Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Materyal

Bez
Pp
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sepet

için 1,057 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sepet

Birbirinden farklı tasarımlarıyla bulundukları ortama şıklık ve düzen kazandıran sepet çeşitleri, hemen her alanda kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Başlıca evlerinizde, ofislerinizde ve araçlarınızdaki dağınıklığı gidermeniz için kullanabileceğiniz bu pratik ürünler, sizleri büyük bir zahmetten kurtaran basit ama çok faydalı tasarımlardır. Ayrıca mutfaklarınıza da dekoratif bir görünüm sunmalarıyla sepetler, en şık alternatif olarak beğeninize sunulmaktadır. Sayfamızdan inceleyebileceğiniz sepetlerin birbirinden farklı desenlerde modelleri bulunabilmektedir. Bu ürünler kullanım sağlandıkları mekânlara doğal bir şıklık kazandırabilmektedir. Eskiden beri hayatımızda hep var olmuş ve canlılığını korumuş olan bu ürünler günümüzde çok daha modern yapılarda karşımıza çıkmaktadır. Geçmişimizde pazar alışverişleri gibi faaliyetlerde, taşıma amacıyla kullanıldığı görülen bu ürünler, günümüzde artık daha çok dekoratif süs görevi görmekte olup, içerisinde bir şeyleri muhafaza edebilmemiz açısından fayda sağlamaktadır. Dekoratif sepetler genel itibariyle içerisine meyve konulması amacıyla kullanılmaktadır. Bu sepetler genel itibariyle el emeği olmalarıyla çok değerli ürün çeşitleri olmaktadırlar. El emeğiyle üretilen ürünler biriciktir. Tıpkı geçmişte olduğu gibi şimdilerde de sepetler insanlar için bir iş alanı oluşturmaya devam etmektedir. Minimal yapıları ile evinize önemli ölçüde bir farklılık katabilmeyi başarmalarının yanı sıra bu ürünler evlerinizdeki birçok işlerinizde sizlere pratik çözümler sunabilmektedir. En küçüğünden en büyüğüne kadar farklı çeşitlilikte ve desenlerde tasarımları bulunmakta olan sepetler, kulplu veya kulpsuz; kapaklı veya kapaksız pek çok şekilde karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz askılı tasarımları bulunan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Böylelikle pek çok küçük ürünü de koymaya yer bulmuş olacaksınızdır. Banyo sepeti modelinden çok amaçlı işlem gören çeşitli modellere kadar bu ürünleri ihtiyacınıza uygun biçimlerde ev gereçleri ve düzenleme sayfamızdan kolaylıkla bulup inceleyebilirsiniz.

Her Kullanımınıza Uygun Kaliteli Örgü Sepet Modelleri

Her Kullanımınıza Uygun Kaliteli Örgü Sepet Modelleri

Günümüze kadar pek çok alanda kullanıcılarına defalarca kez kolaylık sağlamış örgü sepet modelleri günümüzde estetik tasarımlarıyla da artık çok ilgi çekmekte olan ürün çeşitleridir. Bu ürünleri hayatın her alanında kullanma fırsatı vardır. Farklı birçok model arasından ev dekorasyonunuza en çok yakışacak ve farklı bir hava katacak olan ürün çeşidini zahmetsizce bulabileceksiniz. Sayfamızda yer alan ve çok talep gören bir sepet türü olan örgü tasarımlı çeşitler, üzerinde yer alan farklı motifleri ile sizlere bambaşka bir görünüm sunmaktadır. Üzerindeki ilmekleri ile el emeğinin değerini sizlere sunmaktadır. Bu tasarımlar kullanım sağladığınız ortama ayrı bir sıcaklık katacaktır. Sadece saman renginde değil, çeşitli renklerde elde edebileceğiniz bu tasarımlar, evinizin dekoruna da oldukça yakışacak modellerle hizmetinize sunulmaktadır. Farklı renkleri ve şık yapılarının yanı sıra bu ürün çeşitleri bir de farklı boylarda beğeninize sunulmaktadır. Çeşitli boyutlarının bulunabilmesi sayesinde ister mutfağınızda isterseniz de banyonuzda, evinizin dilediğiniz mahallinde rahatlıkla kullanabilirsiniz Hafif bir ürün modeli olmasıyla da kolaylıkla taşınabilmektedir. Aynı zamanda oldukça sağlam ve dayanıklı yapılarının da bulunmasından dolayı sıklıkla tercih gören bir ürün tipi olmaktadır. Tasarımında yer alan her ilmeği birbiri ile sağlam bir şekilde kenetlenmiş yapıdadır. Bu tasarımları sadece evleriniz içerisinde değil, farklı boyutlarda edinebilmenizle araçlarınızın bagajlarında da rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Böylelikle araçlarınızdaki olası dağınıklık hiçbir zaman söz konusu da olmayacaktır. Bu ürünleri araçlarınızda değerlendirmenizde oldukça çok fayda sağlayacaksınızdır. Tabanının kaydırmaz bir yapıda olması sebebiyle bu ürünleri araçlarınızda kullanmanız doğrultusunda devrilme ihtimali de azalmaktadır. İçerisine trafik malzemelerinizi, araçlarınızı temizlemede kullandığınız kitleri ve benzeri pek çok ürünü yerleştirebileceksiniz. Bu fonksiyonları doğrultusunda sizlere eşsiz bir fayda sunan organizer sepetler, daha disiplinli bir araç kullanım imkânı da kazandırmış olacaktır. Evinizde kullanımınızda ise özellikle mutfakta oldukça büyük bir kazanç elde edeceksiniz. Bu ürünlerin ortalama bir boyuttaki modeli ile mutfağınızda rahat bir kullanımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Başlıca soğan, patates ve benzeri gıda ürünlerinizi pratik bir şekilde muhafaza edebileceksiniz. Bu sepetler hiçbir surette koku ve benzeri olumsuz durumlar meydana getirmemektedir. Örgü sepet çeşitlerinin mini modelleri ile de başlıca diş fırçası, sabun, toka ve benzeri pek çok küçük eşyalarınızı içerisinde bulundurabileceksiniz. Özellikle seyahatlerinizde çok fayda gösterecek tasarımlardır.

Materyallerine Göre Sepet Modelleri

Materyallerine Göre Sepet Modelleri

Her çeşit faaliyetiniz doğrultusunda kullanım sağlayabileceğiniz farklı tarzlarda sepet modelleri beğeninize sunulmaktadır. Bu tasarımlar fonksiyonel açıdan sağladıkları faydaların yanı sıra minimal yapıları ile de kullanıldıkları alana hoş bir şıklık kazandıracaklardır. Özellikle ahşap içerikten üretilmiş sepetler, ahşaptan meydana gelen eşyalarınızla dekor edilmiş odalarınızda bir bütünlük oluşturacaktır. Sepetlerin üzerinde yer alan desenler farklı tasarımlarda olup, zevkinize uygun bir ürün çeşidini rahatlıkla bulabileceksiniz. Ayrıca farklı süsleme işlemleri uygulamak suretiyle sepetlere kendiniz de eklemeler yapabilir, böylelikle özgün bir tasarım da ortaya koyabilirsiniz. Ahşap sepet modellerinin yanı sıra, bir o kadar şık tasarımları da bulunabilmekte olan metal sepetler de, mutfakta yer alan beyaz eşya ürünleriniz gri tonlarda ise, sizler için çok uyumlu olacak bir ürün modeli olacaktır. Ahşap dizayna sahip ürün çeşitleri ne kadar otantik duruyorsa, bu metal tasarımlar da o denli modern bir görünüm sunabilmektedir. Ayrıca gövdesine mıknatısın tutunabilmesi sayesinde çeşitli magnetler ve fotoğrafları da üzerine tutturabileceksiniz. Bu sayede oldukça şık ve sempatik bir görünüm de vermiş olacaksınız. Bu ürün çeşitlerinin beyaz eşyalarınızdan yapısal olarak pek de ayırt edici bir özelliği olmamaktadır. Her ne kadar metal bir yapıda olsalar da yine de hafif bir ürün modeli olmaktadırlar. Bu sayede bu şık tasarımların yerini rahatlıkla değiştire de bileceksiniz. Tabii ki de bir ahşap ürün kadar hafif olması beklenemez, ancak metal içerikli olmasına rağmen hafif bir yapıya sahip olacak biçimde tasarlanmışlardır. Yüzeyi kolaylıkla eğilip bükülmemektedir. Dolayısıyla hem hafif hem de dayanıklı olacak bir şekilde dizayn edilmişlerdir. Böylelikle uzun süre boyunca kullanım elde edeceğiniz ürün çeşitlerinden biri olmaktadırlar. Bir başka farklı materyalde üretim olan plastik ürün çeşitleri ise sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamada eşsiz faydalar kazandırabilecek olan bir başka model olmaktadır. Plastik malzemeden imal edilen sepetlerde pek çok farklı renk ve desende ürün çeşitleri bulunabilmektedir. Otantik ürün çeşitleri bulunan ahşap sepetlere benzer tasarımlarda ürünlerin benzerlerini plastik malzemeden imal edilen sepetlerde bulabilmeniz de mümkündür.

Hasır Sepet Ürünleri İle Elde Edilen Avantajlar

Hasır Sepet Ürünleri İle Elde Edilen Avantajlar

Hem doğal hem de eşsiz bir şıklık sunabilen tasarımların oluşturulduğu ürün çeşidi olan hasır sepet ürünleri, birçok kullanıcının öncelikli tercih ettiği ürün çeşitleri olmaktadır. Bu ürünler kullanım alanlarında bir çeşitlilik sunmaları ile ne kadar işlevsel ürün modelleri olduklarını da göstermektedirler. Hasırdan oluşturulmaları dolayısıyla muazzam bir doğallığa da sahip olmaktadırlar. Bu sayede sizlerin evlerinde de eşsiz bir dekorasyon olarak kullanılabileceklerdir. Üzerlerindeki farklı işlemeleri sayesinde zariflikleri de ön plana çıkabilmektedir. Hasır sepetleri oluşturan başlıca materyaller, genel itibariyle hasır otu ile rafya tarzı maddeler olmaktadır. Bu malzemelerin örülmeleri suretiyle hasır sepetler pratik bir şekilde oluşturulabilmektedir. Ancak ince bir işçilik ürünü olmalarıyla söylenebildiği kadar kolay imal edilmemektedirler. Bu tasarımların da birden fazla boyutta çeşitleri bulunabilmektedir. Bu sayede de bu ürünler ile birçok farklı alanda kullanım elde edilebilmesi mümkündür. Hacmi büyük olan modelleri rahatlıkla bir çamaşır sepeti görevi görebilmektedir. Ayrıca banyo tarzı mekânlara da oldukça şık bir uyum sağlayacak olup, ortamın havasına büyük oranda farklılık katabilmektedirler. Hasır tasarımların ayrıca kapaklı ve kapaksız olmak üzere farklı ürün çeşitleri bulunabilmektedir. Zevkinize uygun olarak bu opsiyonlardan birini tercihte bulunabilirsiniz. Kapaklı hasır sepet tasarımları, çamaşır sepeti olarak çok pratik bir kullanım sunacaklardır. Kapaklarının kapatılabilmesi sayesinde hem kötü bir görüntü vermeyeceklerdir hem de olası kokuların önüne geçmenizi sağlamış olacaklardır. Ayrıca sadece tek bir formda modelleri bulunmamaktadır. Birbirinden şık şekillerde üretilmiş sepet tasarımları arasından hem kullanım sağlayacağınız alanınızın şekline hem de zevkinize uygun olan ürün modelini kolaylıkla saptayabileceksinizdir. Başlıca imal edildikleri formlar oval tasarım ve dikdörtgen tasarım olmaktadır. Özellikle farklı açılardaki banyo ve odalarınızın duvar köşelerine rahatlıkla uyum sağlayabilecek olan modeli kolaylıkla seçebileceksiniz. Büyük modellerin yanı sıra ayrıca küçük ebatlı tasarımlardan da bir tane edinebilir ve içerisinde çeşitli temizlik ürünlerini muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede küçüklü büyüklü kullanacağınız bu sepetler ile bir set de oluşturmuş olursunuz. Kapaklı olan hasır ürün çeşitlerinden farklı boylarda edinmeniz suretiyle mutfaklarınızda da çok şık aksesuarlar olarak farklı amaçlarla kullanım sağlayabileceksiniz. Bu modelleri ayrıca bir ekmek sepeti gibi de kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Kapaklı olmaları sayesinde ekmekleriniz kolaylıkla da bozulmayacak olup, rahatlıkla muhafaza edebileceksiniz. Hasırları diğer ürün çeşitlerinden ayırt eden en önemli özelliğine ise, doğal yapıda olması dolayısıyla koku oluşturmaması diyebiliriz. Bu içerikteki ürün çeşitleri misafirleriniz tarafından büyük bir beğeni toplayacak çok estetik ve faydalı modeller olmaktadır.

Diğer Estetik Tasarımlı Katlanabilir Sepet Çeşitleri

Diğer Estetik Tasarımlı Katlanabilir Sepet Çeşitleri

Birbirinden şık ve hijyenik yapılardaki sepetler ile her türlü yiyeceklerinizi gönül rahatlığıyla stoklayabileceksiniz. Dilediğinizde sepetten alıp tüketebilecek ve aynı tazelikte korunuyor olduğunu fark edeceksiniz. Özellikle ahşap ve plastik materyalli ürün çeşitlerinin klasik desenli tasarımları mutfağınızdaki eşyalarınızla kombinlemeniz doğrultusunda oldukça otantik bir atmosfer sunabilmektedir. Sayfamızda yer alan başlıca odalarda değerlendirilebilecek ürün çeşitlerinden biri olan katlanabilir ahşap sepetler, 1’inci kalite bambu içeriğinden imal edilmiş, oldukça doğal ve şık bir tasarım olmaktadır. Ebatları genellikle 40 cm x 30 cm x 61 cm olacak şekilde bu ürünleri edinebilmenizle mükemmel bir kullanım deneyimi elde edebileceksinizdir. Kenarları oval bir hatta tasarlanmış olan bu ürün çeşitlerinin ince bir kapak tasarımları bulunmaktadır. Dikey hatlarda döşenmiş ahşaptan meydana getirilen bu ürünler, başlıca yatak odalarında olmak üzere, istenildiğinde ise oturma odasında da kullanılabilir bir ürün modelidir. Zarif görüntüleri evinizin her bir mahalline çok yakışacaktır. Kullanım amacı olarak genel itibariyle çamaşır sepeti görevi görmekte olup, hem görseli hem de fonksiyonu ile sizlere maksimum faydayı sunacak çeşitler olmaktadırlar. Bir başka bambu içerikli katlanır sepetlerden olan ürün ise diğer üründen farklı olarak yanlarında kalın iplerden tutma kulpu yapılmış olması ile beraber ebatları olmaktadır. Bu tasarımların ebatları genellikle 52 cm x 32 cm x 60 cm ölçülerdedir. Bu ürünler de bir çamaşır sepeti modeli olmakta olup, yapısı üç ayrı hazne olacak şekilde tasarlanmıştır. Bunlar renkliler için, beyazlar için ve bebeği olanlar için olmak üzere ayrılmıştır. Ayrıca iç giyim gibi ürünlerinizi bu hazneye atarak ayıra da bilirsiniz. Katlanabilme özelliği sayesinde rahatlıkla taşınabilmekte olup, zahmetsizce de kurulumu sağlanabilmektedir. Bu sepet çeşitleri oturma odanızda da dilerseniz kombinleyebileceğiniz yapıdadır. Benzer içerikte fakat daha mini ebatlarda bulunabilecek bazı oda tipi sepetler de bulunabilmektedir. Bu ürünleri de evinizin hangi mahallinde değerlendirecek olursanız olun, ortamınıza farklı bir hava katacaklarından emin olabilirsiniz. Salon ve oturma odalarında değerlendirebileceğiniz bu çeşitlerin içerisine kolaylıkla kaybolabilecek çeşitli küçük eşyalarınızı koyabilirsiniz. Başlıca oturma odasında bulunabilen kumandalar, şarj aletleri, piller, kulaklık ve benzeri birçok farklı ürünü bu sepetlere koymanız ile oldukça düzenli, tertipli bir oturma ortamı elde edersiniz. Böylelikle küçük boyutlu ve kaybolma olasılığı bulunan eşyalarınızı da nerede bulacağınızı biliyor olacaksınız. Bu tasarımlar estetik bir görüntü sunabilmelerinin yanı sıra içeriklerinde yer alan malzemelerin sağlık açısından güvenilir olmalarından dolayı da rahat bir kullanım elde edebileceksiniz. Üretim aşamalarında tamamen doğal ve kimyasal içermeyen bir süreçten geçmektedirler.

En Hesaplısından En Lüksüne Sepet Fiyatları

En Hesaplısından En Lüksüne Sepet Fiyatları

Her biri apayrı tasarımlarda beğeninize sunulmakta olan fonksiyonel ve dekoratif sepet fiyatları öncelikle üretiminde kullanılan malzemenin içeriğine göre belirlenmektedir. Fiyata etken olan diğer hususlar ise sepetlerin iç hacimleri ile tasarımındaki işçilikleri olmaktadır. Yapımında kullanılan malzemeler nedeniyle, metal ahşaptan daha maliyetli olabilir. Dolayısıyla ahşap sepetlerin daha uygun fiyatlarda elde edilebileceklerini düşünebiliriz. Ancak tasarımları bakımından ele alacak olursak, ahşap sepetlerin el emeği ile ortaya koyulması bazı ahşap tasarımların metal ürünlerden daha maliyetli olmasına sebep olabilmektedir. Hacimleri itibariyle düşünüldüğü zaman, sepetlerin hacim bakımından büyük olması ile yapımında daha çok malzemenin kullanılması gerektiği, dolayısıyla da daha çok maliyete sebep olduğu düşünülmesi doğaldır. Ancak metal orta boy bir sepetin plastik büyük boy bir sepetten daha maliyetli olabileceğini de söylemek mümkündür. Bu durum da tamamıyla malzemenin piyasa fiyatını ilgilendiren bir husus olmaktadır. Bu bağlamda, ürünün tasarımında kullanılan materyaller ile boyutları ne olursa olsun fiyatlar oldukça değişken olabilmektedir. Aynı cins ve aynı boyut bir sepetin arasındaki fiyat durumunu ise tasarımlarındaki detayları ve fonksiyonları belirleyebilmektedir. Aynı tasarımda aynı maksatla kullanılan iki ürün arasında oluşabilecek fiyat farkını özetleyen durum ise sadece marka olabilmektedir. Bu kapsamda arzu ettiğiniz ürünün pahalı modelini bulduğunuz gibi ekonomik modelini de kolaylıkla bulabilmeniz mümkündür. Beğeninize sunulan geniş ürün yelpazesi sayesinde odalarınızda kullanım sağlayabileceğiniz birçok farklı ölçülerde ürün modelini bulabileceksiniz. Sizler de eğer zevkinize ve evinizin dekoruna yakışacak, ihtiyaç duymakta olduğunuz bir çamaşır sepeti veya bir mutfak sepeti arıyorsanız, sayfamızdaki birbirinden estetik ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kısa sürede gereksinim duyduğunuz ürünü bütçenize uygun bir şekilde bulabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir teslimat hizmeti ile de en yakın zamanda ürününüze kavuşabilirsiniz.