Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Evokids (64)
Minybaby (131)
Babyjem (77)
Sevi Bebe (48)
Miny Baby (39)
Jablo (37)
Mycey (29)
Kraft (22)
Nobel (16)
Asude Kids (14)
Chicco (12)
Homepuzzle (10)
Elybaby (9)
Ketbox (9)
Wee Baby (9)
Boxlock (8)
Baby&Plus (7)
Papetto (7)
Moje (6)
Baby Lock (5)
Buffer (4)
Dreambaby (4)
PaLeOn (4)
Diobaby (3)
Mini Baby (3)
MirDesign (3)
Wee (3)
Bebekevi (2)
Minibaby (2)
Safety (2)
4Moms (1)
BabyDan (1)
Babygo (1)
Bay-Tec (1)
Elfenbein (1)
Gondol (1)
KUPA (1)
Laynbebe (1)
Opax (1)
Star (1)
Weewell (1)
(665)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (222)
4 yıldız ve üzeri (352)
3 yıldız ve üzeri (382)
2 yıldız ve üzeri (389)
1 yıldız ve üzeri (399)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kilit & Köşe Koruyucusu

için 1,527 sonuç bulundu.

Kilit & Köşe Koruyucusu

Büyüme çağında olan bebeklerin ve çocukların güvenli arttırılmış ev ortamlarına ihtiyaçları vardır. Küçük yaşta olan aile bireylerinin bir şeyleri keşfetmeye başladıkları andan itibaren güvenliklerinin sağlanması ekstra bir önem taşır. Çocuk sahiplerinin evde güvenli ortam sağlamak için tercih ettikleri ürünlerden biri de köşe koruyucu olarak satışa sunulan ürünlerdir. Yaşam alanında yer alan mobilyaların ve dekoratif eşyaların tasarımları genellikle köşeli şekilde geliştirilir. Ev içinde köşeli eşyaların çok olması özellikle bazı yaş aralıkları için tehlikeli olabilmektedir. Köşe koruyucu modelleri çocuk sahiplerinin duydukları endişeleri giderebilecek işlevler ile geliştirilirler. Korumaya yardımcı olan modellerin tasarımlarına dahil olarak avantajlı kullanım sağlayan özellikleri bulunur. Masa, sandalye, komidin, orta sehpa, televizyon üniteleri ve hatta tezgah kenarlarında dahi uyumlu olarak kullanılabilecek ürünler mevcuttur. Köşe korumalık görevi gören parçaların şekilleri alıcılar tarafından istenilen şekilde seçilebilir. Şekil seçenekleri arasında yuvarlak ya da köşeli üçgen bant formları ile tasarlanan emniyet parçaları bulunur. Bu parçaların üretimlerinde sert malzemelerden kaçınılır. Bebeklere ve çocuklara herhangi bir düşme ya da çarpma sonucunda zarar vermeyecek materyaller ile üretilirler. ABS, silikon, sünger ve kauçuk seçeneklerinden kullanıldıkları alana uyumlu şekilde üretilen ürünler alıcıların beğenisine sunulur. Köşe korumalık çeşitleri malzeme uyumuna ek olarak kullanıldıkları bölgenin rengine göre de çeşitlilik sunarlar. Krem, gri, siyah ve daha pek çok renk arasından dekorlara uyumlu olan renkler seçilebilir. Renksiz bir tercih yapmak isteyenler için ise şeffaf olan koruyucular mevcuttur. Koruyucu olarak tercih edilebilecek olan tüm ürünlerin montajları hızlı ve pratik bir şekilde yapılabilir. Konumlandırıldıkları köşeler ile koruyucunun boşlukları birbirlerini tamamlarlar. Bebek güvenlik sayfamızda satışa sunulan modeller arasından istediğiniz boyutlarda ve kalınlıkta seçebileceğiniz koruyucuları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kilit & Köşe Koruyucusu Modelleri

Kilit & Köşe Koruyucusu Modelleri

Köşe koruyucu bebek sahiplerinin ev ortamlarında emniyeti maksimum seviyede tutmak amacı ile satın aldıkları ek parçalardır. Ev dekorasyonuna da uyum sağlayan modellerin arasından tekrar kullanılabilecek tarzda pek çok tasarım seçilebilir. Genellikle arka bölümlerinde bulunan çift taraflı yapışkanlar ile sabitlenirler. Tek bir adet olarak alınabilecekleri gibi takım şeklinde de satın alınabilirler. Köşe koruyucu bebek ve çocukların gelişim çağlarında hareketli olmalarının getirdiği olası kazalardan yaralanma risklerini minimum seviyede tutabilecek tarzda ürünlerdir. Özellikle köşeli orta sehpaların yer aldığı alanlarda köşeliklerin yanı sıra farklı işlevsel ürünlerin de kullanımları mümkündür. Mobilyaların keskin kenar bölgeleri için uzunlukları üründen ürüne farklılık gösterebilen kenar şeritleri ebeveynlerin kullanımlarına açıktır. Kenar şeritlerinin rulo şeklinde olan modelleri arasında ana malzemesi silikon ve kauçuk olan yumuşak dokuda ürünler yer alır. Masa köşe koruyucusu ile birlikte kullanılabilecek olan şeritler çeşitli renklerde satışa sunulurlar. Siyah, beyaz, kırmızı, gri ve daha birçok renk içerisinden estetik kenar şeritleri seçilebilir. Şeritlerin birçok yüzey üzerinde rahatlıkla uygulanmaları yapışkanlı bantları sayesinde oldukça basittir. Ahşap, mermer, plastik ve taş dekorlar üzerinde kullanılmaya uygundurlar. Masa köşe koruyucusu modellerinin takım şeklinde olanları gibi kenarlıklarında birden fazla adet olarak satın alınabilen paketleri mevcuttur. Yumuşak dokusuyla bariyer görevi gören kenar bantlarına ek olarak bebekler ve çocuklar için yatak bariyerleri de emniyet açısından gereklidir. Yatak bariyeri genellikle tahta malzeme bazında üretilir. Bariyerlerin bebek odalarının dekoratif görüntüleri ile uyumlu olabilecek tarzda desenli olanları alıcılar için çeşitlilik sunmaktadır. Yataklar için kullanılan bariyerlerin haricinde ocak gibi tehlike arz eden alanlarda kullanılmaya uygun şekilde üretilen bariyer çeşitleri de mevcuttur. Kenar uzunlukları ocağa göre ayarlanabilen ocak bariyerleri güvenlik açısından gereklidir.

Kilit & Köşe Koruyucusu Nasıl Kullanılır?

Kilit & Köşe Koruyucusu Nasıl Kullanılır?

Çocukların gelişim süreçlerinde hareket alanlarının önemini bilen ebeveynlerin koruma işlevi ile öne çıkan ürünleri farklı bölgelerde kullanabilmeleri mümkündür. Mobilyalara ek olarak koruyucular çarpmaları mümkün olan kapıların üzerlerinde de konumlandırılabilir. Kapılarda kullanımları söz konusu olan ürünlerin birden fazla versiyonu vardır. Sabitleyici, parmak koruyucu ve tutucu görevleri gören ürünlerin farklı çeşitleri bulunur. Parmak koruyucular, çocukların ellerinin kapıların arasına sıkışmasını önleme görevi görür. Ani çarpmalar ya da çocuktan kaynaklı kapı kapanmalarını sorunsuz bir şekilde engeller. Tutucular, genel olarak kapıların alt bölgelerine yerleştirilerek olası çarpmaları önleyici niteliktedir. Şeffaf, ahşap ve metal olarak üretilen versiyonları vardır. Sabitleyiciler ise iki parça şeklinde olurlar. Biri duvara diğeri kapıya monte edilen sabitleyicilerin vidalı modelleri çeşitler arasında yer alır. Koruyucu tarzda ürünlerin yanı sıra kilit koruyucu görevi gören ürünler de güvenlik açısından sıklıkla tercih edilir. Kilit şeklinde geliştirilen parçaların kullanım alanları çekmece, dolap, beyaz eşya, klozet ve pencere gibi bölgeler olarak öne çıkar. Ergonomik tasarım çizgileri ile pratik olarak geliştirilen kilit koruyucu çeşitlerinin çift taraflı bant opsiyonları ile kolayca takılmaları mümkündür. Çok amaçlı olarak üretilen kilitler uygulandıkları bölgeden çıkarıldıkları zaman herhangi bir iz ve kirliliğe sebep olmazlar. Bebek koruyucu kilit seçimlerinin ihtiyaçlara ve beğenilere göre yapılabilmesi mümkündür. Çocukların kurcalama ve dağıtma aktiviteleri sırasında güvenlik kadar düzen de sağlayan kilitlerin kayış bölgelerinin uzunlukları modelden modele değişir. Mandallı, takmalı, butonlu ve raylı olarak tercih edilebilirler. Konumlandıkları eşyaların üst kısımlarına ya da yan bölgelere yerleştirilmeleri mümkündür. Esnek yapıları sayesinde kullanım ömürleri artar. Kayış uzunlukları ve kalınlıkları modelden modele değişim gösterir. Bebek koruyucu kilit renkleri ise koruyucular gibi beğenilere göre seçilebilme opsiyonu sunar.

Kilit & Köşe Koruyucusu Fiyatları

Kilit & Köşe Koruyucusu Fiyatları

Yerli ve ithal olarak satışa sunulan köşe ve kilit koruyucu modellerinin fiyatları modelden modele çeşitlilik sunar. İlaç dolabı da dahil olmak üzere evin her alanında güvenlikli ortam sağlanmasına katkıda bulunan çeşitlerin sahip oldukları özellikler farklılık gösterir. Özelliklerin değişimlerine bağlı olarak etiket aralıklarında da değişim meydana gelir. Üretime dahil edilen ana madde türü, ürünün adeti, boy ölçüsü ve formu gibi opsiyonlar ile alıcılar için seçim süreçlerine yardımcı olacak nitelikte ürün çeşitliliği sunulur. Köşe koruyucu kauçuk ya da silikon maddeleri ile üretilebilen tarzda bir üründür. Kauçuk materyali ile silikon materyali içeren koruma işlevli parçaların etiketleri değişim gösterir. Dolap köşe koruyucu olarak da konum alabilir nitelikte geliştirilen parçaların ölçü oranları farklıdır. Herhangi bir kazanın sonuçlarını en aza indirmeye yardımcı olma işlevleri ile ölçüleri farklı şekillerde kullanılabilirler. Yerleştirilecekleri alanların ölçüleri ile uyumlu olarak seçilmeleri önerilir. Ölçü oranları ile etiket oranlarına yansır. Dolap köşe koruyucuları gibi kilitlerinde boyları versiyonlarına göre farklılaşır. Pencere kilidi çeşitlerinden seçim yapılacağı sırada halatlı olanların halat uzunlukları isteğe göre seçilebilmektedir. Çelik halat özellikleri ile pencereler ve sürgülüler için tam koruma sunan pencere kilitleri modellerine göre fiyatta farklılık sunmaktadır. Halatlı modellere ek olarak çubuklu ve kilit fonksiyonlu tutucu olan ürünlerin de satın alınabilmesi mümkündür. Etiketlere etki eden bir diğer unsur ise güvenlik ürünlerinin tekli ya da set olarak tercih edilebilmeleridir. Birden fazla ürün çeşidi ile oluşturulan paketlerin içerikleri fiyat üzerinde etkili olabilmektedir. Setlerin içerisinde tam emniyet için gerekli olan her şey bulunur. Priz kapakları, çok amaçlı olan kilitler, montajda gerekli olabilen çift taraflı bantlar, rulo şeritler ve köşe koruyucular paketlerde yer alabilmektedirler.