Dolap & Gardırop

için 446 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dolap & Gardırop

Bebek dolapları ve bebek gardıropları bebek odası mobilyalarının en sık tercih edilen parçaları arasında yer alır. Alışverişinizi yapmadan önce bebeğinizin ihtiyaçlarını ve kendi ihtiyaçlarınızı tespit ederek en uygun seçeneklere daha rahat ulaşabilirsiniz.

Bebek Dolap Modelleri

Bebek Dolap Modelleri

Bebek giysi dolabı ve bebek odası gardırop, bebeğinizin kıyafetlerini ve bebek odası tekstillerini yerleştirebileceğiniz dolap çeşitleridir. Yeterince rafı ve çekmecesi olan bir dolap, kolaylıkla dağılmaya müsait olan bebek eşyalarını düzenli ve erişilebilir tutmanıza yardımcı olacaktır. Bebek gardıropları genelde iki veya üç kapaklı olurken çok amaçlı bebek dolap modelleri standart bir kalıba uymayabilir. Üç kapaklı bazı gardıroplarda ayna bulunabilse de bebek odası için ayna konusunda acele etmenize gerek yok. Bebek dolaplarında ve gardıroplarında en yaygın malzeme ahşaptır. Ahşap sıklıkla MDF olarak kullanılır ama masif ahşap modeller de yeterli ölçüde mevcut. Nadiren plastik veya metal malzeme de karşınıza çıkabilir. Renkler ve kulplar konusunda da büyük bir çeşitlilik söz konusu.

Doğru Dolabı Seçmek

Doğru Dolabı Seçmek

Bebek dolabı seçerken ilk dikkat etmeniz gereken güvenlik olmalı. Bunun için ürünün sağlam olduğundan ve kapaklarının kolay açılmadığından emin olun. Hatta kilitli modellerle içiniz daha rahat edebilir. Bütün dolap çeşitlerini duvara monte etmeye özen gösterin. Monte edilmiş dolaplar depremde veya bebeğin abanması durumunda devrilmeyecektir. Gerekli malzemeler paketin içinde yoksa nalburlara başvurabilirsiniz. Dolap ve gardırop denilince aklınıza her zaman devasa mobilyalar gelmesin. Bebek eşyalarınızın miktarına göre bebek dolabı küçük boy da olabilir. Bebek dolap içi yetişkinlerin dolaplarında olduğu gibi bölümlendirilmiş olmalıdır. Bu alan, dolap içi düzenleyici kutularla ve askılarla daha verimli hale getirilebilir. Yeterince yer olduktan sonra alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Düzenli bir dolap hem eşyaları bulmanızı hem de bebeğinizle ilgilenmenizi kolaylaştırır.

Bebek Dolabı Fiyatları

Bebek Dolabı Fiyatları

Bebek dolabı fiyatları ve bebek gardıropları fiyatları malzemeye, boyutlara ve işçiliğe göre farklılık gösterir. MDF dolaplar masif ahşap dolaplardan, iki kapılı dolaplar üç kapılı dolaplardan biraz daha ekonomiktir. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı iyi tespit edin. Dolap ve gardırop renklerinin en çok tercih edilenleri gri, beyaz ve krem gibi genel dekorasyonla uyum sağlayabilecek tonlar. Dilerseniz dolaplarınızı kulp ve sticker gibi bebek odası dolap aksesuarları ile zevkinize göre süsleyebilirsiniz. Dolapları veya gardıropları tek tek almak yerine bebek odası takımlarına da göz atabilirsiniz. Dolap ve gardırop, bebek odası takımı, masa ve sandalye, raf ve kitaplık, şifonyer ve komodin çeşitleri Bebek Odası Mobilya kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (1)
4Moms (20)
Adaliko (2)
Adore (2)
ARGEMhome (1)
Aymini (24)
babexi (1)
BABY HOPE (16)
Baby&plus (1)
Babycom (2)
BabyDan (2)
Babyel (1)
BabyHope (2)
Babyone (10)
Bebecco (4)
CEEBEBEK (1)
(314)
Gencecix (9)
Hugglo (1)
Raks (2)
Rose Mose (1)
Rubens (1)
Smart (1)
Tevalli (4)
Tfk (1)
Vip (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (38)
ve üzeri (46)
ve üzeri (47)
ve üzeri (52)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL