Filtreleri Temizle
Marka
Chicco

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Chicco Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Chicco Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

Yürüteçler basit bebek araç gereçleri gibi gözükebilir ancak miniklerin fiziksel gelişiminde önemli role sahiptir. Bebeklerinizin ilk adımlarında onlara eşlik edecek yürüteçler üreten Chicco, hem güvenli hem eğlenceli ürünleri piyasaya sürüyor. İtalya merkezli marka çocuğunuza dengede durabilme yeteneği kazandıran birbirinden modern ürünlerini sizler için tasarlıyor. Miniğinizin ilk adımlarını güvenli bir şekilde atmasını sağlayan ürünleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Oyunlarla beraber bebeğinizinin büyümesinde rol oynayan Chicco yürüteçler sizlere ve en kıymetli varlıklarınız olan yavrularınıza yardımcı olacaktır.

Eğlenceli Yapılarıyla Chicco Yürüteç Modelleri

Eğlenceli Yapılarıyla Chicco Yürüteç Modelleri

Chicco yürüteç modelleri birçok tasarım ve kullanım ihtiyacına göre çeşitlilik gösteriyor. Bebeklerinizin kendi başına mücadele etmesini ve zorluklar karşısında dayanıklı olmasını sağlayan modeller, güvenilir yapılarıyla da ailelerin en çok tercih ettiklerinden biri olmayı başarıyor. Yürümeyi bilmediği halde etrafı gözlemleme ve dolaşma fırsatı olan miniklerin gelişiminde etkili olan Chicco yürüteçleri, birbirinden eğlenceli model seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuyor. Chicco 3 in 1 yürüteç modelinde görülen sağlam ergonomik yapı sayesinde bebeklerinizin yürümeye alışma süreci hızlandırılmış oluyor. Çarpmalara karşı güçlendirilmiş bir yapı sunan seri ürünlerindeki kademeli yükseklik ayarı bebeklerinizin boyuna göre değişkenlik gösteriyor. Yumuşak dolgulu oturma bölümüyle miniklerin konforunu düşünen bu serinin modelleri, eğlenceli aparatları barındırdığı ön paneliyle de onlara neşeli anlar yaşatıyor. Bebeğinizin ayakta kalabilmesine ve güvenle yürümeyi öğrenmesine yardımcı olan ürünler, yürüme esnasında eğlenceli sesler çıkarıyor ve bu sayede bebeğinizin yürüme hevesini arttırıyor. Aktivite yürüteçlerinde birbirinden farklı donanımlar barındıran Chicco, farklı temalarda tasarladığı yürüteçlerle miniklerin oyunlarını eğlenceli kılmayı başarıyor. Önde gelen bebek araç gereci üreticilerinden biri olan markanın ürünleri sizleri de memnun edecektir.

En Eğlenceli Temalarıyla Chicco Yürüteç Fiyatları

En Eğlenceli Temalarıyla Chicco Yürüteç Fiyatları

Chicco yürüteç fiyatları geniş bir fiyat aralığına dağılıyor. Herkesin ulaşabileceği bir fiyat yelpazesine sahip olan modeller, bebeklerin fiziksel gelişimindeki olumlu etkileriyle göze çarpıyor. Ebeveynlerin kaygılandığı durumlardan biri olan güvenlik testlerinden de geçmeyi başaran Chicco yürüteçleri sağlam dayanıklı yapılarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Çarpmalara karşı güçlendirilmiş bi yapı sunan marka, geliştirdiği eğlence paneliyle bebeğinizin becerilerini geliştirmesinde yardımcı oluyor. Chicco ilk adım yürüteç modellerinde görülen dayanıklı ve dinamik yapı ayrıca güven veriyor. 4 büyük tekerlek ve geniş gövdesi sayesinde çocuklarınızın ilk adımlarını güvenle atmasını sağlayan model, eğlenceli aktivite seçenekleriyle de göz dolduruyor. Koordinasyon, denge gibi yeteneklerini güçlendiren bebeğinizin Chicco yürüteçler ile keyifli zamanlar geçireceğinden emin olabilirsiniz.

Chicco Yürüteç Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Chicco Yürüteç Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En çok değer verdiğimiz varlıklar olan bebeklerimiz için yaptığımız bütün seçimler bizim için çok önemlidir. Büyümesinde ona eşlik edecek, zaman zaman keşif yeteneğini geliştirebilecek yürüteçler de bu seçimlerin bir tanesidir. İlk adıma ulaşmada basit bir destek aksesuarı gibi gözükse de yürüteçler miniklerin sağlığı ve güvenliği için titiz bir seçim sonucu alınmalıdır. Çok fonksiyonlu kompakt bir yapıya sahip olan yürüteçler üreten Chicco, ebeveyn gereksinimlerine cevap olacak modeller tasarlar. Markanın güvenilir ve kaliteli oluşu da kullanıcılarının memnuniyetini kazanmasında etkilidir. Chicco yürüteç yorumlarında görülen pozitif izlenimler bu seçimi yaparken fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir. Chicco modellerindeki eğlenceli özellikler bebeğinize neşeli anlar yaşatacak, dengeli sağlam yapı onun güvenliğini sağlayacak, yumuşak dolgulu oturma bölümü konforlu bir kullanım sunacaktır. Siz de en uygun fiyatlarla istediğiniz Chicco yürüteç modeline sayfamızdan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Chicco yürüteçlerin yanı sıra tüm markalara ait modellere Yürüteç & Yürüme Yardımcıları kategorimizde ulaşabilirsiniz.