Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Set

Başka bir kelime deneyin

Raf Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bebek Odası Mobilya

için 911 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Odası Mobilyaları

Bebekler için üretilen mobilyalar ve ürünler kendine has bir yapıya sahiptir. Bebek odalarının çeşitli pek çok gereksinimin bir arada karşılanması amacıyla iyi bir şekilde donatılması ve bebeğin olabilecek her ihtiyacının karşılanması gerekiyor. Bu noktada her ebeveyn bebeği için eksiksik şekilde hazırlanmış odalar hazırlamak istiyor. Bebek odası mobilya takımları ebeveynlerin işlerini kolaylaştıran tercihlerden biri oluyor. Takım halinde bulunan bebek odaları birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Yeni doğan ihtiyaçlarını karşılayan bebek odası takımlarını bulabilirsiniz. Bebeklerin acıktığında karnının doyması, tuvaletinin ardından altının değişmesi ya da eğlence istediğinde oyun oynaması gibi pek çok ihtiyaçları oluyor. Bu ihtiyaçların hızlı ve pratik bir şekilde karşılanabilmesi için uygun bir oda tasarlamak gerekiyor. Her eve uyum sağlayabilecek tasarımdaki mobilyalar ile bebeklerin her daim rahat edebileceği bir oda hazırlamak ise oldukça basit. Geniş ürün kataloğu her konuda destekçiniz ve de yardımcınız olacaktır. Orijinal ve tekdüzelikten tamamen arınmış tasarımlar ile kullanıcı karşısına çıkan bebek odası takımları birbirinden farklı pek çok renk ve de tasarıma da sahip. Bu sayede her ebeveyn dilediği tarzdaki mobilya toplamına oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlıyor. Bebek odaları süslemeleri de en az mobilyalar kadar önemli. Özellikle yatak ya da beşik kısmına takılan oyuncaklar keyiflenmesi ve de eğlenceli zaman geçirmesi açısından fazlasıyla önemli. İdeal toplamı içeren mobilyalar odanın her bölgesinde bozulmayacak ve aksamayacak bir düzenin yaratılmasına olanak tanıyor. Kıyafet, oyuncak ve benzeri pek çok unsurun olabilecek en düzenli şekilde yerleştirilmesini sağlıyor. Ek olarak oluşturulan düzenin kalıcı bir hale dönüşmesine de olanak tanıyor. Tüm bunların yanı sıra özellikle yatak kısmının fazlasıyla kaliteli olması önem arz ediyor. Çünkü pek çok mobilya bebeğin bedeni ile direkt temas halinde oluyor. Zararlı içeriklere sahip olan malzemelerin bulunduğu mobilyalar çeşitli sağlık sorunlarına sebebiyet verebiliyor. Bu nedenle her ebeveynin kalite noktasına özen göstermesi ve de mercek altına alması pek çok uzman tarafından öneriliyor. Temiz, güvenli ve de konforlu bir alanın sunulması bebeğin içi rahat bir şekilde keyifli ve de mutlu olmasına da imkân veriyor. Bu sayede odada geçirdiği her an bebek açısından bir mutluluk kaynağı olabiliyor.

Farklı Bebek Odası Modelleri ile Çeşitli Düzen Önerileri

Farklı Bebek Odası Modelleri ile Çeşitli Düzen Önerileri

Bebek odası mobilyaları birkaç ürünün toplamını ifade ediyor. Bebeğin gereksinim duyacağı her unsur öncesinden hesap edilerek mobilya sürecine katılıyor. Bu sayede dünyadaki ilk günlerini geçirdiği ortam güven ve de huzurun hakim olduğu bir ahenge sahip oluyor. Bebek odası mobilya noktasında pek çok çeşitliliği ve de tasarımı satışa sunuyor. Bu sayede her ebeveyn kendi evinin ihtiyaçları ölçüsünde karar verebiliyor. Bebek mobilya toplamı sıklıkla 3 parçanın toplamından oluşuyor. En önemli parçalarından biri beşik ya da yatak olarak adlandırılan bebeğin uyumak amacıyla kullandığı alandır. Etrafı çevrili bir şekilde korunaklı bir alana karşılık geliyor. Bu sayede uyku anında düşme ve benzeri herhangi bir olumsuz durum da yaşanmıyor. Beraberinde yatakta kullanılan kumaştan boyaya dek içeriğe dikkat etmek gerekiyor. Çünkü özellikle yaz aylarında yatağın yüzeyi bebeğin bedeni ile direkt temas halinde oluyor. Teri emmeyen nitelikte olan yüzeyler soğuk algınlığı ya da nezle gibi çeşitli sağlık sorunlarının oluşmasına da neden oluyor. Bu nedenle ebeveynlerin özellikle beşik ya da yatak seçiminde üstün kaliteyi gözetmesi pek çok açıdan fayda sağlıyor. Bebek yatak odası takımı sağlığa ek olarak konforu da sunmalıdır. Çünkü konfor bebeğin kendisini güvende hissetmesini sağlayacak yegâne unsurlardan biridir. Bebeğin mevcut halinden memnun olması adına konfor gerekli ve fazlasıyla da önemlidir. Bebekler için ideal olan yatak ya da beşik çeşidi etrafı parmaklı olan modellerdir. Bu sayede bebek bulunduğu odanın her alanını görebiliyor ve de kendi güvenliğini de sağlayabiliyor. Odanın her alanını görmesi sayesinde herhangi bir korku ya da yalnızlık duygusuna kapılmıyor. Beraberinde parmaklı olması sayesinde düşme ve benzeri olumsuz durumlar da ortadan kalkıyor. Bebek odası takımı gri olmak üzere farklı ve ara tonlara dahil olan pek çok rengi bünyesinde barındırıyor. Bu sayede her ebeveyn tekdüzelikten sıyrılmış tasarımlara sahip olan mobilyaları edinebiliyor. Son dönemlerde büyüyen beşik modelinde yataklar pek çok ebeveyn tarafından yoğun rağbet görüyor. Bebeğin büyümesi ile eşzamanlı olarak kaydırılabilen yatak, büyüyebiliyor. Bu sayede bebeğin büyümesi, uyuduğu alanda konforsuz hissetmesi ve benzeri bir duruma sebebiyet vermiyor. Bununla beraber uzun süreli kullanım açısından da büyüyen beşikler fazlasıyla ideal. Bununla beraber sallanabilir yapıya sahip olan beşikler de sıklıkla talep görüyor. Pek çok bebek sallanabilir beşik ve yataklar sayesinde oldukça rahat bir şekilde uykuya dalabiliyor.

Bebek Odası Mobilya Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Bebek Odası Mobilya Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Bebek mobilya takımları birbirinden farklı pek çok tasarıma ve de renge sahiptir. Her ebeveynin zevkine hitap edebilecek tasarımlar ile bebeklere sağlık ve de konfor sunuyor. Mobilyaların ölçüsü ise takımdan takıma bağlı olmak üzere değişkenlik sergiliyor. Bu nedenle ebeveynlerin her ürün özelinde araştırma yapması sıklıkla öneriliyor. Bu sayede odanın ebatlarına uyumlu olacak şekilde mobilya seçimi yapmak fazlasıyla kolay bir hale bürünüyor. Asansörlü büyüyen beşik modelleri pek çok ebeveyn tarafından yoğun rağbet görüyor. Bebek ile eşzamanlı olarak büyütebileceğiniz beşik yıllar boyu süregelecek rahat bir uyku imkânı sunuyor. Rahat bir uyku beraberinde rahat ve de mutlu bir bireyi de getiriyor. Uykuda rahatlıkla hareket edebilmek ve konforlu şekilde yatmak oldukça önemlidir. Bebek odası mobilya modelleri özgün tasarımlar sunuyor. Bununla beraber çeşitli mobilyalar bilinen ve tanınan çizgi film karakterleri ile donatılmış oluyor. Ek olarak çeşitli mobilyalar ise salt pastel ya da canlı renklerden oluşuyor. Bu sayede her ebeveyn kendisi için ideal olabilecek mobilya çeşidine kolaylıkla ulaşabiliyor. Bebek mobilya takımlarının çoğu ikili ya da üçlü çekmece ve benzeri yapılardan oluşuyor. Bu sayede acil ihtiyaca dahil olan kıyafetler direkt beşiğin ya da yatağın yanına yerleştirilebiliyor. Bebek odası takımı ve fiyatları ise markadan markaya, içerikten içeriğe ve de tasarımdan tasarıma bağlı olmak üzere değişkenlik sergiliyor. Bu noktada oluşturulan fiyat skalası her bütçeye uygun olmayı hedefliyor. Bu sayede toplumun her kesiminden bireyler diledikleri bebek takımlarına kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyor. Bununla beraber yeni nesil tasarımlar ile üretilmiş pek çok bebek takımı da mevcut. Bu noktada içerikte kimyasal malzemelerin miktarına ve de oranına dikkat edilmesi öneriliyor. Özellikle yatak bebeğin bedeni ile doğrudan temas halinde olan eşyalardan biri. Su emmeyen bir yapıya sahip olması beraberinde sağlık sorunlarını da getiriyor. Ek olarak terleme ve benzeri gibi durumlar yaşanması halinde, emici bir niteliği bulunmayan yataklar rahatsızlık hissini de getiriyor. Bununla beraber oyuncakların ve de kıyafetlerin düzenli bir şekilde yerleştirilebileceği alanlar da fazlasıyla önem arz ediyor. Bu sayede sağlanan düzen oldukça zor bir şekilde bozulacaktır ve aynı zamanda düzenin kendisi sürekliliğe bağlanacaktır.

Her Ebeveynin Gözdesi Olan Bebek Oda Takımları Modelleri

Her Ebeveynin Gözdesi Olan Bebek Oda Takımları Modelleri

Her ebeveyn yeni doğan bebeği için düzenlediği odada benzer durumları beklemekte ve de arzulamakta. Bu beklentilerin başlıca olanları güven, konfor ve de sağlık benzeri gerekliliklerdir. İdeal kaliteye sahip olan bebek oda takımları estetik açıdan da her ev ortamına uyum sağlayacak kabiliyete sahip. Bu noktada pek çok uzman kimyasal içeriğin oranının fazla olmadığı bebek odası takımı tavsiye ediyor. Bu sayede herhangi bir cilt sağlığı sorunu ve benzeri gibi durumların yaşanma olasılığı da oldukça minimum bir düzeye düşüyor. Çekmece, şifonyer ve de yatak gibi her gerekliliği kendisinde barındıran takımlar, ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarını bir arada sağlamayı hedefliyor. Bir satın alma işlemi ile pek çok imkânı sunan bebek odası mobilyaları, ebeveynlere zamandan tasarruf imkânı da sağlıyor. Üreticiler her noktada yeni doğan bebekleri memnun edecek seçimler ve ürünler ortaya koymaya çalışıyor. Tüm bunlara ek olarak ahşap malzemesinden üretilmiş bebek takım odaları pek çok ebeveyn tarafından yoğun rağbet görüyor. Bu durumun başlıca nedeni ahşabın her iki cinsiyet için de ideal bir renk ve de içeriğe sahip olması. Bu sayede büyüdüğü zaman dahi rahatlıkla kullanabileceği bir yatak takımı edinilebiliyor. Bunlara ek olarak yatak kısmında göz önünde bulundurulması gereken detaylar var. Bebek bedeni için ideal olan yatak modeli ne fazla yumuşak ne de sert bir yapıya sahiptir. Bu sayede orta yumuşak dokusu bebeklerin rahat bir uyku için gereksinim duyduğu her unsuru sunuyor. Bu durum da mutlu, huzurlu ve de güvende hissetmesine olanak sağlıyor. Bebek takım odalarının bazı modelleri cam kapılı yapılara sahiptir. Şeffaf bir şekilde cam kapağa sahip olan kısımlar transparan bir nitelik de sergiliyor. Bu sayede ebeveynler çekmecenin ya da dolabın içerisinde ne olduğunu kolaylıkla ayırt edebiliyor. Bu noktada kolay düzenlenebilir modellerden yana tercih etmek pek çok noktada fayda sağlayacaktır. İlk olarak, kıyafet ve de oyuncakların yerleştirileceği alana dikkat etmek pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Çünkü yeni doğan grubuna dahil olan bebekler çok sık kıyafet değişimine ihtiyaç duyuyor. Bu noktada en hızlı ev de çabuk şekilde kıyafete ulaşma adına kolay yerleştirilebilir dolaplar ve de çekmeceler fazlasıyla idealdir. Bebek odası takımı pembe dahil olmak üzere pek çok rengi bünyesinde taşıyor. Bu sayede her ebeveyn için ideal olabilecek modellere ulaşmak da daha kolay bir hale dönüşüyor.

Konforlu ve Estetik Bebek Odası Takımları

Konforlu ve Estetik Bebek Odası Takımları

Bebek odası takımı üretiminde yer alan her marka, müşteri memnuniyetini büyük ölçüde önceliyor. Bebeklerin güvende ve de rahat hissedecekleri takımların üretimini yapan markalar, aile boyu mutluluğun sürmesi adına eşyaya düşen sorumluluğu yerine getiriyor. Bu noktada kullanım sürecine yönelik dikkat edilmesi gereken birkaç etken bulunuyor. İlk olarak bebek odası olarak seçilecek alanın ne çok sıcak ne de çok soğuk olması gerekiyor. Orta derecede bir oda sıcaklığına sahip olması pek çok uzman tarafından öneriliyor. Ek olarak, odanın iyi bir şekilde güneş alması da gereklilikler arasında. Güneş ışınlarının doğrudan girmediği odalar bebekler açısından pek iyi bir alan olmayabiliyor. Bebek odası mobilya ölçüleri de göz önünde bulundurulması gereken detaylar arasında. Çünkü mobilyanın odada nasıl duracağını belirleyen başlıca unsur, odanın ölçüleri ile mobilyanın ölçülerinin uyumudur. Bu noktada hem odayı tam doldurmaması hem de odada fazla boş alan bırakmaması adına ortalama düzeyinde terciler yapmak fayda sağlayacaktır. Tüm bu özelliklere ek olarak, odanın nem seviyesinin de belli, bir düzeyde tutulması gerekiyor. Nem konusunda aşırı ya da yoksun olan ortamlar bebeklerin yaşaması için ideal nitelikte değildir. Bu noktada her anne babanın bebeğin odasının nem seviyesini gözlemlemesi gerekiyor. Bebek takım odaları genel olarak; şifonyerler, beşikler, gardırop ve komodinler gibi ürünlerin toplamından oluşuyor. Her türlü gereksinime karşılık verebilecek düzeyde donanımlı olan bu toplam, bebeğin her ihtiyacının karşılanmasını daha konforlu bir hale dönüştürüyor. Bebek odası mobilya renkleri de markadan markaya ve modelden modele değişkenlik gösteriyor. Pastel ya da canlı fark etmeksizin her rengi bünyesinde barındıran geniş ürün varyasyonu ile her bebeğin beklentisini karşılayacak yatak takımı modellerine ulaşım her geçen gün kolaylaşıyor. Mobilya takımının estetik görünüm boyutuna elbette ebeveynler karar veriyor. Bu noktada her evin ahengini tamamlayabilecek tasarımda pek çok model üretiliyor. Bu sayede bebek odası dahil olmak üzere evin her yeri belli bir ambiyansı oluşturuyor. Ek olarak pek çok ebeveyn sade ya da pastel tonlardan yana seçim yapıyor. Bu sayede yatak dışında kalan eşyaların daha uzun yıllar kullanılmasına da olanak sağlıyor.

Bebek Odası Mobilyası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bebek Odası Mobilyası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bebek odası takımı satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunuyor. Başlıca olanı ebeveynlerin bir mobilya takımına yönelik oluşturmuş olduğu beklenti ve benzeri gibi unsurlardır. Dolap, komodin, beşikler ya da yataklar ve benzeri gibi eşyaların toplamı olan takımlar her durumda ve şartta, her bebeğin gereksinimlerinin en kolay şekilde karşılanabilmesi amacıyla üretiliyor. Bu sayede henüz dünyaya gelmiş olan bebek, dünyanın iyi ve de güvenilir bir yer olduğu hissini edinebiliyor. Devamında odasından yana memnuniyet içerisinde olması aidiyet hissini geliştiren unsurlar arasında yer alıyor. Bebeklerin güvenli ve huzurlu vakit geçirmesi onların gelişimi açısından önemlidir. Bebek odası mobilya modelleri ve fiyatları markadan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bununla beraber üretim tarihleri açısından da ürünler farklı bir tasarım ile ortaya çıkıyor. Son dönemlerde üretilen pek çok ürün iç mimarlar ile ortak bir çalışma sonucunda oluşturuluyor. Bu sayede oldukça işlevsel ve beraberinde fazla da yer kaplamayan mobilya çeşitleri oluşuyor. Fiyat skalası ise markadan markaya ve modelden modele bağlı olmak üzere değişkenlik sergiliyor. Bu noktada toplumun her kesimi açısından ulaşılabilir ve de erişilebilir olması için ideal düzlemde seyreden bir fiyat skalası belirleniyor. Her bütçeye uygun olan bebek odası mobilyaları ve fiyatları beraberinde her bebeğin gereksinimlerini de karşılıyor. Satın alma işlemi esnasında ürün ölçülerine ve de ürün üretiminde kullanılan malzemenin içeriğine dikkat edilmeli. Özellikle yatağın üretiminde kullanılan boya ve malzemelerin içeriğini bilmek gerekiyor. Bunun sebebi ise bebeğin yatak ile direkt temas halinde olmasıdır. Yatağın içeriğinde bir kimyasal malzemenin bulunması halinde bu durum çeşitli sağlık sorunlarını ortaya çıkarabiliyor. Ek olarak, oda içerisindeki nem dengesini koruyacak ürünlerden yana tercih yapmak da fazlasıyla önemli. Ahşap ve benzeri malzemeler nem açısından ideal pek çok niteliklere sahip. Mevcut alan içerisindeki nemi çok yüksek oranda koruyabiliyor. Dilerseniz bebek odası ve park yatak sayfamıza göz atabilir ve bebeğinizin mutlu, huzurlu bir şekilde vakit geçirebileceği mobilya takımları ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Bebeğinizin gereksinimlerine cevap bulabileceğiniz bebek odası takımları sahip olduğu model çeşitliliği ile sayfamızda yer alıyor.