Bebek Odası Mobilya

Yavrunuzun odasının dekorasyonunu tamamlamak için gerekli olan mobilyaları kategorimizde kolayca bulabilir, dilerseniz ürünleri tek tek, dilerseniz de takım olarak satın alabilirsiniz. Birçok ebeveyn, yeni doğan bebeğini karşılamak için bebek odası takımlarını tercih ediyor. Bebek odası takımın içerisinde: bebek yatağı, dolabı, şifonyeri gibi gerekli olan tüm mobilyalar bir arada bulunur. Babi Baby bebek odası takımı, renkleri ve figürleri ile bebeğinizin odasını canlandırırken her türlü eşyaları içinde ideal kullanım alanı sunuyor. Çeşitli markalar tarafından üretilen bebek odası takımlarının fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bazı bebek odası takımlarını, çocuğunuz büyüdüğünde genç odası takımı olarak da kullanabilirsiniz. Beşik kısmı, daha sonra çalışma masası olarak kullanılabilen bebek odası takımlarını tercih ederseniz, uzun yıllar boyunca aynı mobilyaları kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin kıyafetlerini sorunsuzca muhafaza etmek için bebek dolabından veya bebek gardırobundan yararlanabilirsiniz. Bebekler için özel olarak tasarlanan bu ürünler annelerin de işini son derece kolaylaştırmakta. Bebek dolapları, bebeklerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmaktadır. Gerek model olarak, gerekse tasarım olarak bebek odasına uyumludurlar. Doğum öncesinde ve sonrasında gelen kıyafetleri yıkayıp ütüledikten sonra dolabın içerisine yerleştirebilir ve bebek odası dolap düzenini kurabilirsiniz. Bebeğinizin sağlığını korumak için kıyafetlerini son derece temiz tutmanız tavsiye edilmektedir. Bebeğinizin eşyalarını aradığınızda hemen bulabilmek için öncelikle kafanızda nasıl bir düzen istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Dilerseniz kısa kolluları, uzun kolluları ayrı yerleştirebilirsiniz. Böylece bebeğinizin üzerini acil değiştirmeniz gerektiğinde dolabın düzenini bozmadan kolayca aradığınızı bulabilirsiniz. Odanızın büyüklüğüne göre ve bebeğinizin sahip olduğu eşyalara göre bebek dolabının ne kadar büyük olacağına karar verebilirsiniz.

Çocuğunuz kendi kendine odasında rahatça vakit geçirsin, dilediği gibi otursun diye istediğiniz renkte bir çocuk masasını ve sandalyesini tercih edebilirsiniz. Çocuk çalışma masası olarak bilinen aktivite masalarının önünde bulunan bar kısmı son derece kullanışlıdır. Çocuğunuz biraz daha büyüdüğünde, kendi kendine yemek yiyebilmesi, boyama ve resim yapabilmesi için çocuk masası satın alabilirsiniz. Tamamen kendi vücut ölçülerine göre üretilen çocuk masası ve çocuk sandalyesi, yavrunuzun tıpkı bir yetişkin gibi çalışmasına olanak sağlar. Çocuğunuzun odasında yer alan oyuncakları nasıl yerleştireceğinizi bilmiyorsanız, çocuk kitaplıklarından yararlanabilirsiniz. Duvara monte edilebilen çeşitleri de bulunduğu için çok kullanışlı olan bu kitaplıkların dilediğiniz rengine sahip olabilirsiniz.

Bebek Odası Mobilya

için 2,661 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2Stories (6)
4Moms (31)
(1)
(2)
Adaliko (6)
(2)
(1)
Adore (6)
(1)
Aliş (8)
AquaHome (9)
(1)
(2)
(3)
(2)
(3)
Aybi Bebek (15)
Aymini (31)
(4)
(3)
(2)
(4)
(5)
(3)
(3)
(2)
BABY HOPE (84)
(5)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(2)
(5)
(1)
(3)
(1)
(1)
Bebecco (16)
(1)
(1)
(1)
Beberotti (10)
(5)
(1)
(2)
(3)
(1)
CEEBEBEK (100)
(1)
(1)
Dede (9)
(1)
Dinaboo (7)
(1)
(1)
(1713)
(2)
Elitte Fit (55)
Eti (11)
Evokids (11)
(2)
(1)
(4)
(1)
(4)
Gencecix (71)
(2)
(4)
(2)
(1)
(5)
Kanz (12)
Kidboo (12)
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(3)
(3)
Pilsan (42)
PrettyBaby (16)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
(5)
(4)
(1)
(2)
(1)
tuundesign (45)
(1)
(2)
(1)
ÖZELL. (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(143)
ve üzeri (235)
ve üzeri (268)
ve üzeri (281)
ve üzeri (295)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL