Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bebek Arabaları

için 5 sonuç bulundu.
Taşıma Kapasitesi seçiniz

Beneto Bebek Arabaları

Bebek arabaları bebeklerle birlikte seyahat etmenin en kolay yoludur. Donanımlı bir bebek arabası, bebeklerin ve ebeveynlerin daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Bu yüzden, seçilecek modelin bebeğin ihtiyaçlarını karşılaması beklenir. Beneto, bebek arabası tasarımlarını bu ihtiyaç ve beklentileri doğru analiz ederek yapar. Marka, bebekleri olduğu kadar ebeveynleri de düşünerek farklı fonksiyonlara sahip modeller üretir. Araba seçiminde göz önünde bulundurduğunuz kriterlere sahip bir Beneto bebek arabası satın alarak siz de bebeğinizle keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Hangi Beneto Bebek Arabası Modeli Tercih Edilmeli?

Hangi Beneto Bebek Arabası Modeli Tercih Edilmeli?

Bebek arabaları, çeşitli ihtiyaçlar çerçevesinde farklı modellerde üretilir. Bu modellere eklenen tüm fonksiyonlar bebeklerin güvende ve huzurlu olmasını sağlamaya yöneliktir. Beneto, ürettiği farklı modellerle bebeklere ve ebeveynlere alternatifler sunar. Tasarladığı tek ve çift yönlü modellerin yanı sıra çok fonksiyonlu travel sistem ve 3 tekerlekli bebek arabaları farklı ihtiyaç ve bütçelere göre üretilir. Beneto bebek arabası modelleri kaliteli ve sağlam materyaller kullanılarak yapılır. Geleneksel olarak en çok tercih edilen modellerden biri tek yönlü bebek arabalarıdır. Markanın ürettiği tek yönlü modeller, 360 derece dönebilen tekerlekleriyle kullanım kolaylığı sunar. Her yöne dönebilen büyük tekerlekler, özellikle kaldırım gibi yüksek yerlere çıkarken ya da bozuk zeminlerde ilerlerken kullanıcılara yardımcı olur. Aynı zamanda kilitlenebilen tekerlekler bebek arabasının sabit durmasını sağlar. Beneto 3 tekerlekli bebek arabaları da tek yönlü kullanıma uygundur. Tempolu yürüyüş ve koşular için özel olarak tasarlanan 3 tekerlekli modellerin normalden çok daha büyük arka tekerleri vardır. Özellikle engebeli zeminlerde ve yokuşlarda zahmetsizce hareket ettirilebilir. Bu modeller, bebekleriyle birlikte temiz havada spor yapmak isteyen ebeveynler için oldukça kullanışlıdır. Beneto’nun yeni serilerinden travel sistem bebek arabaları ise bebeklerin taşınmasını pratik hale getirir. Travel sistem arabalarda, oturma bölgesi çıkarılarak yerine farklı koltuklar monte edilebilir. Örneğin, oturma kısmını pratik bir şekilde yerinden çıkararak otomobillere takabilirsiniz. Bu esnada bebeğiniz uyuyorsa onu rahatsız etmemiş olursunuz. Bu modeller çift yönlü kullanılarak da avantaj sağlar. Oturma bölgesi, ebeveynin istediği tarafa dönecek şekilde dizayn edilir. Tüm modellerin sırt kısmı bebeklerin pozisyonuna göre ayarlanabilir. Uyku durumunda yere paralel hale getirilerek rahat bir yatak elde edilir. Marka, doğumdan itibaren kullanılabilen modelleri, özellikle yeni doğan bebeklerin sürekli uyuma pozisyonunda olmasını göz önünde bulundurarak üretir. Fermuarlı ve geniş tente, farklı hava durumları düşünülerek tasarlanır. Tente, çok sıcak ya da soğuk havalarda kapalı tutularak bebekler korunur. Tente üzerinde bulunan gözlem penceresi sayesinde kapalı konumdayken bile bebekler kontrol edilebilir. Çift yönlü Beneto bebek arabası özellikleri ebeveynler de düşünülerek geliştirilir. Geniş hacimli sepetleri bulunan modeller, bebeklerin biberon, emzik, oyuncak gibi eşyalarının yanı sıra ebeveynlerin kişisel eşyalarını da yanlarına almalarını sağlar. Tüm modeller nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir.

Beneto Bebek Arabası Fiyatları Nelerdir?

Beneto Bebek Arabası Fiyatları Nelerdir?

Çoğunlukla yürüyüş esnasında kullanılan bebek arabaları, bebeklerin rahatlığı düşünülerek tasarlanır. Rahatlığı büyük ölçüde belirleyen birtakım etmenler bulunur. Beneto bebek arabası fiyatları, modellerde kullanılan materyaller ile teknik ve fonksiyonel özelliklere göre değişir. Yeni modellere eklenen yeni fonksiyonlar fiyatı da etkiler. Bu bağlamda, markanın tek yönlü bebek arabaları, travel sistemlere göre daha uygun fiyatlıdır. Farklı aparatlar monte edilmesiyle ağırlaşması beklenen travel sistem modelleri, paslanmaz alüminyum kullanıldığı için hafiftir. Bu hafiflik, bebek arabalarını sürerken gösterilen eforu büyük ölçüde düşürür. Deri materyalle kaplı tutma sapları kolaylıkla kavranır. Saplar, aynı zamanda, ebeveynlerin boylarına göre ayarlanabilir. Bebek arabalarının kapatılması, tek başına olan ebeveynlerin yaşadığı en büyük zorluklardan biridir. Beneto bebek arabası modelleri pratik bir şekilde kapanacak şekilde tasarlanır. Katlandıktan sonra desteksiz ayakta durabilir. Böylece, devrilme gibi ebeveynleri uğraştıracak durumlar bertaraf edilir. Travel sistem modeller, oturma bölgeleri ile birlikte kapanarak kendilerini otomatik olarak kilitler. Çift yönlü Beneto bebek arabası modelleri ise özel bir metal alaşımı kullanılarak üretilir. Çok dayanıklı olan bu alaşım sayesinde ürünlerin ömrü uzar. Ebeveynler, bu modelleri uzun yıllar sorunsuzca kullanabilir. Tüm modellerde bulunan 5 noktalı emniyet kemeri, bebeklerin güvenliği düşünülerek yeniden tasarlanır. Marka, çift yönlü yeni modellerinde kullandığı baş koruma aparatı ve ikinci emniyet kemeri ile güvenlik konusunda açık nokta bırakmaz. Üretimde kullanılan anti-kanserojen madde de Beneto bebek arabalarının fiyatını etkiler. İkiz bebekleri de düşünen marka, çift yönlü kullanılabilen ikiz bebek arabalarını üretir. Birbirine yapıştırılmış iki bebek arabası görünümünde olan bu modeller, çok yer kaplıyor gibi görünse de standart kapılardan bile rahatlıkla geçer. Bütçenize en uygun model için Beneto bebek arabası fiyatlarını sitemiz sayfalarında sıralayarak fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Beneto Bebek Arabası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beneto Bebek Arabası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek arabası seçiminde göz önünde bulundurulması gereken pek çok nokta vardır. Yaşanılan çevre, ebeveynlerin hayat koşulları hatta toplu taşıma kullanımı bile bebek arabası alırken düşünülmesi gereken konulardır. Alınacak bebek arabası doğumdan itibaren kullanılacaksa, yeni doğanlar için üretilen bir model bebek için uygundur. Beneto bebek arabası modelleri yeni doğan bebeklerin uyku ihtiyacını karşılayabilmek adına ayarlanabilen sırt bölgeleri ile üretilir. Özellikle yere paralel kullanılabilen ve ana kucağı gibi farklı bölümlerin monte edilebildiği travel sistem modeller yeni doğan bebeklerin rahatlığı düşünülerek tasarlanır. Bebek arabalarının zahmetsizce hareket etmesi dikkat edilen noktalardan biridir. Kullanım kolaylığı açısından markanın tasarladığı büyük tekerlekler her tür zeminde kolaylıkla sürülür. Yürüyen merdivenler, asansörler ve sokaklar, bebeklerle birlikte günlük hayatta sıklıkla gidilen yerlerdir. Markanın tasarladığı modeller tek kişinin kullanımı için uygun olarak üretilir. Aynı zamanda, hafif yapıları sayesinde fazla güç kullanmaya gerek kalmaz. Kolay katlanan modeller, standart otomobil bagajlarına sığabilir. Bebek arabalarının pratik bir şekilde temizlenebilme özelliği ebeveynlerin önem verdiği detaylardan biridir. Örneğin, doğa yürüyüşleri yapmayı seven ebeveynlerin sıklıkla kullandığı bebek arabaları daha çok kirlenir. Tentede bulunan fermuarlar ve gövdede kullanılan kumaşın çıkarılabilmesi temizlik açısından önemlidir. Çamaşır makinesinde yıkanabilen özel kumaşlar temizliği kolay hale getirir. Yalnızca nemli bir bezle silerek temizlenen bebek arabaları ile kumaşların çıkarılmasına gerek duyulmaz. Bebeğin güvenliği, dolayısıyla bebek arabasının fren sistemi de anne babalar için önem verilen konulardır. Ebeveynler, bebek arabalarının sağlam bir fren sisteminin olmasını bekler. Ani gelişen durumlarda refleks ile durdurulabilen bebek arabalarında bebekler daha güvenli seyahat eder. Beneto tüm modellerinde tek nokta fren sistemi kullanarak ebeveynlere güven verir. Aynı zamanda, iki emniyet kemeri bulunan modeller bebekler için maksimum koruma sağlar. Çakıllar ve kaldırım taşlarıyla dolu bir yolda ilerlerken bile bebekler güvendedir. Bebek arabalarının dış görünüşü de ebeveynler için önemlidir. Ergonomik ama şık tasarımlar estetik açıdan güzel bir görüntü oluşturur. Beneto, farklı modellerdeki şık renk seçenekleri ile ebeveynlerin beklentilerini karşılar. Bebek arabası alırken deneyimli birinin düşünceleri ebeveynlere yardımcı olabilir. Siz de fikir alma ihtiyacı duyuyorsanız Beneto bebek arabası yorumlarını sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerinden yararlanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda, bütçenize en uygun modeli belirleyerek satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Beneto
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Kraft (114)
Chicco (108)
Kanz (16)
Casual (10)
Yoyko (1)
Maclaren (24)
Maxi-Cosi (115)
Prava (19)
Baby Home (31)
4 Baby (61)
Quinny (157)
Sevi Bebe (92)
Babyhope (90)
Prego (88)
Baby2Go (79)
Babyjem (71)
Mordesign (66)
Baby Jem (50)
Tommybaby (46)
Sunny Baby (39)
Moje (37)
Peg Perego (35)
Britax (34)
Inglesina (31)
Mamma (28)
Baby Care (25)
Uppababy (24)
Sema Baby (18)
Comfymax (17)
Sema baby (15)
Babydroptr (14)
Lorelli (14)
Rival (14)
Anex (12)
Jaju Baby (12)
Skip-Hop (11)
Mima (10)
Bagi (9)
Chipolino (9)
Xiaomi (9)
Aldeba (8)
Dukaddo (8)
Kiwi (8)
Norfolk (8)
Star Baby (8)
Tois Baby (8)
Wattmoms (8)
Wei-B (8)
Babyfox (7)
Rosemilla (7)
doona (7)
Baby (6)
Elele (6)
Huggy (6)
Safety (6)
Soo Baby (6)
Tripper (6)
bebekevi (6)
Bebebebek (5)
Beneto (5)
Bugaboo (5)
Concord (5)
Helenito (5)
Rain Baby (5)
Ubeybi (5)
Baby&plus (4)
BabyJem (4)
Doona (4)
Joell (4)
Minio (4)
Sebi Bebe (4)
Tois (4)
Aircosy (3)
Babyda (3)
Duux (3)
Esy Baby (3)
Johnson (3)
Juno (3)
My Junior (3)
Otto Plus (3)
Stokke (3)
Tiny Lamb (3)
U.S.F (3)
Andy Wawa (2)
Baby Bass (2)
Baby&Plus (2)
Bebegen (2)
Bebegold (2)
Bebetaxi (2)
Besafe (2)
Diba baby (2)
Greentom (2)
Guzummm (2)
Maxi Cosi (2)
Maxi Taxi (2)
Mycey (2)
Quero (2)
Ships (2)
Yonca (2)
Baby Max (1)
Babymol (1)
Bebefox (1)
Bebekevi (1)
Berababy (1)
Cyf Baby (1)
Ferzin (1)
Good Day (1)
Graco (1)
Heiner (1)
Infiniti (1)
JJ Cole (1)
Kidboo (1)
LiaBaby (1)
Lucky Day (1)
Mac (1)
Medi (1)
Mooly (1)
Mynest (1)
Papetto (1)
Pilsan (1)
SMA (1)
Toledo (1)
Tossiee (1)
Turakids (1)
Twin (1)
Vms (1)
baby plus (1)
stylo (1)
(694)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL