TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yürüteç

için 390 sonuç bulundu.

Yürüteç

Dünyaya geldiğinde minicik ve savunmasız olan bebeğinizin gelişin ilk iki senesi hem çok hızlı büyüyen bebeğinizin ihtiyaçlarını gidermekle hem de giderek daha hareketli hale gelen ve gittiği her yerde minik izler bırakan minik kaşifinizi gözetlemekle geçer. Özellikle emeklemeye başladıkları dönemde gözünüzü üzerinden bir an ayırmadan durmanız gereken bebeğinizin yürümeyi öğrenme sürecinde kurtarıcınız olan yürüteç seçenekleriyle içiniz rahat ediyor. Anne veya baba kontrolünde kullanılan yürüteçler hem bebek için bir eğlence merkezi hem de evin içinde daha rahat hareket edebilmelerini kolaylaştıran bir alet olup bebeklerin minik keşiflerinde zorlanmamalarını sağlarken eşyalara uzanmalarını masa yüzeyiyle engel olan yürüteçler bu keşiflerden minimum hasarla ayrılmanıza yardımcı oluyor. Tekerlekli bir platform üzerine yerleştirilen hareketli mekanizmasıyla bebeğinizin rahatça hareket etmesini sağlarken bedeninin de yavaş yavaş güçlenmesine müsaade eden yürüteçler bebekler tarafında gün içinde kısa süreli olarak ve aralıklarla kullanıldığında bebeğin yürümeyi keşfetmesine yardımcı olarak özgüvenini artırır. Bebeklerin boyuna ve kilosuna uygun olarak geliştirilen bu eğlenceli alet evin düz zemininde rahatça hareket edebilen bir mekanizmaya sahip olup gücünü tamamen bebekten alarak ilerlemektedir. Bebeklerin yürümeyi öğrenme aşamasında ihtiyaç duydukları özgüveni ve cesareti kazanmalarına yardımcı olurken ebeveynlerin de bir süre dinlenmesine müsaade eden bu ürün sayesinde bebeğinizin büyümesini huzurla seyredebilirsiniz. Bebeğinizin tek bir alanda eğlenerek vakit geçirmesini izlemek içi bir yürüteç edinmenin tam zamanıdır.

Yürüteç ile Bebekler Daha Mutlu

Yürüteç ile Bebekler Daha Mutlu

Tekerlek teknolojisinin insana sağladığı kolaylıklardan biri olan yürüteçler bebeklerin emeklemeye ve tutunarak yürümeye başladığı dönemlerde ebeveynlerin sıklıkla endişe duyduğu ve ne kadar önlem alınırsa alınsın önlerine geçemedikleri kazaları önlemek için geliştirilen tasarımlara sahiptir. Zira bebek yürüteç içine yerleştirildiğinde her ne kadar hızlı ilerleyebilse de ilerleyebileceği alanlar kapılarla sınırlı kalmaktadır. Yıllar önce tasarlanan ilk yürüteçlerin aksine günümüzde özenle ve müşteri şikayet ve önerileri baz alınarak kullanıcıya sunulan yeni model yürüteçlerin kapılara sığamayacak kadar geniş olmasına özen gösterilmiştir. Evin bir bebek için son derece tehlikeli yerlerine ulaşamadan yalnızca kendi odasında veya salonda oynayan bebeklerin güvenlikli bir alanda durmaları ebeveynlere huzur verirken, bebekler için yürüteç hem daha hızlı hem de daha kolay hareket etmelerini sağladığı için son derece eğlenceli bir oyuncak olmaktadır. Henüz tutunmadan yürüyemeyen bebekler için yürüteç bir dinlenme alanı olabilirken yürümeye başlayan bebekler için daha az çabayla daha geniş alanlarda dolaşabilmelerini sağlayan bu ürünün etrafı keşfederken sağladığı kolaylıklar paha biçilemez. Anne ve baba kontrolünde günün belli saatlerinde kullanıla yürüteçler bebeklere daha hareketli oyunlar sunarken masa platformu üzerinde bulunan oyuncaklar bu alet bebek için başlı başına bir oyun alanı haline getirmektedir. Bebeğin yer yön duygusu kazanmasını sağlayan bu ürünü kullanmak hem yürümeyi öğrenirken daha özgüvenli hareket etmelerini hem de yürüteçle alıştıkları özgürlüğe daha fazla heves etmelerini sağlayabilir. Genellikle bebeğin emeklemeye başladığı 7. Ya da 8. Aylarda son derece kullanışlı olan yürüteç bebek için yeni dünyaların ve yeni yeteneklerin keşfi olurken bu ürün üzerinde vakit geçiren bebeklerin gün sonunda daha çok yorulmaları ve gece uykusunu daha iyi almaları mümkün oluyor. Bebekler için alınan yürüteçler çok renkli yapılarıyla ve zeka gelişimine yardımcı oyun stantları sayesinde bebekler oyunlarına daha iyi odaklanıyor. Genellikle yürümeyi öğrenene kadar kullanılan bu ürün bebeklerin emeklemeyle başlayan ve bebekler arasında değişen uzunlukta bir süreç olan yürümeyi öğrenme sürecinde bebeğin daha güvenli olmasını sağlaması dışında anne ve babalara sağladığı faydaları göz ardı etmek mümkün değildir.

Yürüteç ile Ebeveynler İçin Küçük Bir Teneffüs

Yürüteç ile Ebeveynler İçin Küçük Bir Teneffüs

Her ebeveyn için bebeği dünyadaki en kıymetli varlıklardan biridir ve onun mutluluğu çoğu zaman kendi mutluluklarından daha önemlidir. Yine de herkes gibi ebeveynlerin de kendileri için bir araya ihtiyacı olabilir. Hele ki bebeğin bakımından sorumlu ebeveynin evde bir yardımcısı yoksa hem ev işlerini yapmak hem de bebeği sürekli kontrol etmek özellikle bebeğin emeklemeye başladığı hareketli dönemlerde son derece zor hatta imkansız olabilir. yürüteç modelleri bebeğiyle ev işleri arasında sıkışan ve dinlenecek vakti olmayan ebeveynler için bir yardım eli oluyor. Hareketli bebeklerin kontrollü bir bölge içinde kalmasını sağlayan bu alet sayesinde mutfak işleri, temizlik gibi işleri hallederken aklı bebeklerinde kalmayan ebeveynler için rahat bir nefes almak mümkün olurken işlerini hızlıca bitiren ebeveynler için dinlenmek ve bebeğiyle daha huzurlu ilgilenmek kolaylaşıyor. Genellikle tek bir oda içinde kullanılan yürüteçler henüz yürüyemeyen fakat sürekli evin içinde terör estiren yalnızca dağınıklıklarıyla değil minik kazalarıyla da ortalığı birbirine katan bebeklerin kısa süreliğine de olsa kontrol altına alınabilmesini sağlayan yürüteçler ebeveynlerin gün içinde veya akşamları dinlenebilmelerini mümkün kılmasının yanı sıra evin daha az dağılması ve bebeğe zarar veren kazalardan kaçınılması gibi avantajlarıyla ebeveynlere zaman ve iç huzur kazandırıyor. Emekleme döneminde zeminle fazla temas eden ve yerde bulduğu her şeyle fazla ilgilenen bebekler kimi zaman ailelerini buldukları her şeyi ağızlarına atarak telaşlandırabiliyorlar. Aile ne kadar dikkatli, ev ne kadar temiz olursa olsun emekleme döneminde bebeklerin hastalanma veya kazaya uğrama ihtimali ne kadar düşük olursa olsun varlığını sürdürüyor. Bebeklerin ebeveynlerinin sürekli kontrolünün mümkün olmadığı zamanlarda hem yerden daha yüksekte hem de belirli bir alan içinde kalmaları anne ve babalar için yürüteci vazgeçilmez kılarken çocuk yürüteç sayesinde bebeklerin sorunsuz yemek yiyebilmeleri de mümkün oluyor. Hareket ederek yemek yiyen çocukların dikkatlerini dağıtacak pek çok şey bulunurken ebeveynler de bebeklerini hızlıca doyurabiliyor. Yemek saatinde ebeveynlerinin ilgisini çekmek isteyen çocuklar yürüteç sayesinde durulabilirken ebeveynler huzurlu yemekler yiyebilir. Gün boyunca yürüteçle yorulan bebekler gece bölünmeden uyuyarak ebeveynlerinin de uzun bir uyku çekmesine yardımcı oluyor. Farklı yürüteç modelleri sıra dışı özellikleriyle hem bebekleri hem de ebeveynleri bekliyor.

Yürüteç Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yürüteç Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hem ebeveynler hem de bebekler için büyük kolaylıklar ve konfor sağlayan yürüteçlerin son yıllarda çok daha kaliteli ve kullanışlı modelleri kullanıcılara sunulmaktadır. Bebeklerin yürümeyi öğrenme sürecinde en büyük yardımcılarından olan yürüteçler tekerlekli yürüteç ve sabit oyun merkezli yürüteç olarak ikiye ayrılabilir. Çoğunlukla tekerlekli olarak üretilen yürüteçlerin dört tekerlekli seçenekleri olabileceği gibi her yöne hareket edilmesini kolaylaştıran örümcek adıyla bilinen çok tekerlekli çeşitleri son yıllarda sıkça karşılaşılan ve daha kullanışlı olmasıyla ebeveynler tarafından yüksek oranda tercih edilen ürünler arasındadır. Genellikle yeniş ve her yönden bebeği saran bir ön paneli bulunan yürüteçlerin ön panelinde bulunan oyuncaklarla bezenmiş alan bebeğin yürümediği zamanlarda dikkatini çekmek için kullanılmakta olup bebeğin bu alet içinde keyifli zaman geçirmesi için ürün her ayrıntı düşünülerek tasarlanmıştır. Silikon tekerlek kullanılarak ev içinde kullanıldığında zeminde meydana gelebilecek çiziklerin önüne geçen yürüteçlerin müzikli seçenekleri bebeğin müzik kulağının gelişmesini sağlarken anne ve baba için bebeğin nerede olduğunu saptama konusunda yardımcı olmaktadır. Ön paneli bebeğin ev içinde eşyalara uzanmasına engel olacak kadar geniş olan yürüteçlerin bazı seçeneklerinde alt panel de bulunmakta olup bebeğin yürüme alanını sınırlamak için ve ev içinde kapılardan geçişi engellemek için bu alt panel geniş tasarımlarla buluşturulmaktadır. Geniş modeller bebeğin evin içinde daha güvenli bir alanda dolaşmasını sağlarken bebek yürüteç içindeyken onu sürekli gözlemek isteyen aileler daha dar ve küçük ürünleri kullanarak nereye giderlerse bebeklerinin onları takip etmesini kolaylaştırabilir. Dışarıda kullanıma uygun daha büyük tekerlekli ve arkadan itme barlı yürüteçler piyasada bulunmakta olup kimi yürüteçlerin sallanabilme ve sabitlenebilme özellikleri ürünü çok fonksiyonlu hale getirmekte olup bu yürüteçler özellikle yemek yeme ve uykuya hazırlık gibi durumlarda son derece kullanışlı olmaktadır. Bebeğin oturduğu alan kimi ürünlerde arkadan destekli olurken kimileri bebeğin hareketlerini kısıtlamamak adına desteksiz olarak yapılabilmektedir. Sağlam malzemelerle üretilen yürüteçlerin ilk çocuk için alındıktan sonra kardeşler için kullanılması mümkündür. Kimi ürünler ön panele eklenen ışıklı düzenekle çocukların oyunlarını renklendirmekte olup oyuncaklı seçenekleriyle yürüteçler bebeğiniz için çok eğlenceli bir ürün oluyor. Yürüteç fiyatları farklı ürünlerin farklı özelliklerine bağlı olarak belirlenmekte olup ürünler arasında farklılık gösteriyor.

Yürüteç ile Keşfetmek Daha Kolay

Yürüteç ile Keşfetmek Daha Kolay

Bebekler ilk aylarındaki sabit yaşamlarını altıncı aydan itibaren terk etmeye ve dünyanın kendilerine sunduğu tüm güzellikleri keşfetmeye başlar. Bu dönemde oynanan oyunlar son derece hızlı öğrenen bebeklerin dünyayı keşif sürecinde son derece etkili olabileceği gibi emeklemeye başlayan bebeklerin çevreyi keşfetmek için büyük bir sabırsızlıkla hareket ettikleri bilinmektedir. ilk adım yürüteç sayesinde bebekler keşfetmenin heyecanını daha hızlı yaşıyor. Ayakları yere basmaya başladığı anda mutlulukla dolan bebekler vücutlarının gücünü de daha çabuk keşfediyor. Müzikli yürüteçleriyle yepyeni müzikler öğrenen neşeli bebekler anne ve babalarının kontrolünde kullandıkları yürüteçler sayesinde evin içini daha iyi tanımanın keyfine varıyor. Yalnızca evde değil dış mekanlarda da anne ve babanın itme barıyla müdahalesiyle kullanılabilen yürüteçler düz zeminlerde kullanılmaya son derece uygun olmakla birlikte güvenli fren yapısıyla düşmeyi ya da devrilmeyi engelleyen ürünler son yıllarda bebekler için çok daha emniyetli birer seçenek haline gelmiştir. Dünyayı keşfederken bebeğinizin hem yürüyüş arkadaşı hem de oyuncağı olan yürüteçler sayesinde bebeğinizin yürümeye karşı bir heves duyarak daha kısa sürede yürümeyi öğrenebilir. Günde birkaç saatliğine kullanıldığında bebeğe cesaret verirken aynı zamanda ev içinde özgür hareket yeteneği katan yürüteçlerin kimi modelleri hoppala aletine dönüşerek sabit eğlence sunarken her yöne kolayca dönmesini sağlayan örümcek yürüteçler sayesinde bebeğiniz zorlanmadan ilerlemenin keyfini sürebilir. Silikon tekerlekleri sayesinde zeminde kolayca ilerleyen yürüteçler bebeğin belirli bir alanda rahatça dolaşmasını sağlarken bebek büyüdükçe yüksekliği değiştirilen ürün seçenekleri sayesinde bebekler yürüteç araba ile uzun aylar boyunca eğlenceli vakit geçirebilir. Hem daha kontrollü bir keşif sağlayan hem de bebeğin eğlenceli vakit geçirmesi için ihtiyaç duyulan müziği, oyuncakları ve hareketi barındıran yürüteçlerin bebeklerin vazgeçilmez oyuncaklarından biri haline gelmesi uzun sürmeyecektir. Geçmişte güvenlik endişeleriyle uzak durulan yürüteçler günümüzde daha geniş yapıları ve daha etkili güvenlik önlemleriyle çok daha kullanışlı hale gelmiş olup başta emekleme dönemine girmiş bebekler olmak üzere on iki aylık bebeklere kadar kullanılabilen ürünlerdendir. Bebeklerin dünyayı keşfederken güvenli bir alanda kalmalarını sağlayan yürüteçlerle küçük kaşifler daha mutlu, ebeveynler daha huzurlu.

Yürüteç ile Daha Güvenli Keşifler İçin

Yürüteç ile Daha Güvenli Keşifler İçin"

Yürüteçler 6. Aydan itibaren kullanılmaya başlanabilen ve bebek on iki kiloya ulaşana kadar hayatında kalmaya devam eden son derece kullanışlı bir ürün olarak kullanıcıya sunulmaktadır. 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde bebeğinizin evin içinde özgürce dolaşırken uzanma mesafesini sarmalayarak dolaştığı alanlarda güven içinde kalmasını sağlayan araba yürüteç seçenekleri farklı renkleri ve özellikleriyle dikkat çekerken bebeklerin yürüteç yardımıyla dolaştığı alanları daha güvenli hale getirmek için ebeveynlere düşen birkaç sorumluluk vardır. Bunlar arasında ilki bebeğiniz için seçeceğiniz yürütecin yüksek güvenlik için dengeli dizayn edilmiş olması ve tekerleklerinin dönme mekanizmalarının işlevsel olmasıdır. Özellikle büyük tekerlekli yürüteçlerin tercih edilmesi bebeğin farklı zeminlerde daha rahat hareket etmesini sağlayacaktır. Yürüteçlerde bulunan güvenli fren mekanizmaları kimi ürünlerde bulunan ön tekerlekler yere değer değmez çalışmaya başlayarak bebeğin düşmesini engellemeyi amaçlamaktadır. Yürütecin kullanılacağı zemin seçimi bebeğin yürüteçle yapacağı keşiflerde tekerleklerin işlevsizleşmesini önlerken normal hızından daha hızlı hareket eden bebeklerin sık sık kontrol edilmesi de olası kazaların engellenmesi için elzem oluyor. Aile kontrolünde ve kısa süreler için kullanılması gereken yürüteçlerin uzun süre kullanımda bebekleri yürüme konusunda tembelliğe sürüklemesi de mümkün oluyor. Ailenin sürekli kontrol edemeyeceği durumlarda hoppala aleti gibi sabitlenebilen yürüteçler son derece işlevsel olurken bebeğin ayağının yere temas etmesi yürüteçleri daha güvenli hale getiriyor. Genellikle oyuncaklı olarak kullanıcıya sunulan bebek yürüteç modelleri konusunda dikkat edilmesi gereken bir husus da bu oyuncakların büyüklüğü ve yapıldıkları malzeme oluyor. Parçalanan, kopan ve bebeğin ağzına alabileceği kadar küçük oyuncaklı yürüteçlerin tercih edilmemesi kimi sağlık sorunlarının önüne geçmenizi sağlıyor. Bunların yanı sıra bebeğinizin yürüteçle oynayacağı alanlarda daha az eşya olması ve yerlere düşen birtakım eşyaların olup olmadığını kontrol edilmesi bebeğin rahatça hareket etmesi için mühim bir ayrıntı olurken ön panelin kullanıldıktan sonra temizlenmesi bebeğin emniyetli kalması için önemlidir. Kimi zaman bebekleri yalnız bırakmak durumunda kalınsa da yürüteç içindeki bebeğin sık sık kontrol edilmesi ya da ebeveyn gözetiminde yürüteç kullanımı önerilmektedir. Dikkatli davranıldığı sürece hem bebekler için hem de ebeveynler için faydalı bir ürün olan yürüteçler her geçen gün daha güçlü tasarımlarıyla size sunuluyor.

Yürüteç Seçiminizi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yürüteç Seçiminizi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğinizin yürümeyi öğrenme sürecinde en büyük yardımcılarından olan yürüteçler yürümeyi öğrenmeden önce ve öğrendikten sonra bebeklerinizin hayatında olacağı için yürüteç seçimi yaparken uzun araştırmalar yapmak ve çeşitli modelleri incelemek faydalı olacaktır. Her bebeğin farklı karakterleri ve alışkanlıkları olduğu göz önünde bulundurularak tasarlanan ve geniş kullanıcı kitlelerine sunulan tekerlekli arabalı yürüteç seçiminde bebeğinizin boyu ve kilosunun yanı sıra evinizin ebatları ve yürütecin hangi zeminlerde kullanılacağını belirlemek önemlidir. Hemen hemen tüm yürüteçler yaklaşık olarak aynı boyutlarda olmakla birlikte yürüteç yüksekliğinin alt limitinin 18 santimetreden daha alçak olmaması bebeğinizin konforu için önemli oluyor. Yüksekliği ayarlanabilen yürüteçler bebek büyüdükçe uygun ayarlamalar yapılmasını sağlamaları nedeniyle son derece kullanışlı olurken tekerlek boyutu da kullanılan zeminin pürüzüne göre değişiyor. Geniş tekerlekli seçenekler halı gibi yumuşak zeminler için uygun olurken halısız zeminlerde kullanılabilen yumuşa silikon kaplamalı küçük tekerlekli seçenekleriyle yürüteçler son derece etkili oluyor. Farklı renk ve desenleriyle farklı cinsiyetlerde bebekler için üretilen yürüteçlerin cinsiyetsiz seçenekleri de mevcut. Kolay temizlenen kumaşlar ve gövde malzemeleriyle yapılan yürüteçler sık sık kirlenen ve kirleten sevimli yaramazların hijyenini sağlamak için son derece kullanışlı olurken kullanımın ardından katlanarak depolanabilen ürünler özellikle evlerinde bolce geniş alan bulunmayan ailelere öneriliyor. Yürüteci bebeğin henüz altı aylık olduğu dönemde alıyorsanız sırt desteği olmasına dikkat etmeniz gerekebiliyor çünkü oturmayı yeni öğrenen minik yavrunuz sık sık dengesini kaybedebilir ve yorulabilir. Zıplayan, sallanan ve sabitlenen modeller bebek için bu ürünü daha kullanışlı ve eğlenceli kılarken ebeveynler için geniş panelli yürüteçler bebeğin alanını sınırlandırmalarını sağladığı için son derece pratik oluyor. Yürütecin çok tekerlekli olması dönmeyi ve ilerlemeyi kolaylaştırmasının yanı sıra düşme olasılığını da minimize etmesi açısından önemli bir unsur olurken köşeli veya yuvarlak olan yürüteçlerin üzerinde bebeğin ulaşabileceği noktalarda keskin, sivri veya köşeli alanların bulunmaması gerekmektedir. Son derece geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcıya sunulan yürüteçlerin farklı özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve ihtiyacınız olan modeli saptamak için Yürüteç & Yürüme Yardımcıları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aybaby (2)
Aybek (1)
Baby Elf (1)
Baby&Plus (7)
Baby2Go (14)
Babyhope (125)
Boby (2)
Box&Box (1)
Comfymax (40)
(9)
Dolu (9)
Drago (3)
Enhoş (7)
Es Aras (41)
Kraft (1)
Papetto (1)
Pilsan (1)
Prego (1)
Rose Mose (1)
Star Baby (3)
Sunny Baby (48)
Taşpınar (64)
Unicare (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(30)
ve üzeri (70)
ve üzeri (90)
ve üzeri (93)
ve üzeri (99)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL