Öne Çıkanlar

Bebek Odası Takımı

için 1,143 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bebek Odası Takımı

Minik yavrunuzun doğumuna az bir zaman kaldıysa hemen odasını hazır etmeniz gerekmektedir. Bebeğiniz doğduğunda rahat ve konforlu bir bebeklik dönemi geçirsin diye ona bebek odası takımı alabilirsiniz. Bebek odası takımın içerisinde: bebek yatağı, dolabı, şifonyeri gibi gerekli olan tüm mobilyalar bir arada bulunur. Üstelik bebek odası takımını, bebeğinizin cinsiyetine göre tercihe edebilirsiniz. Erkek çocuğunuz için koyu renkleri tercih edebileceğiniz gibi kızınız için de pembe tonlarını tercih edebilirsiniz.

Babyhope markası tarafından üretilen bebek odası takımının içerisinde asansörlü beşik bulunmaktadır. Beşik daha sonra karyola olarak kullanılabildiği için bebeğiniz büyüdüğünde de kullanabileceksiniz. Kenarlarında bulunan korkuluklar ise daha sonra ders çalışma masasına dönüşmektedir. Sandıklı komodini her iki yandan kullanıma uygundur ve sabitlenebilen sallama aparatına sahiptir. 6 profilli çekmecelere sahip olduğu için bebeğinizin tüm eşyalarını rahatça toparlayabilirsiniz. Bebek odası takımının içinde yer alan gardırobun 2 kapısı, 2 geniş ve derin çekmecesi vardır. Ayarlanabilir rafları ve geniş askı bölümü son derece kullanışlıdır. Böylece bebeğinizin elbiselerini rahatça dolabın içine asabilir ve kırışmadan muhafaza edebilirsiniz. Şifonyerin de 4 adet geniş ve derin çekmecesi bulunduğu için bebeğinizin tüm eşyalarını kendi dolaplarına yerleştirebileceksiniz. Üstelik oyuncak rafı sayesinde bebeğinizin oyuncakları artık dağınık bir şekilde yerde durmayacak. Özellikle pelüş oyuncaklarını bu rafın üzerine koyarak sürekli gözünün önünde durmasını sağlayabilirsiniz. Oyuncakları ile oynamaktan sıkıldığında tüm oyuncaklarını, oyuncak sandığına koyarak sadece birkaç dakika içerisinde etrafı toparlayabilirsiniz.

Son derece şık tasarımlara sahip olan bebek odası takımları, bebeğinizi büyütürken size kolaylık sağlayacaktır. Üstelik bu takımları bebeğiniz büyüdüğünde de uzun bir süre kullanabileceksiniz. Bazı bebek odası takımlarının içerisinde yer alan ürünler farklı şekilde tasarlanmıştır. Takımlar içinde yer alan ürünleri inceleyerek sizin için en uygun olanına karar verebilirsiniz. Babi Baby bebek odası takımı, renkleri ve figürleri ile bebeğinizin odasını canlandırırken her türlü eşyaları içinde ideal kullanım alanı sunuyor. Çeşitli markalar tarafından üretilen bebek odası takımlarının fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Uygun bebek odası takımları arıyorsanız, kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve sizin için en uygun olanını kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(833)
Aqua Message (116)
Kanz (27)
BABY HOPE (12)
Derre (9)
Coala (8)
Setay (8)
Aymini (6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (23)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL