TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Raf & Kitaplık

için 461 sonuç bulundu.

Raf & Kitaplık

Bebek raf ve bebek kitaplık çeşitleri bebek odasının acil ihtiyaçlarındanmış gibi görünmemelerine rağmen, bebeğinizin zeka gelişimine ve yaratıcılığına doğrudan bir etki edebilir. Bu ürünleri yakından tanıyarak yerinde seçimler yapmak elinizde.

Bebek Odası Rafları ve Kitaplıkları

Bebek Odası Rafları ve Kitaplıkları

Raflar, sıklıkla tahtadan yapılan, çoğunlukla duvara monte edilen ve ufak tefek eşyalarınızı koymaya yarayan parçaların her biridir. Bebek odası için raf modelleri dekoratif amaçla kullanılabilir. Raflara koyacağınız şeylere bebeğinizin erişmesini istemiyorsanız ürünü duvarda yüksek bir noktaya asabilirsiniz. Bebek odası bulut raf ile gökyüzü hissi yaratmanız mümkün. Oyuncak rafı düşünüyorsanız yere onu mümkün olduğunca yakın tutmalısınız ki bebeğiniz oyuncaklarına istediği zaman erişebilsin. Bu noktada dağınıklıktan korkmayın. Ev şeklinde raflar da ev dekorasyonunda oldukça şık duran modellerden. Bebek odası kitap rafı veya bebek odası kitaplık modelleri daha ince raflara sahiptir. Böylece ince kitaplarla dergileri tutabilirler ve bulundukları yerden kolaylıkla alınıp aynı yere geri koyulabilirler.

Montessori Eğitimi Raflarla Bebek Odasında

Montessori Eğitimi Raflarla Bebek Odasında

Bebek odası rafı ve bebek odası kitaplık çeşitleri dekorasyon dışında eğitim için de kullanışlı hale getirilebilir. Adını İtalya’nın ilk kadın doktoru Maria Montessori’den alan Montessori, çocukların özgür biçimde kendi becerilerine, ilgi alanlarına ve öğrenme hızlarına destek veren bir eğitim türüdür. O yüzden birçok ebeveyn, okuldan sonra evde de benzer bir ortam oluşturmak için Montessori raf sistemini tercih etmektedir. Bu raflar tamamen erişime açık raflardır ve bebeklerin boy hizasındadır. Hemen hepsi doğal ahşaptandır ve boyanmak yerine ham haliyle bırakılır veya hafifçe verniklenir. Montessori kitaplık rafı düz raflardan farklı olarak konulan şeylerin kayıp yere düşmesini engelleyen bir de ahşap şeritle desteklenir. Montessori raflarda ve kitaplıklarda bebeğiniz bütün oyuncaklarını ve kitapları bir arada görerek kendi kararlarını verebilir, özgüvenini ve zekasını geliştirebilir.

Bebek Odası Raf Fiyatları

Bebek Odası Raf Fiyatları

Bebek odası raf fiyatları tek tek ürünler için büyük mobilya ortalamasının altında, açık dolap şeklindeki ürünler için de aynı seviyelerde. Yatak ve dolap ilk alınması gereken mobilyalar gibi görünebilir ama raflar ve kitaplıklar da bebeğinizin zihinsel gelişimi için şart. O yüzden bebek odasında bu parçaları es geçmeyin. Özellikle Montessori duvar rafı çeşitlerinde işlevsellik ve doğallık ön planda olduğu için model veya renk seçimi konusunda uzun uzadıya düşünmenize de gerek kalmayacak. Üstelik kız bebek ve erkek bebek ayrımı da yok. Raflar ve kitaplıkların yanı sıra bebek odası takımları, masalar ve sandalyeler, dolaplar ve gardıroplar, şifonyerler ve komodinler için de Bebek Odası Mobilya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (7)
abentiny (2)
Adetto (1)
Aloe (2)
Anex (2)
ARGEMhome (1)
Ari (1)
BabyTio (1)
Bellona (1)
Best Class (10)
CEEBEBEK (26)
Cookids (1)
(348)
Eda (1)
Ela bebe (1)
Goula (1)
Holmen (3)
HOMMY (4)
İrya (1)
Jaju Baby (8)
Mamma (1)
Nitelik (1)
P&M (1)
Pearson (3)
PEGASUS (1)
Picaline (1)
Polat (1)
Pooly (3)
Similac (1)
Vms (1)
Wee Baby (1)
ZIESTHA (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(65)
ve üzeri (98)
ve üzeri (113)
ve üzeri (118)
ve üzeri (120)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL