Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Set

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bebek Odası Takımı

için 35 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Odası Takımı

Doğumdan itibaren her canlı için yaşadığı alan büyük önem taşımaktadır. Bu durum insan için biraz daha farklıdır. Diğer canlıların çoğunun aksine insanlar; yaşadığı alanı kendisi seçebilir. Bebekken bu sorumluluk ise ebeveynlere kalmaktadır. Bebek odası takımı insanların hayata alıştığı ilk alan olduğu için; oldukça önemli bir yere sahiptir. Ebeveynlerin bu oda takımını seçerken hem konforlu hem ergonomik hem işlevsel hem de göz zevkine hitap edecek ürünleri satın alması gerekmektedir. Sayfamızda, sizler için sunulan birçok bebek odası seçeneği ile içinize sinen, hayallerinizdeki gibi bebek odalarına sahip olmanız mümkündür. Oda olarak takım şeklinde satılan seçeneklerin yanı sıra bebek odası yatak takımları da oldukça talebi olan bir kategoridir. Genellikle beşik, yatak ve uyku setinden oluşan bu takımları ister bebek odasına ister ebeveyn odasına koymak mümkündür. Bebeğin rahatça uyuması için gerekli ortamı oluşturmanıza olanak sağlayan bu yatak takımları; oldukça farklı modellere ve tasarımlara sahiptir. Dilerseniz sayfamızdan masa ve sandalye çeşitlerine bakabilir, tasarımınızı tamamlayabilirsiniz.

Bebek Odası Takımı Seçenekleri ile Aklınızdaki Ürünlere Kavuşun

Bebek Odası Takımı Seçenekleri ile Aklınızdaki Ürünlere Kavuşun

Bebek odası, her insanın başlangıç noktası olduğu için; ebeveynlerin bu konu hakkında oldukça dikkatli davranması gerekir. Sağlığa zararlı maddeler kullanılmayarak üretilen bebek odası ürünlerinden satın alınması ve ebeveynlerin içine sinmeli. Sayfamızda bebekler için seçilebilecek 1.000’e yakın bebek odası seçeneği bulunmaktadır. Ürünlerin içerisine girildiğinde; neyden yapıldıklarını, boyutlarını ve ayrıntılı resimlerini görmek mümkündür. Beyaz, krem rengi, pembe gibi birçok renk seçeneği mevcuttur. Takım halinde satın alabileceğiniz bebek odası seçeneklerinin yanı sıra; eksilen veya ihtiyacınızın olduğunu düşündüğünüz ürünleri bu kategori sayesinde tek tek de satın alabilirsiniz. Bebek odası takımı modelleri genelde, beşik, dolap, şifonyer ve yatak ile beraber satılmaktadır. Bunun dışında sayfamız ile göz atabileceğiniz bebek odası için birçok ürün de bulunmaktadır. Çocuk koltuğu, sallanan çocuk sandalyesi, duvar rafı, yorgan gibi ihtiyacınız olan birçok ürüne de ulaşabilirsiniz. Bebek odası takımı ile bir örnek alabileceğiniz ürünlerin yanı sıra odaya renk katacak, farklı tonlardaki ürünleri de satın alabilirsiniz. Bebek odasında kullanılabilecek ve çok fazla talebi olan ürünlerden biri; isme özel olarak tasarlanan koltuklardır. Bu koltukların çok fazla seçeneği, çok fazla satıcı tarafından sizlere sunulmaktadır. Pembe, beyaz, mavi gibi birçok renk seçeneği ve minimal tasarımı ile kişiye özel bu koltuklara sahip olmak mümkündür. Sırtın dayandığı kısma yazılan isim ile çocukların kendine özel bir eşyaya sahip olması mümkün kılınmıştır. Bebek odası takımları; çok fonksiyonlu olmalarıyla, oldukça uzun bir ömre sahip olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Bebek odası ürünlerinin sağlığa zararı olmayan, kanserojen madde içermeden üretilmesi, bebeklerin daha sağlıklı bir ortamda büyümeleri için gerekli bir unsurdur. Bundan dolayı bebek odalarında kanserojen hammaddeler veya rahatsız edici ürünler kullanılmaz. Bunun yanında hem annenin hem de bebeğin yaşam alanı olduğu için; oldukça ergonomik çözümler ile odalar üretilir. Çok sevilen modellerden biri; anne yanı beşik diye geçen bir modeldir. Kolay taşınabilmesi nedeniyle hem çocuk odasında hem de ebeveyn odasında kullanılabilir. Beyaz, sade bir tasarıma sahip olması nedeniyle her alana kolaylıkla uyum sağlayan bu model hem sallanılabilir özelliğe hem de sabit durma özelliğine sahiptir. Beşik, yatak ve uyku setiyle beraber satılması, ürünü daha ekonomik ve avantajlı bir duruma getirmiştir. Kayın ve güren ağaçlarından üretilen bu yatak; 0 ile 5 yaş arasındaki çocuklar için kullanım imkanı sunmaktadır.

Çevre Dostu Bebek Odası Takımı Modelleri

Çevre Dostu Bebek Odası Takımı Modelleri

Gelişen dünya şartlarında, satın alınan ürünün çevreye ve insan sağlığına zarar vermediğine dikkat etmek oldukça önemli bir unsurdur. Bebekler, daha hassas bünyeye ve cilde sahip oldukları için özellikle kullanacakları ürünler, büyük dikkat ile incelenerek seçilmelidir. Böylelikle gönül rahatlığı ile bebeklerinizin odasını tasarlayabilir, dilediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. En çok sevilen bebek odası ürünlerinin oluşturduğu takımlardan biri; beyazın asilliği ile renklendirilmiştir. Takım; dolap, komodin ve beşikten oluşmaktadır. 1. sınıf kaliteye sahip hammaddeler ile üretilen bu takım; uzun yıllar kullanım için oldukça uygundur. Diğer çocuklarınız için kullanabilir veya ihtiyacınız olmadığı takdirde kullanması için başka bebekli ailelere verebilirsiniz. Deforme olma veya olası bir problem çıkarma gibi durumlar, oldukça minimum düzeydedir. Kaliteli hammadde ile üretilen bu bebek odasının avantajlarından biri de kullanım sırasında ekstra masraf çıkarma olasılığı olmamasıdır. Bebek odası tam takım olarak da geçen bu takımın; üç kapılı bir dolabı, üç çekmeceli komodini ve büyüyen, komodin kapaklı beşiği mevcuttur. Bu takım, bebek için yeterli olan bütün ürünleri barındırmaktadır. Bunun yanı sıra, her bebek odası takımının ürünleri birebir aynı değildir. Modelleri, tasarımları ve renkleri birbirinden farklıdır. Her ebeveynin çocuğu için istediği, tercih edeceği ürünler aynı olmayacaktır. Kimisi 3’lü sade bir komodin isterken, kimisi daha geniş, daha fazla ürünü muhafaza edebileceği bir komodin ister. Kimisi ise komodin istemeyebilir. Her ebeveyne uyacak, çok farklı tasarımlara sahip bebek odalarına sahip olunabilir. Oldukça minimal tasarımlar ile çok kullanışlı bir oda yapmak mümkünken, geniş tasarımlar ile de şık bir odaya sahip olmak mümkündür. Bebek odası mobilya seçimi yaparken, büyüdüğünde bebeğe oyun alanı kalmasına dikkat edilerek seçim yapmak gerekir. Hem de ideal alan kullanımı sayesinde sıkışık bir oda değil, ferah bir odaya sahip olunmuş olur. Çok eşyalı bir odanın insanı yorma ihtimali varken, ferah bir oda için aynı durum söz konusu değildir. Modeller, bebeğin büyüme dönemini en rahat geçirebilmesi için gerekli önlemler alınarak tasarlanmaktadır. Karyola modellerinin de keskin, sivri olmaması bebek odası takımlarının en önemli detaylarından biridir. Bunların yanı sıra, isteyen ebeveynlerin daha kullanışlı ve uzun ömürlü yataklara sahip olması için; bazı beşik seçenekleri yatak olarak da kullanılmaktadır. Bu seçenekler sayesinde çocuk büyüdüğünde, beşiği olarak kullandığı yatağa sığabilmektedir.

Farklı Bebek Odası Takımı Seçenekleri ile Her Odadan Maksimum Verimi Alın

Farklı Bebek Odası Takımı Seçenekleri ile Her Odadan Maksimum Verimi Alın

Her odanın tasarımı farklıdır. Bebek odası tasarlarken, satın alınacak eşyalara karar verirken; önemli olan odanın daha verimli kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Satın alabileceğiniz, göz atabilecek bebek odası takımları, mevcut odanın ölçüsüne ve tasarımına en uygun takımı seçmenize yardımcı olur. Günümüzde, bebek odası takımları genellikle sade tasarımlar ile piyasaya sunulmaktadır. Eskiden popüler olan mavi, pembe gibi renkler yerini sadeliğe, modernliğe bırakmıştır. Fakat hala tercihe göre pembe, mavi gibi renkler ile tasarlanan çocuk odası takımları bulmak mümkündür. Sayfamızda, tüm seçenekler ayırt edilmeden, en ayrıntılı şekilde sizler için sıralamaktadır. Piyasada bebek odası takımları markaları seçenekleri de oldukça fazla çeşide sahiptir. Sol tarafta bulunan filtreleme kısmından, aradığınız veya istediğiniz markaları seçebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz, aradığınız oda takımına daha kolay kavuşmanız mümkündür. Yine aynı şekilde sol taraftaki filtreleme kısmından bütçenize göre fiyat aralığını seçme şansınız da vardır. Filtrelemenin yanı sıra bakmayı düşündüğünüz ürünleri bebek odası takımları fiyatları ile de sıralayabilirsiniz. En yüksek fiyattan en düşük fiyata sıralayabileceğiniz gibi en düşük fiyattan en yüksek fiyata doğru da bir sıralama yapmak mümkündür. Oda takımlarının yanı sıra; farklı ve renkli süsleme seçenekleri sayesinde, bebek odalarınıza farklı bir hava katmanızı mümkün kılmaktadır. Çok sevilen ve süs için kullanılan ürünlerden biri; ışıklı top olarak bilinmektedir. Mavi, sarı, beyaz, pembe, siyah, gri gibi birçok farklı renge sahip topları barındıran bu ürün, 15 adet minik topun birleşmesi ile ortaya çıkmaktadır. Tamamen el yapımı olması nedeniyle; oldukça eşsiz bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda her müşterinin istediği renkleri kombinleyebilme şansı; ürünü daha da verimli hale getirmektedir. Minik topların çapı 6 ile 7 cm arasında değişmektedir. Ürünün toplam uzunluğu ise 2,25 metredir. Kalem pil ile çalışan bu küçük ışıklar; çocuk odalarına ayrı bir hava katmak için ideal tercihler olacaktır.

Kullanışlı, Ergonomik Bebek Odası Takımı Sahibi Olun

Kullanışlı, Ergonomik Bebek Odası Takımı Sahibi Olun

Bebek odası için eşya satın alırken, öncelikle eşyaların insan sağlığına zararlı olup olmadığına ve daha sonra da eşyaların kullanışlı olup olmadığına bakılır. Bunun nedeni, çocuk odasındaki ürünlerin asıl amacının pratik ve hızlı bir şekilde amaçlarına hizmet etmesi gerektiğidir. Sayfamız, her yaştan çocuk için seçenek olabilecek ürünleri sizlere sunmaktadır. Markalar bünyesinde çok sevilen ahşap ürünler bulunmaktadır. Bebek odası takımı ahşap yatak olarak geçen ürün seçenekleri; oldukça güzel düşünceler ile tasarlanmıştır. Yatak, sade bir şekilde tasarlanarak yerde kullanılması mümkün kılınmıştır. Böylelikle çocukların uyanması halinde yataktan düşme gibi sıkıntılar yaşanmayarak, çocukların hareket etmesini ve yataktan çıkma özgürlüklerini de sağlamak mümkündür. Bu tarz ürünlerin etrafında bulunan korkulukların yüksekliği ortalama 45 cm’dir. Korkulukların yanı sıra çocukların yatağa rahatça girmesi için minik bir açık alan mevcuttur. Her odaya rahatlıkla uyacak boyutları ile oldukça modern tasarımlara sahiptir. Genellikle içine konulacak en uygun boydaki yatak ölçüsü ise 90x190 cm olarak öne çıkmaktadır. Boyutundan dolayı çocukların uzun süre bu modelleri kullanması, fiziksel anlamda mümkündür. Aynı şekilde sade tasarımlara sahip olduğu için de zamansız olarak evinizde daimi bir ürün olarak yerini alabilir. Bebeğiniz büyürken tercih edebileceğiniz sade tasarımlı seçeneklerin yanı sıra, oldukça farklı tasarımlara sahip çocuk odaları da bulunmaktadır. Bunlardan bazıları pembe, bazıları mavi gibi farklı seçeneklerin ağırlıkta olduğu ürünlerdir. Sayfamızda aratacağınız bebek odası takımlarının yanı sıra, bebek odasında eksik ürünleri tamamlamanız için gerekli ürünler de sizlere sunulmaktadır. Minimal bir kitaplık, yastık seti, tabure, sandalye, masa, oyuncak dolabı gibi ihtiyacınız olan birçok ürüne ulaşmanız mümkündür. Yine bu ürünlerin de sade tasarımlı modelleri olduğu gibi oldukça renkli ve canlı tasarımlara sahip modelleri de mevcuttur. Bebek odaları ve odalarda kullanılan bu ürünler, birçok hammadde ile üretilebilir. Bunlardan bazıları ahşap, suntalam, yonga levha, MDF, plastik gibi seçeneklerdir. Özellikle bebek odalarında kullanılan yatakların çoğu, ahşaptan yapılmaktadır. Düz ahşap yatakların yanı sıra, kaydıraklı gibi farklı ahşap bebek yatakları da mevcuttur.

Her Zevke Uyan Bebek Odası Takımı

Her Zevke Uyan Bebek Odası Takımı

Her ebeveynin ve her çocuğun yatak odası tercihleri aynı olmayabilir. Sizler ve bebeğiniz için, her zevke hitap edebilecek çeşit barındıran birçok çocuk odası takımını ve çocuk odası ürünü sıralanmaktadır. Çok fazla sevilen modeller arasında bebek odası takımı gri seçenekleri bulunmaktadır. Takımlar, çoğu bebek odası takımı gibi beşik, şifonyer, dolap ve gardıropolmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır. Beyaz ve grinin muhteşem uyumu ile tasarlandığı için modası geçmeyen, zamansız ve modern görünümlere sahiptir. 3 kapak ve altta 3 çekmece ile tasarlanan dolap çeşitleri; oldukça fazla kıyafet için depolama alanı sağlar. Aynı zamanda bebek odasının beşiğinde yer alan çekmeceler de daha fazla ürünü saklamak ve depolamak için ideal bir alan yaratmaktadır. Beşiğin ve dolabın altındaki çekmecelerin renkleri gri yapılarak; farklı bir hava katılmıştır. Şifonyer seçeneklerinin alt kısmındaki 2 çekmece de gri olarak tasarlanmıştır. Beşiğin büyüyebilmesi ile bebeklerin yürümeyi öğrendikten, biraz daha büyüdükten sonra yatağa çevrilmesi mümkündür. Bu da bebek odasını daha kullanışlı hale getirmiştir. Aynı zamanda bu ürünler üst düzey kaliteli hammaddeler ile üretildiğinden, kullanım esnasında yıpranma, soyulma gibi durumlar ile karşılaşılmaz. Bu tarz bebek odası takımlarının yanı sıra birçok bebek odası takımları ve fiyatları seçenekleri bulunmaktadır. Her zevke ve her gelir durumuna, her bütçeye uygun bebek odası takımları bulunmaktadır. Bebek odası takımlarında bulunan E-1 kaliteli belge ile, ürünlerin çevre ve insan dostu olarak üretildiği anlaşılabilir. Bu belge sayesinde; ürünlerin insan sağlığına zararlı, kanserojen hiçbir madde bulunmadan üretildiği anlaşıldığı için gönül rahatlığı ile uzun yıllar boyunca çocuklarınızın kullanması mümkün olabilir. Şifonyer, beşik ve dolapların yanı sıra bebek odalarının vazgeçilmezi olan ürünlere de sayfamız aracılığı ile ulaşmak mümkündür. En sevilen ürünlerden biri; bebek oyun parkıdır. Bebeklerin rahatça ve güvenle oynamasını sağlayan bu oyun parkları, çeşitli renkler ile piyasaya sürülmektedir. Beşiği anımsatan tekerlekli tasarımı ile bebek odası dışında istenilen yerde de bu oyun parkını kullanılması mümkün kılınmıştır. Aynı şekilde sayfamız ile ulaşılabilecek oyun parkının üzerini örtmek için kullanılabilecek sineklikler de mevcuttur.

En Uygun Bebek Odası Takımları Hangileridir?

En uygun bebek odası takımları, en kullanışlı olan odalardır. Genellikle şifonyer, dolap ve beşikten oluşan üçlü takımlar hem maddi açıdan hem de kullanım alanı açısından oldukça avantajlı seçeneklerdir. Aynı zamanda sade tasarımlı düz ürünlere sahip bir takım tercih etmeniz daha uzun yıllar kullanmanıza ve dolayısıyla daha kullanışlı bir bebek odasına sahip olmanıza olanak sağlayacaktır. Bunun dışında bebeği uyuturken veya bebeğin uyumasını beklerken yanında beklemek için bebek odasında kullanabileceğiniz bir sallanan sandalye almanız da iyi bir çözüm olacaktır.

Bebek Odası Takımı Ne Zaman Alınmalı?

En uygun bebek odası takımları, en kullanışlı olan odalardır. Genellikle şifonyer, dolap ve beşikten oluşan üçlü takımlar hem maddi açıdan hem de kullanım alanı açısından oldukça avantajlı seçeneklerdir. Aynı zamanda sade tasarımlı düz ürünlere sahip bir takım tercih etmeniz daha uzun yıllar kullanmanıza ve dolayısıyla daha kullanışlı bir bebek odasına sahip olmanıza olanak sağlayacaktır. Bunun dışında bebeği uyuturken veya bebeğin uyumasını beklerken yanında beklemek için bebek odasında kullanabileceğiniz bir sallanan sandalye almanız da iyi bir çözüm olacaktır.

Bebek Odası Takımı Ne Zaman Alınmalı?

Bebek odasının kararını vermek ve araştırmasını yapmak için; 25. haftada başlamak en doğru karar olacaktır. Böylelikle düşünmeye, araştırmaya ve seçmeye daha fazla zaman kalacak ve verdiğiniz karardan daha iyi emin olabilirsiniz. Bununla birlikte en geç gebeliğin 37. haftasına kadar bebek odasının eksiksiz bir şekilde hazır olması önerilmektedir.

Bebek Odası Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek odası alırken, dikkat edilmesi gereken temel durumlardan biri büyük metal ürünler gibi bebeği rahatsız edebilecek, insan organizmasını olumsuz etkileyen eşyaları barındırmamasıdır çünkü bebeği rahatsız edebilecek ve uykusunu kaçırabilecek nedenlere sebebiyet verilmemelidir. Bebeğin tamamen rahat edebileceği ve huzurla uykuya dalabileceği şekilde sakin tonlara ve dikkat çekmeyen renklere yönelmek gerekir. Bunun yanı sıra seçilecek bebek odası ürünlerinin kanserojen gibi sağlığa zararlı olabilecek ürünlerden yapılmadığına, tamamen doğal hammaddeler ile yapıldığına dikkat edilmesi gerekir.

Bebek Odası Takımında Neler Bulunur?

Bebek odasında genel olarak bulunması gereken temel eşyalar, beşik, dolap ve şifonyer ya da komodindir. Çok fazla eşya kullanmak istemeyenler yalnızca beşik ve dolap ile de ihtiyaçlarını karşılayacak alanı yaratabilirler. Ekstra olarak bebek odasına alınabilecek anne için sallanan sandalye ve bebek için oyuncak, oyun beşiği gibi birçok ürün vardır ve bu ürünler tamamen ebeveynlerin zevkine ve düşüncelerine bağlı olarak satın alınabilir.