TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

GREE, Klima

için 10 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

GREE Klima

Dünyanın en büyük klima üreticililerinden olan Gree klima sistemleri, 200’den fazla ülkede satışa sunulan ve çok tercih edilen teknolojik ürünlerdir. Markanın kendi verilerine göre dünya genelinde satılan her 3 klimadan birisi bu firma tarafından üretilir. Kaliteden ödün vermeden üretilen Gree klima çeşitleri firmanın kendi AR – GE çalışmalarına dayalı olarak tasarlanır. Geniş bir araştırma ve geliştirme bütçesine sahip olan Gree Klima, kendi teknolojilerini geliştirme özelliği ile tanınır. Gree kategori sayfasında yer alan ürün çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun klima çeşidini kolayca belirleyebilirsiniz.

Gree Klima Çeşitleri

Gree Klima Çeşitleri

Gree klima sistemleri tarafından üretilen klima çeşitleri; duvar tipi klimalar, multi sistem klimalar, ticari klimalar ve Gree GMV5 VRF klimalar olmak üzere 4 ana gruba ayırılır. Gree klima çeşitleri her tür ihtiyacınızı ve kullanım amacınızı karşılamak üzere tasarlanır. Markanın duvar tipi klima çeşitleri arasında yer alan Amber, U-Crown, Lomo ve Viola klima serileri farklı özelliklere sahip ürünlerdir. Gree Amber serisi, Gree klima yorum sayfalarında olumlu yorumlar alan seri olarak öne çıkar. Multi sistem klima ürünleri ise süper multi sistem dış üniteler ve multi sistem dış üniteler olarak iki kısma ayrılır. Bu grubun iç üniteleri; multi sistem konsol tipi, duvar tipi, kanallı tip ve kaset tipi iç ünite olmak üzere çeşitlilik gösterir. Bunların yanı sıra ticari kullanım amacına uygun klima çeşitleri de mevcuttur. Markanın ticari klima modelleri; kanallı tip, kaset tipi, salon tipi ve yer tavan tipi ticari klimalar olarak üretilip kullanıcıların beğenisine sunulur. 1998 yılında yüksek teknolojisi ile VRF sistemleri alanına da giren Gree, dünyanın ilk düşük çevre sıcaklığında çalışan VRF sistemini geliştirmeyi başarmıştır. Bugün ise üstün teknolojik nitelikler içeren Gree GMV5 VRF klima sistemlerini üretmeye devam eder.

Gree Klima Amber Serisi Özellikleri

Gree Klima Amber Serisi Özellikleri

Markanın duvar tipi klima özelliği taşıyan Amber serisi ürünleri, klima tavsiye sayfalarında olumlu değerlendirmeler almayı başarır. Bu gruba ait ürünler zarif tasarım ve yüksek teknolojik özellikleriyle kullanıcılarına konforlu kullanım olanağı sunar. Firmanın diğer serileri gibi Amber serisi ürünleri de kullanışlı ve üstün nitelikli Gree klima özelliklerini taşır. Hassas sıcaklık kontrolü sağlayan (I Feel) düğmesi aktifleştirildiğinde ürünün kumandasında yer alan sensör, ortam sıcaklığını algılayarak iç üniteye bir sinyal gönderir ve sıcaklığı en konforlu düzeye ayarlar. Akıllı defrost özelliği sunan Gree Amber serisi klimaları, cihazın verimliliğini üst noktaya taşır. Bu özellik gereksinim halinde devreye girer ve defrost süresini azaltır. Ayrıca ısınma konforunu düzenleyerek enerji tüketimini de en aza indirger. Böylece size ekonomik ve konforlu kullanım imkânı tanır. Gree Amber klima sistemleri, turbo soğutma ve ısıtma özelliği sunan klima markaları arasında yer alır. İstediğiniz iç ortam ısısını kolayca yakalamanızı sağlar. Akıllı fan özelliği ile tasarlanan ürünler serpantin yüzeyini kurutarak iç ünitede küf, bakteri ve mikrop oluşumunu engeller ve kötü kokuları giderir. Cihazların multi fonksiyonel filtre özelliği ise iç ortam havasının kalitesini artırmak üzere tasarlanmıştır. Vitamin C + Kitin + koku giderici olmak üzere 3 ayrı filtre sunarak sağlıklı bir iç ortam yaratır. Gree duvar tipi klima serilerinin birçoğu klasik sistemlerin tersine iç ortam ısısını 8 C’ye ayarlama konforuna sahiptir. Klasik klimalarda bu ısı 16 C’de kalır. Böylece klimanızın takılı olduğu yaşam alanlarınızda siz orada değilken bile iç ortam ısısı 8 C’nin altına düşmez. Markanın klima sistemleri -15 C gibi zorlu iklim koşullarına bile uyabilen yapıya sahiptir. Özel fan sistemleri ile donatılan klimalar her mevsim şartlarına uygun değerlerde ısıtma ve soğutma yapabilir. Soğuk hava üfleme koruması ile tasarlanan klima serileri, ısıtmaya geçerken iç ortama soğuk üfleme olmaması için iç ünite serpantin sıcaklığını en doğru biçimde kontrol etme özelliği gösterir.

Gree Klima Fiyatları

Gree Klima Fiyatları

Dünyanın en büyük klima üreticilerinin başında gelen Gree klima fiyat seçenekleri bakımından avantajlı özellikler sunar. Gree, “Altı Sigma” uygulaması ile üretim yapan bir dünya markasıdır. Bu özellik üretimde en üst düzey kalitenin sağlanması için takip edilen bir yönetim stratejisidir. Altı Sigma; üretim süreçlerinin ölçülmesi, analiz edilmesi, iyileştirilmesi ve kontrol edilmesi için yapılan etkili istatistik çalışmalarını kapsar. Marka, üretimdeki kaliteyi kendi denetiminde tutabilmek için klima ana komponentlerini, PCB’leri, serpantinleri, kompresörleri, metal ve plastik parçaları şirket bünyesinde üretir. Bu da ideal bir kalite güvencesi sunar. Kendi teknolojilerini geliştiren ve klima sistemlerini kendi bünyesinde üreten markanın klima fiyatları, sunduğu özellikler karşısında oldukça avantajlıdır. Yeni nesil teknolojiler içermesi, birçok farklı kullanım alanına hitap eden çeşitler üretmesi ve dünyada satılan her üç klimadan birisinin Gree’ye ait olması gibi nedenler markanın klima fiyatlarını cazip konuma getirir. Cihazların taşıdığı özellikler Gree klima fiyatları üzerinde belirleyici rol oynar. Fonksiyonel ve teknolojik özelliklerinin yanı sıra klimaların hacimsel özellikleri ve kullanım alanları da markanın klima fiyat seçeneklerinde değişimlere neden olur. Gree klima çeşitleri ekonomik enerji tüketimi yapan ve yüksek güvenlik sağlayan ürünler olarak bilinir. Çünkü cihazlar uyku modunda çalışırken iç ortam sıcaklığını otomatik olarak soğutma konumunda yükseltme, ısıtma konumunda ise azaltma özelliği gösterir. Böylece kullanıcısına ekonomik kullanım olanağı sunar. Klima çeşitlerinin elektronik kart ve elektrik bağlantı terminalleri güvenli bir yapıyla tasarlanır. Yalıtılmış metal bir kutuda yer alan bu kısımlar yangın gibi istenmeyen olaylara karşı güvence sunar. Bu tarz riskleri en düşük seviyeye indirger. Kategoride yer alan Gree klima çeşitlerinin teknik ve fiyat özelliklerini inceleyerek seçiminizi en doğru şekilde yapabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

GREE
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (98)
Alarko (74)
Alf (1)
Altus (41)
Ariston (11)
Arçelik (37)
Baymak (92)
Beko (12)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (81)
Buderus (1)
Copa (21)
Daikin (51)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(109)
E.C.A (36)
Electra (2)
Electrolux (22)
Finlux (6)
Fluo (6)
Franke (3)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (18)
GREE (10)
Grundig (3)
Hisense (8)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (5)
Kabel (25)
LG (117)
Midea (36)
Mitsubishi (59)
olefini (68)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (34)
Rota (45)
Rubenis (2)
Samsung (160)
Sharp (22)
Siemens (3)
Sigma (155)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (177)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (22)
Vestel (134)
Viessmann (85)
Windsor (4)
York (66)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(4)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (8)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL