Yatak Bariyeri

Yatak bariyeri, bebek yatak korumalığı olarak da bilinen ve bebek bakımında en çok kullanılan yardımcı ürünlerden biridir. Son derece kullanışlı olan bu ürünler bebeğinizin güvenliğini sağlamak için tasarlamıştır. Aynı zamanda yatak bariyeri çeşitleri, çocuğunuzun güvende, rahat ve korkusuz bir uyku çekebilmesi için tasarlanmıştır. Çocuğunuzun uyurken yataktan düşme ihtimalini ortadan kaldırdığı için birçok anne ve baba tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünler sayesinde artık her gece uykunuzu bölüp çocuğunuzu kontrol etmek zorunda kalmayacaksınız. Yatak bariyerleri genellikle tüm yataklara uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Bazıları katlanabilir yapıdadır ve kullanılmadığı zaman kolayca saklanabilme imkanı sunarlar. Kendine özel kilit mekanizmaları bulunan yatak bariyerlerinin kullanımı son derece güvenlidir.

Kullanımı ve kurulumu son derece kolay olan yatak bariyeri çeşitlerini aldığınız anda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çocuğunuz tek başına uyumaya başladığında, artık sürekli onu gözetebilme ihtimaliniz kalmayacak. Bu nedenle yavrunuz uyurken birtakım güvenlik önlemleri almanızda yarar olacaktır. Bunun için de kategorimizde yer alan yatak bariyeri çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Minybaby, Dreambaby, Kraft, Olympia, Sevi Bebe, BeSafe, Prince Lionheart, Tomy, Baby Jem gibi çeşitli markalar tarafından farklı tasarımlara sahip olan yatak bariyeri çeşitleri üretilmektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek dilediğinizi tercih edebilir ve bebek bakımında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik yatak bariyerleri, çocukların sevdiği çizgi film kahramanlarının figürleriyle süslenmiştir.

Portakal Safety yatak bariyeri katlanabilir yapıdadır ve kullanılmadığı zaman katlanarak saklanabilir. Tüm yataklarla uyumludur. Çocuğunuzun yatağı ister bazalı olsun, ister ebeveyn yatağı olsun, bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Katlanabilir özelliği sayesinde çocuğunuzun yataktan inmesini kolaylaştırır. Özel bir kilit mekanizmasıyla donatılan yatak bariyeri her iki taraftaki mandal kilitleri çekmeden açılmaz. Yatak bariyeri kasası tamamen çeşik barlardan üretilmiştir ve üzerinde bulunan kumaşında da ipek astar kullanılmıştır. Kurulumu çok basittir. Ürünle birlikte gelen kullanım kılavuzundan yardım alarak kurulumunu kolayca gerçekleştirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Wellgro yatak bariyeri, bazanın veya yatağın altına L kilit sistemli ile tutunan üründür. Üzerinde bulunan klipsleri sabitlenerek güvenli bir kullanım ortamı oluşturur. Kolayca kurulan ve tek harekette kutusuna toplanan bu ürünün kullanımı son derece pratiktir.

Yatak Bariyeri

için 219 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(1)
(55)
(4)
(2)
Minybaby (10)
(1)
(1)
(2)
Prego (8)
Sevi Bebe (6)
(1)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (61)
ve üzeri (69)
ve üzeri (71)
ve üzeri (71)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL