Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Set

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dolap & Gardırop

için 449 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Dolap & Gardırop

Giysi başta olmak üzere birçok eşyamızın saklanması neticesinde; kullanılan bu ürünlerin uzun ömürlü olmasında büyük rol oynamaktadır. Ev mobilyaları arasında saklama konusunda kullanıcılarına büyük yardımı olan dolap ve gardırop birçok farklı özelliğe sahip eşyların saklanmasına ve onları organize etmemize imkan sağlayarak ev ve iş yerlerinin derli toplu olmasına olanak sağlamaktadır. Dolaplar başta kıyafet olmak üzere kitap veya kullanılmayan eşyaların saklandığı kapaklı veya kapaksız olarak farklı modelleri ile gardıroptan ayrılmaktadır. Gardıroplar genel olarak yatak odalarında konumlandırılan daha çok giysi saklamak için kullanılan kapaklı ve dolaba göre daha geniş ve yüksek olan mobilyalardır. Günümüzde her ikisi de ev düzeni açısından yadsınamaz bir yere sahiptir. Bu iki ürün farklı ağaç türlerinin işlenmesinden oluşturulmuş olup kıyafetlerin olası dış etkenlerden korunmasına ve saklanmasına olanak sağlamaktadır. Her yaştan kullanıcı için ciddi bir ihtiyaç olarak görülen dolaplar ebeveynleri için değerli olan bebekler için yüksek öneme sahiptir. Hem kıyafetlerin hem de oyuncakların saklanabileceği bu ürünler sayesinde onların hijyenine ve konforuna yüksek önem verilmektedir. Aynı zamanda bebek odalarının daha düzenli ve şık görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Bebekler için üretilen gardıroplar ise diğer gardıropların aksine daha ufak boyda ve daha dar bir genişliğe sahiptirler ama her türden kıyafet için yüksek kapasitede ve doğru bir şekilde saklama olanağı sunmaktadır.

Kullanışlı Bebek Dolabı

Kullanışlı Bebek Dolabı

Bebeklerin odalarını hazırlarken kullanıcılarına oldukça yardımı dokunan bebek dolabı evin yeni üyesinin bebekliği ve çocukluğu boyunca kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Farklı çeşitteki kıyafetlerinin saklanmasının yanı sıra ona ait olan birçok eşyanın da düzenli bir biçimde saklanmasına yardımcı olmaktadırlar. Bebek odası dolabı farklı renkleri ve tasarımları ile sizlerin bebek odalarınızın düzenini ve tasarımını yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra ahşap olan bu ürün sizlere uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Diğer yandan farklı renklere ve desenlere sahip olmaları sizlerin bebekleriniz için oluşturduğunuz odaların havasını değiştirecek seçimleriniz ile zevklerinizi yansıtabileceksiniz. Kullanacağınız eşyaların veya kıyafetlerin sayısına göre dolap boyutunuzu istediğiniz ölçüde seçebilirsiniz. Özellikle kullanacağınız oda küçükse veya çok fazla eşyaya sahip değilseniz büyük bir dolap almanıza gerek kalmayacaktır. Dahası bazı modeller önü açık olarak imal edilmişlerdir bu sayede isterseniz kitaplık veya oyuncaklarını dekoratif bir şekilde dizebilir ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Evin yeni üyesinin odası için kullanılacak bebek dolabı kanserojen maddeler içermeyen ürünlerden yapılmaktadır özellikle hassas olan bebek ciltleri hızla alerjiye sebep olabilirler. Dekoratif olarak ebeveynlere bebek odasının düzenlenmesinde yardımcı olan bu dolaplar farklı renkleri ile odalara hava katmaya devam etmektedirler. Örneğin kız çocukları için pembe tonları sıklıkla kullanırken erkek çocukları için mavi tonları kullanılmaktadır. Eğer klasik renklerden sıkıldıysanız farklı renk seçimleri ile odaya farklı bir hava katabilirsiniz. Kullanım amacınıza göre dolabınızı belirleyebilirsiniz. Eğer tek bir kullanım amacıyla ürün alacaksınız bebek giysi dolabı bebeğinizin giysilerini düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz bir üründür. Kıyafetlerini asabileceğiniz yerleri olduğu gibi çekmeceli olan özelliklerde her katını bebeğinizin farklı türdeki eşyasını saklamak için kullanabilirsiniz. Genel olarak hafif ve uygun fiyatlı bir malzeme olan MDF ile üretilen bu dolaplar istenirse daha uzun bir kullanıma olanak sağlayan farklı ağaç türlerinden imal edilmiş türlere de sahiptir.

Bebek Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Bebek Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Kıyafetlerin belirli bir düzen içinde olmasına ve zarar görmesini engelleyen dolaplar özellikle bebeklerin kıyafetlerini veya eşyalarını hijyenik bir biçimde saklamak için oldukça önemlidir. Birçok ebeveyn bebeklerinin sağlıklı bir şekilde büyümesi için mücadele etmektedirler. Özellikle savunma sistemleri zayıf olan bebekler doğru bir şekilde saklanmamış kıyafetlerinden ve eşyalarından kolaylıkla etkilenebilmektedirler ve bu durum birçok hastalığa davetiye çıkarabilmektedir. Farklı özelliklerle donatılmış olan bebek dolapları modelleri bebeğinizin ihtiyacına uygun olarak sizlere birçok seçenek sunmaktadır. Bebek dolabı küçük ama kullanışlı olmaları sebebiyle birçok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir. İçerdiği anti bakteriyel özelliği sayesinde bebeğinizin kıyafetleri başta olmak üzere birçok eşyasını güvenle içinde tutabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Bazı kullanıcılar açık dolapların bebeklerin kıyafetlerini ve eşyalarına havalandırarak daha iyi sakladığını düşünürken bazı kullanıcılar ise kapaklı dolapları tercih etmektedirler. iki kapılı bebek dolabı tam kapanan kapakları sayesinde kıyafetlerin ve eşyaların hava ile temasını tamamen kesmektedir. Ayrıca içerisine güneş ışığı girmesini engelleyerek olası güve oluşumunu önler; nem dengesini koruyarak bebeklerin sağlığı için çok tehlikeli olan küf ve rutubeti kıyafetler ve eşyalar üzerinden uzak tutmaktadır. Aynı zamanda iç genişliğinin yeterli boyutta olması bebek odasındaki düzensizliğe kesin bir olarak bir çözüm sunmaktadır. Bebeğiniz için oyuncaklarını saklamasına yardımcı olacak sepetli dolap ise sizler için oldukça kullanışlı olacaktır. Sağlığa zararlı olmayan ve sağlam plastikten imal edilmiş derin çekmecelerinde bebeğinizin oyuncaklarını temiz ve düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ayrıca üst raflarda bebeğiniz için tehlikeli olabilecek küçük parçalara sahip oyuncakları sorunsuz bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bazı bebek dolapları çekmeceye sahiptirler bu sayede bebeğinizin kıyafetlerini daha kategorik bir şekilde saklamanıza olanak sağlamaktadır. Yaz ve kış olarak ayıracağınız çekmecelere bebeğinizin kıyafetlerini mevsimlere uygun olarak yerleştirebilirsiniz. Bebek odası dolapları ve fiyatları bütçelere uygun seçimler yapmaya olanak sağlıyor. Farklı özellikler modeller arasında fiyat değişkenliğine sebep olmaktadır. Örneğin dolabın boyutu ve ölçüleri fiyat konusunda değişkenliğe sebep olmaktadır. Öte yandan imal edildiği malzeme fiyatta bir diğer belirleyici bir etken olarak görülmektedir. Ayrıca standart ölçülere göre imal edilen dolapların aksine el işçiliği girmiş dolaplar farklı özelliklere göre imal edilmişlerdir bu da fiyatlar üzerinde bir diğer değişken olarak görülmektedir.

Ailenizin İhtiyacı Bebek Gardırop

Ailenizin İhtiyacı Bebek Gardırop

Oldukça hassas olan çocukların sağlığı ebeveynleri için büyük önem taşımaktadır. Özellikle de ebeveynler yeni doğan bebeklerin ihtiyaç duydukları birçok eşyayı ve kıyafeti saklayacak alana ihtiyaç duymaktadırlar. Bebekler çok hızlı büyüdükleri için kıyafet ihtiyaçları her daim hızla değişmektedir bu yüzden aileler bebeklerinin birçok kıyafetini veya eşyalarını aylar öncesinden temin etmektedirler. Bebek odası gardırop bebeklerin eşyalarını ve kıyafetlerini çok daha iyi bir şekilde organize edeceğimiz bir mobilya türüdür. Bebek odası gardıropları bebeklerimizin sadece bebeklik dönemini değil çocukluk ve gençlik dönemlerindeki birçok ihtiyaçlarının giderilmesinde büyük rol oynamaktadırlar. Bu uzun kullanım ömrüne sahip mobilyalar çocuklarınız büyüdükçe ihtiyaçlarına uygun olarak ekleyip çıkarabileceğiniz aparatlara sahiptirler. Örneğin bebekleriniz askılığa ihtiyaç duymazken ilerleyen yaşlardaki kıyafetleri için askılığa ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca ilk zamanlar gardırop yedek çocuk bezlerini saklamaya yardımcı olurken ilerleyen yaşlarında kullanılmayan oyuncaklarından hatıralarına kadar birçok farklı karakterdeki ürünü saklamak için mükemmel raflara sahiptirler bu sayede çocuğunuza bebeklik yıllarında aldığınız bu dolap onlara uzun yıllar hizmet edebilmektedir. Bebeğiniz için yaptığınız gardırop düzeni yıllar içinde onun büyümesi ile onun düzen yapmasına yardımcı olacaktır. Özellikle gençlik dönemlerinde birbirinden farklı ürünlere ihtiyaç duymalarını göz önüne alırsak başta kıyafetleri olmak üzere birçok eşyalarını saklamaya olanak bulacaklardır. Geniş dış kapıları özellikle ders çalıştıkları zamanlarda zorlu sınavlarındaki notları asabilecekleri bir tahta olabilecekken bazı zamanlarda ise sevdikleri bir sanatçının resmi veya güzel bir arkadaş buluşmasından geriye kalan resimler ile süsleyebileceklerdir. Sizler de bebek gardırop fiyatları hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için bebek odası ve mobilya sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bebek Gardırop Modelleri Özellikleri

Bebek Gardırop Modelleri Özellikleri

Ebeveynler olarak bebeklerimizin birçok eşyasını saklamak ve onları düzenleyerek odalarının toplu bir halde durmalarına olanak sağlayan bebek gardıropları onlar için uzun soluklu bir kullanım sunmaktadır. Bebek gardırop modelleri bebeğiniz için seçeceğiniz birçok özelliğe bağlı olarak değişmektedir. En sık bilinen modellerden biri olan iki kapılı gardıroplar sizlere uzun süreli bir kullanım olanağı sunmaktadır. İki kapılı gardıroplar başta gözünüze küçük görünse de işlevsellik yönü açısından sizlere konforlu ve rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Özellikle geniş odalara sahip olmayan bebeklerin odaları için oldukça işlevsel olarak düşünülmektedirler. Tasarım özelliklerine bakıldığında bebeğinizin kıyafetlerini düzenli ve istenilen şekilde saklamanıza olanak verecek bir genişliğe sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Genel olarak uzun ömürlü olmalarıyla bilinen bebek gardıropları masif ağaçlardan elde edilmişlerdir. Çift kapılı oluşu sayesinde geniş bir iç hacme sahiptir bu sayede bebeğinize ait eşyalarınızı saklamak için yeterince geniş bir alana sahip olabileceksiniz. Çift kapılı gardırop sistemlerinde bir tarafta bölünmüş raflar diğer tarafta ise çift askılığın bulunduğu bir bölme bulunmaktadır. Özellikle ilerleyen yaşlarda çocuklarımız farklı tipteki kıyafetlerini kolaylıkla saklayabileceklerdir. Dilerlerse elbiselerden ayakkabılara birçok türdeki kıyafet ve aksesuarını kolaylıkla saklayabilmektedirler. Geniş bir alt kısma sahip olan modelleri eskimiş oyuncakların veya hatıraların saklanması için sizlere yer hacmi vermektedir. Büyük ve geniş bebek gardıropları farklı tasarımları ile göz doldurmaya devam etmektedirler. Farklı renklerde ve ebatlarda üretilmiş bebek gardıroplarını onların odasına uygun renklerde seçebilirsiniz ancak birçok ebeveyn uzun süreli kullanımlarını göz önüne alarak daha çok genel geçer renkleri tercih etmektedirler. Bazı modeller kapısı üzerinde büyük bir aynaya sahip olmaktadırlar. Böyle bir ayna ilerde onların özel günlere hazırlanırken sıklıkla vakit geçirecekleri bir alan olacaktır. Ayrıca sizlerin kullanımına göre dolap kapıları açılıp kapanma mekanizmalarına göre değişkenlik göstermektedirler. Bazıları katlanabilir kapıları tercih ederken bazı kullanıcılar daha kolay açılabilir olduklarını düşündükleri kaydırılabilir bebek odası takımı tercih etmektedirler.

Dolap ve Gardırop Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dolap ve Gardırop Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Başta saklamak için kullanılan dolaplar ve gardıroplar birçok amaç için evlerin vazgeçilmez mobilyaları arasındadır. Sadece kıyafetlerin değil ev içindeki birçok ürünün doğru ve sağlıklı bir şekilde saklanmasına olanak sağlamaktadır. Bebeklikten yaşlılığa kadar bireyler için oldukça önemli mobilyalardan olan dolap ve gardıroplar birçok farklı özelliklere sahip oluşları ile seçim sırasında alıcıları kararsız bırakabilmektedirler. Bunu aşabilmek için belirli kriterleri göz önüne alarak kolaylıkla uygun bir seçim yapılabilir. İlk olarak dolabınızı veya gardırobunuzu kullanacağınız mekanın genişliği oldukça önemlidir. Eğer küçük bir odaya sahipseniz ve odanızın alanını daraltmak istemiyorsanız tek kapılı veya sürgülü açılış sistemine sahip bir dolap sizin için uygun olacaktır. Eğer kullanacağınız oda büyük bir odaysa en az çift kapılı bir dolap veya gardırop sizlerin kullanımı için uygun olacaktır. Örneğin çocuğunuz dolabını veya gardırobunu kardeşi ile birlikte kullanacaksa en az iki kapılı bir dolap onlar için ideal olacaktır. Seçiminizi yapmadan önce mutlaka dolabınızın en boy ve yükseklik ölçülerini dikkate almalısınız bu sayede daha sağlıklı bir seçim yapabileceksiniz. Alacağınız dolabın içi sizler için diğer belirleyici bir kriter olmalıdır. Farklı en boy ve yüksekliklere sahip dolap ve gardıroplar sizlere raflar, çekmeceler, askılık alanları ve bazı modellerde bulunan ayakkabılık kısımları gibi bölümler verebilmektedir. İhtiyaç fazlası bir dolap veya gardırop yer kaplamaktan başka bir işe yaramayacakken alacağınız dolabın size yetmemesi dolabın karışık bir şekilde düzenlenmesine sebep olacak bu yüzden karmaşık ve düzensiz bir dolap içine sahip olacaksınız. Örneğin bebek dolap içi bebeklerin kıyafetlerini ve eşyalarını titiz bir şekilde saklayabilecek yeterli genişliğe sahip olmak zorundadır. Ayrıca dolap içinin sizler için ne derece yeterli olacağını saptadıktan sonra buna uygun bir dolap alabilirsiniz. Dolabın veya gardırobun imal edildiği malzeme seçenekler için belirleyici olarak görülmektedir. Sunta ve MDF daha uygun bir fiyata sahipken masif ağaçlardan yapılan dolaplar daha dayanıklı ve ağır bir yapıya sahiptirler. Aynı zamanda sayfamızdan masa ve sandalye seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Bebek Dolabı Nasıl Yerleştirilir?

Giysilerin ve eşyaların düzenli ve doğru bir şekilde saklanmasına olanak veren dolaplar evlerin yeni üyeleri bebekler için de oldukça büyük bir öneme sahiptir. Dış çevreden gelebilecek olası hastalıklara ve alerji reaksiyonlarına karşı savunmasız olan bebekler dolaplara ihtiyaç duymaktadırlar. Gerek dışarıdan gerek içeriden tam olarak yerleşmiş bir dolap bebeğinizin sağlığına olumlu yönde katkı sunacaktır. Alınan dolap mutlaka duvara doğru sabitlenmeleridir ve hiçbir şekilde hareket etmediğinden emin olunmalıdır. Dolabı düzenlerken bebeğinizin sıklıkla kullanacağı ürünleri daha görünür olan raflara koymanız sizlere düzen açısından yardım edecektir. Bebeğinize giydirmekten hoşlanacağız tulum takımlarını daha göz önüne koyabilirsiniz. Kullanılmayan veya daha sonradan kullanılacak kıyafet ve eşyalar için farklı bölmeler kullanabilirsiniz. Mevsime uygun bir düzen sizin bebeğiniz için doğru kıyafeti ararken zorlanmanızı önleyecektir. Özellikle yürümeye başladıktan sonra kullanacağınız ayakkabı ve patikleri kıyafetleri ile aynı ortamda bulundurmamaya özen gösteriniz.

Bebek Dolabı Neyle Silinir?

Bebeklerin kullanacağı dolapların temizliği oldukça önemlidir. Sağlıklı olarak büyütmek istediğiniz bebeklerinizi korumak için dolap hijyenine önem vermelisiniz. İlk olarak bebeğinizin kıyafetlerini yaş olarak dolaba koymamalısınız ve dolabını ara sıra havalandırarak içeride kötü kokunun barınmasını önlemelisiniz. Diğer yandan bebeğin herhangi kirli bir kıyafetini ne olursa olsun dolap içinde barındırmamalısınız aksi halde hem bakteri ve zararlı mikro organizma artışına hem de dolap içinde kötü kokulara neden olmaktadır. Dolap temizliğinde sabunlu nemli bir bez ile dolabı silebilirsiniz ahşap için daha iyi temizlik sağlayan kaliteli temizlik malzemeleri de sizlere temizlik konusunda kolaylık sağlamaktadır. Diğer yandan dolabınızı sildikten hemen sonra kesinlikle kıyafetleri ve eşyaları yerleştirmeyiniz bu büyük ölçüde rutubete sebep olarak temizliğinizin eksik kalmasına sebep olur. Eğer vaktiniz yoksa beklemek yerine kuru bir bez ile nemli kalan yerleri silebilirsiniz. Bebek dolabınızın havasının hijyenik ve güzel kokmasını istiyorsanız doğal bitkiler ve sabunlar kullanabilirsiniz.

Bebek Gardırop Boyutları Nelerdir?

Savunmasız olan bebekler evlerin yeni üyeleri olarak birçok ihtiyaç ile birlikte dünyaya gelmektedirler. Eşyalarının ve kıyafetlerinin doğru ve sağlıklı bir şekilde saklanmasına olanak sağlayan gardıroplar bebeğinizin çocukluk ve gençlik yıllarında kullanabileceği bir ürün olarak değerlendirilmelidir bu yüzden alacağınız dolabın boyutlarının standart ölçülerden küçük olmaması gereklidir. Uzun bir kullanım için standart ölçüler sizler için daha hesaplı olacaktır. Ayrıca eğer birden fazla çocuğunuz varsa veya planlarınız bu yönde ise normal ölçülerin dışında daha geniş dolap tiplerini düşünebilirsiniz.

Bebek Gardıroplar Hangi Malzemelerden Yapılır?

Bebek eşyalarını ve kıyafetlerini saklamanıza yardımcı olan gardıroplar genel olarak ahşap ve türevleri hammaddelerin kullanımı ile imal edilmektedirler. Özellikle son dönemlerde popüler olan MDF ürününün yanı sıra farklı ağaçlardan elde edilen masif ve oyma ahşap ürünler ile elde edilmektedirler.