TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Komodin

için 19 sonuç bulundu.

Komodin

Ufak tefek eşyaları katlayıp koymak için bebek komidini en pratik seçeneklerinizden biri. Gerek tek olarak gerekse gardıroplara ek olarak edinebileceğiniz bir komodinin bebek odasında yaratacağı farklara tanık olma fırsatını kaçırmayın.

Bebek Komodin Nedir?

Bebek Komodin Nedir?

Komodin karyolaların ve yataklarda hemen yan tarafa, çoğunlukla yatak kişinin uzanabileceği mesafeye yerleştirilen küçük bir dolap türüdür. Komodinlere genelde iç çamaşırları ve çoraplar gibi acil ve ufak giysiler dizilir. Üst kısmı genelde düzdür ve abajur gibi bir obje koymaya müsaittir. Bebek komodin de yetişkin komodinleriyle aynı amacı taşır. Hatta bebeklerin zıbın, peçete ve benzeri ihtiyaçları yetişkinlerden daha acil olacaktır. Gerektiğinde ebeveyn veya bakıcı kol mesafesi kadar uzanıp çekmeceyi açabilmelidir. Bebek odası komodin modelleri arasında kapalı raflı ya da açık raflı olanlar bulunuyor. Ayrıca ayaklı ya da ayaksız modeller de var. Renk açısından da çeşitliliğin tadını çıkarabilirsiniz. Bütün dekorasyon tarzlarıyla uyum sağlayabilecek beyaz veya ahşap rengi komodinler kadar kırmızı, lacivert, sarı vb. renklerde olan veya bu renklerde ayrıntılara sahip ürünler de yaygın.

Komodin Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Komodin Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bütün bebek odası mobilyalarını ve eşyalarını seçerken olduğu gibi bebek odası komidin seçiminde de önceliğiniz güvenlik. Komodinin sağlam olması, sağlam olsa bile üstüne abanılmaması veya oturulmaması gerekir. Küp şeklindeki komodinlerin devrilme ihtimali düşük olsa da ince uzun modellerde risk mevcut. O yüzden duvara sabitleme opsiyonunu es geçmeyin. Ayrıca komodinlerin üstünde düşüp kırılabilecek eşya tutmamakta da fayda var. Komodin ölçüleri epey değişken. Daha büyük mobilyalardaki gibi odaya sığdırma sorunu yaşamasanız da yatağa oranını ve bebeğinizin eşya sayısını göz önünde bulundurabilirsiniz. Ürün bilgilerinde sadece bebek odası değil çocuk odası ve genç odası ibareleri de geçen komodinlerin ölçülerinin biraz daha büyük olması ve daha fazla çamaşır alanı sunması ihtimal dahilinde.

Bebek Komodin Fiyatları Ne Kadar?

Bebek Komodin Fiyatları Ne Kadar?

Bebek komidin fiyatları diğer bebek mobilyalarının fiyatlarının ortalamasında, hatta bazen aşağısında seyreder. Bebek komidin modelleri ile malzemelerinden kaynaklanan farklılıklar görülebilir. Ama komodin, bebek odalarında her zaman yer alabilecek ekonomik bir parça olma özelliğini yitirmez. Komodinler bazen bebek odası takımları dahilinde de yer alabilir. Komodinle şifonyeri birbirine karıştırmayın. Şifonyer yüksek ve daha fazla çekmeceli bir mobilya türüdür. Komodin ise yukarıda da belirtildiği üzere acil kıyafetler için yatağın yanı başında tutulur. Kaliteli ve genç işi bir komodin alırsanız bebeğiniz çocukluğa geçtiğinde de onu kullanmaya devam edebilirsiniz. Komodinlerle birlikte şifonyerler, bebek odası takımları, masalar, sandalyeler, dolaplar, gardıroplar, raflar ve kitaplıklar da Bebek Odası Mobilya kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(12)
ÖZELL. (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL