TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yatak Bariyeri

için 490 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Yatak Bariyeri

Eğer bir çocuğunuz varsa büyük bir ihtimalle koruyucu bir ebeveyn olarak geceleri ters gidebilecek pek çok şeyin ihtimalini göz önünde bulunduruyorsunuzdur; bunlardan biri de elbette çocuğunuzun yataktan düşmesi ihtimali! Tatsız sakatlıklara ve yersiz yaralanmalara yol açmamak için bu riski de önleyebileceğiniz bir ürün elbette var: Yatak bariyeri.

Yatak Bariyeri Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Yatak Bariyeri Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Yatak koruma bariyeri, genellikle beşikten çocuk yatağına geçişte, tamponlama görevini üstlenmesi amacıyla kullanılan bir bebek güvenliği ürünüdür. Dört bir yanı korumalı bir şekilde uyumayı alışmış ve herhangi bir bariyer olmadan uyumayı henüz öğrenmemiş olan çocuğunuz, artık beşiğe sığmayacak kadar büyüdüğünde ve standart bir na geçiş yaptığında, kısa süreli de olsa bir adapotasyon süreci yaşayabilir. Bu geçişi çok daha pürüzsüz hale getirebilmek için üretilen yatak bariyerleri, farklı tasarımlarda piyasaya sunularak çocuğunuzun gece uykusunda kendini yaralamasını önlemeyi amaçlar. Her ne kadar farklı yatak bariyeri çeşitleri, farklı kurulum ve kullanım yöntemleri gerektirse de çoğu aynı mantık ile çalışır: Çocuğunuzun yatağının açığa bakan tarafına monte edilerek, yatağın kenarı ile yer arasında bir "bariyer" görevi görürler. Yatak kenar bariyeri gelişmekte olan bir çocuk için en fonksiyonel bebek güvenlik ürünleri arasında sayılabilir.

Yatak Bariyeri Çeşitleri Nelerdir, Nasıl Seçilir?

Yatak Bariyeri Çeşitleri Nelerdir, Nasıl Seçilir?

Yatak bariyeri satın almadan önce dikkat etmeniz gereken belli başlı püf noktalar vardır. Bunlardan bir tanesi, yatak ile yatak bariyerinin birebir uyumlu olmasıdır. Farklı yatak yapılarına göre dizayn edilmiş farklı yatak bariyeri çeşitleri ile karşılaşmanız mümkündür. Aşağı doğru katlanabilen yatak bariyeri, tek bir hamle ile yatağın aşağısına doğru kaydırılarak pasif, yukarı doğru kaydırılarak da aktif hale getirilebilir. Portatif yatak bariyeri çeşitleri, istenen yatakta istenen zamanda kullanılabilir ve kolaylıkla taşınabilir. Yatak bariyeri ahşap olduğu zaman çok daha estetik bir görünüm sunarken metal yatak bariyeri çeşitleri estetikten ziyade çok daha güvenli ve sağlam bir kullanım sunar. Farklı desen ve renk seçenekleri ile bebeğinizin odasına da şıklık katacak olan yatak bariyerleri, karyola yapısına göre seçilebilir ve kolaylıkla monte edilebilir. Yatak bariyeri kurulumu, ürün ve marka talimatlarına uyulduğu sürece gayet kolay bir işlemdir. Eğer birden fazla çocuğunuz varsa ayarlanabilir yatak bariyeri satın almanız tavsiye edilir; zira bu şekilde çocuklarınız büyüdükçe ve yatak boyları değiştikçe aynı yatak bariyerini farklı ebatlara ayarlayarak kullanmanız mümkün olur.

İkiz Bebek Arabası Fiyatları Ne Civarda?

Yatak Bariyer Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde karşınıza çıkacak olan yatak bariyeri fiyatları, marka ve materyale göre değişkenlik gösterebilir. Chicco, Portakal, Kidboo, Sevi Bebe, Svava, Ikea, Wellgro, Ninikids, Evokids gibi markaların yatak bariyeri modellerine bu kategori üzerinden ulaşmanız mümkün. Herhangi bir karyola bariyeri satın almadan önce markanın güvenilirliğine, kalitesine ve elbette bariyerin üretildiği materyalin çocuğunuz için sağlıklı olup olmadığına dikkat etmenizde fayda var. Kimi yatak bariyeri L kilit sistemine sahipken kimisi klipsler ile tutturulan bir güvenlik sisteminden oluşur; hangisinin kullanımının daha uygun olacağına yine kendiniz karar vermeli, güvenlik ile fonksiyonelliği bir arada barındıran bir ürün tercih etmelisiniz. Bebeğinizin güvenliğini sağlayacak diğer pek çok ürüne ise Bebek Güvenlik kategorimiz üzerinden ulaşmanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (1)
Agubugu Baby (112)
Aquapets (1)
Baby&plus (5)
Babyjem (3)
bebekevi (1)
(102)
elfobaby (1)
Evokids (9)
Furkan (1)
Kidboo (1)
Koala (1)
Mini Baby (1)
Minybaby (10)
Mycey (1)
Ok Baby (1)
Poetree (13)
Sevi Bebe (8)
SVAVA (3)
Tomy (1)
UniCare (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(69)
ve üzeri (132)
ve üzeri (143)
ve üzeri (145)
ve üzeri (146)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL