Filtreleri Temizle
Marka
Franke

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Fırın Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Saat Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Franke Mikrodalga

için 13 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Franke Mikrodalga

Franke, adını daha çok ankastre mutfak eşyaları içinden ocaklar ve fırınlar ile duyursa da diğer birçok ev eşyasını da bünyesinde barındırmaktadır. Franke mikrodalga fırın da bu ürünlerin arasında yer almaktadır. Franke’nin üretmiş olduğu mikrodalga fırınlar dijitallik ile hayatın bir kombinasyonu olarak ortaya çıkıyor.

Franke Mikrodalga Fırın ile Her Yemek Bir Sanat Eseri

Franke Mikrodalga Fırın ile Her Yemek Bir Sanat Eseri

Franke markası yemek yapmaya bir sanat olarak yaklaşarak ev içinde amatör de olsa bu deneyimi zevkli bir işe dönüştürmeye çalışmakta. Yemek yapma sanatı için boyalar olarak nitelenen yiyecekler kadar onların piştiği ve şekillendiği tuval olan mutfak eşyaları da önemli. Mikrodalga böyle bir durumda pratik bir minyatür şövale olarak karşımıza çıkar. Franke ankastre mikrodalga fırın her yemeği bir sanat eseri haline getirmek için küçük bir yardımcıdır. Dijital özellikleri ile çağa ayak uydurmuş yapısı mikrodalga fırınların hızlı ve pratik oluşunu gösteriyor. Hızlı ve lezzetli yemek yapma deneyimi için vazgeçilmez bir yere oturacak olan Franke mikrodalga, kullanışlı bir mutfak aleti olarak göze çarpıyor. Mikrodalga fırın ile yapılacak her yemek bir sanat eseri olacak.

Franke Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Franke Mikrodalga Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Franke mikrodalga modelleri yıllar içinde gelişim göstermiş ve halen gelişim göstermekte. Her yeni üründe kendi üzerine biraz daha koyarak gelişen bir mutfak eşyası olan mikrodalga geleceğin gereci gibi görünüyor. Piyasadaki bütün modellerini ankastre ızgara özellikli fırın olarak görebilirsiniz. Elektronik, pişirme sonu programlama programlarına sahip. Dijital ekranı sayesinde süre daha kolay takip edilmektedir. Dönebilen cam tepsi standart ekipman olarak bütün modellerinde var. Franke mikrodalga fırın ölçüleri açısından, fırın kapasitesi büyük ve diğer ankastre ürünleriyle uyumlu bir şekilde mutfakta yer alabiliyor. Tercih edilirse dolaba sığacak şekilde tasarlanıyor. Bazı modellerinde buz çözme ve hızlı pişiricide pizza pişirme özelliği de bulunmakta. Paslanmaz çelik, paslanmaz çelik-siyah cam, beyaz cam veya kristal siyah olarak farklı renkler tercih edilebilmekte. Franke mikrodalga fırın fiyatları modele, çıkış tarihine ve özelliklerine göre farklılık göstermekte. Mikrodalga fırın modelleri, özellikleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Franke Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Franke Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Franke mikrodalga ızgara olarak kullanılması amacıyla içinde ızgara teli ile birlikte gelmekte. Standardında olan cam tepsi üzerinde genellikle cam eşyalar ile yemek yapılmakta ya da ısıtılmakta. Pizza pişirmek için olan “Quick Cooking” özelliği ile ızgara teli sayesinde aynı anda iki pizza pişirmek mümkün. Ürünün içinde çıkacak yemek kitabı ile farklı tariflere erişilebiliyor. Franke mikrodalga ankastre özelliği gösterdiği için ankastre setiyle uyumlu olarak çalışır ve hem görsel hem de lezzet açısından bir ahenk yakalar. Otomatik menüleri ile kayıtlı olan yiyecekler kolaylıkla pişirilebiliyor.