Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Priz Emniyeti

için 396 sonuç bulundu.

Priz Emniyeti

Bebekler emeklemeye başlar başlamaz dünyayı keşfetmeye yönelik büyük bir merak duyarlar. Evlerdeki her şey onlar için yenidir. Tam da bundan dolayı onlara neyin zarar verebileceğini de bilmezler. Burada size büyük görev düşüyor. Neyse ki, priz emniyet ürünleri ile bebeklerinizi evlerdeki en tehlikeli noktaların başına gelen elektrik prizlerinden korumanız mümkün.

Priz Emniyeti Ürünleri Nelerdir?

Priz Emniyeti Ürünleri Nelerdir?

Prizler bebeklerin ilgisini çekme potansiyeline sahip. Siz bakmazken deliklere sivri bir şeyler sokup kendilerine zarar vermeleri an meselesi Priz emniyeti ürünleri tam da bu riske odaklanır. Elektrik priz koruyucu çeşitleri prizi iki şekilde, ya içeriden ya da dışarıdan kapatarak bebeğinizin oraya bir şeyler sokmasının önüne geçer. Hangi çeşidi tercih edeceğiniz size kalmış. İki tarzda da eşit ölçüde koruma sağlayabilirsiniz. Priz kapağı kapaklı prizle karıştırılmamalı. Kapaklı priz daha çok görüntü içindir. Bunların kapaklarını bebekler kolaylıkla kaldırabilir. Elektrik priz kapağı ise tıpaya benzer ve bebeklerin kavrayamayacağı kadar düzdür. Priz kilitleri de kapak gibidir, prize takıldıktan sonra çevrilerek kilitlenir. Bir de yapıştırılarak kullanılan ve her seferinde çıkarmanıza gerek kalmayan priz koruması var. Bunlara fişin iki dişini denk getirip çevirdiğinizde priz kullanımınıza açılır.

Priz Koruyucu Nasıl Takılır?

Priz Koruyucu Nasıl Takılır?

Priz koruyucuyu nasıl takacağınız ürünün çeşidine bağlı. Kendinize de zarar vermemek için kullanım kılavuzu okumayı ihmal etmeyin. Priz koruyucudan kastınız koruma kapaklarıysa işiniz kolay. Standart modellerde ürünü prize takmanız ve prizi kullanacağınız zaman onu çıkarmanız yeterli. Arkası yapışkanlı kapakları takmak için ise önce yapışkan bandı çıkarıp priz delikleri denk gelecek şekilde yapıştırın, ardından iyice bastırın. Sonrasında kapağı çıkartmadan prizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Diğer birçok ürün de bu kadar pratik takılır, ekstra montaj gerektirmez. Elbette priz emniyet kapağı ve diğer güvenlik ürünleri sadece önleyici ve caydırıcı işlev gösterir. Hiçbir şey yetişkin kontrolünün yerine geçemez. O yüzden dikkatinizi bebeğinizin üstünden hiçbir zaman ayırmayın. Doğru bebek priz koruması bazen ilk seferde karşınıza çıkmayabilir. İdeal ürünü bulana kadar denemeye devam edin çünkü priz emniyeti ciddi bir konudur.

Priz Koruyucu Fiyatları ve Diğerleri

Priz Koruyucu Fiyatları ve Diğerleri

Priz koruyucu fiyatları, priz kapağı fiyatları bütçenizi yormayacak seviyelerde. Kilitler ve kapaklar dahil priz kapatıcı ürünler genelde çoklu setler halinde satılır. Böylece bir ürünle aslında evdeki birçok prizi güvence altına alabilirsiniz. Priz emniyeti ürünleri küçüktür ve fiyatları ekonomiktir ama sundukları hizmet paha biçilemezdir. Miny Baby priz emniyeti otomatik kapanır ve Elybaby priz kapağı başta olmak üzere, BabyJem, Chicco, Kraft, Portalak Safety, Sevi Bebe ve daha birçok markanın bebek priz koruması ürünleri burada sizi bekliyor. Priz emniyetinin yanı sıra ev güvenlik ürünleri, bebek telsizi ve kameraları, kilitler ve köşe koruyucuları ile yatak bariyeri dahil bebek güvenlik ürünleri için Bebek Güvenlik kategorimizi ziyaret edebilir, böylece bebeklerinizin yaşamlarını güvence altına almak için kendi gözetiminize ilaveten destek sağlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Minybaby (14)
SUMERGROUP (14)
Sevi Bebe (12)
Babyjem (5)
Baby Jem (3)
4Moms (2)
Mini Baby (2)
Mycey (2)
Airlink (1)
Artikel (1)
Elybaby (1)
Eti (1)
Ibaby (1)
Ketbox (1)
Kraft (1)
Miningaa (1)
PaLeOn (1)
Wee Baby (1)
bebekevi (1)
(108)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (69)
ve üzeri (72)
ve üzeri (76)
ve üzeri (78)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL