Oto Güvenlik Ürünleri

Sık aracınızla seyahat ediyorsanız, arabanızın içinde de bebeğinizin güvenliğini sağlamanız gerekmektedir. Bunun için birtakım bebek oto güvenlik ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Dışarıdaki sürücülerin daha dikkatli davranması için aracınızın camına "Dikkat Bebek Var" levhası asabilirsiniz. Böylece trafikteyken diğer sürücülerin aracınızda bebek olduğunu görmelerini ve size ona göre davranmalarını sağlayabilirsiniz. Aracında bebek bulunan kişilerin daha yavaş ve daha dikkatli sürmesi gerekmektedir. Aksi durumda aracın içinde olan bebek sağa ve sola doğru sallanabilir. Güneşe dayanıklı olan bu ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde bebeğinizle seyahat ederken onu güneşin zararlı ışınlarından korumak için aracınızın camına oto güneşlik modellerinden birini asabilirsiniz.

Farklı tasarımlara sahip olan bu ürünler sayesinde hem bebeğiniz eğlenceli bir aracın içinde seyahat edecek hem de güneş onu rahatsız etmeyecek. Oto güneşlik çeşitleri vantuzlu yapıda olduğu için kolayca aracın camına takılır ve çıkarılır. Dilerseniz sürekli olarak camda kalmasını sağlayabilir, dilerseniz de akşam saatlerinde çıkarabilirsiniz. Lamaze markası tarafından üretilen oyuncaklı araba güneşliği, küçük bebeğinizi uzun süre oyalayabilecek niteliktedir. Böylece, arka koltukta seyahat eden bebeğiniz sıkıldığı zaman camda asılı olan oyuncakları ile oynayabilecek. Minik yavrunuz aracınızın içinde uyuduğunda, güneş de yüzüne vurduğunda yüzünü yakabilir, olduğundan daha fazla terlemesine neden olarak rahatsız olmasına sebep olur. Yavrunuzun araç içindeki rahatı ve konforu için gerekli olan tüm ürünleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Çocuğunuz yeteri kadar büyüdüğünde, artık emniyet kemeri takacak yaşa geldiğinde, aracınızda bulunan emniyet kemerinin onu rahatsız etmesini engellemek için emniyet kemeri düzenleyicisi satın alabilirsiniz. Böylece, emniyet kemeri çocuğunuzun boynunu kesmeyecek ve canını yakmayacak. Emniyet düzenleyici ped, çocukların emniyeti için arabalarda kullanılması gereken bir üründür. Emniyet kemerleri, yetişkinler için düzenlendiği için çocukların boyuna uygun değildir. Yetişkinlerin göğsünden geçen kemer ne yazık ki çocukların boyun hizasına gelir. Bu da, çocukların rahatsız bir yolculuk yapmasına neden olur. Emniyet kemeri pedi sayesinde, ani frenlerde kemer çocuğunuzu göğsünden kavrayacak ve canını yakmayacak.

Oto Güvenlik Ürünleri

için 684 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
(3)
Baby Jem (77)
Babyjem (54)
(4)
(2)
(4)
(2)
Chicco (6)
(1)
(57)
(1)
(1)
(4)
HAPPY HOP (12)
(2)
(2)
Minybaby (10)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Sevi Bebe (20)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (52)
ve üzeri (65)
ve üzeri (68)
ve üzeri (74)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL