Priz Emniyeti

Evde bebek güvenliğini sağlamak için gereken güvenlik ürünleri arasında bir de priz emniyet güvenliği ürünleri yer almaktadır. Bebekler, prizlere karşı çok duyarlıdırlar emekleyerek genellikle prizlere doğru yönelirler. Bebeklerin prizle oynaması ise son derece tehlikelidir. En ufak bir elektrik kaçağı bebeğinizin çarpılmasına neden olabilir. Ev güvenliğinin en önemlileri arasında yer alan priz güvenliğine gerekli özeni göstermek gerekmektedir. Priz korumalıkları, prizden fiş çekildikten sonra delikleri kapatmakta ve bebeklerin parmaklarını sokmasını engellemektedir.

Baby Jem, Sevi Bebe, Chicco, Minybaby, Kraft gibi çeşitli markalar tarafından üretilen priz güvenlik ürünlerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Logilink topraklı priz koruması, polikarbonat malzemeden üretilmiştir. Sağlam ve sert yapılı olduğu için yüksek ısıya dayanıklıdır. Arkasında yer alan yapışkanlı bandı ile priz içine yerleştirildikten sonra takılmaz, engel olmaz, işinizi zorlaştırmaz ve çocuklarınız tarafından çıkartılamaz. Prize takılı olan fiş çekildikten sonra herhangi bir cisim sokulmasına karşı otomatik olarak kapanan mekanizma büyük güvenlik önlemi sağlamaktadır. Ürünün kullanılması da son derece pratik ve kolaydır. Kullanım kılavuzunda yer alan talimatları adım adım uygulayarak ürünü tam bir şekilde yerine takabilirsiniz.

Günümüzde birçok elektronik alet elektrikle çalışmakta olduğu için tüm evlerde priz bulunmakta. Bebekler emeklemeye ya da yürümeye başladıktan sonra yabancı gelen her şeyi tanımaya ve keşfetmeye çalışır. Evinizin içinde bebeğinizin dokunmaması ve uzak durması gereken en önemli şeyler arasında prizler yer alıyor. Prizlerin içerisinde güçlü bir elektrik akımı bulunduğu için bebeğinizin prize yaklaşması, elektrik çarpması riskini doğuruyor. Çok küçük ürünlerle bebeğinizin ev içindeki güvenliğini sağlamanız mümkün. Kategorimizde yer alan priz koruyucu ürünleri inceleyerek dilediğinizi satın alabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Bebesi markası tarafından üretilen prizmatik, sadece topraklı prizlerde kullanmak için uygundur. Ürünün arkasındaki yapışkan çıkarılır ve prize bastırılarak yerleştirilir. Priz kullanmak istendiğinde, fiş korumadaki yuvalara oturtulur ve ok yönünde sağa/sola doğru çevrilir. İşiniz bittiğinde fişi çektiğiniz zaman koruma otomatik olarak kilitlenecektir. Otomatik koruma fiş dışında herhangi bir cisimle çevrilemez.

Priz Emniyeti

için 251 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(3)
Babyjem (8)
(2)
(1)
(63)
(4)
(2)
(2)
(5)
Sevi Bebe (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (58)
ve üzeri (63)
ve üzeri (64)
ve üzeri (65)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL