Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Güvenlik Ürünleri

için 495 sonuç bulundu.

Oto Güvenlik Ürünleri

Ebeveyn olduktan sonra er ya da geç evladınızla yola çıkmanız gerekecek. Kendi arabanızda seyahat edecekseniz bebekleriniz ve çocuklarınız için birtakım oto güvenlik ürünleriyle önlem almanız şart. İhtiyacınız olabilecek ürünlerin neler olduğunun öğrenmek için buraya göz atabilirsiniz.

Oto Güvenlik Ürünleri Nelerdir?

Oto Güvenlik Ürünleri Nelerdir?

Oto güvenlik ürünleri araç içinde bebeklerin ve çocukların güvenliğini garanti eden geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Bunların en bilineni, bebeğin araç içinde güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlayan bebek oto koltuğu olsa da arabalarda kullanılabilecek daha birçok oto güvenlik ürünü bulmanız mümkün. En yaygın oto güvenlik ürünlerinden biri arabada bebek var tabelası veya etiketidir. Bu yazıyı gören diğer sürücüler arabanızla takip mesafesini koruyarak yüksek sesli kornalardan kaçınacaktır. Otomobillerin dikiz aynasına ek olarak bir de bebek dikiz aynası kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunlar genelde vantuzludur ve ön veya yan camlara yapıştırılabilir. Sürücü koltuk başına takılan modeller de başınızın arkasına olan biteni görmenizi sağlar. Emniyet kemeri tutucu emniyet kemeri tokasının ve şeridinin çocuğunuzu rahatsız etmemesini sağlarken emniyet kemeri uyku pedi onların rahat bir uyku çekmelerine olanak tanır. Yan cam güneşlikleri de güneşten etkilenmemelerini, araç içi düzenleyici de eşyalarının dağılmamasını sağlar.

Bebek ve Çocuklarla Otomobil Yolculuğu

Bebek ve Çocuklarla Otomobil Yolculuğu

Bebek ve çocuklarla arabada yolculuk yapmak oldukça keyiflidir. Ama bu keyfin kaçmaması için güvenlik önlemlerini es geçmemek gerekli. Siz ne kadar dikkat etseniz de dikkat etmeyen başka sürücülerin risk yaratma ihtimali var. Fakat araç içinde yeterli önemleri aldığınızda bu riskleri minimum hasarla atlatmanız mümkün. Bebek oto koltuğunu talimatlardaki gibi takıp bebeğinizi yerleştirmek dışındaki adımlar şöyle: Arabayla yola çıkmadan önce camlarınıza başka sürücüler tarafından görülebilecek bir veya birkaç arabada bebek var yazısı yerleştirerek onları değerli yolcunuzdan haberdar etmelisiniz. Bebeklikten çıkan çocuklar artık bebek oto koltuğunda değil sizin gibi yolculuk yapar. Bebeğinizi ve çocuğunuzu arkanız dönük olarak görebileceğiniz şekilde bebek dikiz aynası yerleştirmeyi de unutmayın. Emniyet kemerinin sert yapısından dolayı çocuğunuzun nazik bedenine zarar vermemesi için emniyet kemeri toka tutucu ve boyunlarına destek olması için uyku pedlerini kullanmayı ihmal etmeyin.

Oto Güvenlik Ürünlerinin Fiyatları

Oto Güvenlik Ürünlerinin Fiyatları

Oto güvenlik ürünlerinin fiyatları ayrı ayrı ürünlerin kendi içinde değerlendirilmeli. Arabada bebek var sticker, tabela veya vakumlu yazısı içlerinde en uygun fiyatlı olanları olsa da diğer ürünler de bütçenizi fazla yormayacaktır. Bebek güvenlik dikiz aynası, araç içi düzenleyici, emniyet kemeri tokası, emniyet kemeri uyku pedi ve yan cam güneşlikleri de gayet ekonomik. Babyjem emniyet kemeri tutucu, Babyjem bebek dikiz aynası, Babyjem araç içi düzenleyici ve Kraft bebek dikiz aynası dahil birçok markaya ait oto güvenlik ürünlerini burada bulmanız mümkün. Ev güvenlik ürünleri, bebek telsizi ve kamera, kilit ve köşe koruyucusu, yatak bariyeri ve priz emniyeti de Bebek Güvenlik kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (37)
ve üzeri (45)
ve üzeri (47)
ve üzeri (51)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL