“Anne olunca anlarsın” der ya hep annelerimiz...
Nereye bakarsak bakalım onlardan
bir şeyler bulduğumuz annelerimizin
Anneler Günü kutlu olsun.

Anneler Günü

Yılbaşı, Sevgililer Günü derken, Anneler Günü de geldi çattı. Arkadaşlarınıza, sevgilinize hediyelerinizi aldınız, onları dünyanın en mutlu insanı yaptınız, şimdi sıra annenizde! Üstelik sizi dünyaya getiren bu özel kadın, önemsenmeyi herkesten çok daha fazla hak ediyor. Şu yaşınıza kadar hayatınızı kolaylaştırmak için elinden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışan annenize, yoğun çalışma temposunun 1 gününü ayırarak ona ne kadar çok değer verdiğinizi hissettirin. Üstelik ona hayatını kolaylaştıracak Anneler Günü hediyeleri arasından birini kolayca seçebilirsiniz. Henüz annenize ne alacağınıza karar veremediyseniz, mutfak eşyaları iyi bir alternatif olabilir. Anneler Günü hediyeleri arasında, mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri şüphesiz ki en çok tercih edilenler arasında.

Anneler Günü vasıtasıyla annenize yeni bir ütü, yeni bir blender ya da gıcır gıcır bir tencere seti alabilirsiniz. Eminiz ki anneniz bu yeni ev aletleriyle dünyanın en mutlu insanlarından biri olacak. Çünkü kadınlar, evlerini ve evlerindeki eşyaları fazlasıyla önemser. Üstelik her şeyin yenisi her zaman makbuldür! Tabi kadınların asla hayır diyemeyeceği seçenekler arasında bir de ayakkabı ve çanta yer alıyor. Erkekler, Anneler Günü hediyesi konusunda biraz zorlanabilir, bunun için elektrikli ev aletleri, ayakkabı, çanta, mutfak gereçleri iyi bir alternatif olabilir. Fakat kadınlar için iş daha kolaydır. Kadın dilinden en iyi kadın anlar, bu nedenle Anneler Günü hediyesi sayfamızda bulunan ürünleri harmanlayıp annenize özel bir Anneler Günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. Bunun için, çiçekli bir nevresim takımı ile şık ve sade bir vazoyu tercih edebilirsiniz. Böylece anneniz, Anneler Gününde aldığınız çiçekleri bu vazonun içine koyabilecek ve sizin aldığınız bu sevimli çarşafların içinde huzurlu bir uyku çekebilecek. Zaten bir annenin mutlu olabilmesi için küçük bir hediye, biraz ilgi, biraz sevgi ve biraz önemsenme yeter de artar bile. Annenizle aynı evde yaşıyorsanız, yeni bir kahvaltı takımı alabilir ve Anneler Gününde, annenize bu şık kahvaltı takımında muhteşem bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.

Anneler Günü bahanesiyle uzakta yaşayan annenizi ziyaret edebilir ve onunla hasret giderebilirsiniz. Belki de bu özel günler, sevdiklerimize vakit ayırmanın önemini anlatmak için vardır, kim bilir! Tüm anneler gibi, sizin anneniz de bu Anneler Gününde sizden bir şeyler bekleyecek. Onu hayal kırıklığına uğratmayın! Hediyenizi aldınız, paketlediniz, süslediniz, sizce dünyanın en özel insanına yeterli mi? Siz yine de Anneler Gününü kuru bir hediyeyle geçiştirmeyin. Hediye paketinin yanına bir demet çiçek de ekleyerek, gülümserken gözlerinin parlamasını sağlayın. Doğumunuza kadar sizi karnında taşımış, kendi kendinize yetmeye başlayana kadar size el ayak olmuş bu kadının hakkını hiçbir hediyeyle ödemeniz mümkün değil. Bu nedenle ona verebileceğiniz en büyük hediyelerden biri de zamanınız ve sevginiz olsun.

KAMPANYA KOŞULLARI
 • Anneler Günü kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 25 Nisan 2016 – 8 Mayıs 2016 tarihleri arasında kampanya sayfasındaki ürünlerden tek seferde yapacakları 150 TL ve üstü ilk alışverişlerinde %11 anında indirim kazanıyor.
 • Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim hakkı elde edilir.
 • Kampanyadan en fazla ne kadar indirim kazabilirim? Kampanyadan kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 55 TL’dir.
 • Kampanya ne zaman sona eriyor? Kampanya, 8 Mayıs 2016 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
 • Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyaya birden fazla katılabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 150 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 150 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
 • Aynı anda birden fazla “Anında İndirim” kampanyasından faydalanabilir miyim? Bir kullanıcı, aynı anda sadece 1 “Anında İndirim” kampanyasından faydalanabilir.
 • Anında İndirim için gerekli alışveriş tutarı nedir? İndirim için gerekli alışveriş tutarı, ödenen tutar olarak kabul edilir. Kredi kartı vade farkı, kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler düşüldükten sonra ödenen tutara göre anında indirime hak kazanılır.

  Örneğin; aldığınız ürün/ürünler 145 TL ve ödeyeceğiniz kargo bedeli 6 TL diyelim. Ödeyeceğiniz toplam tutar kargo bedeli ile birlikte 151 TL olmasına rağmen %11 Anında İndirim kampanyasından faydalanamazsınız. %11 indirimden faydalanabilmek için aldığınız ürün/ürünlerin kargo bedeli ve diğer tüm indirimler hariç 150 TL ve üzerinde olması gerekir.
 • Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? İptal ve iade durumlarında, indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak, yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
 • *n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile