Masa & Sandalye

için 547 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Masa & Sandalye

Bebeğiniz yürümeye başladıktan sonra kendi kendine oturmaya da başlar. Çocuğunuzun rahat rahat oturması için ona bebek sandalyesi alabilirsiniz. Çocuk sandalyesi olarak bilinen bu sandalyelerin boyutları küçük olduğu için çocukların rahat etmesini sağlar. Üstelik kolay taşınma imkanı sunduğu için evinizin her köşesine bebek sandalyesini rahat rahat taşıyabilirsiniz. Çocuğunuz sizinle birlikte rahat rahat otursun diye farklı tasarımlara sahip olan çocuk sandalyesi çeşitlerinden alabilirsiniz. Çocuğunuz biraz daha büyüdüğünde, kendi kendine yemek yiyebilmesi, boyama ve resim yapabilmesi için çocuk masası satın alabilirsiniz. Tamamen kendi vücut ölçülerine göre üretilen çocuk masası ve çocuk sandalyesi, yavrunuzun tıpkı bir yetişkin gibi çalışmasına olanak sağlar. Bebek odası dekorasyonunda mutlaka bulunması gereken ürünler arasında bebek odası masası ve bebek odası sandalyesi yer almaktadır.

Çocuğunuz kendi kendine odasında rahatça vakit geçirsin, dilediği gibi otursun diye istediğiniz renkte bir çocuk masasını ve sandalyesini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz aktivitelerini rahatça gerçekleştirsin diye ona aktivite masası alabilirsiniz. Çocuk çalışma masası olarak bilinen aktivite masalarının önünde bulunan bar kısmı son derece kullanışlıdır. Çocuklar Pepe'ye bayıldığı için çocuğunuzun çalışma masasını Pepe'li seçebilirsiniz. Hafif ve sağlam yapıda olan aktivite masalarının temizliği de son derece kolaydır. Pepe çalışma masası, açılır kapağı ve iç bölmesiyle eğlenceli ve eğitici bir çalışma masası modelidir. Çocuk çalışma masası rengini, çocuğunuzun cinsiyetine göre seçebilirsiniz. Erkek çocukları için Spiderman tasarımlı olanları tercih edilirken, kız çocukları için de Barbie karakterinin basılı olduğu ürünler tercih edilmektedir.

Dilerseniz çocuğunuzun odası için çocuk masa ve tabure seti satın alabilirsiniz. Domates görünümünde olan çocuk masa seti ile çocuğunuz çok eğlenecek ve hiç canı sıkılmadan yanınızda uslu uslu oturacak. Yumuşak gövdesi ve hafif yapısı sayesinde son derece kullanışlı olan bu ürünleri evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuğunuz bahçede rahatça oynasın, güneşin zararlı ışınlarından rahatsız olmasın diye bahçe çocuk masası seti satın alabilirsiniz. Metal iskeleti ve delikli hava geçiren kumaşı ile sıcak yaz gülerinde çocuklarınızı bahçenizde ya da balkonunuzda rahat etmesini sağlayan son derece kullanışlı üründür. Katlanabilir sandalyeleri sayesinde çok fazla yer kaplamazlar ve istenildiği zaman rahatça taşınabilirler.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(291)
Eti (27)
Moje (24)
Hipp (21)
Pilsan (20)
Dolu (15)
Baby2go (13)
Dede (10)
Aliş (9)
Furkan (9)
Bead (6)
Pepee (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (31)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL