Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vakumlu Torba

için 680 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vakumlu Torba

Ev en çok vakit geçirdiğiniz mekanlardan biridir. Hayatınızda kullandığınız tüm materyalleri evinizde saklarsınız. Bu sebeple evinizin düzeni son derece önemlidir. Düzenli olmayan evler genellikle günlük hayatınıza düşük motivasyon ve stres olarak yansır. Evinizdeki eşyaların düzenli olmasını sağlamak büyük öneme sahiptir. Evde bulunan eşyalar arasında düzenlemekte en çok sorun yaşanılan ürünler kıyafetler ve battaniye, yorgan tipi yatak odası malzemeleri olur. Kıyafetler sürekli olarak kalabalıklaşan ve içinden çıkılması zor bir hal alan dağınıklıklara sebep olabilir. Bu durumda kıyafetleri belirli bir kurala göre düzenlemekte fayda vardır. Düzenleme işlemi için en kullanışlı yöntemlerden biri mevisme göre düzelemeedir. Bu kural yatak odasında kullanılan materyallerin düzenlemesinde son derece kullanışlı olur. Yapmanız gereken kış mevsiminde yazın kullandığınız ve yaz mevsimine uygun olduğunu düşündüğünü materyallerin kaldırılması ve kış mevsiminde de tam tersinin yapılması olur. Bu kullanılmayan eşyaların ortalıktan kaldırılması ve dağınıklığa sebep olmaması için çok kullanışlı ve hayatınızı paylaştıracak türde bir yöntemdir. Bu yöntemde eşyalarınızı kaldırırken kullanmanız gereken bazı yardımcı materyaller bulunur. Bu materyaller arasında en önemlilerden biri vakumlu hurç olur. Bu hurçlara eşyalarınızı yerleştirerek baza altına, dolap üstlerine kaldırabilirsiniz. Buzdolabı düzeni de önemli detaylardan biridir. Buzdolabınızdaki malzemeleri düzenlemek ve uzun süre saklamak için vakumlu poşet çok kullanışlı materyallerdir. Havası alınarak kullanılan bu iki ürün birbirleriyle çok benzer olmakla birlikte bazı ufak farklılıklara sahiptir. Siz de birbirinden farklı ev gereçleri ve düzenleme ürünleri edinerek evinizde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Farklı Amaçlara Uygun Vakumlu Torbalar

Farklı Amaçlara Uygun Vakumlu Torbalar

Vakumlu torba ev düzeni için oldukça kullanışlı ve önemlidir. Çok farklı türlere sahip olan bu ürünler hem yatak odasında hem de mutfakta kullanılırlar. Yatak odası evin en çok dağılan alanlarından biridir. Bunun en büyük sebeplerinden biri sürekli olarak büyüyen kıyafet yığını ve farklı mevsimlere uygun türdeki çarşaflar, battaniyeler ve yorganlardır. Bu eşyalar mevsimlik olarak kullanılırlar. Bu sebeple faklrı mevsimler arasında ortadan kaldırılması ve kalabalık oluşturmaması için başka bir yerde saklanması çok daha kullanışlı olur. Vakumlu hurç modelleri geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Farklı ölçülere sahip, farklı eşyalarla birlikte kullanılabilecek türde hurçlar yatak odanızın en önemli düzenleme aletlerinden biri haline gelir. Dolabınızda bulunan kazaklar ve kabanlar, yaz mevsiminde kullanılamaz hale gelirler. Yaz mevsimi boyunca bu eşyaları dolabınızda bulundurmaya devam etmeniz gereksiz bir kalabalık oluştur ve asıl kullanmak istediğiniz eşyalara ulaşmanızı çok daha zor hale getirir. Bu sebeple bu tür ürünleri saklarken hava almayan bir pakette saklamanız tozlanmaması ve eskimemesi için çok önemlidir. Vakumlu hurçlar bu durum için oldukça kullanışlı olur. Farklı boyutlardaki modelleri sayesinde yorgan ve battaniyeleri de rahatlıkla bu şekilde bazaların altına koyabileceğiniz hurçlar olmazsa olmazınız haline gelir. Vakumlu saklama ürünleri arasında önemli bir yer tutanlardan biri de vakumlu poşetler olur. Mutfak için özel olarak kullanılan bu poşetler mutfakta kullanamayacağını düşündüğünüz malzemeleri uzun bir süre saklayabilmek için çok önemlidir. Fazladan kalan ürünlerin ziyan olması yerine farklı bir zamanda kullanılabilmesinin ağlayan bu materyalleri kullanarak, farklı mevsimlerde yetişen meyve ve sebzeleri saklayabilirsiniz ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Mutfak için özel olarak üretilen bu ürünlerin havasını almak için özel bir alete ihtiyacınız vardır. Siz de farklı vakumlu torbaları inceleyerek sizin kullanma amacınıza uygun modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca yine ev düzeni konusunda oldukça yardımcı bir ürün olan çamaşır kurutma askısı seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Dayanıklı Vakumlu Torbalar

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Dayanıklı Vakumlu Torbalar

Ürün seçimi yaparken genellikle ürünlerin kullanım süresi kullanıcılar tarafından dikkat edilen özelliklerden biri olur. Fakat kullanım süresini belirleyen farklı detaylar da vardır. Bu detayların en önemlilerinden biri ürünün kalitesidir.. Kaliteli materyallerden, özenli tasarımlarla üretilmiş olan ürünler çok daha uzun bir süre kullanılabilirler. Bu tür ürünlerin dayanıklılığı yüksek olacağı için dış etkenlerden kolay kolay etkilenmezler. Vakumlu hurç kullananlar için çok önemli olan özelliklerden biri ürünün içerisinde sakladığınız eşyaları üvenle koruyabilmesi olur. Vakumlu hurçların amacı kullanılmayan eşyaları kullanılmadığı dönem boyunca hava ile temas etmeden dış etkenlerden etkilenmeden güvenle saklamaktır. Bu sebeple kaliteli bir ürünün tercih edilmesi çok önemlidir. Kalitesiz materyallerden üretilen torbalar özellikle yorgan gibi özenle saklanması gereken eşyaların zarar görmesine sebep olur. Bu tür torbalar zamanla hava kaçırmaya başlarlar. Yorganlar neme maruz kaldıkları zaman kısa bir süre içerisinde küflenmeye başlayabilirler. Bu sebeple yorganların nemli havalarda temas etmemesi çok önemlidir. Vakumlu torbalar yorganların yaz mevsimi boyunca güvenle saklanması için önemlidir. Fakat eğer torba hava kaçırmaya başladıysa bu durumda yorgan nemli havaya ve toza maruz kalır. Bu hem kirlenmesine hem de kumaşın zarar görmesine sebep olur. Vakumlu hurç tavsiye edilirken her zaman kalın plastik materyallerden üretilen ve hava kaçırması mümkün olmaya türdeki hurçlar seçilmelidir. Mutfakta kullanılan vakumlu poşetlerin kalitesi de çok önemlidir. Bu poşetler ürünleri güvenle bozulmadan saklayabilmek için kullanılır. Eğer saklama poşeti kalitesiz ve deforme olmaya müsait ise bu durum ürünlerin bozulmasına ve zehirlenme kadar tehlikeli durumların ortaya çıkabimesine sebep olur. Bu tür bir amaç için seçim yaparken seçtiğiniz poşetin düzgün bir şekilde kilitlenebilen, içerisinde herhangi bir hava kalmasına izin vermeyen türde ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Eğer ürün kolaylıkla yırtılabilir ve hava alabilir yapıda olursa bu durum ürünleriniz tamamının bozulmasına sebep olur. Ayrıca yüksek kaliteye sahip hurçlar çok uzun süre tekrar tekrar kullanılabilir. Siz de birbirinden kaliteli ve dayanıklı dolap için düzenleyiciler ve çeşitlerini sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Son Derece Kullanışlı Vakumlu Torbalar

Son Derece Kullanışlı Vakumlu Torbalar

Vakumlu torbalar özellikle yatak odasında sürekli olarak farklı materyallerin saklanabilmesi için kullanılan son derece önemli eşyalardır. Bu torbaları yorgan ve battaniye gibi büyük, geniş alan kaplayan eşyalarla birlikte kullanabileceğiniz gibi yazlık kışlık ayrımı yaptığınız kıyafetler gibi ufak şeyler için de kullanabilirsiniz. Bu durumda kullanım amacına göre seçim yapmanız gerekir. Bu durumda ürünün işlevsel özellikleri büyük öneme sahip olur. Vakumlu hurç ölçüleri değişkenlik gösterir. Vakumlu hurç 50x70 ölçülere sahip modeller en çok tercih edilenler arasında bulunur. Kış mevsimi geldiğinde yazlık kıyafetlerinizi kullanamayabilirsiniz. Bu kıyafetleri dolabınızda tutarak kalabalık ve dağınık bir dolap düzeni oluşmasına sebep olmak yerine bu tür ufak boyutlardaki vakumlu hurçlara yerleştirerek rahatlıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca bu tür boyutlardaki modeller bağış yapmak istediğiniz kıyafetleri yerleştirmek için harikadır. Kıyafetlerin zarar görmeden bağış yaptığınız vakfa veya kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Vakumlu hurç 55x90 orta boylu ürün modellerinden biridir. Bu model kışlık kıyafetlerin saklanması için çok uygun olabilir. Kışın kullandığınız kabanlar ve montlar yazlık elbiselerinize göre çok daha büyük bir alan kaplar. Bu sebeple bu tür orta boy hurçlar ideal olur. Ayrıca orta boydaki battaniyeleri saklamak için de yine bu boyuttaki modelleri kullanabilirsiniz. Vakumlu hurç 100x130 ölçülerindeki büyük boy modeller de bulundurur. Bu tür büyük boy modeller yorganlar için idealdir. Kışın soğuk havalarda sürekli olarak kullanılan, yün gibi ağır materyallerden tasarlanmış yorganlar yaz mevsiminde büyük yer kaplar. Yazın kullanılmayacak özellikte oldukları için bu tür büyük boy vakumlu hurçlarda saklanması hem zarar görmelerini engeller hem de rahatlıkla saklanabilmelerini sağlar. Vakumlu hurç seti türleri tüm bu ölçülere sahip hurçların yanı sıra daha küçük ve daha büyük boyutlardaki modelleri de içerebilirler. Siz de saklamak istediğiniz eşyaların boyutlarını ve türlerini belirleyerek buna uygun hurç türünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Rahat Kullanımıyla Hayatınızı Kolaylaştıracak Vakumlu Torbalar

Rahat Kullanımıyla Hayatınızı Kolaylaştıracak Vakumlu Torbalar

Evlerde düzenin sağlanması ve gereksiz eşyaların kaldırılması genellikle çok zor ve uğraştırıcı bir iş olarak görülür. Fakat doğru materyallerin kullanılması ile bu işlem hiç de sanıldığı kadar zor olmaz. Vakumlu hurç orta boy ve benzeri torbalar rahat kullanımlarıyla düzenlemesi çok daha keyifli hale getirir. Kıyafeti ayakkabı ve yorgan benzeri materyallerin saklanması için kullanılan hurçları kullanırken ihtiyacınız olan tek şey bir elektrik süpürgesi olur. Bu hurçlar tekrar kullanılabilen türde ürünlerdir. Öncelikle vakumlayarak saklamak istediğinizi eşyaları belirleyin. Bu eşyalara uygun hurç boyutunu tercih etmeniz gerekir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra saklayacağınız ürünlerin nemli veya ıslak olmamasına dikkat etmelisiniz. İçerisinde nem bulunduran eşyalar uzun süre havasız ortamda saklandığında kurumaz ve bakteri üretebilir. Bu da zarar görmesine sebep olur. Daha sonra eşyaları vakumlu torbaya yerleştirip, ürünün kendi mandalıyla ağzını kapatmanız gerekir. Mandal ile poşetin ağzını kapatırken baskı uygulamanız ve sonrasında kapandığından emin olmak için kontrol etmeniz gerekir. Daha sonra ürünün üzerinde bulunan valfın kapağını açıp, vidasını gevşetme nin gerekir. Bu alana elektrik süpürgesinin başlığını yerleştirerek çalıştırmalısınız. Elektrik süpürgesi çalıştırıldıktan sonra poşetin içerisinde tüm havayı çekecek ve vakum etkisi oluşturacaktır. Poşetin içerisindeki tüm hava çıktıktan sonra kapağı kapatarak ürün saklamaya hazır hale getirebilirsiniz. Bu işlem dolaplarındaki saklama alanını iki katına çıkarır. Çok daha az bir alan kaplayacak kadar küçülen eşyaları istediğiniz gibi saklayabilirsiniz. Vakumlu hurç çantalı modeller taşınırken eşyalarını zarar görmeden taşıyabilmek için çok kullanışlı ürünlerdendir. Ayrıca bu torbalar sayesinde tatile çıkarken, bavulunuzda çok daha geniş bir alan açabilir ve çok daha fazla kıyafeti bavulunuza sığdırabilirsiniz. Mutfakta kullanılan vakumlu poşetleri kapatmak için bu işe özel olarak üretilmiş aletleri kullanmanız gerekir. El tipi olarak üretilen bu vakum makineleri sert ve yumuşak ürünlerin vakumlanabilmesi için farklı modlara sahip olabilirler. Buna göre doğru modu seçerek poşetin havasını makineyi kullanarak almalı ve poşetin ağzını mühürlemelisiniz. Siz de vakumlu hurçlarla hayatınızı çok daha düzenli bir hale getirebilirsiniz.

Farklı Bütçelere Hitap Eden Fiyatlarıyla Vakumlu Torbalar

Farklı Bütçelere Hitap Eden Fiyatlarıyla Vakumlu Torbalar

Ürünlerin fiyatları kullanıcılar için tercih nedenidir. Farklı kullanıcılar farklı bütçe aralıklarına sahip olabilirler. Her kullanıcının bütçesi aynı aralıktaki ürünleri karşılamayabilir. Bu sebeple ürün kategorilerindeki fiyat çeşitlilği geniş kulanıcı kitlelerinin ürünlere ulaşabilmesi açısından çok önemlidir. Vakumlu torba fiyatları üzerinde etkisi olan birbirinden farklı özellikler bulunur. Bu özelliklerin başında ürünün kullanılma amacı gelir. Vakumlu torbalar her türde materyalin zarar görmeden uzun süre kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanmış modellere sahiptir. Tüm bu ürünlerin fiyatları birbirinden farklı olur. Kıyafetler, battaniyeler, yorganlar gibi yatak odasında saklanan, tekstil ürünlerinin saklanması için hurçlar kullanılır. Vakumlu hurç fiyatları boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Ürünler genellikle başka türdeki torbalara göre daha büyük üretilir. Ayrıca tekrar kullanılabilir özellikte olan bu torbalar yüksek kaliteye sahiptirler. Tüm bu özellikleri doğrultusunda çok uzun süre kullanılan bildikleri için bu ürünler uzun vadede bütçeniz üzerinde son derece olumlu bir etkiye sahip olurlar. Vakumlu poşet fiyatları arasında farklılık gösteren bir diğer model de mutfakta kullanılan türde poşetlerdir. Mutfak vakumlu poşetleri daha ufak boyutlara sahiptir. Bu poşetler sadece uygun vakum makinesiyle birlikte kullanılır. Ayrıca genellikle tek kullanımlık olan bu poşetlerin fiyatları diğer modellere göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen bir diğer özellik de boyutları olabilir. Ürünler farklı boyutlara sahip modeller bulundururlar. Ölçülerdeki bu çeşitlilik frklı eşyaların kullanılabilmesi açısından önemli olur. Vakumlu torbalar arasında set halinde satılan ürünler bulunur. Vakumlu hurç 3’lü ve benzeri ürünler farklı boyutlardaki modelleri bir araya getirir. Bu sayede tek bir ürün içerisinde birden fazla çeşide sahip olursunuz. Bu tür modellerin fiyatlarının tekli modellere göre değişiklik göstermesi gayet olağandır. Siz de birbirinden farklı modeler arasından inceleme yapıp, kendi bütçe aralığında bulunan vakumlu torbaları belirleyerek, bütçenizi zorlamadan doğru fiyatlara sahip seçenekleri rahatlıkla edinebilirsiniz.

Vakumlu Torbalar Sayesinde Eviniz Artık Daha Düzenli

Vakumlu Torbalar Sayesinde Eviniz Artık Daha Düzenli

Vakumlu torbalar birbirinden farklı özelliklere sahip seçenekler bulunduran çok geniş bir saklaya sahiptir. Öylesine kalabalık bir skalaya sahip olması ürün seçimini kafa karıştırıcı hale gelmesine sebep olabilir. Bu durumda daha rahat bir karar verebilmek için belirli kriterler oluşturmanız gerekir. Bu kriterleri oluştururken dikkat etmeniz gereken özellikler vardır. Bu özellikler arasında ürünü kullanmak istediğiniz amaç, ürünün boyutu, ürünün kalitesi, kullanım süresi ve ürünün sahip olduğu hem tasarımsal hem de işlevsel açıdan kullanışlı özellikler bulunur. Değerlendirmeniz gereken ilk özellik ürünün kullanım amacı olur. Ürünü mutfak malzemelerinde mi yoksa yatak odası eşyalarında mı kullanmak istiyorsunuz belirlemelisiniz. Ayrıca bu tür ürünler ayakkabılar içinde kullanılabilirler. Bu sebeple saklamak istediğiniz eşya türünü belirleyiniz çok önemlidir. Mutfakta kullanmak istediğiniz poşetler farklı bir yapıya sahiptirler. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ürünün boyutu olur. Özellikle battaniye, yorgan, kıyafet ve ayakkabı gibi ürünleri saklamak için seçeceğiniz modelin boyutu büyük öneme sahiptir. Vakumlu hurç battal boy yorgan saklamak için ideal olan ekstra geniş modellerdendir. Bu tür bir modeli ayrıca gelinlik tarzı kabarık materyalleri saklamak için de kullanabilirsiniz. Ayakkabılarınız için orta boy modelleri kullanabilirsiniz. Ayakkabılarınızı vakumlu torbalarda saklamanız çok daha uzun süre kullanılabilmelerine, hava teması olmadığı için eskimelerinin engellenmesine yardımcı olur. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da hurçların uygun olduğu süpürgelerdir. Bazı hurçlar her elektrik süpürgesini başlığıyla uyum sağlamaz. Bu sebeple elektrik süpürgenizinin başlığının uygun olacağı türdeki modelleri tercih etmelisiniz. Maddelerin sahip olduğu ek tasarımsal özellikleri de seçim yaparken dikkat etmeniz gereken özelliklerden biridir. Örneğin, çanta tipi ürünler özellik ile taşınan kullanıcılar için oldukça kullanışlı olur. Siz de bu tür bir durum için ürün seçimi yapıyorsanız, seçtiğiniz ürünün bu tür taşınmaya müsait modeller arasında bulunmasına önem vermeniz önemlidir. Ürün seçimi yaparken kafanızda bazı soru işaretleri oluşabilir. Bu durumun üstesinden gelmek için vakumlu hurç yorumları bölümünü okuyabilirsiniz. Burada bulunan yorumlar farklı ürünler ile ilgili tecrübelerini paylaşmak isteyen farklı kullanıcılar tarafından yazılır. Siz debu yorumları okuyarak kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulabilir ve daha rahat bir karar verebilirsiniz.