TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayakkabı & Patik

için 3.890 sonuç bulundu.

Ayakkabı & Patik

Minik yavrunuzun ayakları üşümesin diye kategorimizde yer alan kız bebek ayakkabı ve kız bebek patik çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Bebek patikleri, bebeklerin ayakları üşümesin diye değişik tasarımlarda üretilmektedir. Dışarıya çıkarken de bebeğinizin ayaklarının zarar görmesini engellemek için kız bebek ayakkabı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Rengarenk modellere ve tasarımlara sahip olan bebek ayakkabılarından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bebek ayakkabısı satın alırken dikkat etmeniz gereken bir nokta da bebeğinizin ayak numarasıdır. Tam ayağına uyan bir numarayı satın almazsanız, ayağını sıkabilir ya da büyük gelebilir. Bu da minik yavrunuzu gün boyu rahatsız eder.

Birçok farklı tasarıma ve çeşide sahip olan kız bebek ayakkabı modelleri için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Elbiselerin altına giydirebileceğiniz ayakkabı modellerinden olan fiyonklu ayakkabılardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Birçok anne minik kızına renkli rugan bebek ayakkabısı giydirmeyi tercih ediyor. Son derece şık duran bu ayakkabılar ile kızınızın da havalı görünmesini sağlayabilirsiniz. Rugan bebek ayakkabıları ile minik yavrunuzu gezmeye veya bir düğüne kolayca hazırlayabilirsiniz. Bir de ayakkabının rengi ile elbisenin rengini uydurduğunuz zaman, minik yavrunuz en az sizin kadar şık olacak. Evin içinde minik yavrunuzun ayakları üşümesin diye ev patiği giydirebilirsiniz. Tavşanlı ve ayıcıklı ev patiklerinden dilediğiniz modeli ve rengi tercih ederek yavrunuzun evin içinde de rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Kış mevsiminde kullanmak için de deri ev patiği modellerini tercih edebilirsiniz.

Yavrunuzun günlük hayatta rahat etmesi için kız bebek spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Nike, Adidas, Puma gibi markalar tarafından bebek ayakkabısı çeşitleri üretilmektedir. Kız bebek ayakkabıları genellikle pembe tonlarında üretilmektedir. Son derece tatlı görünen pembe minik ayakkabılar ile kızınızın olduğundan daha tatlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz yürümeye yeni başladıysa, ona ilk adım ayakkabısı almanız gerekmektedir. İlk adım ayakkabıları, bebeklerin hassas ve narin ayağının rahat etmesi için ortopedik olarak tasarlanmıştır. Bebek ayağını ilk olarak nasıl basarsa büyüdüğünde de öyle basmaya devam edeceği için yürümeye başlama döneminde son derece hassas davranılmalıdır. Kız bebek ayakkabı fiyatları, ürünlerin markalarına ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(128)
(88)
(80)
(66)
(64)
(46)
(29)
(28)
(23)
(21)
(21)
(19)
(15)
(15)
(12)
(7)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(162)
ve üzeri (201)
ve üzeri (215)
ve üzeri (220)
ve üzeri (228)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL