Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ev Güvenlik Ürünleri

için 3,924 sonuç bulundu.
 • 89,90 TL 79,90 TL
  % 11
  wellgro
  %100
 • 279,90 TL 259,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  246,90 TL

  % 7
  wellgro
  %100
 • 219,90 TL 199,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  189,90 TL

  % 9
  wellgro
  %100
 • 234,98 TL

  Sepette Ek İndirim

  223,23 TL

  ebebek
  %94
 • 318,90 TL 308,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  293,45 TL

  % 3
  Modastra
  %100
 • 328,90 TL 308,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  293,45 TL

  % 6
  Modastra
  %100
 • 328,90 TL 308,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  293,45 TL

  % 6
  Modastra
  %100
 • 318,90 TL 298,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  283,95 TL

  % 6
  Modastra
  %100
 • 328,90 TL 308,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  293,45 TL

  % 6
  Modastra
  %100
 • 348,90 TL 308,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  293,45 TL

  % 11
  Modastra
  %100
 • 328,90 TL 308,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  293,45 TL

  % 6
  Modastra
  %100
 • 328,90 TL 308,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  293,45 TL

  % 6
  Modastra
  %100
 • 328,90 TL 308,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  293,45 TL

  % 6
  Modastra
  %100
 • 328,90 TL 308,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  293,45 TL

  % 6
  Modastra
  %100
 • 1.900,27 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.850,27 TL

  albebek
  %97
 • 269,90 TL 229,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  218,40 TL

  % 15
  wellgro
  %100
 • 269,90 TL 229,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  218,40 TL

  % 15
  wellgro
  %100
 • 69,90 TL 59,90 TL
  % 14
  wellgro
  %100
 • 179,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  170,05 TL

  yupo
  %85
 • 89,90 TL 56,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  53,49 TL

  % 37
  tommybaby
  %100
 • 229,98 TL

  Sepette Ek İndirim

  218,48 TL

  ebebek
  %94
 • 169,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  161,40 TL

  Modastra
  %100

Ev Güvenlik Ürünleri

Evin güvenliğini sağlamak için birtakım aksesuarlara ihtiyaç duyulmaktadır. Yaşam alanlarında tehlike oluşturacak birçok bölüm yer almaktadır. Bu tehlikelerin önüne geçmek için ev güvenlik sistemleri ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Evlerin güvenliğini sağlamak için özellikle dış alanlardan başlamak gerekmektedir. Müstakil evler için alarm sistemleri, çeşitli mekanizmalar, kamera sistemleri ve benzeri aksesuarlar bulunmaktadır. Bu ürünleri, evinizin büyüklüğü doğrultusunda artırıp azaltabilirsiniz. Aynı şekilde hırsızlık ve benzeri durumların önüne geçmek için müstakil evlere güvenlik sistemleri kurulabilmektedir. Her türlü yangın, gaz kaçağı, acil sağlık problemi, tehlikeli durumlar ve hırsızlık gibi olaylar için oluşturulan güvenlik mekanizmaları bulunmaktadır. Aynı zamanda evin durumuna göre oluşturulmaktadır. Bu güvenlik sistemlerini, güvenlik personellerin ihbar hattına bağlamak mümkündür. Bu sayede oluşabilecek tüm tehlikelerin önüne geçilmektedir. Güvenlik mekanizmaları bireyler evde olmadığı durumlarda dahi sistemini aktif olarak kullanmaya devam etmektedir. Dolayısıyla oluşabilecek her türlü tehlikeli duruma karşı kamera sistemleri ile ev izlenmektedir. Aynı şekilde kullanıcılar da kamera sistemlerini, telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri aksesuarlardan izleyebilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan güvenlik sistemleri yer almaktadır. Ürünlerin modelleri ve marka kategorileri çeşitlilik göstermektedir. Aynı zamanda bu kategorideki güvenlik ekipmanlarını işyerlerinde de kullanmak mümkündür. İç ve dış mekan fark etmeksizin ev güvenlik ürünleri ve çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Söz konusu ürünlerin kullanım alanları bebekler ve çocuklar için güvenliği artırmak amacıyla da uygulanmaktadır. Özellikle anaokulu ve kreş gibi alanlarda çocukların bulunduğu ortamlar izlenmektedir. Çocukların rahat bir şekilde vakit geçirmeleri ve temiz hava alabilmeleri için okul bahçelerinde de güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Kullanımı güvenlik personeli tarafından yönetilen uygulama kolay bir şekilde aktifleşmektedir. Aynı zamanda özellikleri belirtilen ürünlere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ev Güvenlik Ürünleri ve Çeşitleri

Ev Güvenlik Ürünleri ve Çeşitleri

Küçük çocukların evlerde herhangi bir tehlikeli durumla karşılaşmasını önleyen ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler aracılığı ile evin ve çocukların güvenliği sağlanmaktadır. Çocukların güvenliğini ve sağlığını maksimum seviyede tutan ürünler, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle hareketli çocuklar için çekmece karıştırmayı önleyen klipsler yer almaktadır. Aynı şekilde bebek uyurken uzaktan izleyebileceğiniz ev güvenlik kamerası bulunmaktadır. Bu ürünler aracılığı ile yaşam alanların güvenliği optimum seviyeye çıkar. Ev içerisinde çocukların dikkatini çeken diğer bir ürün ise mobilyalardır. Çocukların itip, düşmesini önlemek için mobilyaların sabitlenmesi tavsiye edilmektedir. Yeni yürümeye başlayan bebekler için mobilyaların duvara sabitlenmesi gerekmektedir. Çeşitli mobilyalardan güç alarak kalkan bebekler için tehlikeli durumlar ortadan kalkmaktadır. Televizyon ünitesi gibi kabaca büyük eşyaların güvenliğini sağlamak için duvara monte etmek gerekmektedir. Aynı zamanda televizyon ünitesinin üzerinde düşebilecek ve ağır materyale sahip cisimleri kaldırmak tavsiye edilmektedir. Masaların üzerinde duran örtülerin üzerine ağır vazo koyulmaması gerekmektedir. Özellikle örtüleri çekmeye meyilli çocuklar için masa üzerinde ağır cisimlerin koyulması tavsiye edilmemektedir. Yaşam alanlarında bulunan pencerelerin modeline göre kilit takılması gerekmektedir. Özellikle küçük çocukların dikkatini çeken pencere iskeleti, tehlikeli durumlara neden olmaktadır. Dolayısıyla pencere kanadının demir mekanizmalar ile ya da korkuluklar ile kapatılması tavsiye edilmektedir. Çocuklar için özel olarak geliştirilen pencere kilitleri bulunmaktadır. Bu modeldeki koruma kilitlerini pencere ve kapıların üst bölmelerine koymak gerekmektedir. Pencere kilitleri özellikle çocukların boylarının erişemediği alanlara monte edilmektedir. Böylelikle bu kilitler çocuğun ilgisini çekmemektedir. Kullanım sırasında konforlu bir şekilde cam açmanızı sağlayan pervaz korkulukları bulunmaktadır. Tasarım olarak duvarı kaplayan pencerelerde kullanılan korkuluklar çocuğun rahat bir şekilde camdan bakmasına yardımcı olmaktadır. Söz konusu cam korkuluk ve ev güvenlik kamerası fiyatları model seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir.

Fonksiyonlarına Göre Ev Güvenlik Ürünleri

Fonksiyonlarına Göre Ev Güvenlik Ürünleri

Özellikle çocukların dikkatini oldukça fazla çeken dolaplar, çocuklar ve bebekler için tehlikeli durumlara neden olabilmektedir. Bu durumların önüne geçmek için ev için güvenlik önlemleri yer almaktadır. Yaşam alanlarının durumuna göre bebek güvenlik önlemlerini artırabilirsiniz. Çocukların ilgisini çeken dolaplar, çeşitli aksesuarları muhafaza etmek için oluşturulmaktadır. Dolayısıyla bu ürünlerin içerisindeki bazı ürünler çocuklara zarar verebilmektedir. Bu durumun önüne geçen dolap güvenlik klipsleri bulunur. Kullanım kriterleri doğrultusunda bu klipsleri tercih edebilirsiniz. Söz konusu dolap koruma klipsleri setli ya da tekli seçenekleri ile yer almaktadır. Evde bulunan dolap sayısına göre bu seçenekleri artırabilirsiniz. Kullanım özellikleri dolayısıyla birçok güvenlik aksesuarı yer almaktadır. Özellikle deterjan benzeri kimyasal ürünlerin bulunduğu dolapların kilitlenmesi gerekmektedir. Çocukların ilgisini çeken ürünler, çocukların ulaşamayacağı alanlarda konumlandırılmalıdır. Beyaz eşyaların açılmasını ve çocuk kilidi ile kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir. Özellikle küçük çocukların ilgisini çeken beyaz ev aletleri, tehlikeli durumlara sebebiyet verebilir. Buzdolabının açılmasını önleyen ekstra mıknatıslı kilitler bulunmaktadır. Buzdolabının buzluk bölmesinin altta olma durumlarına karşı geliştirilen özel kilitler yer almaktadır. Bu kilitleri takarak, çocukların güvenliğini arttırabilirsiniz. Gece saatlerinde kullanıcı kontrolü ile aktifleşen ev güvenlik alarm sistemleri bulunmaktadır. Bu sistem aracılığı ile ev içinde olup olmama durumu fark etmeksizin yaşam alanlarının güvenliği sağlanmaktadır. Çocukların ev içerisinde dikkatini çeken bir diğer bölüm de prizlerdir. Prizlerin içerisinde geçen aktif elektrik akımı, çocuklara büyük oranda risk durumu oluşturmaktadır. Bu durumların önüne geçmek için prizlerin boyutu ile uyumlu koruma kapaklarını tercih edebilirsiniz. Özellikle çocuklar için geliştirilen priz kapakları, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda prizlere ulaşan elektrik kablolarında duvara ya da gizli alanlara monte edilmesi gerekmektedir.

Çocuklar için Ev Güvenlik Ürünleri

Çocuklar için Ev Güvenlik Ürünleri

Ev içerisinde çocukların dikkatini çeken kesici aletler bulunmaktadır. Bu aletlerin bulunduğu çekmecelerin güvenlik kilidi ile bağlanması gerekmektedir. Özellikle pil ve ilaç gibi aletlerin çocukların ulaşamayacağı alanlara monte edilmesi tavsiye edilmektedir. Evde güvenlik tedbirleri kapsamında oluşturulabilecek birçok seçenek yer almaktadır. Çocukların boyunun erişebildiği tehlikeli alanlar için oluşturulan özel kilitler bulunmaktadır. Bu kilitleri tehlikeli çekmeceleri kapatmak için kullanabilirsiniz. Çocukların uyku esnasında düşmesini ve çeşitli tehlikelere maruz kalmasını önleyen birçok bariyer bulunmaktadır. Yatak bariyeri olarak geçen ürünler, çocukların güvenliğini sağlamayı amaçlamaktadır. Küçük bebek ve çocuk fark etmeksizin kullanılabilen bariyerler, uyku esnasında çocukları rahatsız etmemektedir. Söz konusu yatak bariyerlerini çocuk uyuyorken ya da alt açma işlemleri sırasında da tercih edebilirsiniz. Portatif ve taşınabilir boyuta sahip olan yatak bariyerleri çanta içerisinde ekstra yer kaplamamaktadır. Seyahat sırasında yanınızda taşıyabilirsiniz. Temizlik işlemleri sonrasında kaygan olan zeminlerin kurumasını sağlayan bezler bulunmaktadır. Bu bezler aracılığı ile çocukların banyo ve fayans zeminlerinde kaymasını önlemektedir. Çocuklar için geliştirilen bir diğer ev güvenlik önerisi de banyo ve mutfak kapılarının kapalı kalmasıdır. Özellikle tehlikeli durumların ortaya çıkabileceği alanların kapalı kalmasını sağlayan aparatlar bulunmaktadır. Özellikleri belirtilen bu ürünleri yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Gece saatlerinde çocukların uyanıp tek başına gidebileceği mutfak ve banyoların kapılarının kapalı tutulması gerekmektedir. Bebeklerin ve çocukların uyku sırasında uyanıp uyanmadığını tespit etmeye yarayan bebek telsizleri bulunmaktadır. Ev içerisinde belirli mesafeye kadar faaliyet gösterebilen ürün, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle sık aralıklarla uyanan bebeklerin hareketlerini sensör aracılığı ile ebeveyne duyurmaktadır. Kullanımı oldukça basit olan bebek telsizi ve kamera ürünleri, her alanda kullanılabilir özelliktedir. Aynı zamanda bebeğin güvenliğini sağlamak amacıyla özellikleri belirtilen ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Minybaby (297)
Babyjem (92)
Sevi Bebe (84)
Moje (70)
Berababy (55)
Baby Jem (32)
Elybaby (26)
Asisty (20)
Evokids (19)
Jaju Baby (18)
bebekevi (11)
Kraft (10)
Mini Baby (10)
Mycey (10)
Holmen (9)
Winblock (9)
Baby&plus (8)
Rosemilla (7)
Wee Baby (7)
BABY TECH (6)
Baby2go (6)
Miningaa (6)
Akde (5)
Biobaby (5)
Chicco (5)
Sema Bebe (4)
Wee (4)
Bblüv (3)
Eks (3)
Japlo (3)
Lorelli (3)
Bebedor (2)
Dalin (2)
Galt (2)
Kanz (2)
Mordesign (2)
Mustela (2)
Ok Baby (2)
Pilsan (2)
Sema baby (2)
Toysmar (2)
Weewell (2)
Aliş (1)
Angel Eye (1)
BABY HOPE (1)
Bebesi (1)
Bestar (1)
Concord (1)
Dahua (1)
Furkan (1)
Goldbug (1)
Golden (1)
KUPA (1)
Ketbox (1)
Lamaze (1)
Lansinoh (1)
Lego (1)
Lollz (1)
Loocks (1)
Motorola (1)
Nimo (1)
Safety (1)
Taç (1)
Tomy (1)
(1025)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(356)
ve üzeri (545)
ve üzeri (597)
ve üzeri (610)
ve üzeri (623)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL