarak karşınıza çıkar. Alt veya üst fırında fan sistemi çalışmaz. Yavaş yavaş olması gereken yiyeceklerinizi veya kabarmasını istediğiniz kek, sufle gibi tatlılarınızı bu sistemde pişirebilirsiniz. Turbo pişirmede ise fan devrede olur. Fanın devrede olmasıyla fırının her yeri eşit oranda ısınır. Böylece birden fazla yemeği aynı anda kolayca pişirebilirsiniz. Yemek yapma sürecini hızlandırmak için ise fan-defrost özellikli ürünler vardır. Buzluktan yeni çıkarılan balık veya tavuk gibi yiyecekler fan-defrost özelliği sayesinde hızlı bir şekilde çözünür. Böylece zaman kazanmanız da mümkündür. Ayrıca ızgara pişirme özelliği sayesinde de yiyeceğin tadı mangalda pişmiş havası yaratır. Bir anda gelen yüksek ısıyla beraber yemek iyice mühürlenir ve kızarır, suyu içinde kalır. Yemek yapmayı keyifli hale getiren ürünler, birden fazla pişirme niteliğine sahiptir. Nitelikleri öğrenmek ise sanıldığı kadar zor değildir. Pişirme aşamasında kullanmanız gereken farklı ısı dereceleri önerilir. Genellikle ısı, 150 ile 240 derece arasında değişir. 150 derece ılık ısı, 240 derece ise kızgın ısı olarak ifade edilir. Pişirme yöntemi dışında pişirme ısısını da göz ardı etmemek gerekir. Börek, et, balık, kek, pandispanya veya kurabiyeler için ideal fırın sıcaklıkları, ürünün derece ayarlarına göre değişiklik gösterebilir. Görüldüğü üzere gelişen teknolojiyle beraber marka da ürettiği çeşitli modellerle dikkat çeker. Teknolojik ürünler farklı kolaylıklar sağlar. Arçelik dijital mikrodalga fırın ile kullanıcı yemeği pişirme öncesi veya sırasında sonraki adımı kolayca görebilir. Dijital ekranla beraber ısı derecesini artırma gibi komutları rahatlıkla değiştirebilir. İhtiyacınıza göre bu özellikleri gerekli zamanlarda kullanabilirsiniz. Mutfağınıza yenilik getirecek tüm ürünleri sayfamızdan bulabilirsiniz.

Seçiminizi Kolaylaştıran Tasarımlar

Seçiminizi Kolaylaştıran Tasarımlar

Bir ürün satın alırken birden fazla detay ile karşılaşırsınız. Ürünün kullanım alanı, boyutu, rengi, işlevselliği gibi detaylara önem vermek gerekir. Arçelik mikrodalga özellikli fırın, fonksiyonelliği ve mutfakla bütünleşmesi açısından doğru bir seçim olabilir. Fırından farklı olarak bu ürünler elektrik enerjisini önce mikrodalga enerjisine, sonra da bunu ısı enerjisine çevirir. Böylece enerji ve zamandan tasarruf edilir. Günümüzde mutfak dekorasyonları da çok önemlidir. Yemek yapmayı sevenler mutfakta sıkça vakit geçirirler. Markanın dikkat çekici ürünleri ile bu vakti keyifli hale getirebilirsiniz. Arçelik mikrodalga fırın fiyatları ile bu keyfe ulaşabilmek uygundur. Marka kalitesinin yanında fiyatlarıyla da en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ankastre set üretimi sayesinde mutfağınızda hem uyum hem de kusursuz bir bütünlük sağlanır. Ankastre ürünlerin üst üste monte edilebilmesi alandan tasarruf edilmesine de yardımcı olur. Üstelik alandan tasarruf edilmesi ürünün şıklığından hiçbir şey kaybettirmez. İnce tasarımlarıyla göze çarpan modeller, mutfağınızı baştan aşağıya yeniler. Her detayıyla dikkat çeken ürünler, yemek yapmanın en zarif yolu olarak karşınıza çıkar. Böylece mutfağınız kullanışlı ve şık görünmeye devam eder. Kaliteli ürünü doğru malzemeyle buluşturup doğru bir yerde kullanmak dekoratif açıdan gereklidir. Beyaz ve açık renkli modelleri küçük mutfaklarda tercih ederek alanı daha büyük göstermek elinizdedir. Açık tonların yer alması mutfağı büyütmenin yanında alanı da aydınlık gösterir. Böylece ferah bir mutfakta mutlu bir şekilde yemek pişirirsiniz.Dekorasyon konusunda şıklığı tercih edenlerden iseniz markanın keskin çizgilere sahip ürünlerini seçebilirsiniz. Önceliğiniz ürünün işlevselliği ise mutfakla bütünleşen ve çeşitli fonksiyonlara sahip ankastre setler doğru bir tercih olabilir. Seçim sürecinde markanın sayfasını ziyaret ederek onlarca farklı pişirme elemanını görebilirsiniz.

Kolay Temizliği Sayesinde Kendinize Vakit Ayırın

Kolay Temizliği Sayesinde Kendinize Vakit Ayırın

Ürünlerin kullanımı dışında bakım ve temizliği de mühim bir konudur. Birkaç pratik çözümle bu konunun da üstesinden rahatça gelebilirsiniz. Markanın cam ve inoks özellikli ürünleri temizlik açısından ideal seçimler olabilir. Paslanmaz nitelikteki bu ürünlerde fırının dışı ve kapağı nemli bir bezle temizlenebilir. Bunun yanında köpüklü temizleme ürünleriyle de bu işi kolayca halledebilirsiniz. Mikrodalga veya fırının temizliğinde asıl göz korkutucu nokta, ürünün içidir. Ancak bu noktayı da basit bir şekilde başarıyla atlatabilirsiniz. İçini temizlerken bazı detaylara dikkat edilmelidir. Çünkü yanlış bir hareket tellerin zarar görmesine hatta ürünün bozulmasına sebep olabilir. Neyse ki markanın imzalı ürünlerin iç bakımı da kullanıcı memnuniyeti düşünülerek üretilir. Katalitik panellerle kaplanan fırınlarda, yağ ve kir taneleri emaye yüzeyi sayesinde kolayca emilir. Katalitik paneller, kolay temizleme sistemi olarakta bilinir. Üründe katalitik duvar yok ise sirkeli veya limonlu suyu metal bir kabın içinde, 15 dakika boyunca fırını çalıştırarak tutabilirsiniz. Bunun dışında limonun sert kısımlarını tellere sürterek basit ve hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ayrıca kuru bir bez veya köpüklü bir sünger kullanarak da içini rahatça silebilirsiniz. Eğer üründe uzun süreli bir sorun yaşarsanız bazı kısımları değiştirmeniz gerekebilir. Bozulan kısımları Arçelik mikrodalga yedek parça üretimi sayesinde tamir ettirebilirsiniz. Temizliği ve gerekli bakımları hallettikten sonra yemeklerinizi pişirmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Markanın tüm ürünlerini ve yedek parçalarını araştırabilir, size uygun bir tercihte bulunabilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Arçelik Mikrodalga Modelleri

Şık ve Kullanışlı Arçelik Mikrodalga Modelleri

Mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için marka, onlarca ürün tasarımıyla hayatı kolaylaştırır. Ürünler rahat kullanımı ve zarif tasarımı ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Ankastre ürünler, pratik ve estetik modelleri içerir. Doğal ve eski görünümlü, mistik bir hava tercih edenler için Arçelik rustik mikrodalga uygun bir seçim olur. Rustik modeller, siyah ve beyaz renk seçeneğin yanı sıra eskitme görünümü, gold veya rose gold düğmeleriyle dikkat çeker. Eski ve doğal eşyaların ön planda olduğu bu tasarımda modern izleri görmek de mümkündür. Hatta markanın rustik ürünleri, modern, klasik ve minimal çizgilere sahip doğal bir içeriğe sahiptir. Buna benzer bir şekilde Arçelik vintage mikrodalga modelleri ise geçmişin modasına ait izleri içerir. Vintage, el işçiliğinin fazla olduğu kaliteli malzemeleriyle kullanıcının ilgisini çeker. Lezzetli bir et yemeğini, tarçın kokulu bir keki veya mücveri aynı anda pişirme özelliklerine sahip ürünler mevcuttur. Aynı anda pişen yemeklerin kokusunun karışmaması için yüksek teknoloji kullanılır. Bu sayede çat kapı gelen misafirinize pratik ve hızlı bir şekilde lezzetli masalar hazırlayabilirsiniz. Hazırlık aşamasında fırını boşken çalıştırmamaya özen göstermelisiniz. Yüksek ısı sebebiyle boş fırın arızalanabilir. Marka özgün üretimi ve renk alternatifleri ile dekorasyon konusunda yardımcı olur. Arçelik gömme mikrodalga modelleri, dekorasyonda uyumu yansıtmak isteyenler için iyi bir tercih olabilir. Bu modeller, pişirme elemanının mutfak mobilyasına gömülmüş halini ifade eder. Gömme modellerde ayrı bir ocak kısmı bulunmaz. Bu nedenle ankastre bir fırın aldıysanız set üstü ocak modellerine de bakmanız gerekir. Bu setlerin, temizlik kolaylığı gibi birden fazla avantajı bulunur. Kir ve pas tutmayan kaplamasının yanı sıra estetik görünümüyle de tercih edilir. Markanın indirim ve kampanyalarını takip ederek en doğru seçimi bütçenize de uygun hale getirebilirsiniz. Farklı nitelik ve özelliklere sahip tüm pişirme elemanlarına, sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Şık Arçelik Tasarımları ile Mutfağınızı Ödüllendirin

Birbirinden Şık Arçelik Tasarımları ile Mutfağınızı Ödüllendirin

Mutfakta kullanılan ürünlerin ihtiyacı karşılaması en temel nokta olarak karşınıza çıkar. Bunun yanında dikkat edilmesi gereken birtakım detaylar da vardır. Bunlardan ilki alacağınız ürünün teknik özellikleridir. Bu can alıcı noktada, fırının çeşitli pişirme programlara sahip olması, ısı ve elektrik yalıtımının güvenilir olması, geniş kullanım fonksiyonlarını içermesi önem arz eder. Geniş kullanım fonksiyonları ve çeşitli pişirme programları sayesinde işleriniz daha da kolaylaşır. Bu teknolojik özellikleriyle birlikte hem lezzetli yemekler yapabilir hem de pratik bir şekilde aynı anda birden fazla yemeği pişirebilirsiniz. Arçelik mikrodalga kullanımı bu fonksiyonlar sayesinde oldukça basittir. Satın alınan modelin, enerji sınıfından olması ev tasarrufuna katkı sağlar. Saatlerce çalıştırılan fırının, ağır bir fatura getirmesi olası bir durumdur. Oysa seçiminizde enerji tasarruflu modellere dikkat etmeniz bütçenizi olumlu anlamda etkiler. Böylece daha keyifli ve rahat bir şekilde yemek yapabilirsiniz. Enerji tasarrufuna katkıda bulunmak için ürünü seçerken cam kapaklı olmasına dikkat edebilirsiniz. Cam kapaklı modeller, yemeği pişerken görebilme imkanı verdiği için aç kapa yapmanıza gerek yoktur. Böylece fırının içerisindeki ısıda herhangi bir azalma olmaz ve tasarruf sağlanır. Ayrıca markanın cam kapaklı ürünleri kolay temizlenebilir niteliği sayesinde sizin için doğru bir tercih olabilir. Arçelik inoks mikrodalga modelleri ise paslanmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Bu üründeki sert ve pürüzsüz yüzey, mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için bir kolaylık daha sağlar. Arçelik mikrodalga gri olarak da bilinen inoks modeller, paslanmaz çelik içeriğiyle, temizliği kolaylaştırır. Parmak izi veya herhangi bir toz, nemli bez yardımıyla hızlıca temizlenir. Mutfağınıza en uygun modelleri seçmek için ürün boyutu ve kullanacağınız alanın büyüklüğü önemli bir detaydır. Arçelik mikrodalga ölçüleri gerekli standartlar dahilinde belirlenir. Minimal ürünler dışında genel olarak ankastre ürünlerin ölçüleri dünya çapında standarttır. Kullanışlı ve estetik bir görüntü sağlayabilmek için bu standartlar dikkate alınır. Mikrodalga ölçüleri markanın modelleri arasından estetik tarzınızı yansıtacak bir mutfak için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Ayrıcalıklı İçeriğiyle Arçelik Mikrodalga

Ayrıcalıklı İçeriğiyle Arçelik Mikrodalga

Ankastre ürünler, zarif tasarımı ve rahat kullanımı ile kullanıcıları memnun eder. Arçelik mikrodalga siyah renk seçimiyle mutfağınıza şıklığı ve asaleti taşıyabilirsiniz. Eğer sade ve masum görüntülerden hoşlanıyorsanız Arçelik mikrodalga beyaz renk seçimi de mevcuttur. Yeniliği ve canlılığı mutfağınıza getirmesiyle beraber görünümü tamamıyla değişir. Bu değişimi uygun fiyatlarla sağlamanız mümkündür. Her bütçeye göre üretim yapan marka, fonksiyonel ürünleriyle dikkat çeker. Kullanıcının tercihine göre farklılaşan ürün yelpazesiyle dikkat çeken marka, modern ve klasik tarzdaki ürünleri bir araya getirir. Siyah renkteki şıklık ile beyaz renkteki masumiyeti tüm ürün modellerinde görebilirsiniz. Mutfağınız çok renkli ve fazla detaylara sahip ise mat ankastre setlerini tercih edebilirsiniz. Böylece mutfaktaki dolap veya diğer aksesuarlar ile aralarında bir uyum sağlayabilirsiniz. Marka bu uyuma dikkat etmenin dışında teknolojik seçenekleriyle de kullanıcıların ilgisini çeker. Soft Light teknolojisiyle birlikte aydınlatma sistemi, fırının kapağını açınca devreye girer ve kapatınca otomatik olarak devreden çıkar. Ultra fan plus ile fırının ısısı yüksek ve aynı zamanda her tarafta eşit olur. Gelişen bu fan sistemi sayesinde yemeğinizin hangi rafta olduğunun bir önemi yoktur. Çünkü eşit dağılan ısı, yer fark etmeksizin tutarlı sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Mutfağınızda göz alıcı ürünlerin kullanımını tercih ediyorsanız parlak veya farklı renklerdeki ürünleri satın alabilirsiniz. Siyah ve beyaz modellerin yanı sıra gri tonların kullanımı farklılığı sevenler için güzel bir alternatif olabilir. Sezonun öne çıkan renkleri markanın zevkli tasarımlarıyla buluşarak kullanıcılara sunulur. Pişirme grubu kategorisinde, Arçelik çerçeveli mikrodalga keskin ve net çizgileriyle son zamanların en çok tercih edilen modellerinden birisi olarak karşınıza çıkar. Markanın kalitesi, işlevselliği ve çeşitliliği ile fark yaratan modellere sayfamızdan kolayca ulaşabilir, Arçelik’te mikrodalga fiyatlarını inceleyebilirsiniz.