ERKEK CÜZDAN & KARTLIK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
83 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

MKM Erkek Cüzdan & Kartlık

Paraların saklanması ve korunması için kullanılan eşyalar zaman içinde değişerek günümüzde kullanılan cebe sığabilen cüzdanlar halini almıştır. Kağıt para, bozuk para, kimlik ve kredi kartlarınızı koyarak aradığınız finansal veya kişisel ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşmanızı sağlayan cüzdanlar MKM cüzdan farkıyla kullanıcıya sunuluyor. Yüksek kaliteli MKM cüzdanlar sayesinde hem ihtiyaç duyduğunuz kartlarınızı ve nakitinizi yanınızda taşıyabilir hem de giyiminizi şık bir aksesuarla tamamlayabilirsiniz. MKM erkek cüzdan yüksek kalitesiyle uzun yıllar sizi tamamlamaya devam ediyor.

MKM Erkek Cüzdan: Kalite Elinizin Altında

MKM Erkek Cüzdan: Kalite Elinizin Altında

Oldukça şık bir aksesuar olan ve özellikle kendisiyle uyumlu kemer ve ayakkabılarla kullanıldığında kullanıcının tarzını tamamlayan cüzdanlar yalnızca fonksiyonel oluşlarıyla değil aksesuar olarak kullanılmalarıyla da biliniyor. Bir kez alındığında senelerce sizinle olan MKM deri cüzdan erkek kullanıcılar için özel olarak tasarlanarak, kullanıcılarının beklentilerini en etkili şekilde karşılıyor. İkiye katlanarak kullanılan cep boy MKM erkek cüzdanlarının deri dış yüzeyi sürekli kullanıma uygun olarak üretilmiş olup uzun süre ve sık sık kullanımda herhangi bir iç veya dış aşınmaya rastlanmaz. Sık sık ele alınan ve genellikle sürtünmenin fazla olduğu pantolon ya da ceket ceplerinde taşınan MKM erkek cüzdanlarının dış yüzeyi yüksek sürtünme durumlarına karşı yüksek dirence sahip bir dış kaplamaya sahiptir. Tamamen deri olan modellerinde dökülme veya deformasyona rastlanmayan MKM erkek cüzdanlarının dikişleri en etkili şekilde yapılmış olup uzun süreli ve sık kullanımda yıpranmaz, formunu yitirmez. En kaliteli malzemelerle üretilen MKM erkek deri cüzdan seçenekleri uzun yıllar cebinizde güvenle durmak için tasarlanmış ve üretilmiştir.

MKM Erkek Cüzdan ile Düzenlilik Cepte

MKM Erkek Cüzdan ile Düzenlilik Cepte

Ceplerinizin veya çantanızdaki eşyalardan dolayı acil durumlarda aradığınızı bulamadığınız günler MKM erkek cüzdanlarıyla son buluyor. Hem nakit paranın düzenli muhafazası hem de kredi kartlarının ve kişisel kimliklerin korunması için ideal bir alan yaratan MKM kartlık ve cüzdanlar ceplerinizde ve çantanızda yeni bir düzen yaratmanız için mükemmel bir adım oluyor. En büyük banknotla uyumlu kağıt para bölmesi sayesinde nakit paranıza uygun bir saklama alanı sunan MKM kartlıklar modern insanın parasının büyük bir çoğunluğunu bankalarda tuttuğunu ve kişisel kimliklerinin büyük bir kısmının kart şeklinde olduğu göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Onlarca kişisel kartı içerebilen kartlıklar son derece kullanışlı olmakla birlikte klasikleşmiş cüzdan şıklığı pek çok kullanıcı için daha cazip olabiliyor. MKM erkek cüzdanları genellikle hem kağıt hem de bozuk para için iki ayrı bölmesi; altı adet kartı alabilen kart bölmeleri; bir adet şeffaf ehliyet ya da kimlik bölmesine sahip oluyor. Şeffaf bölme ayrıca vesikalık fotoğraflar için ideal bir alan oluşturabiliyor. MKM erkek cüzdan fiyatları ise farklı modeller arasında çeşitlilik gösteriyor.

MKM Erkek Cüzdan ile Şıklığınızı Tamamlayın

MKM Erkek Cüzdan ile Şıklığınızı Tamamlayın

Geniş bir ürün yelpazesiyle çeşitli yaş gruplarına ve giyim tarzlarına hitap eden MKM ürettiği yüksek kaliteli erkek cüzdanlarında özgün tasarımlara yer vererek kullanıcın yalnızca cüzdana ihtiyaç duyduğu için değil aynı zamanda cüzdanı beğendiği için almasını diliyor. Genellikle deri şıklığı ve parlak siyah, kahverengi gibi renklerle asil bir görünüm kazandırılan MKM cüzdanlarının günlük kullanıma uygun spor modelleri de mevcuttur. MKM spor cüzdan erkek kullanıcıların oldukça beğendiği kullanışlı ve karakterli dizaynlara sahip oluyor. Genellikle nötr ve mat renklerin tercih edildiği spor cüzdanlar özellikle günlük hayatında rahat bir giyim tarzını tercih edenler için ideal olurken MKM deri erkek cüzdanlarının daha şık ortamlarda kemer ve ayakkabıyla uyumlu olarak kullanılmasında fayda var. Hem şık hem de kullanışlı olan MKM erkek cüzdanlarının pek çok farklı tasarıma sahip olması geniş kullanıcı kitlelerinin beğenisini toplamasını sağlıyor. MKM cüzdan fiyatları erkek kullanıcıların beğendikleri çeşitli modeller arasında farklılıklar gösterebiliyor. Siz de MKM erkek cüzdanlarını incelemek ve beğendiğiniz cüzdanlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.