TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

için 1 sonuç bulundu.

Kraft Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

Bebeğin çok daha kolay bir şekilde yürüme sürecine geçiş yapmasını destekleyen Kraft yürüteç modelleri, özel olarak tasarlanıyor. Hem ebeveynler hem de bebekler düşünülerek geliştirilen yürüteçler, emekleme ve yürümeye geçiş sürecinde olan bebekler için son derece fayda sağlıyor. Sahip olduğu deneyim neticesinde profesyonel ürünler sergilemeyi başaran Kraft, aynı zamanda uzun kullanım ömrü vadediyor. Dayanıklı ve yüksek kalitede malzemelerden üretilen yürüteçler, bebek için ideal konforu yaratıyor. Yürümeye geçiş sürecinde kimi zaman desteklenmesi gereken bebekler, ayak üzerinde durma, yere basma ve hareket etme gibi olanaklara güvenli bir şekilde ulaşmalılar. Satın alınan yürüteç, bu durumu mümkün kıldığı gibi ayrıca ebeveynlere kolaylık sunmayı da başarıyor. Bebeğin yürüteç ile vakit geçirmesi sırasında endişelenmeye gerek kalmıyor.

Kraft Yürüteç Modelleri

Kraft Yürüteç Modelleri

Ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Kraft yürüteç modelleri, pratik bir deneyim vadediyor. Bebeğin kolayca oturtulmasını ve rahat etmesini sağlayan yürüteç yapısı, ayrıca oyuncak ve müzik gibi aksesuar desteği sunuyor. Böylelikle bebeğin keyifli vakit geçirmesini kolaylaştıran yürüteç, aynı zamanda dikkatin belirli bir nokta üzerinde toplanmasına yardımcı oluyor. Nedensiz ağlamaların önüne geçmeye yardımcı olan oyuncaklar ve müzik, eğlenceli anlar yaratıyor. Alanında olumlu geri bildirimler alan üreticilerden bir tanesi olan Kraft, genel ihtiyaçları düşünüyor ve bunlara uygun yürüteç modellerine imza atıyor. Bebek için konforlu oturma pozisyonu sağlayan Kraft yürüteç, özgürce hareket etme imkanı vadediyor. Bu sayede daha kolay bir şekilde yürümeyi öğrenen bebek, süreci rahatlıkla atlatıyor. Henüz yere basmaya alışamayan bebekler için de mükemmel bir çözüm niteliği taşıyan Kraft yürüteçler, birçok noktada kolaylık yaratıyor.

Kraft Yürüteç Fiyatları

Kraft Yürüteç Fiyatları

Rahatlık, konfor ve güvenlik gibi pek çok nokta göz önünde bulundurularak tasarlanan Kraft yürüteç modelleri, bunların yanı sıra ekonomik çözümler sunuyor. Dayanıklı malzeme yapısına uygun fiyatlar karşılığında erişme olanağı vadeden yürüteç modelleri, böylelikle tasarruf yapma şansı oluşturuyor. Özelliklere göre değişen fiyatlar, belirli bir seviyede seyrediyor. Satın alma sürecini kolaylaştıran ekonomik Kraft yürüteç fiyatları, ürünlerin geniş bir kitleye hitap etmesine yardımcı oluyor. Pembe, kırmızı, yeşil, mavi ve beyaz gibi pek çok farklı renkten oluşan modeller, seçim yapma aşamasında kişiye kolaylık sunuyor. Bebeğin dikkatini çekebilecek, açık tonda bir yürüteç satın alabileceğiniz gibi daha koyu tonda tasarlanan bir yürüteç de tercih edebilirsiniz. Seçim özgürlüğü yaratan bu durum, aynı zamanda bebeğe uygun bir ürün satın almayı da kolaylaştırıyor. Tek renkten oluşmayan modeller, farklı renk tonları kullanılarak tasarlanıyor. Böylelikle ortaya çok daha canlı ve eğlenceli yürüteç modelleri çıkıyor.

Kraft Yürüteç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kraft Yürüteç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikli olarak bebeğinizin ihtiyaçlarını düşünmeniz gerekiyor. Bebeğinizin dikkatini çekecek bir ürüne ihtiyacı var ise buna uygun, oyuncaklı modellere yönelebilirsiniz. Oyun oynama şansı sağlayan yürüteçler, hareket ederken bir yandan çeşitli objeleri öğrenmeye imkan tanıyor. Bebeğin gelişimi açısından son derece önemli olan bu durum, sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine katkıda bulunuyor. 6 aylıktan büyük bebekler için kullanıma uygun olan modeller, doğrudan yürüme sürecine olumlu etki ediyor. Üstelik araç simülatörüne benzeyen tasarım yapısı, bebeğinizi eğlendiriyor. Bir yandan eğlendiren yürüteç modelleri, diğer yandan öğretici bir görev üstlenmeyi başarıyor. Üstelik Kraft yürüteç yorum olarak son derece olumlu geri bildirimler alıyor. Mutlu ebeveynler sayesinde gönül rahatlığı ile erişeceğiniz modellere aynı zamanda bütçenizi aşmadan ulaşmanız mümkün. Bebeğinize en uygun modeli hemen bulabilir ve anında satın alabilirsiniz. Daha farklı bir ürün için Kraft yürüteç ve hoppala modellerine de göz atmanız mümkün. Ayrıca dilerseniz tüm markalara ait yürüteç modellerini Yürüteç & Yürüme Yardımcıları kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kraft
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (6)
Acar (2)
AcrCiciko (1)
Adore (1)
AisaBaby (1)
Asas-avm (1)
Babe (2)
Baby Bus (1)
BABY HOPE (275)
Baby Jem (5)
Baby&plus (15)
Baby2go (10)
babyjim (3)
bebekevi (7)
Bebessi (1)
Bjk (1)
Cars (2)
Chicco (7)
Comfort (4)
Comfy (10)
Dadibaby (1)
Dede (13)
Deniss (3)
(506)
Dolu (13)
Elele (1)
Es aras (55)
Hasbro (1)
Kanz (16)
Kraft (1)
Lullaby (1)
Mattel (5)
Panço (1)
Papetto (1)
Pilsan (32)
Playgro (4)
Prego (44)
Rose Mose (3)
Sema baby (3)
Sevi Bebe (28)
Ships (1)
Smart (1)
Star (6)
Sunny (7)
Sunny Baby (88)
SVAVA (4)
Taşpınar (128)
Tomy (1)
Vardem (1)
Wee Baby (4)
Wei-B (1)
Wollex (6)
Woys (5)
Yonca (1)
Çarlez (2)
ÜMİT (1)
Ünal (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL