Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kamera

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Mikrofon Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Gece Görüşü

Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Enerji Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Kaydetme

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bebek Telsizi & Kamera

için 279 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Telsizi ve Bebek Kamerası

Zamanla her üründe olduğu gibi bebek telsizi ve bebek kameraları da oldukça gelişmiş ve özellikle çocuklu ailelerin hayatında çok önemli bir yer tutmuştur. Bebek odalarının ve özellikle annelerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Maalesef çocuk sahibi olmanın genellikle zor ve birçok işin arasında engelleyici bir etken olduğu düşünülür. Bu şekilde düşünülmesinin bir diğer sebebi ise gerek iş hayatında gerek ev yaşamındaki gerçekleştirilmesi beklenen işlerden dolayıdır. Ancak teknolojinin geçmişten günümüzü epey yol aldığı göz önünde bulundurulursa telsiz ve kameralarla bir yandan mevcut olan işi gerçekleştirmek bir yandan da bebeğin durumunu izleyip ihtiyaç doğrultusunda odadaki bebeğe ulaşmak oldukça mümkün ve kolaydır. İşte tam bu noktada teknolojinin sunmuş olduğu Bebek telsizi ve bebek kamerası tüm pratik özellikleriyle tüm bu sorunlara kolaylıkla çözüm üreterek mevcut yaşantıda kolaylık sağlamaktadır. Henüz yeni çocuk sahibi olmuş ebeveynler gerek evdeki yapılması gereken birtakım işler gerek iş hayatını sunduğu birtakım görevler sebebiyle her daim bebeklerin yanında olamayacağından, teknolojinin sunduğu bu kolaylık sayesinde bebeklerin ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde karşılanırken ebeveynler elindeki kumandalar sayesinde ve bebeğin odasında bulunan diğer telsiz ve kamerayla iletişimi kolaylıkla sağlamaktadır. İş hayatının ve günlerin yoğunluğuyla birlikte hayatınıza giren ve ebeveynlerin gönül rahatlığıyla kullanmayı tercih ettikleri bebek kamera ve telsizleri günümüzde oldukça revaçta olup birçok soruna da çözüm kaynağı olmaktadır. Bir yandan bebeğin hareketlerini izlerken bir yandan diğer işleri akılda bir şey kalmadan yapmak oldukça mümkün hale gelmektedir.

Bebek Telsizi ve Bebek Kamerası Türleri

Bebek Telsizi ve Bebek Kamerası Türleri

Artık her şeyin kolaylaşmasıyla birlikte birçok alanda olduğu gibi ebeveynlerin de hayatı birçok noktada kolay hale gelmektedir. Akılları çocuklarında kalmadan ister ev içinde ister dışarıda çocuklarını sanki evdeymiş gibi bebek odası kamerası ve bebek odası telsizi ile güvenli ve kolay bir şekilde izleyebilmektedirler. Kameralarda modellere göre farklılık göstermekle birlikte gece görüşü, ses kaydı iletimi ve hafıza kartına kayıt gibi özellikleri değişkenlik göstermektedir. Telsizler ise hareket ses ve görüntü olmak üzere farklılık göstermektedir. Bebeğinizin hareketlerini belirli bir görüş açıklığına göre tespit edip size ne doğru bilgiyi aktarmaktadır. Odanızın veyahut evinizin büyüklüğüne ve uzaklaşma alanınıza göre kapsama alanı geniş telsizleri tercih etmeniz her zaman daha avantajlı olacaktır. Gerçi kapsama alanının dışına çıktığınızda bazı ürünlerde uyarı alarak gereken mesafeyi tekrar doğru konuma getirebilirsiniz. Kamera ve telsiz özelliklerinde ve modellerinde iyi ve etkili bebek güvenlik ürünleri tercih etmek ebeveynlere ve bebeğe en uygun ürünü seçmek, bebek bakımı haricindeki işlerde ve bebeğin bakımını gerektiren işlerde daha kolay yol almayı ve bebeğe daha kısa sürede ulaşmayı kolay hale getirir. O yüzden en iyi ürünü en iyi fiyat performansıyla seçmek için sayfaları inceleyebilirsiniz. Bebek kameraları hem yer kaplamaz hem de telefona bağlandığında istenilen zamanda bağlantı kurmayı sanki bebeğin yanından izliyormuş gibi takip etme imkân sağlar. Bebek telsizlerinde ise bir cihaz bebek odasında diğer cihaz ise ebeveynlerde bulunmaktadır. Ebeveyn kumandasında pil, ısı ve ses özelliklerini görmek mümkündür. Bebek telsizleri sayesinde siz diğer işleri yaparken bebeğiniz uyandığında onunla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca bazı telsizlerde ninni özelliği de vardır. Gece lambası özelliği olduğu gibi. Sonuçta ebeveynlerin her zaman çocukların yanında olmaması gerekir çünkü bebeklerin uyku düzeninin oturması da oldukça önemlidir.

Hayat Kolaylaştıran Bebek Telsizi ve Bebek Kameraları

Hayat Kolaylaştıran Bebek Telsizi ve Bebek Kameraları

Teknolojinin gelişip, zamanın daralıp hayatın yoğunlaşmasıyla birlikte aynı anda birçok işi birden yapmak büyük önem taşımaktadır artık. Tüm bunlar göz önüne alındığında özellikle çocuklu ve bebekli ailelerin yardımına koşacak ürünler göz bebeği haline gelmiştir.bebek telsizi modelleri ve kameralar zamanla her kesimden insan tarafından insanların birbirine önerdiği ürün konumuna çok hızlı bir şekilde gelmiştir. Çünkü insanlar bir yandan işlerini hallederken bir yandan da çocuklarına vakit ayırıp onların ihtiyaçlarını karşılamak istemektedirler. Bebek telsizleri termometre olarak da kullanılmaktadır. Uzaktan kontrolü sağlanan gece lambası mevcut olan modelleri ve bebeğinize siz olmasanız bile ninni söyleyecek bir sistemleri de bulunmaktadır ve gerektiği zaman seslenip bebeği sakinleştirici özellik de sunmaktadır. Tüm bunların dışında zamanı ayarlayabildiğiniz telsizler sayesinde bebeğiniz beslenme uyku veya altının değiştirilip değiştirilmeyeceğini anlayıp rutine koymanız için de bu ürünler planlı bir kullanım olanağı sunmaktadır. Telsizleri 3 metre kadar bir açıklığa koymak bebeğinizin nefes alışverişini veya mırıldanmasını da duymanızda maksimum verimi almanızı sağlayarak bebeğinizin yanına ağlamadan önce gidebilme şansı verir. Bu özellik modelden modele değişkenlik göstererek farklı mesafe verileri ortaya çıkmaktadır. Bu telsizlerde 2 tane cihaz bulunmaktadır. Bir tanesi ebeveynlerde dururken diğeri ise bebeğin veya çocuğun odasına yerleştirilmektedir. Bu kurulum gayet kolay bir şekilde cihazla eşleştirilip kullanıma hazır hale gelmektedir. Telsizin bir diğer özelliği ise telsiz ekranında oda sıcaklığı, sesli ortamda ışık sensörüyle bebeğinizin ne durumda olduğunu size bildirmesidir. Kameraları ise telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza bağlayarak nitelikli bir görüntü kalitesi yakalayıp bebeğinizin veya çocuğunuzun o anda neye ihtiyacı olup olmadığını kolaylıkla öğrenebilir, her an onu izleyebilirsiniz. Sesinizi kaydedip ona iletebilir böylece sanki yanındaymışsınız hissiyatı verebilirsiniz. Tüm bu özellikler hem eve hem işe hem de çocuklarına yetişmek zorunda kalan ebeveynler için vazgeçilmez bir kolaylık sağlayarak daha kolay bir şekilde hayatlarını idame ettirmelerini sağlayacaktır. Sayfamızdan Motorola bebek telsizi ve kamera modellerine göz atabilirsiniz.

Bebek Telsizi ve Bebek Kamerası Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bebek Telsizi ve Bebek Kamerası Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Her ebeveynin bebek ürünlerinden beklediği en önemli şey bebeği için en iyi ürünü kullanıp onun ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. Çünkü her an bebeğin yanında olmak mümkün değildir. Bakıcı tutmak veyahut bebeğin başında her daim duracak birinin ortamda bulunması da pek mümkün değildir. Bu sebepten dolayı birçok kişi karşı tarafın hayatını kolaylaştırmak ve bebeğine yardımcı olmak için kameralı bebek telsizi önerilmektedir. Telsiz haricinde önerilen bir diğer alternatif ise bebek izleme kamerası olmaktadır. Telsiz alırken bebeğinizin sesini en olduğu gibi ve gerçeğe uygun duymak için dikkat edilmesi gereken yegâne unsur ses kalitesi ve kapsama alanı olacaktır. Burada ses hassasiyeti devreye girmektedir. Dengi ürünlerinden farklı özellikleri içeren telsizlere bakıldığında arka plandaki tüm sesleri de kaliteli bir şekilde duymak ve odada bebeğinizi rahatsız eden veya tehlike oluşturacak unsurları tespit etmek tek tuşla elinizin altında olmaktadır. Böylece sadece çocuğunuzun sesini duymakla kalmayacaksınız. Telsizlerdeki bir diğer özellik ise sese duyarlı ışık özelliğiyle uyarı vermesidir. Sonuçta her zaman ebeveynler sessiz bir ortamda bulunmayacaktır. Bazen müzik dinlerken, banyo yaparken veyahut evi süpürüp televizyonun açık olduğu anlarda bebeğiniz ağlasa dahi duyamayabilirsiniz. İşte tam bu noktada telsizin üzerindeki ışığın yanıp sönmesiyle bebeğinizin hangi durumda olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Her teknolojik araçta göz önünde bulundurulduğu gibi bebeğinize alacağınız ürünlerde de pil ve şarj ömrünü dikkate almanız gerekmektedir. İyi bir ürün satın aldığınızda şarj etme derdiyle de minimum seviyede ilgilenmiş olacaksınız. Eğer edindiğiniz ürün yanı başınızda sabit bir şekilde duruyorsa şarjda kalabilir ama eğer sürekli hareket halindeyseniz pil ömrü daha uzun bir ürün tercih etmeniz akıllıca olacaktır. Aynı zamanda yatak bariyeri modellerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

Bütçeye Uygun Bebek Telsizi ve Bebek Kameraları

Bütçeye Uygun Bebek Telsizi ve Bebek Kameraları

İnsanlar, teknolojinin hayatlarında birçok yere girip hayatınızı kolaylaştırdığı gibi hayatta en çok değer verilen çocuklar için de teknolojiden aynı performansı beklemektedir. Elbette tüm bunlar olurken fiyat performansını da alıcı en iyi şekilde değerlendirip göz önünde bulunduracaktır. Uzak mesafeye kadar sesleri algılayabilme özellikleriyle, ortamdaki ısıyı, sesi ve hareketleri sensor sistemiyle kolaylıkla kontrol altına almalarıyla tercih edilen telsizler yanında telefona bağlanabilen ve siz oda dışında olsanız dahi sanki yanı başından çocuğunuzu seyrediyormuş gibi bir imkân sunan bebek kameraları markadan markaya veyahut özelliklere göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Fiyatını etkileyen diğer unsurlar ise kameralar da ekran büyüklüğü, görüntünün niteliği ve her üründe olduğu gibi tasarım farklılıklarının olmasıdır. Ayrıca karşılıklı konuşma özelliği, ebeveyn sesini kaydedip daha sonrasında kullanmak, dijital zum ve kaydırma özellikleriyle görüntünün boyutunu ayarlayabilmek de fiyatta etkili olacaktır. Teknolojinin ve markaların taleplere göre sürekli olarak çeşitli özellikler eklemesiyle çeşit çeşit modeller ve özellikler devreye girmiştir. Telsizler de ise bu farklılıklar dönebilen kızılötesi gece görüşü, hareket algılayıcı sensör, mikrofonla dinleme, sıcaklık kontrolü ve panoramik cam başlıkları altında toplanabilir. Bu özellikler bebek telsizi fiyatları üzerinde ayırt edici özellikler olarak sıralanabilir. Tüm bunlar da fiyatları etkilemektedir. Dolayısıyla talep olunan ürünler de alıcının ayırdığı fona göre talep listesine girmektedir. Ailelerin ise hemen hemen hepsi bebeği için en iyi sonuç alacağı ürünleri seçmek istemektedir. Ancak ürünün nerde üretildiğinden tutun da tasarımına ve kullanılan malzemelerin kalitesi ve niteliği fiyatların arasında oynamalara neden olmaktadır. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak sizin ve bebeğinizin ihtiyacı olan ürünleri belirleyebilir, bebek telsizi, bebek kamerası çeşitlerine de bu sayfadan ulaşmanız mümkündür.

Bebek Telsizi ve Bebek Kameralarının Bakımı

Bebek Telsizi ve Bebek Kameralarının Bakımı

İçinde bulunduğumuz çağ dolayısıyla teknolojik aletler artık insanların hayatlarının bir parçası haline gelmiş ve birçok ihtiyaca cevap verir duruma gelmiştir. Ancak ürün alıcıları yani tüketen kesim tüm bu elektronik aletlerin hayatı kolaylaştırmasının yanında bu ürünlerin olabildiğince çok uzun zaman boyunca bozulmadan ve herhangi bir aksilik çıkarmadan işlerini görmesini ister. Böylece tam bir fiyat performansı sağlanmış olacaktır. Pek tabii ürünün sağlamlığı kadar tüketicilerin ürünleri kullanım şekli ve kullandıktan sonra yapılan bakımlar da ürünlerin ömründe etkili birer faktör olacaktır. Güvenli bir ağ sistemiyle kurulan ve aralıklarla kullanılan bebek kameraları ve telsizleri uzun ömürlü performans sağlayacaktır. Birçok elektronik alette olduğu gibi kameralar da çok hassas olmamakla birlikte özen gösterilmesi gereken aletlerdir. Toza ve darbeye karşı hassas olan bu aletlerin temizliğine özen gösterilmelidir. Özellikle kamera lenslerine toz kaçırmamaya ve lenslerin arada bir silinmesi ihmal edilmemelidir. Böylece daha uzun süreli bir kullanım sağlanacaktır. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında direkt müdahale etmek yerine servise götürmek akıllıca olacaktır. Kamera alınmadan önce bebek kamerası yorumları okunmalı, alınmadan önce gerekli bilgiler ve özellikler iyice kavranarak ve bakımı da göz önünde bulundurularak satın alınmalıdır. Özellikleri kadar ürünün kullanıldıktan sonra vereceği tepkiler ve bakımda sorun çıkarmaması her alıcının göz önünde bulunduracağı şeylerdir. Tüm bu özelliklerin uygunluğu alıcının karar aşamasında farklı ürünleri tercih etmesinde etkili olacaktır. Telsizlere bakacak olursak her elektronik alet gibi onlarında zaman zaman tozları alınıp temizlenmelidir. Arka kapakları sökülerek aynı işler dışarda uygulandığı gibi içerde de uygulanabilir. Ayrıca pille çalışan ürünlerde kaliteli ve uzun ömürlü pil kullanmak cihazınızın sağlığı açısından son derece mühimdir.

Bebek Kamerası Nasıl Çalışır?

Bebek kameraları kutunun içinde hazır olarak elinize ulaşacaktır. Kutunun içinde döner başlıklı kameranın yanında şarj cihazı ve istediğiniz yere sabitlemenize yarayacak aparat çıkmaktadır. Tabii tüm bu özelliklerin satın alacağınız kameraya göre farklılık göstereceğini unutmamak gerekir. Cihazım kurulumu karmaşık olmayıp oldukça basittir. Ürünle uyumlu uygulamaya telefonunuza indirip satın aldığınız cihazla telefonunuz arasındaki bağlantıyı kurup programı etkinleştirmeniz yeterli olacaktır. Böylece kamera devreye girerek telefonunuzla görüntüyü yönlendirip her türlü ses ve görüntüyü telefonunuzun ekranından kolaylıkla takip edeceksiniz.

Bebek Kamerası Ne İşe Yarar?

Bebek kamerası ebeveynler veya bebeğe bakmakla sorumlu kişi için büyük kolaylık sağlamaktadır. Odadaki kamera sayesinde bebeğin veya çocuğun yanında olamasanız da bir yandan diğer işlerinizi hallederken bir yandan da onu izleme fırsatı yakalarsınız. Böylece bu kameralar güvenlik açısından tüm soru işaretlerini aklınızdan siler ve bir yandan bebeğin mevcut ihtiyaçlarını karşılamak için bize gerekli ve yeterli bilgiyi sunar. Uyku yaşamın büyük ve önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Her yaşta aynı öneme sahip olmasa da gelişim çağındaki bebekler ve çocuklar için ekstra önem sarf etmektedir. Bölünmeyen ve güzel şartlar altında alınan uyku çok daha verimli olacaktır. Uykusunu iyi almış bir çocuk daha huzurlu bir şekilde büyür. Dolayısıyla çocukları veya bebekleri uyku halindeyken hal ve hareketlerini gözlemlemek ebeveynler açısından ekstra yararlı olacaktır. Böylece ebeveynler çocuklarının veya bebeklerinin verimli ve sağlıklı bir uyku alıp almadıklarını bizzat odadaymış gibi izleme fırsatı elde ederler bununla birlikte alınması gereken herhangi bir önlem olup olmadığının bilincine varmış olurlar.

Bebek Telsizi Nasıl Kullanılır?

Bebek telsizi iki ana üniteden oluşmaktadır: ebeveyn ve bebek ünitesi. Bu iki ünite arasındaki farklar çeşitlilik göstermekle birlikte bazı ürünlerde ebeveyn ünitesi şarj olarak çalışırken bebek ünitesi direkt prize bağlı olarak çalışabilmektedir. Bebek ünitesinde melodi tuşu, ses arttırıp azaltma düğmesi, gece lambası ve konuşma tuşu bulunabilmektedir. Böylece bebeğinizin uyanma ihtimalini en aza düşürüp uyansa bile konuşma tuşu özeliğiyle sakinleşmesi sağlanabilmektedir. Aile ünitesinde ise ekrandan tüm faaliyetleri takip edebilme şansınız mevcuttur. Kumandanın üstündeki tuşlar yardımıyla bebeğinizin durumunu kontrol edebilir, bebek ünitesini yönetebilirsiniz. Tüm bunları herhangi bir gayret sarf etmeden tek tuşla elinizin altında elde edebilirsiniz. Bağlantıyı sağladığınızda ünitenin kontrolü ile ilgili bir sorun yaşamayacaksınız.