TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yürüme Yardımcıları

için 62 sonuç bulundu.

Yürüme Yardımcıları

Bebeğiniz ilk adımlarını atmaya hazırlanırken ayakta durabilme ve yürüyebilme süreçlerini hızlandıracak, bu süreçte ona destek olacak eğlenceli bir oyuncağa ne dersiniz? Birbirinden faydalı ve fonksiyonel bebek yürüme yardımcıları burada beğeninize sunuluyor.

Yürüme Yardımcısı Ne Anlama Geliyor?

Yürüme Yardımcısı Ne Anlama Geliyor?

Henüz yürümeye başlamamış bir çocuğun, yürümesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış tekerlekli cihazlardan oluşan yürüme yardımcıları, bebeklerin mobilitesini artırmayı amaçlayan yardımcı aparatlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu cihazların temel hedefi, bebeğinizin sağlam bir şekilde yere basabilecek duruma gelmesi ve daha fazla hareketlilik kazanarak yürümeye başlayabilmesidir. Yürüme yardımcısı kullanabilmek için bebeğinizin artık kafasını dik bir şekilde tutabiliyor olması ve yürütece sığabilecek boyda olması gerekmektedir. Çoğu bebek yürüteci 4-16 aylık bebeklerin kullanımı için uygun olmaktadır, ancak hali hazırda kendi kendine yürüyebilen bebeklerin yürüme yardımcısı kullanmaması gerektiği vurgulanmaktadır. Bebek yürüme yardımcıları yalnızca bebeğinize yürüme sürecine adapte olma konusunda destek sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onun için gerçek bir eğlence ve oyun kaynağı teşkil eder.

Yürüme Yardımcısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Yürüme Yardımcısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bebeğiniz için yürüme aparatları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken başlıca dört faktör vardır: Oturağında sürtünme şeritlerinin varlığı, oyuncak barındırması, katlanabilir olması ve geri zıplama özelliğinin kitlenebilmesi. Çoğu güvenlik ile ilgili olan bu faktörleri barındırmayan yürüme yardımcılarını eledikten sonra arzu ettiğiniz diğer estetik ve fonksiyonel özellikleri düşünmeye başlayabilirsiniz. Erkek çocuklar için bebek yürüme arabaları özellikle ilgi çekici olurken kız çocuklar için daha fazla oyuncaklı ve süslü yürüme yardımcıları tercih edilebilir. Yürüme yardımcısı temin etmeden önce dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da aracın üzerinde bebeğinizin parmak ya da ayaklarının sıkışabileceği aralıkların bulunmamasıdır. Beğendiğiniz yürüme yardımcısını temin ettikten sonra da güvenlik ve kilit sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalıştığını kontrol etmenizde fayda olacaktır.

Yürüme Yardımcı Çeşitleri & Fiyatları Nelerdir?

Yürüme Yardımcı Çeşitleri & Fiyatları Nelerdir?

Bebeği için yürüme yardımcısı kullananlar, bebeğinin yürüme süreci çerçevesinde bu aparatın büyük yardımını gördüklerini belirtiyorlar. Bu kategoride pek çok farklı tarzda ve şekilde bebek yürüme aparatı ile karşılaşmanız mümkündür. Mavi ve pembe seçenekleri ile hem kızlara, hem erkeklere hitap eden bebek yürüme arabaları, tavana asılabilen zıp zıp yürüteçler, eğitici oyuncak olarak da bilinen ilk adım arabaları ve daha pek çok farklı yürüteç çeşidi bu kategoride anne-babaların beğenisine sunuluyor. Hayvan figürlü yürüme yardımcıları, zıplatan eğlenceli yürüme askıları ve ebeveyn desteği ile çalışan tekerlekli yürüteçler de ürünlerimiz arasından en çok tercih edilen yardımcılar arasında yer alıyor. Yürüme yardımcı fiyatları marka ve modele göre farklılık gösterebileceği gibi bebeğinizin daha çabuk yürüyebilmesi için güzel bir yatırım olabilir. Chicco, Atlantis, Sunny Baby, Dolu, Sevi Bebe, Babyhope, Pilsan, Moon Walk, Fisher Price, Bondigo, Prego ve daha pek çok popüler bebek üreticisinin yürüme yardımcıları burada sizleri bekliyor. Eğer henüz bebek arabası ihtiyacınızı karşılamadıysanız Bebek Arabaları kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Babycim (8)
Babyhope (2)
Bundera (1)
Coolbaby (4)
(7)
Hundred (1)
Kanz (2)
Mgs (1)
Moon Walk (4)
Mula (1)
Pilsan (10)
Prego (1)
Sevi Bebe (4)
Sunman (2)
Svava (3)
Zuzu Toys (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (16)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL