Yürüteç

Emekleme döneminden yeni yeni yürüme dönemine geçiş yapan bebeklerin yürümelerine yardımcı olan yürüteç, yürüme yardımcı ürünler denildiğinde ilk akla gelenlerden biridir. Çocukların daha hızlı yürümesine olan katkısı bilinen yürüteçler aynı zamanda bebeklerin keyifli vakit geçirmelerine de yardımcı olur. Kategorimizde yer alan yürüteç modellerini inceleyerek siz de bebeğinizin yürüme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Yürüteç Kullanmanın Faydaları

Yürüteç Kullanmanın Faydaları

Yürüteç kullanmak pek çok bebeğin normalden daha hızlı bir sürede yürümesine yardımcı olur. Her bebek yürümeyi kendiliğinden istemeyebilir. Özellikle bu durumlarda yürüteç gibi bebeğinizin yürümesine teşvik edici ürünler kullanabilirsiniz. Yürüteçler yürümeye teşvik etmenin yanı sıra bebeklerin kendi kendilerine oyalanmasına ve keyifli vakit geçirmelerine de yardımcı olur. Son zamanlarda yürüteç modellerinin hayli çeşitli şekilde tasarlanması bebeklerin daha da ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yürüteçlerin üzerindeki oyuncaklar, çıngıraklar ve öğretici figürler bebeğinizin sıkılmadan yürüteç üzerinde vakit geçirebilmesine yardımcı olur. Ayrıca uzmanlara göre bebekler 6 ila 12 ay arası dönemde bağımsız olarak hareket etme isteği duyabilirler. Yürüteç üzerinde tek başına hareket etme, bebeklerin bu isteğini gerçekleştirmeyi de sağlar. Ayrıca bazı yürüteçler seslidir. Sesli yürüteçler ile bebeğinizin ses duyuları da gelişecektir.

Yürüteç Modelleri

Yürüteç Modelleri

Kategorimizde de bulabileceğiniz yürüteç modelleri arasında; yürüteç hoppala, ilk adım yürüteç, müzikli yürüteç, oyuncaklı yürüteç, ortopedik yürüteç gibi modeller bulunur. Hoppala yürüteç modelleri bildiğimiz tekerlekli yürüteçlerden biraz farklıdır. Genellikle 6 ila 14 aylık bebeklerde kullanılabilecek olan hoppala yürüteçler, yürümeyi öğretmek için sağlıklı ve ideal bir yardımcıdır. Hoppala yürüteçlerin sahip olduğu plastik kilitler güvenlik açısından da önemlidir. Bunun yanı sıra bir başka yürüteç modeli olan ilk adım yürüteçler genellikle bebeği üç taraftan da saran ortopedik sabit koltuğa sahip bulunurlar. Bebeklerin yürümeye başlayacağı ilk zamanlar için ideal olan ilk adım yürüteçler hafif ve kompakt ürünlerdir. Hangi yürüteç modelini alıyor olursanız olun yürütecin bebeğinizin kilosuna uygun olmasına dikkat edin. Ayrıca güvenlik açısından elverişli olup olmadığı, oturma minderinin rahatlığı gibi konular da dikkat edilmesi gereken diğer hususlardır. Yürüteç kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yürüteç Fiyatları

Yürüteç Fiyatları

Yürüteç fiyatları genel olarak ürünün markasına, modeline ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Yürüteçlerin fiyat performansında ortopedik olması, güvenlik önlemlerinin bulunması ve malzeme kalitesi gibi özellikler belirleyici olmaktadır. Ayrıca bazı oyuncaklı ve müzikli yürüteç modelleri için de bütçenizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Kategorimizde her bütçeye uygun yürüteç modeli bulunmaktadır. Dilerseniz ürünleri fiyatlarına göre sıralayarak belirlediğiniz bütçeye uygun alternatifleri görebilirsiniz. En çok tercih edilen yürüteç markalarından bazıları; Crystal Baby, Fisher Price, Kanz, Kraft, Prego, Sunny Baby, Pilsan gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının yürüteçlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca yürüteç gibi yürümeye yardımıcı diğer ürünleri de görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yürüteç

için 1,647 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (10)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
BABY HOPE (319)
(1)
(1)
(1)
(3)
(4)
Chicco (27)
(1)
(1)
(1)
Dede (18)
(1)
(383)
Dolu (17)
(3)
(1)
(5)
Es aras (11)
(1)
(1)
(4)
KiwiBaby (32)
(1)
Kraft (6)
(2)
(3)
Mattel (18)
Papetto (12)
Pilsan (16)
Playgro (12)
(1)
Prego (88)
(3)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
Star (11)
Sunny (9)
Sunny Baby (176)
(2)
Taşpınar (66)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
Wollex (11)
Woys (6)
ÜMİT (11)
Ünal (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(133)
ve üzeri (218)
ve üzeri (256)
ve üzeri (262)
ve üzeri (275)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL