Yürüme Yardımcıları

Çocuğunuzun yürümesine yardımcı olmak için birtakım oyuncaklardan yararlanabilirsiniz. Yürüme işlemini hızlandırmak için en çok kullanılan ürünler arasında ilk adım arabası yer almaktadır. Bu ürünler, çocuğunuzun fiziksel gelişimini destekler ve denge kontrolünü öğretir. Bacakların ve kasların gelişmesinde son derece etkilidir. Çocuğunuz Jumbo araba sayesinde yürümek için ilk adımı atacak. Yavrunuzun kendini ittirerek hareket ettirecek ve bacak kaslarının gelişmesine destek olurken yürümek için ilk adımı da atmış olacak. Oyuncak araba üzerinde bulunan havalı korna ve telefon aksesuarları, çocukların oldukça fazla ilgisini çekmektedir. Çocuğunuz bu oyuncağı ile son derece keyifli vakit geçirirken aynı zamanda yürümeyi de öğrenecek.

Kategorimizde yer alan ilk yürüme arabası çeşitlerini inceleyebilir ve bebeğiniz için dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Yürüme yardımcısı ürünler arasında bir de hoppala yer alıyor. Çocuklar hoppala ile doyasıya eğlenirken ayaklarını yere basmayı da öğreniyor. Üstelik hoppala, çocuğunuzu oyalarken sizi de kendinize daha çok vakit ayırmanıza olanak sağlıyor. Hoppala çeşitleri kapıya ya da tavana kolayca monte edildiği için son derece kolay kullanım imkanına sahiptirler. Müzikli ve piyanolu çeşitleri ile çocuğunuzu evinizin içinde istediğiniz kadar oyalayabileceksiniz. İlk adım araba modellerine, çocuğunuzun cinsiyetine göre karar verebilirsiniz. Kız çocukları için genellikle mor ve pembe tonları tercih edilirken, erkek çocukları için ise mayi ve yeşil tonları tercih edilmektedir. Son derece eğlenceli vakit geçirme imkanı sunan ilk adım yürüme arabası fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Bazı ilk yürüme arabası çeşitlerinin arka tarafından ebeveynlerin rahatça tutması için tutma sapı bulunmaktadır.

Chicco ilk yürüme arabasının toplamda 4 fonksiyonu bulunmaktadır. Yürümeye yardımcı olan bu ürün, bebeğin gelişim aşamalarına göre 4 konuma getirilebilir. Sallanan sağlam zemini, emniyet çubuğu ve koşumları sayesinde sallanan oyuncağa dönüşmektedir. İt ve götür özelliği ile kullanışlı bir anne-baba tutacağı olur. Bebeğinizle çıktığınız gezintilerde iterek ya da çekerek kolayca kullanabilirsiniz. İt ve yürü özelliği ile bebeğin ilk adımları için kullanışlı bir destek sağlar. Otur ve sür fonksiyonunda ise ayakla hareket ettirilebilen bir arabaya dönüşür. Direksiyon üzerinde bulunan aktivite merkezi, 4 konumda kullanılabilirken, arabadan çıkartılarak başka bir yerde de kullanılabilir. Üzerine binilebilir özellikler, özgürce hareket edebilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu ürün sayesinde bebek, anne ile ilk gezintiye ve tek başına ilk gezintiye çıkarken aynı zamanda özgürce hareket edebilecek.

Yürüme Yardımcıları

için 1,072 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (7)
(2)
Angel (34)
Angels (8)
BABY HOPE (23)
Baby Jem (7)
(3)
(1)
(4)
(1)
(4)
Bondigo (40)
(5)
Chicco (28)
(4)
Dede (36)
(244)
Dolu (55)
(1)
(1)
(1)
(5)
Joell (20)
(3)
(1)
(2)
Lorelli (22)
(1)
(2)
(3)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(3)
Pilsan (25)
(2)
Playgro (6)
Playskool (7)
(2)
Prego (71)
(1)
(2)
(2)
(1)
Sevi Bebe (33)
(1)
(1)
Sunny Baby (12)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
Wollex (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(8)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(75)
ve üzeri (125)
ve üzeri (134)
ve üzeri (139)
ve üzeri (141)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL