TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bebek Odası Takımı

için 816 sonuç bulundu.

Bebek Odası Takımı

Anne ve baba olacağını öğrenen her çift, kendi alışverişlerinin önüne bebek alışverişlerini koymaktadır. Özellikle bebek odası takımı her geçen gün çoğalan modelleri ile ebeveynler için araştırılması en zevkli bebek eşyalarından bir tanesidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her konuda olduğu gibi mobilya sektöründe de gelişmeler yaşanmıştır. Birbirinden çeşitli modelleri ile sayfamızda birçok ürün bulunmaktadır. Söz konusu bebek olması sebebi ile mobilya alışverişi sırasında hem sağlıklı hem de güvenli olmasına önem vermek gerekmektedir. Bebek odaları genel olarak beşik, gardırop ve şifonyerden oluşmaktadır. Bu ürünlerin her biri, birbirinden renkli ve eğlenceli şekilde tasarlanmıştır.

En Güvenilir ve En Sağlıklı Bebek Odası Takımı Modelleri

En Güvenilir ve En Sağlıklı Bebek Odası Takımı Modelleri

Bebekler hayatlarının ilk dönemlerinde, yani ‘’yeni doğan’’ olarak adlandırıldıkları dönemde günün çok büyük bir bölümünü beşiklerinde geçirmektedir. Bu nedenle beşiğin güvenliği, sağlıklı olması ve uzun süre kullanılabilmesi çok önemlidir. Bebek yattığı yerde rahat ettirilmelidir. Bebek odası takımı erkek ya da kız bebek odası takımı seçimi yaparken renkleri, süsleri ve benzeri özelliklerinden daha çok güvenliğine önem vermek gerekmektedir. Bebeğin kafasının kenar parmaklıklardan geçmemesi gerekmektedir. Beşik seviyesi bebeğin ayına göre değiştirilebilir olmalıdır. Bu tür beşiklere asansörlü beşikler denilmektedir. Beşiğin kenarındaki parmaklıklar sabit olmalıdır. Kolayca çıkarılmaması gerekmektedir. Hatta bu tür beşiklerin bebek ölümlerine sebep olması nedeni ile yurt dışında yasaklandığı da bilinmektedir. Beşik içerisine koyulan yatak ile beşik arasında boşluk olmalıdır. Bebeğin yatağı çok yumuşak seçilmemeli ve 2 yaşına gelene kadar bebeklere yastık alınmamalıdır. Yumuşak yatak ya da yastık boğulma riskine neden olmaktadır. Yatak tam yün ya da ram pamuklu yaptırılmamalıdır. Sağlıklı bir malzemeden olmasına önem verilmelidir. Görüldüğü üzere yeni doğan bebek odası takımı seçimi sanıldığı kadar kolay değildir. Söz konusu olan bebek olduğu için ebeveynler titizlikle eşyalarının her ayrıntısına önem vermektedir. Birden fazla bebeği olanlar ya da ikiz bebeğe sahip olanlar için de ikiz bebek odası takımı bakmak gerekmektedir. Bu tür bebek odalarının genel olarak sadece beşiği çift olmaktadır. Diğer eşyalar ortak kullanıma uygundur. Eğer yatak odası müsait değilse beşikler daha küçük ebatlarda seçilmek zorundadır. Çünkü iki bebeğin aynı yatakta yatması gibi bir durum söz konusu değildir. Eni dar olan beşikler vardır. Bu beşikler ikiz bebekler için tercih edilebilir. Ya da ilk 6 ay için küçük sepet beşikler tercih edilebilir. Fakat 6 aydan sonra bu beşikler bebek için kullanılmaya uygun değildir. Bebek hareketleneceğinden bu beşikten düşme ya da sığmama gibi ihtimalleri söz konusudur. Beşiklerin içerisine özellikle ilk aylar için güvenli yatış minderi denilen minderler alınabilir. bu minderler bebeğin yan yatmasını sağlaması nedeni ile güvenli olarak adlandırılmaktadır. Çünkü bebeklerin özellikle ilk dönemlerinde kusarak boğulma ihtimallerine karşın yan yatmaları gerekmektedir. Bu güvenli yatış minderleri sayesinde bebekler yan bir şekilde uyumaktadır. Tabii ki kafalarında herhangi bir orantısızlık olmaması adına bebek her zaman aynı tarafa doğru yatırılmamalıdır. Sürekli sağa ve sola döndürülerek her iki taraf üzerine de yatması sağlanmalıdır. Bebek Odası & Park Yatak seçeneklerini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Bebek Odası Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek Odası Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek bekleyen anne ve babaların en heyecan duydukları olaylardan bir tanesi de bebek odası takımı satın almaktır. Birçok mobilya markasının bebek odası takımı çeşitleri bulunmaktadır. Bu bebek odası takımı fiyatları tabii ki markaya ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. En çok tercih edilen modellerden bir tanesi ahşap görünümlü bebek odası takımlarıdır. Hem görüntüsü hem de her yere uyum sağlaması bakımından bu tür modeller çok tercih edilmektedir. Bebek odası takımı modelleri arasında bebeğin cinsiyetine uygun renklerde oda takımı seçen anne ve babalar da bulunmaktadır. Genel olarak kız bebeklerin bebek odası takımı pembe, erkek bebeklerin bebek odası takımı ise mavi olarak seçilmektedir. Bu her ne kadar klasik bir seçim olsa da görüntü açısından çok hoş görünmektedir. Bebek odası takımlarının vazgeçilmez renklerinden bir tanesi de beyazdır. Beyaz asilliği ve sadeliği ile her zaman şık görünmektedir. Bu şıklık bebek odası takımlarında da geçerlidir. Ayrıca bazı ebeveynler bebek odası takımı seçimlerinde geleceği de düşünürler. Bebek odası takımının her parçasının ilerleyen yaşlarda da kullanılabilecek olması ihtimalini düşünerek satın alırlar. Bu çerçevede en çok karşılaşılan model büyük beşikli bebek odası takımı modelleridir. Büyüyen beşikli bebek odası takımı fiyatları diğer modellere oranla biraz daha pahalı olabilmektedir. Fakat aradaki bu fark çok büyük değildir. Bu nedenle beşiği gelecekte yatak olarak kullanmak isteyen ebeveynler büyüyen beşiğe sahip bebek odası takımlarını tercih edebilirler.

Bebek Odası Takımı Seçim Kriterleri

Bebek Odası Takımı Seçim Kriterleri

Büyüyen beşikli bebek odası takımı bebek genel olarak 2 yaşını geçtikten sonra beşik modeli yatağa dönüştürülmektedir. Bu yatak çok geniş bir yatak değildir. Bu nedenle çok büyük bir çocuk yatamaz. Fakat 2 yaşından itibaren birkaç yıl süre ile bu yatakta çocuk rahatlıkla yatabilmektedir. Beyaz bebek odası takımı modellerinin genel olarak çekmece ya da dolap kulpları renkli tercih edilmektedir. Bazı ebeveynler bebeğin cinsiyetine uygun olarak bu kulpları pembe ya da mavi tercih etmektedir. Bazı ebeveynler ise farklı renkler ve desenlerde kulplardan yana seçimini kullanmaktadır. Son zamanlarda moda haline gelen bebek odası takımlarından bir tanesi de bebek odası takımı gri renkte olanıdır. Geçmişte çok rastlanmasa da bu renk son zamanlarda çok satılmaktadır. Sade ve şık bir bebek odası isteyenler için gri rengi seçilebilecek renkler arasında yer almaktadır. Bebek odası takımı satın alırken güvenliğe önem vermek gerekmektedir. Bebek hareketlendiği zaman odasında çok vakit geçireceğinden eşya uçlarındaki sivri kenarlar ya hiç olmamalı ya da kenarları koruyacak malzeme ile kapatılmış olmalıdır. Oda takımının her bir parçasının vidaları sağlam bir şekilde takılmış olmalıdır. Aksi halde çıkabilir ve bir tehlikeye zemin hazırlayabilir. Ya da çıkan vidaları bebek ağzına atabilir. Odanın duvarlarına ağır çerçeveler asılmamalıdır. Çerçevelerin düşerek bebeğe zarar verme ihtimali hep göz önünde bulundurulmalıdır. Odanın pençelerine de güvenlik kilidi takılmalıdır. Oda içerisinde de elektronik eşya ya da priz bulunmamalı ya da güvenli bir şekilde bulundurulmalıdır. Bebek odası takımlarının doğal malzemelerden yapılmış olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Odanın duvarları da su bazlı boyalar ile boyanmalıdır. Bebek odası takımının kurşun içermeyen boyalar ile boyanmış olduğundan emin olunmalıdır. Organik içerikli ağaç ürünlerinden kaçınılmalıdır. Masif ahşaplar ile yapımı gerçekleştirilen Bebek Odası Mobilyaları tercih edilmelidir. Bebek odası takımı tercihi eğlenceli olduğu kadar zor bir arayıştır. Bu nedenle anne ve babaların bebek odası takımı tercihinde acele etmemesi ve iyi araştırması gerekmektedir. Bu konuda daha ayrıntılı bilgiye erişmek ve en güvenli, en sağlıklı bebek odası takımlarına ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (1)
Abc Baby (4)
abentiny (1)
AcrCiciko (1)
Aymini (19)
Babe (1)
Baby Jem (1)
Baby Max (1)
Babycom (6)
BabyDan (2)
BabyHope (5)
Babyone (3)
Bebaks (2)
Bebecco (3)
Bebexi (8)
Belis (2)
Beneto (1)
Bliss (1)
CEEBEBEK (1)
Dede (1)
Dinarsu (8)
(589)
Elisa Kids (24)
Evnalia (5)
Heyner (4)
Hobby (13)
Izabella (4)
Javaju (1)
Kanz (1)
Kidboo (1)
Lorelli (2)
luxmobilya (11)
Maxi-Cosi (1)
Moje (1)
NANIA (3)
NewJoy (2)
Nitelik (8)
Setay (13)
Sevi Bebe (8)
Sleepy (1)
Stylewood (5)
SVAVA (1)
Taç (6)
Tevalli (1)
Özdilek (1)
ÖZELL. (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (53)
ve üzeri (59)
ve üzeri (63)
ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL