Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kilit & Köşe Koruyucusu

için 3,875 sonuç bulundu.

Kilit & Köşe Koruyucusu

Evde Bebek güvenliği sağlamak için tasarlanmış bazı ürünler bulunmaktadır. Bebekli her evde olması gereken bebek güvenlik ürünlerinden biri köşe koruyucuları ve bebek kilitleridir. Kategorimizde masa, tv sehpası, dolap gibi eşyaların köşelerinde kullanabileceğiniz köşe koruyucular ve bebek güvenlik kilitlerini bulabilirsiniz.

Kadın Ayakkabı Modelleri

Köşe Koruyucu Nedir, Ne İşe Yarar?

Köşe koruyucu, adından da anlayacağınız üzere eşyaların köşelerine takılarak kullanılan bebek güvenlik ürünleridir. Bebekler özellikle yürümeye başladıktan sonra evin içinde daha bir özgür olurlar. Bebeklerin yürümeye başladığı dönemlerde sivri köşeli tüm eşya ve alanlar bebekler için oldukça tehlikelidir. Düşme gibi durumlarda bu köşeler bebekler için hayli tehlikeli olabilmektedir. Bebeklerinizin can sağlığını korumak ve olası kazaların önüne geçmek için masa, tv sehpası, dolap, tezgah, konsol, sehpa gibi mobilyaların köşelerine köşe koruyucu kullanmanızı öneririz. Köşe koruyucular bebek güvenliğinin yanı sıra duvara yakın mobilyaların itilip çekilme sonucu zarar görmemesi için de kullanılabilir. Çoğunlukla dayanıklı silikon malzemeden üretilen köşe koruyucuların montajı da hayli kolaydır. Köşe koruyucu takacağınız yüzeyi güzelce temizleyip kurulayın. Daha sonra paket içerisinde yer alan çift taraflı bandın bir yüzeyindeki kağıdı çıkartıp silikon koruyucuya yapıştırın. Yapıştırma işlemi süresince yaklaşık 30 saniye baskı uygulayarak daha kuvvetli bir montaj sağlayın. İşte bu kadar!

Emzik Modelleri

Çocuk Kilidi Nedir, Ne İşe Yarar?

Yine her çocuklu evde bulunması gereken olmazsa olmaz ürünlerden biri de çocuk kilididir. Güvenlik kilidi olarak da bilinen çocuk kilitleri çocukların emekleme ve yürüme dönemlerinde karıştırmayı en çok sevdikleri yerler olan dolap, çekmece, fırın gibi eşyalarda kullanılır. Dolap kilitleri ile hem dolabınızın ve içindekilerin dağılmasını önleyebilir hem de bebeğinizi olası kazalardan koruyabilirsiniz. Çocukların dolap kapaklarını, çekmeceleri, vitrin, konsol gibi mobilyaların kapaklarını açmasını engellemeye yarayan dolap kilitlerinin genellikle mandal sistemi bulunur. Mandal sistemli dolap kilitlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca kurulumu da son derece basittir. Çocuk kilidinin montajını yapmadan önce de yüzeyi güzelce temizleyin ve kurulayın. Daha sonra ürünün üzerinde bulunan etiket koruyucuyu çıkartın ve ürün kilitli durumdayken dolabın kapaklarına yapıştırın. Dolap kilitlerinin iyice yapışması için 24 saat dokunmadan bekletmenizi öneririz.

Emzik Aksesuarları Nelerdir?

Köşe Koruyucu ve Çocuk Kilidi Kullanmanın Önemi

Minik bebeğinizin güvenliğini yalnızca dışarıda sağlıyor olmanız yeterli değil. Bebeklerin en çok vakit geçirdikleri yer olan evlerde de bebek güvenliğini sağlamak ve onun zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almak son derece önemlidir. Bebek kazalarının ve yaralanmalarının pek çoğunun evde olduğu düşünülecek olursa özellikle emekleme ve yürüme dönemindeki bebekler için evde güvenlik ürünleri kullanmak oldukça mühimdir. Ev eşyalarının köşeleri genelde sivri olduğu için bebeklerde alın, kaş ve baş yaralanmalarına neden olabilmektedir. Bu nedenle köşe koruyucuları ile bu bölgelerin keskinliğini azaltabilirsiniz. Çekmece ve dolaplar ise bebeklerin karıştırmayı en çok sevdikleri yerlerdir. Hem evin dağılmasının önüne geçmek hem de bu yerlerden doğabilecek kazaları önlemek amacıyla güvenlik kilitleri ile bu konuda da önlem alabilirsiniz. Kategorimiz üzerinden Baby Jem, Chicco, Miningaa, Kraft, Minybaby, Sevi Bebe, Papetto gibi kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerine göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4Moms (4)
A4Tech (3)
abentiny (1)
Adore (1)
Agubugu Baby (105)
Alecto (1)
Alegno (1)
Aliş (1)
Aloe (1)
Androni (2)
Baby Jem (4)
Baby Lock (3)
Baby Max (1)
Baby&plus (4)
BabyDan (2)
Babyjem (90)
Babyser (2)
Baymert (1)
Bestar (1)
Chicco (3)
(838)
Dreambaby (3)
Elfenbein (1)
Elybaby (11)
Eti (1)
Evokids (56)
Furkan (1)
iBaby (4)
Ibaby (2)
Japlo (3)
jery Baby (1)
Ketbox (8)
Kidboo (1)
Kids Kit (6)
Kraft (13)
KUPA (1)
Loocks (1)
Mini Baby (5)
Miningaa (26)
Minybaby (435)
MirDesign (3)
Moje (16)
Motorola (1)
Mycey (26)
Opax (6)
Opera (1)
PaLeOn (4)
Papetto (2)
Sevi Bebe (46)
Star (1)
Svan (1)
Tripper (2)
Uptech (1)
Wee (2)
Wee Baby (4)
Weewell (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(411)
ve üzeri (644)
ve üzeri (717)
ve üzeri (733)
ve üzeri (756)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL