Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Raf Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Set

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Raf & Kitaplık

için 117 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Odası Raf ve Kitaplık

Evin yeni üyesinin büyüyeceği oda oldukça önemlidir. Genel olarak bu ortam içerisinde bebeklik gelişme çağını tamamlayacak olan çocuklar için birçok faktör düşünülmelidir. Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesi için birçok farklı etken bulunmaktadır. Öğrenerek gelişmesi ve sağlıklı bir ortamda büyüyebilmesi için ise odasının nasıl dekore edildiği, neler ile dekore edildiği noktası oldukça önemlidir. Bebeklerin odası henüz dünyaya gelmelerinden önde dizayn edilmeye başlanılıyor. Bu noktada ebeveynlerin zevklerine hitap eden ve göz dolduran, sade mobilyalar tercih ediliyor. Bunun yanı sıra güvenlik unsuru da ön planda tutuluyor. Bebeklerin ilk birkaç yaşları sürekli olarak keşfetmek üzerine kurulu olduğu için onlar için zararlı olabilecek materyallerden uzak durulması ve güvenliklerini sağlayabilecek olan etkenlerle odanın dekore edilmesi, düzenlenmesi gerekiyor. Bu noktada da birçok farklı bebek odası mobilya türü bulunuyor. Bebek beşiği, sandalyesi ve benzeri unsurların yanı sıra günümüzde bebek odalarında bulunması gereken mobilyalardan bir diğeri ise raf ve kitaplıklar olarak öne çıkıyor. Raflar birçok işlev için kullanılabilirken kitaplıklar ile de bebeğinizin gelişim çağında ona okuyacağınız masal kitaplarını direkt olarak odasında bulundurabilir ve rahatlıkla erişim gerçekleştirebilirsiniz. Bebek odası için raf ve kitaplık modelleri her ebeveyne uygun olabilecek ve farklı tarzlara hitap edebilecek şekilde tasarlanıyor. Aynı zamanda bebeğiniz ve sizin için sağlığınızı tehdit etmeyecek olan unsurlar kullanılarak boya işlemleri gerçekleştiriliyor. Bu sayede bebekler için güvenli bir ortam yaratabilme imkânınız bulunuyor. Bebek odası için kitaplık modelleri ise istediğiniz şekilde tasarımlar ile birlikte bebeğinizin odasına renk katıyor. Dizayn olarak istediğiniz odayı oluşturmanıza imkân tanıyacak olan birbirinden farklı tasarımlar ile birlikte hem bebeğinizi güvenle büyütün, hem de fonksiyonel bir şekilde bu raf ve kitaplıkların kullanımını sağlayın.

Raflar ile Bebek Odasını Kişiselleştirin

Raflar ile Bebek Odasını Kişiselleştirin

Bebeğiniz için kişisel bir alan yaratmak, odanın dekoru için vazgeçilmez öncüllerden biridir. Bebeğinizin rahat hissedebileceği bir oda ortaya çıkararak onun eğlenerek büyümesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendini güvende hissettiği bu ortamda oldukça rahat bir şekilde büyüyecektir. Bunun için etken olarak kişiselleştirilmiş alan kullanabilirsiniz. Bebeğiniz ile birlikte çekindiğiniz fotoğrafları bebeğinizin odasında bulundurabilirsiniz. Duvarlara sabitleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için raf sistemini kullanmanız doğru olacaktır. Raf ile sağladığınız estetiğin yanı sıra duvar üstüne sabitlediğiniz bu fotoğraflar ile birlikte hem göze hitap eden bir ortam yaratabilecek, hem de bebeğinizin güvenliğini düşünmüş olacaksınız. Bebek odası raf çeşitleri tasarımda bütünleme sağlama açısından birçok farklı model ile birlikte siz ebeveynlere, alıcılara ulaştırılıyor. Bebeğinizin odasını henüz o evinize girmeden düzenliyor olmak elbette ki oldukça keyif verici bir süreçtir. Bu süreci daha keyifli hale getirmek ve de sonucunda da memnun kalmak istiyorsanız ana unsurlar olan beşik, yatak ve benzeri mobilyaların yanı sıra bu tür eşya sergileyebileceğiniz ve odaya daha farklı, sıcak bir hava katacak olan raf gibi unsurlar da oldukça önemlidir. Bebek odası raf modelleri ile birlikte aynı zamanda bebek odasında zeminde oluşacak olan eşya gürültüsünü de durdurabilirsiniz. Bebeğinizin ulaşmasını istemediğiniz ve onun bakımı için kullanacağınız eşyaları bu yükseklikte raflarda barındırabilirsiniz. Bu sayede hem bebeğinizin erişimini engellemiş olursunuz, hem de odaya daha düzenli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her iki şekilde de oldukça büyük ölçüde işinize yarayacak olan bu raf sistemleri aynı zamanda tasarımları ile de göze hitap ediyor. Bebeğiniz yaşı ve odanın temasına uygun olarak odasına sıcaklık katacak olan bebek odası duvar rafları sayfamızda kolaylıkla bulunabilir. Bebek odası takımı çeşitlerini inceleyerek, kolay bir şekilde de satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı Tasarımlarla Şıklık Yaratın

Farklı Tasarımlarla Şıklık Yaratın

Bebek odası rafları sadece bebek odasında değil, oturma odanızda bebeğiniz için sağlayabileceğiniz alanda da kullanılabilir. Bebeğinizin gün içerisinde yanınızda olmasını istediğinizde ortak bir alan olarak ona oturma odanızın bir kısmını ayırabilir ve bu alanı ona göre kişiselleştirebilirsiniz. Bebeğiniz için koyacağınız kitapları ve eşyaları bu raflar aracılığı ile evin diğer bölümlerinde de muhafaza edebilirsiniz. Bebek odası dekoratif raf modelleri sadece işlevsellik değil, evinize, bebeğinizin odasına renk de katıyor. Sade tasarımların yanı sıra evinizi renklendirebileceğiniz birbirinden farklı tasarımlar ile birlikte farklılık yaratabilirsiniz. Bebeğinizin odası için düşündüğünüz tasarımları bu raflar ile birlikte taçlandırabilirsiniz. Bebek odası için tercih edebileceğiniz tasarım modellere örnek verildiğinde ilk olarak bebek odası bulut raf modelleri örnek gösterilebilir. Bulut tasarımı ile birlikte oldukça sade bir görünüm yakalayabilirsiniz. Her renkte bulunan bu tasarımsal model ile birlikte bebeğiniz için sade ve bir o kadar da sevimli bir alan yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra hayvan motifli olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Tüm bu modeller odanın bütününe farklı bir hava katacaktır. Diğer bir tasarımsal model de bebek odası askılıklı raf olarak biliniyor. Rafların üstünü ürün bulundurma amacı ile kullanabilirken alt tarafında bulundurdukları askılar sayesinde birçok farklı unsuru muhafaza edebilirsiniz. Bebeğinizin özel günlerde giydiği kıyafetleri ufak askıları ile birlikte bu askılarda bulundurabilirsiniz. Odaya farklı bir görsellik katmış olacaksınız. Bunun yanı sıra günlük olarak bebeğinize giydirdiğiniz kıyafetleri de bulundurabilirsiniz. Bu sayede bu kıyafetler her daim elinizin altında olacak ve de ulaşımınız çok daha kolay hale gelecektir. Sıklıkla giydiği kıyafetleri veya özel kıyafetlerini bu şekilde odasında sergileyerek kişiselleştirilmiş bir alan görüntüsünü rahatlıkla sağlayabilmeniz mümkün. Ek olarak dolap ve gardırop çeşitlerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

Sevimli Tasarımlar ile Eğlenirken Öğretin

Sevimli Tasarımlar ile Eğlenirken Öğretin

Bebek odası kitaplık modelleri tercih edilen başka bir mobilya türüdür. Bebek odalarında bebeklerin gelişimi boyunca ihtiyacı olabileceği ve ebeveynlerin kullanabileceği birçok unsur bulunmalıdır. Bu unsurlar güvenli bir şekilde muhafaza edilmelidir. Bebeğinize uyurken okuyacağınız masal kitapları veya bir müddet sonra kendisinin okumaya başlayacağı masal kitapları, boya kalemleri ile birlikte renklendirebileceği boyama kitapları gibi kitaplar da odada bulunması gereken eğitici ve öğretici unsurlardandır. Bebek odası mobilyalarının ana unsurlarından biri olan bu kitaplıkları uzun bir süre kullanabilirsiniz. Tasarımsal olarak da asla eskimeyecek ve her daim çocuğunuza uygunluğunu koruyacak olan bu modeller ile birlikte içerisinde bulundurduğunuz kitaplarla çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırabilir, el becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilir ve genel olarak hayal gücünü geliştirmesinde katkı sağlayabilirsiniz. Bebek odası ahşap kitaplık gibi modeller ile birlikte çocuğunuza hem doğal hem de güvenli bir oda mobilyası kazandırabilirsiniz. Raf sistemi ile birlikte masal kitaplarını tek tek görünür bir şekilde dizebilir ve çocuğunuzun, bebeğinizin kolaylıkla ulaşımını sağlayabilirsiniz. Yerde taşınabilir ve duvara sabitleyebileceğiniz klasik kitaplıkların yanı sıra raf sistemi ile oluşturulmuş, yerden teması olmayan ve yine duvara sabitleme mantığı ile kullanabileceğiniz bir kitaplığı kolaylıkla edinebilirsiniz. Bebek odası ev şeklinde raf gibi tasarımsal modeller ile birlikte sadeliği tam anlamıyla koruyarak odaya daha farklı bir soluk da getirebilirsiniz. Bebek odası raf kitaplık mantığı ile edinebileceğiniz bu tasarımlar ile birlikte istediğiniz tarzda oda tasarımını şekillendirebilirsiniz. Edindiğiniz rafları bebek odası oyuncak rafı olarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin en sevdiği ve sıklıkla kullandığı oyuncakları erişim kolaylığı olması amacı ile bu raflar yardımı ile sergileyebilir ve bebeğiniz oyuncaklarını istediği an da sizler de kolaf bir şekilde erişerek oyuncağı edinmesini sağlayabilirsiniz.