Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yürüme Yardımcıları

için 36 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yürüteç ve Yürüme Yardımcıları

Bebeklerinizin kendi başına ayakta durabilmeyi öğrenmesi deneyimi, bebeklerinizin kendilerinin hissedeceği heyecan kadar sizleri de heyecanlandıracak bir gelişme olmaktadır. Doğduğundan itibaren refleksif hareketlere sahip olan bebekleriniz, ikinci yaşları itibariyle yürüme fonksiyonunu kazanmaktadır. Bebeklerinizde yer alan yürüme becerisine kadar olan hareketlerindeki gelişmeleri motor gelişim olarak bilinmektedir. Bütün bu süreç boyunca da sizlere eşsiz bir fayda kazandırabilecek olan çeşitli yürüteç ürün modelleri de bulunmaktadır. Sayfamızda geniş bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunulan bu modeller, birbirinden şık ve fonksiyonel yapılarıyla hizmetinize sunulmaktadır. Bu tasarımlar hem bebeğinizin keyifli hareket etmelerini sağlayacak olup, hem de onların eğlencelerine yenilerini ekleyecek estetik ve renkli ürün çeşitleri olmaktadır. Bebeklerinizin yürüme deneyimini destekler nitelikteki bu ürün modelleri, siz ebeveynleri açısından da oldukça güvenilir ve rahatlatıcı ürünler olmaktadır. Bu ürünler sayesinde çocuğunuzun güvenliğinden emin olmanızın yanı sıra sizler de rahatlıkla evinizdeki çeşitli işlerinizi yapabileceksiniz. Bebekleriniz motor gelişimlerini tamamlayana kadar bu tasarımların sizlere en büyük faydayı kazandıracağından emin olabilirsiniz. Temel olarak olgunlaşma ile gerçekleşen motor gelişim, yeterli olgunluğa erişilmesi ile beraber aynı zaman doğru bir öğrenmeye de bağlı olmaktadır. Doğru bir öğrenme ise yürüteç sayesinde daha da desteklenebilmektedir. Temel olgunlaşmaya dayalı motor beceriler, sadece yürüme fonksiyonunu kapsamamaktadır. Aynı zamanda konuşma, bağırsak ve idrar kontrolü elde etme ve elle tutma da bu kapsama giren beceriler olmaktadır. Kategorilerde yer alan ürün çeşitlerinin yürümeyi desteklemelerinin yanı sıra bu motor becerilerden elle tutma becerisini de geliştirebilmeleri doğrultusunda çeşitli eğlenceli oyuncak aparatları da olmaktadır. Ayrıca müzikli modeller ile de oldukça eğlenceli kullanımlar da deneyimleyecekler. Daha birçok farklı işlevlerde bulabileceğiniz farklı tasarımlardaki ürün çeşitlerini öğrenmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Klasik Tekerlekli Yürüteç Bebek Ürün Modelleri

Klasik Tekerlekli Yürüteç Bebek Ürün Modelleri

Birbirinden farklı tasarımlarda bulunabilecek olan bu yürüteç bebek ürün modellerinin her birinin en temel görevi, henüz yürüme zamanı gelmemiş olan bebeklerinizin hareketsiz bir şekilde, sabit kalmamaları maksadıyla işlev görmektedir. Bu şekilde hareket etmeleri ve yürüme alışkanlığı elde edebilmeleri açısından etkili bir faaliyet göstermektelerdir. Bu ürünler ile sürekli olarak hareket halinde olabilecek olmalarının yanı sıra, düşme riski olmamalarından dolayı ebeveynleri de çok mutlu edecek ürün çeşitleri olmaktadırlar. Bu yürüteçler ile bebekler ufak ufak adımlar atmaları doğrultusunda ev içerisinde hareket halinde olmaktadırlar. Bu şekilde motor becerileri henüz gelişmiş olmasa da yürüme deneyimini yaşama imkânları olabilmektedir. Böylelikle yürüme hareketini de alışkanlık edinebilen bebeklerin ayakları üzerinde durmaları ardından adımlamaları çok daha kolay bir süreç halini alabilmektedir. Bebeğiniz yürütecin üzerinde yer alan oyuncaklar sayesinde de aynı zamanda yürümek istemediği anlarda oynayacak ve oyalanabilecektir. Bu oyuncaklar onların dikkatini çekecek olup, sıkılmamalarını da sağlayacaktır. Bu sayede bebeğiniz yalnızken de oyun kurabilecek, kendi başına vakit geçirmeyi öğrenebilecektir. Başlıca modellerden söz etmek gerekirse, yürüteç tekerleği silikon materyalinden imal edilmiş tasarımlar oldukça rahat hareket imkânı tanımakta olup, eşsiz bir konfor sunan ürün çeşitlerinden biri olmaktadırlar. Bu tasarımlar parke yüzeylerde dahi ses çıkartmamakta olup, bu bakımdan oldukça da tercih sebebi olan tasarım modellerinden biri olmaktadır. Bu sayede günün her zamanı rahatlıkla kullanım deneyimi de elde edebileceklerdir. Tekerlek özelliğinin yanı sıra farklı tasarımlardan kısaca söz edilecek olursa, bu ürün çeşitlerini başlıca uğur böcekli modeller, müzikli ürün çeşitleri, sallanır tarz yürüteçler ve araba biçiminde tasarımlar olarak sıralanabilir. Bütün bu ürün çeşitleri arasından hem kendi zevkinize uygun hem de bebeğinizin hoşuna gidecek olan bir modeli rahatlıkla bulabileceksiniz. En klasik tasarımlardan biri olan müzik özellikli bir modeli tanıtmak gerekirse, bu ürün modelleri 6 ay ile 18 ay arası bebekler için uygun tasarımlar olmaktadır. 3 kademe yükseklik ayarlı özelliği bulunmakta olup, müzik fonksiyonu ise direksiyonu üzerinden çalışmaktadır. Ön tabla üzerinde çocuk gelişimi için etkili olacak olan oyuncak aktivitesi bulunmaktadır. Bu tasarımlar %100 yerli üretim ürünler olmakta olup, CE ve TSE kalite belgeleri de mevcut olmaktadır. Farklı renk kombinasyonlarında elde edebileceğiniz bu modellerde bebeği 3 taraftan da saracak ortopedik sabit bir koltuk mevcut olmaktadır. Ayrıca sünger takviyeli koltuk döşemesi de bulunmaktadır. Portatif katlanabilir olmalarının yanı sıra, oldukça hafif ve kullanışlı ürün olmalarından dolayı çokça tercih edilebilmektedir. Sizler de bu tasarımlardan çok memnun kalacaksınız. Chicco yürüteç ve yürüme yardımcıları , farklı ürün seçenekleri ile sayfamızda sizleri bekliyor.

Eşsiz Faydalarıyla Bebek Yürüme Yardımcıları

Eşsiz Faydalarıyla Bebek Yürüme Yardımcıları

Oturaklı tekerlekli klasik yürüteçlerin yanı sıra, bebeklerinizin motor gelişimine bir o kadar fayda gösteren bebek yürüme yardımcıları ise her biri birbirinden şık ve eğlenceli tasarımları ile beğeninize sunulan ürün çeşitleri olmaktadır. Bu modeller yürüteçlerden farklı olarak zıp zıp, bisiklet, araba ve bisiklet askısı gibi değişik formlarda tasarlanan güvenilir ve pratik bir biçimde yürüme olanağı tanıyan ürün modelleri olmaktadır. Bu ürün çeşitlerinden biri olan hoppala zıp zıp yürüteçler, 4 aydan başlamak üzere 2 yaşına kadar olan bebekler için uygun ve faydalı kullanımda tasarımlardan biri olmaktadır. Bu tasarımlar yaylı sistemler olmaları ile bebeklerinizin çok eğleneceği, yukarıdan asmalı ürün modelleri olmaktadır. Kancalı özellikli asılan ahşap içerikli bu tasarımların ayrıca desen detaylı kumaşları da bulunmakta olup, bebeklerinizin üzerinde çok rahat edeceği konforlu ürün çeşitlerinden biri olmaktadır. Dilerseniz farklı bir tasarım olan 2-3 aylıkken kullanmaya başlayıp yürümeye başlayana kadar deneyimleyebileceği 18 kg kapasiteye kadar taşıyabilen çelik askılı tasarımlar da bulunabilmektedir. Bu modellerde de asmak için bir kanca mevcut olmaktadır. Oldukça esnek ve sağlam bir tasarımdır. Ayrıca ana materyali kaliteli ahşap malzemeden imal edilmiş olup, tamamen el yapımı olmaktadır. Askıları desenli lüks tasarımlar olmaktadır. Ayrıca %100 pamuk içerikli oturağı da bulunmaktadır. Arzu ederseniz askılarının da uzunluğunu kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Kesinlikle hijyenik olan bu modeller, bebeklerinizin sağlığına zararlı hiçbir içerik bulundurmamaktadır. Bu zıp zıp ürün modellerinin her biri bebeklerinizin kaslarını güçlendirmede oldukça etkili tasarımlar olmakta olup, yürüme deneyimleri esnasında daha kuvvetli ve etkili bir şekilde, sağlam adım atabilmeleri açısından büyük fayda sunmaktadır. Bu ürün çeşitlerini isterseniz sadece ev içerisinde kullanmanız da gerekmemektedir. Dilerseniz balkonunuzda veya bahçelerde de kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Bu ürünler başka bir tabirle yürüme askısı olarak da bilinmektedir. Genel itibariyle en elverişli kullanım zamanları bebeklerinizin 6 ile 14 aylık olduğu dönemler olacaktır. 14’üncü aydan daha sonraki safhalarda ise bebeğiniz zahmetsizce yürüme denemelerine geçiş yapabilecektir. Bebekleriniz bu tasarımlar ile yürüme alışkanlıkları kazanırken bir yandan da kucak alışkanlığından uzaklaşacaklardır. Bu aşamada motor becerileri ile beraber olgunluk evreleri de hızla ilerleyecektir. Kısaca diğer ürün çeşitlerinden de söz etmek gerekirse, yürüteç araba biçimli olan tasarımlar ise üzerlerinde yer alan itme aparatları ile bebeğinizin destek almasını ve kolayca yürümesini sağlamaktadır. Bu araba tip ürünler ayrıca 9 aydan büyük bebeklerin kullanımına uygun tasarımlar olmakta olup, bebeklerinizin çok hoşuna gidecek olan estetik ürün modellerinden biridir. Dede yürüteç ve yürüme yardımcıları tasarımlarına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Doğru Bir Seçim İçin Yürüteç Tavsiyesi

Doğru Bir Seçim İçin Yürüteç Tavsiyesi

Bebekleriniz için oldukça eğlenceli bir aktivite oluşturan bu ürün modelleri, kullanım deneyimleri esnasında gerek güvenlik önlemleri açısından gerekse onların vücut sağlıkları bakımından dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Sizler için her şeyden çok daha öncelikli olan şey, şüphesiz bebeklerinizin güvenliği ve sağlığıdır. Dolayısıyla onların sağlıklı bir gelişim süreci elde etmelerini istediğiniz için bazı konularda seçici davranmanız ve titiz olmanız oldukça önemli ve doğal bir davranış olacaktır. Bu kapsamda özellikle 6 ay ve üzeri bebeklerinizin gelişimi bakımından bilmeniz gereken öncelikli husus, hangi yürüteci tercihte bulunacağınız ve bu ürünler ile bebeklerinize neler katabileceğinizdir. Dolayısıyla bu konu ile ilgili yürüteç tavsiyesi almanızda yarar olacaktır. Öncelikle farklı modellerdeki yürüteçler ile hoppala ürün çeşitlerinin kurulumlarının nasıl yapılabileceğini bilmeniz gerekir. Ürünü edinmeden önce ilgili ürünün kurulumu hakkında da birçok bilgiyi kolaylıkla edinebilmek mümkündür. Geniş bir skalada beğeninize sunulan ürün çeşitleri içerisinde dilerseniz cinsiyete özel desen ve tasarımlarda ürün modelleri de mevcut olup, dilediğiniz ürün türünü rahatlıkla elde edebilirsiniz. Bebeklerinizin gelişim süreçlerinde eğlenerek yol kat etmesi ile sizler de mutlu ve bilinçli bir aile olmanın keyfine varacaksınız. Bu ürün modellerinden birini tercihte bulunurken dikkat edilmesi gereken öncelikli şey, bebeklerinizin kas ve iskelet sisteminin gelişimini destekleyecek uygun ürün çeşidinin ne olacağını araştırmanız olacaktır. Bu kapsamda uzmanların tavsiyelerini de inceleyebilir, dilerseniz doktorunuz ile de temasa geçebilirsiniz. 6’ncı ay itibariyle her tür yürüteç çeşitleri ile keyifli ve sağlıklı aktivitelerde bulunabilmeleri mümkündür. Ancak öncesinde bebekleriniz için her ürün çeşidini tercihte bulunmamanız önem arz etmektedir. Klasik oturaklı tekerlekli yürüteçler, genel itibariyle her ebeveynin ilk aklına gelen ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Ancak bilinmesi gerekir ki bu yürüteçler yürüme alışkanlığı konusunda tam olarak ilerletici bir faydayı kazandırmamaktadır. Bu modeller ile daha çok onların eğlenceli aktiviteler elde etmesi sağlanabilmektedir. Bu bakımdan da bu ürünlerin sağlıksız olduklarını söylemek yanlış olur. Sonuç olarak onların hareket halinde olmaları ile uzuvlarını aktif olarak kullanabilmeleri bakımından ve eğitici faaliyetler elde edebilmeleri açısından etkili faydalar kazanılabilmektedir. Ancak kas ve iskelet sistemi açısından en destekleyici modellerden biri olarak kancalı zıp zıp tasarımları göstermek daha doğru olabilir. Bebeğiniz için araba tasarımlı yürüteçlerden birini tercih ederken ise bu ürünlerin yüksekliklerinin, onların boylarına ve yapılarına göre uygun olmalarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayarlanabilir ürün modellerinden birini tercih edecekseniz, ürün ayarlamasını bebeklerinizin parmak uçlarının yere basacağı şekilde yapmanız yeterli ve çok daha doğru bir kullanım şekli olacaktır.

Yürüteç Kullanımı İle İlgili Önemli Ayrıntılar

Yürüteç Kullanımı İle İlgili Önemli Ayrıntılar

Yürüteç modellerinin kullanımında en önemli noktalardan biri olan ürünün boy ayarlaması, sürekli olarak hızla uzamakta olan çocuklarınızın sağlığı bakımından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Yürüteçlerin yüksekliklerinin bebeklerinizin parmak ucunun yere değebileceği biçimde ayarlanmasını önemli kılan durum da onların sürekli olarak boy atması olmaktadır. Eğer bebeklerinizin ayak tabanlarının zemine tam basacağı biçimde ürünün yükseklik ayarlaması yapılmış olursa, büyümekte olan bebeğinizin bacakları ve gelişimi açısından bu durum pek olumlu ve sağlıklı olmamaktadır. Bu bakımdan sadece parmak uçlarının yere değmesi önem arz etmektedir. Böylelikle bebeklerinizin uzamaları durumunda ayaklarında bir basınç da hissetmeyeceklerdir. Yürüteçlerin sağladığı keyifli vakit geçirten eğlenceli ve motor becerilerini destekleyici yapıları doğrultusunda sundukları faydaların yanı sıra, zararlı olabilecekleri hususlar da yok değildir. Verilen yükseklik ayarı örneği ele alınacak olursa, doğru bir boy ayarlaması yapılmaması doğrultusunda sağlık açısından zararlı olacağından doktorların bazıları tarafından tavsiye edilmediklerini de belirtmek gerekir. Ancak bilinçli ebeveynlerin kontrolü doğrultusunda bu ürünlerden elde edilebilecek faydalar çok daha fazladır. Ayrıca başka olumsuz bir görüş ise, bu ürünlerin bebekleri hantallaştırdığı yönündeki bakış açısıdır. Bu bakımdan kimilerince önerilmeseler de bebeklerinizin fonksiyonel gelişimleri ve zekâları açısından faydalarının göz ardı edilemeyecek derecede olduğu söylenebilir. Ancak yine de her defasında bebeklerin yürütece oturtulmamaları, arada serbest bir şekilde dolanmaları da önemli bir noktadır. Yürüteçleri kullanmalarının yanı sıra bebeklerin kas kuvvetlerini dengeli bir biçimde kullanmayı öğrenmeleri önemlidir. Bu bakımdan onlara kendi ağırlıklarını kullanmayı öğretmek gerekir. Bu kapsamda serbest bir şekilde destek alarak ayağa kalkmaları ve bu biçimde alıştırma yapma fırsatı tanınması büyük bir önem arz etmektedir. Bu durumun sağlanabilmesi için yapılması gereken bir şey ise, bebeklerinizin sevdiği bir şeyi onların karşılarına koymanız doğrultusunda, o şeye doğru ilerlemelerini sağlamanız olacaktır. Bilinçli ebeveynler olduğunuz sürece de yürüteçlerden kullanım elde edilmesinde hiçbir sakınca bulunmayacaktır. Yürüteç kullanımı ile elde edilebilecek daha başka faydalardan da kısaca söz etmek gerekirse, bu ürünler bebeğinizin keşif duygularını geliştirmelerine de katkı sağlamaktadır. Çünkü bu ürünler ile bebeğimi rahatça hareket edebilmektedir. Dolayısıyla da merak ettikleri her şeye doğru rahatlıkla ilerleyebilmektelerdir. Bazı modellerde yer alan ışıklı, sesli ve önü oyuncaklı ürün çeşitleri sayesinde bebeğiniz rahatlıkla bilişsel yeteneklerini artırabilecektir. Özellikle müzik fonksiyonu, bebeklerinizin algı duyusunu oldukça etkili bir biçimde geliştirebilmektedir. Farklı tasarımlardaki her bir ürün modelinden sayısız faydayı rahatlıkla elde edebilmek mümkündür.

Estetik ve Hesaplı Çeşitleri İle Yürüteç Fiyatları

Estetik ve Hesaplı Çeşitleri İle Yürüteç Fiyatları

Yürüteçlerin her biri farklı model ve tasarımlarda olmalarından dolayı her bir modelin fiyatlarında da farklılıklar görülebilmektedir. Model farklılıklarının yanı sıra ayrıca dayanıklılıkları ve markaları doğrultusunda da değişken maliyetlerde olabilmektelerdir. Öncelikle müzikli yaylı bir bebek yürütecinden söz etmek gerekirse, bu tasarımların mama tablaları ve tam 10 adet tekerlekleri bulunmaktadır. Ayrıca konforlu koltukları 3 taraftan saran ortopedik yapılı bir model olmaktadır. Müzik aparatı aynı zamanda yerinden çıkarılabilir bir model olmakta olup, oyuncak olarak da kullanılabilmektedir. Bu ürünlerde bebeğin ayakta veya oturarak olmak üzere durma biçimine göre değişen yaylı sistemleri bulunmaktadır. Bu sistem ayrıca hoppala görevini de görmektedir. 6 aylık ile 18 aylık arası olan bütün bebeklerin kullanımına uygun olan bu tasarımların müzik fonksiyonunda tam 5 farklı melodi seçeneği bulunmakta olup, bebeğinizin dikkatini artırabilmektedir. Bu özelliklere sahip olan bir yürütecin daha sade olan ürün modellerine göre daha maliyetli olabilmesi normaldir. Yürüteç fiyatları ürünün sunduğu fonksiyonların çokluğu doğrultusunda artış gösterebilmektedir. Ancak benzer ürün modellerinin yine müzikli olan minimal tasarımlarını bütçenize uygun maliyetlerde bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Başka bir ürün çeşidi olan ilk adım arabası modellerinden saf ahşaptan imal edilen yürüme yardımcısı ürünler ise hiçbir kimyasal ile temas etmeden sağlıklı bir biçimde üretilmiş olmalarından dolayı sade yapısına göre daha maliyetli gelebilir. Ancak içeriğine bakılacak olursa hiç de yüksek fiyatlı bir ürün olmadıkları ve oldukça etkili faydalar sunduklarını anlamak mümkündür. Bu dekoratif ve şık ürün modelleri 10 ay bebeklere hitap eden ürün çeşitleri olmaktadır. İmal edildikleri ahşabın türü 10 mm yerli kontrplak malzeme olmaktadır. Ürünlerin ebatları ise 28 cm en, 38 cm boy ve 46,6 cm kadar da yüksekliğe sahiptir. Biçim olarak market arabası formunda tasarlanmış olan bu modeller ile bebekleriniz büyük bir verim elde edeceklerdir. Yüksek maliyetteki tasarımlar kadar ekonomik olan ürün modelleri de oldukça kaliteli ürün çeşitleridir. Her biri de alanında kendini ispat etmiş markaların nitelikli ürünleri olmaktadır. Her markanın da kendine özgü ürettiği tasarımlarda, eşsiz faydalar sunan fonksiyonlarda ve farklı fiyatlarda ürün modelleri bulunabilmektedir. Her bir markada da zevkinize uygun bir ürün modelini bütçenize göre bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sizler de eğer bebeğiniz için bir yürütece ihtiyaç duyuyorsanız sayfamızdaki birbirinden kaliteli ve şık ürün çeşitlerini görselleri ile beraber rahatlıkla inceleyebilirsiniz.