TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Prego, Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

için 51 sonuç bulundu.

Prego Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

Alanında deneyimli markalardan Prego, geliştirdiği yürüteç modelleri ile hem bebeklerin hem de ebeveynlerin favorisi olmayı başarıyor. Çok yönlü yürüteçler hazırlayan Prego, kullanışlı ve kaliteli bir deneyim sunuyor. Prego yürüteç satın alırken pek çok farklı modele göz atabilir, ihtiyacınıza uygun olanda karar kılabilirsiniz. Kişiye özgür seçim imkanı yaratan çeşitlilik, aynı zamanda gereksinim duyulan noktaların bulunmasını kolaylaştırıyor. Bebekler için farklı ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan Prego yürüteçleri, boyut, yükseklik, oyuncak desteği ve müzik gibi pek çok farklı noktada destek sağlıyor. Üstelik renk çeşitliliğinin var olması, kişisel bir seçim yapmayı dahi mümkün hale getiriyor.

Prego Yürüteç Modelleri

Prego Yürüteç Modelleri

Seçim yaparken pek çok farklı model ile karşılaşabilirsiniz. Tümü, aslına bakılırsa ihtiyacınıza uygun olanı bulmanız için hazırlanıyor. Prego yürüteç modelleri içerisinde beyaz, kırmızı, mavi, yeşil ve kahverengi gibi pek çok farklı renkte yürüteç bulabilirsiniz. Bebeğinizin dikkatini çekebilecek bir renkte yürüteç satın alabileceğiniz gibi daha koyu ve dikkat çekmeyen bir renkte de yürüteç satın almanız mümkün. Seçim yaparken kişisel zevkinizi ön planda tutabilirsiniz. Sahip olduğu sektörel deneyim sayesinde her ebeveynin hoşuna gidebilecek modellere imza atan Prego, bu açıdan kişiye seçim kolaylığı vadediyor. Ebat açısından da genel uyumluluk sergileyen modeller, bebeğe uygun seçim yapmada ebeveynlere rahatlık sunmayı başarıyor. Genişlik, yükseklik ve oyuncak yapısı gibi farklı noktaların göz önünde bulundurulduğu modellerde bebeğinize en uygun olan seçeneği bulabilir ve onu kolayca satın alabilirsiniz. Bebeğin sağlığını düşünen ürünler çerçevesinde onu yürümeye hazırlayan yürüteçler, böylelikle bu evrenin pratik bir biçimde geçirilmesine de imkan sağlıyor.

Prego Yürüteç Fiyatları

Prego Yürüteç Fiyatları

Model sayısının fazla olması ile pratik bir seçim süreci oluşturan Prego yürüteçler, aynı zamanda tasarruf yapma şansı yaratıyor. Ekonomik çözüm elde etmeyi sağlayan Prego yürüteç fiyatları, her bütçeye uygun seçeneklerden oluşuyor. Bebeğinizin daha kolay bir biçimde yürüme sürecine geçmesini destekleyen yürüteç modelleri içerisinde bütçenizi aşmadan seçim yapmanız mümkün hale geliyor. Üzerinde çeşitli oyuncakların yer aldığı büyüteç sayesinde çocuğunuzun ilgisini belirli bir noktada toplamasını sağlayabilirsiniz. Bu durum, özellikle sıkılmadan kaynaklı ağlamaları bir nebze olsa da azaltıyor. Sonuç olarak çok daha mutlu ve huzurlu bir ortam yaratılıyor. Ayrıca oyuncaklar ile oynama sırasında çalan müzik ile bebeğiniz çok daha keyifli bir hale geliyor. İlk adımların atılmasını destekleyen yürüteçler, bu sırada bebeğinizin gülmesini dahi sağlayabiliyor. Bu açıdan bakıldığında satın alacağınız yürütecin çok daha fazla önem teşkil ettiği rahatlıkla söylenebilir.

Prego Yürüteç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Prego Yürüteç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğiniz için yeni bir yürüteç satın alıyorsanız öncelikle ebatlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bebeğinizin vücut yapısına uygun olan bir yürüteç ile onu çok daha mutlu edebilirsiniz. Bu açıdan Prego yürüteç, bebeğinize konfor sunuyor. Hali hazırda ayarlanabilir yükseklik desteği ile gelen yürüteçler, böylelikle bebeğin boyuna uygun bir hale getirilebiliyor. Tabla kısmının dahi ayarlanabilmesi, bebek adına konforlu bir yürüteç oluşturma şansı sağlıyor. Prego yürüteç yorum olarak olumlu geri bildirimler almayı da başarıyor. Ebeyenlerin gönül rahatlığı ile satın aldıkları Prego yürüteç modelleri, esnek ve güvenli yapılarıyla da ön plana çıkıyor. Yüksek malzeme kalitesi neticesinde uzun kullanım ömrü yaratan modeller, böylelikle sık aralıklarda yürüteç satın alma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Üstelik bu durum, doğrudan kişiye tasarruf yapma şansı dahi sunuyor. Çok yönlü deneyim yaratarak hem bebeğe hem de ebeveyne kolaylıklar sunan Prego yürüteçleri, uzun vadede oldukça fazla fayda oluşturuyor. Arzu ederseniz Yürüteç & Yürüme Yardımcıları kategorimizi ziyaret edebilir tüm yürüteç modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Prego
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (6)
Acar (1)
AcrCiciko (1)
Adore (1)
AisaBaby (1)
Asas-avm (1)
Baby Bus (1)
BABY HOPE (313)
Baby Jem (8)
Baby&plus (9)
Baby2go (8)
babyjim (4)
bebekevi (3)
Bjk (1)
Cars (5)
Chicco (8)
CLEVER (1)
Dadibaby (1)
Dede (22)
Deniss (3)
(446)
Dolu (13)
Elele (1)
Es aras (57)
Galt (1)
Kanz (29)
Lullaby (1)
Mattel (7)
Miss Gaya (5)
Moje (1)
Panço (1)
Papetto (1)
Pilsan (28)
Playgro (8)
Playskool (1)
Prego (51)
Rose Mose (4)
Sema baby (3)
Sevi Bebe (28)
Ships (1)
Smart (1)
Star (6)
Sunny (9)
Sunny Baby (130)
SVAVA (4)
Taşpınar (140)
V-Tech (1)
Vardem (4)
Wee Baby (4)
Wei-B (1)
Wollex (9)
Woys (6)
Yonca (1)
Çarlez (4)
ÜMİT (1)
Ünal (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL