Bebek Telsizi & Kamera

Bebeğiniz odasında uyurken, uyandı mı uyanmadı mı diye sürekli başında beklemek yerine bebek telsizleri ile bu duruma çözüm bulabilirsiniz. Bebek telsizinin birini bebeğinizin odasına bırakıp, diğerini de elinize aldığınız zaman evinizin odalarında rahat rahat dolaşabilirsiniz. Bebeğiniz uyandığında ağlamaya başlar ve siz de ağlama sesini bebek telsizinden duyabilir ve anında bebeğinizin yanına gidebilirsiniz. Böylece bebeğiniz uyurken ev işlerinizi gönül rahatlığıyla halledebileceksiniz. Mutfakta yemek yaparken, işinizi yarım bırakıp sürekli bebeğinizi kontrol etmeye gitmeniz son derece yorucudur. Oysa bebek telsizi ile bebeğinizle aranızdaki iletişimi anında sağlayabilirsiniz.

Bebek telsizlerini dilerseniz kapalı ortamda, dilerseniz de açık ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her bir telsizin menzil ölçüsü farklı olduğu için satın alırken ürünlerin özelliklerine bakmanızda yarar olacaktır. Arkadaşlarınızla birlikte pikniğe gittiğinizde, bebeğinizi daha sessiz bir ortamda uyutabilir, bebek telsizini yanınıza alarak uyanıp uyanmadığını kontrol edebilirsiniz. Bahçeli bir evde oturuyorsanız, içeride uyuyan bebeğinizin sesini duyamayabilirsiniz. Uzun süre ağladıktan sonra minik yavrunuz yataktan çıkma girişiminde bulunabilir ve kendine zarar verebilir. Böyle durumlara sebebiyet vermemek için bebeğinizin uyanıp uyanmadığını düzenli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu iş için en uygun araç da bebek telsizleridir. Chicco bebek telsizi ve Kraft bebek telsizi, en çok tercih edilen telsiz çeşitleri arasındadır. Gigaset bebek telsizi, kristal netliğinde ses kalitesi ve parazitsiz iletişim sunmaktadır. Menzil göstergesi ve gürültü seviyesi göstergesi ile son derece kullanışlı bir üründür. Açık alanda menzili 300 m'ye çıkmaktadır. Bebeğinizin güvenliğini sağlamak için bu ürünü evinizin dışında da kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin güvenliğini sağlamak ve istediğiniz zaman telefonunuzdan bebeğinizi canlı görmek için bebek kamerası çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Birçok marka tarafından üretilen bebek kamerası fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Shibo bebek kamerası, kablolu ve kablosuz olarak dünyanın her yerine yayın yapabilme özelliğine sahiptir. Tak çalıştır özelliğine sahip olduğu için son derece kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan kolay erişilebilme imkanı sunduğu için birçok ebeveyn, bebeğinin güvenliğini sağlamak için bu ürünü kullanmaktadır. Hareket algılama özelliği sayesinde, hareket halinde resim veya video kaydı yapar. Alarmı aktive edildiğinde bu resimler anında tanımlı mail adresine gider.

Öne Çıkanlar

Bebek Telsizi & Kamera

için 1,950 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Avent (13)
(2)
(2)
(1)
(2)
(1)
Bebevo (19)
(4)
Beurer (12)
(1)
(1)
Chicco (35)
(1)
(332)
Dr Browns (9)
(2)
(5)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(4)
Loocks (11)
Medisana (8)
Motorola (183)
Nuk (6)
(1)
(4)
(1)
(1)
(2)
Switel (16)
(1)
(1)
(2)
Weewell (199)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(133)
ve üzeri (208)
ve üzeri (227)
ve üzeri (233)
ve üzeri (241)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL