Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oyun Kağıtları

için 426 sonuç bulundu.
 • 195,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  161,85 TL

  Sera.Oyun.Aletleri
  %100
 • 114,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  94,62 TL

  Sera.Oyun.Aletleri
  %100
 • 55,90 TL
  Sera.Oyun.Aletleri
  %100
 • 88,00 TL
  Sera.Oyun.Aletleri
  %100
 • 2.500,00 TL 2.199,00 TL
  % 12
  POKER
  %98
 • 59,90 TL 49,90 TL
  % 17
  YıldızDükkan
  %100
 • 79,00 TL 69,00 TL
  % 13
  patladiigitti
  %100
 • 130,00 TL
  kahvecimarket
  %100
 • 155,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  128,65 TL

  Sera.Oyun.Aletleri
  %100
 • 35,00 TL
  Sera.Oyun.Aletleri
  %100
 • 39,90 TL 34,90 TL
  % 13
  yapbialisveris
  %100
 • 64,66 TL
  bolutemizlik
  %99
 • 130,00 TL
  kahvecimarket
  %100
 • Cards Against Humanity - Ana oyun

  Cards Against Humanity - Ana oyun

  YURT DIŞINDAN ÜRÜNLER

  794,19 TL 714,77 TL

  Sepette Ek İndirim

  664,74 TL

  % 10
  SalesUS
  %98
 • 24,00 TL 14,00 TL
  % 42
  PsmStore
  %87
 • Tarot Kartı

  Tarot Kartı

  YURT DIŞINDAN ÜRÜNLER
  (2)

  299,00 TL 185,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  158,01 TL

  % 38
  CBTXGlobal
  %100
 • 299,90 TL 269,91 TL
  % 10
  ElitOyuncak
  %100
 • Metal Kutuda Tarot Kartı

  Metal Kutuda Tarot Kartı

  YURT DIŞINDAN ÜRÜNLER
  (2)

  279,00 TL 175,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  149,51 TL

  % 37
  CBTXGlobal
  %100
 • 20,90 TL
  Sera.Oyun.Aletleri
  %100
 • 64,90 TL 58,41 TL
  % 10
  BiggShop
  %99
 • 2.500,00 TL 1.999,00 TL
  % 20
  POKER
  %98
 • 210,00 TL
  Istanbul-Trend
  %93

Kağıt Oyunları

İnsanların bir araya geldiklerinde keyifli vakit geçirebilmeleri maksadıyla üretilen çeşitli kağıt oyunları bulunmaktadır. Bunlar, özellikle de sıkıcı toplantıların ardından iş arkadaşlarıyla arkadaşlıkların daha iyi pekiştirebilmesi adında da çokça tercih edilen oyunlar olmaktadır. Bu oyun çeşitleri arasında erkeklere veya sadece kadınlara hitap edebilecek çeşitli aktiviteler de yer almaktadır. Bunların yanı sıra çocuklarınızın da keyifle deneyimleyebileceği, onlara faydalı kağıt oyun modelleri de mevcuttur. Bir araya geldiğiniz sosyal aktivitelerinizde zevkle deneyimleyebileceğiniz başlıca kağıt oyun çeşitleri; iskambil oyun kağıtları, tarot kartları, eğlenceli kart oyunu ve diğer oyun kartları olarak geniş bir çeşitlilikte sayfamızda kolaylıkla bulunabilmektedir. Bunları, özellikle de iskambil kartları, pek çok farklı tasarımda üretilmiş modelleri ile beğeninize sunulmaktadır. Klasik iskambil kağıtlarından estetik detaylara sahip özel modellere kadar geniş bir yelpazede yer almaktadırlar. Bunların yanı sıra, çocuklarınızın beraber eğlenebilecekleri farklı kart oyunları da rahatlıkla bulunabilen ürünlerdir. Pek çok farklı nitelikte oyun ürünü sayfamızda erişebileceğiniz eğlenceli modeller olarak yer almaktadır. Bütün bu oyun çeşitleri arasından isteyen herkes kendi zevkine ve eğlence anlayışına göre bir çeşit tercihte bulunabilecektir.

Başlıca İskambil Çeşitleri ve Kolay Kart Oyunları

Başlıca İskambil Çeşitleri ve Kolay Kart Oyunları

Öncelikle iskambil kağıtlarından söz etmek gerekirse, bilmeyenler için belirtmek gerekir ki bir set toplamda 52 kağıttan oluşmaktadır. İskambil kağıtları ile oynanan çeşitli oyunlar bulunmaktadır. Bunlar arasından en çok oynananın ise pişti olarak tanımlamak yanlış olmaz. Pişti, 2 kişilik kağıt oyunları kapsamında da değerlendirilebilen ve çok daha fazla kişi ile de zevkle oynanabilen bir oyun olduğundan, iskambil kağıdıyla oynanan oyun çeşitleri arasında en popüler olanı olmaktadır. En gencinden yetişkinine kadar herkesin severek deneyimlediği bir oyundur. Özellikle de üniversiteli gençlerin sosyal ortamlarında aralarında çok yaygın olarak kullandıkları bir eğlence aracı olmaktadır. Pek yaygın olmayan ancak son derece zevkli bir oyun olan kağıt oyunu Solitaire de tek kişinin yalnızken deneyimleyebileceği bir oyun olmaktadır. İskambil oyun kartlarını materyal olarak plastik imal edilmiş versiyonlarda da dilerseniz kolaylıkla bulabileceğinizi bilmelisiniz. Bu plastik malzemeli oyun ürünleri çok daha modern bir görünüme sahip olmakta olup, oyun sürecine ayrı bir hava katmayı başarmaktadır. Ayrıca kağıt malzemesine nazaran daha dayanıklı bir yapı olmalarıyla da uzun ömürlü ve rahat bir kullanım olanağı elde edilebilir. Söz konusu pişti veya Solitaire gibi oyunları oynamanız esnasında masaya ya da oyunu oynamakta olduğunuz yüzeye bir içeceğinizin dökülmesi durumunda, oyun kartlarınızı kurulayarak kısa bir aranın ardından oyununuza kaldığınız yerden devam da edebileceksiniz. Söz konusu bu oyunlardan piştiyi üniversiteli gençler oynarken çokça kahkaha atıp eğlenecekleri bir hava da olacağından bu gibi aksiliklerin yaşanması kaçınılmazdır. Solitaire oynarken de yalnız başınıza dalgın ve umursamaz davranma olasılığınız yüksek olabileceğinden bir dökülmenin meydana gelebilmesi her zaman için söz konusu olabilir. Diğer iskambil oyunlarına nazaran bu iki iskambil oyunu, oyun deneyimi esnasında kumar tarzı oyunlar olmadıklarından, ortamda ciddi bir hava bürünmesi gerekmediğinden kaza riskleri her zaman için göz önünde bulundurulmayabilmektedir. Dolayısıyla da bu oyun çeşitlerini oynamayı düşünenler için plastik materyalli iskambil kartları eşsiz birer ürün olarak sayfamızda beğeninize sunulmaktadır. Hangi çeşit iskambil kart türünü talep edecek olursanız olun, en kolay kart oyunları olarak da gösterilebilecek bu zevkli iki oyunu deneyimlemeyi ihmal etmemelisiniz. Materyali kağıt olan ancak sıradan, alışılmışın dışında tasarıma sahip olan birçok farklı iskambil kart ürünleri de mevcut olabilmektedir. Farklı markaların üretimleri olarak beğeninize sunulan bu ürün çeşitleri ile isterseniz sihirbazlık gibi hobi veya meslekleri de icra edebileceksiniz. Ayrıca hipnoz kartları olarak geçen iskambil kart ürünlerinin de kategorimizde yer olan bir başka kart türü olduğunu bilmeniz gerekir.

Strateji ve Emlak Üzerine Başlıca Kutu ve Kart Oyunları Çeşitleri

Strateji ve Emlak Üzerine Başlıca Kutu ve Kart Oyunları Çeşitleri

Kağıt oyunları denince iskambil haricinde daha başka olarak akıllara, çocukluk zamanlarında hemen herkesin zevkle deneyimlemiş olduğu emlak ve strateji tarzı kart oyunları çeşitleri de gelmektedir. Bu oyunlar çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken, beynin adeta sınırlarını zorlayan oyun tasarımları olmaktadır. Söz konusu bu oyunlar gelişen teknoloji ile beraber çeşitli dijital aksesuarlar ile geliştirilerek zenginleştirilmeye de başlanmıştır. Bu işlemin yapılış amacı oyunları olduğundan daha zevkli ve eğlenceli, daha dikkat çekici bir hale getirmek üzere düşünülen detaylar olmaktadır. Dolayısıyla bu şekilde geliştirilen oyunları deneyimlerken geçirilen zaman çok daha hızlı ve doyumsuz olabilmektedir. Geliştirilmiş ve farklı niteliklerde keyif sunabilen söz konusu bu her bir kart oyunu, ister tek kişinin keyifle vakit geçirebileceği isterseniz de kalabalık bir grup olarak sosyal bir aktivite kapsamında zaman geçirebileceğiniz ürünler olmaktadır. Emlak ve strateji tarzı oyunları başlıca; yılbaşı etkinliklerinizde, doğum günü kutlamalarınızda, hatta kafe buluşmalarınızda, arkadaşlarınız arasında vereceğiniz diğer çeşitli partilerinizde ve bir araya geldiğiniz her an, aklınıza gelebilecek her türlü sosyal etkinliğinizde bu oyun çeşitlerini eğlenceli zamanlar geçirme aracı olarak değerlendirebileceksiniz. Arkadaşlarınız ile buluşmalarınız harici, ayrıca aile arasında da kaliteli zaman geçirebilmek adına bu tarz oyunlar tercih edilebilir. Söz konusu strateji ve emlak üzerine, kutu ve kağıt oyunları isimleri de, başlıca satranç olmaktadır. Bütün bu oyun ürünlerini eski tip, klasik model bulabileceğiniz gibi, modern ve lüks tasarımlarda da elde edebileceksiniz. Bütün bu oyun modellerini teknolojinin gelişmesi ise soft ortamlara taşınmış olarak hem bilgisayarlardan hem de mobil cihazlardan pratik bir şekilde oynayabiliyor olduğunuz da bir gerçektir. Ancak bu oyunlarda, hiçbir zaman fiziksel olarak arkadaşlarınızla bir arada oynadığınızdan daha zevkli süreçler kazanamazsınız. Özellikle de kâğıtlara ve de diğer oyun materyallerine dokunmak suretiyle elde edeceğiniz keyif bir başka olmaktadır. Anında reaksiyon alarak oyunun keyfini sürmenin en iyi yolu, fiziksel olarak bu ürünlerden temin etmekle mümkündür. Söz konusu bu ürünler haricinde daha başka pek çok farklı çeşitte oyun tasarımlarını da sayfamızdan kolaylıkla keşfedebileceksiniz. Özellikle de farklı kurallarda yazılmış, oyuncularında heyecan oluşturan içerikleri ile her bir kutu oyunu sizlere ve beraber oynamakta olacağınız arkadaşlarınıza eşsiz bir deneyim olacaktır. Geliştirilmiş içeriklere sahip olan eski tarz oyunların yeni modelleri de son derece özgün bir hal almış, farklı nitelikte bir oyunmuş gibi his yaratacaktır. Eğer nostaljik havasını duyumsamak isterseniz de başta tombala ve kızmabirader olmak üzere her bir oyunun en eski versiyonları her zaman için hizmetinize sunulmaktadır.

Çocuklarınız İçin Özel Olarak Çeşitlendirilen Değişik Kağıt Oyunları Ürünleri

Çocuklarınız İçin Özel Olarak Çeşitlendirilen Değişik Kağıt Oyunları Ürünleri

Değerli çocuklarınız için geliştirilen son derece değişik kağıt oyunları türlerini kategorimizden incelemekle çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Söz konusu bu çocuklar için özel olarak üretilen çeşitli kağıt oyunları, onların zeka gelişimleri açısından büyük bir öneme sahiptir. Çocuklar için olan çeşitli kağıt oyunu modellerinin üzerinde genel itibariyle görseller yer almaktadır. Bu görseller son derece dikkat çekici veya öğretici unsurlar olabilmektedir. Kısaca sıralanacak olursa, çocuklar için olan oyun kartlarının üzerindeki unsurlar başlıca; simgeler, çizgi karakterler, sevilen ünlü kişilerin resimleri, sayılar ve yazılar olarak tanımlanabilir. Bütün bu unsurlar genel itibariyle çocuklarınızı, dikkati kullanmak ve stratejik davranmak gibi eylemlere itecektir. Bu durum da en etkili bir şekilde zekalarına olumlu yönde etki edecektir. Çocuklarınızın yaş grubuna uygun oyun seçeneklerini de sayfamızdan bulabileceksiniz. Böylelikle zihinsel gelişimleri de daha mümkün kılınabilmektedir. Doğru yaş grubunda bir ürünü tercihte bulunmamanız doğrultusunda çocuklarınızın oyunu algılayamama ya da çok sıkıcı bulma ihtimalleri söz konusu olabilmektedir. Dolayısıyla hiçbir olumlu etki de gözlemlenememektedir. Bu kağıt oyunlarından çok kişili oynanan oyun modelleri, çocuklarınızın en çok keyif alacağı eşsiz ürünler olmaktadır. Arkadaşları ile beraber eğlenirken öğrenebilecekleri ve gelişimlerini destekleyecekleri kağıt oyunlarıyla hiçbir zaman sıkılma ihtimalleri olmayacaktır. Böylelikle sizler de kendi işlerinize odaklanabilir veya konforunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz onların oyununa dahil olarak sizler de bu eğlenceli ve öğretici aktiviteyi deneyimleyebilirsiniz. Bu oyunların en önemli artılarının başında ise, modern zamanlarda elinden telefon düşürmeyen çocuklarınızın bu cihazlardan uzaklaşmasına olanak tanımasıdır. Böylelikle küçük yaşında daha az radyasyona maruz kalabilecek olup, faydasız ve hatta zararlı içeriklerden de uzak kalmış olacaktır. Normal şartlarda telefonu vermemeniz durumunda ağlayabilen çocuklarınız hipnoz olmuş gibi zihin bulandıran içeriklere ve anlamsız birçok şeye bakabilecekken, faydalı bu kağıt oyunları çeşitleri ile bütün bu kötü alışkanlıklarının da üstesinden gelmenizi kolaylaştıracaktır. Piyasada sıkça rastlanan, çocuklara özel olan oyun kartlarının başında, onların çok sevdiği çizgi film karakterleri ile futbolcuların yer aldığı kartlı modelleri görmek kaçınılmazdır. Genel itibariyle çizgi film karakterli ürünler çok daha küçük yaştaki çocukların ilgisini üzerine çekebilmek maksadıyla üretilmekteyken, futbolcu resimlerinin yer aldığı oyun kartlarının ise daha çok büyük çocukların deneyimlemesi için tasarlanmış oyun kartları olduklarını söylemek mümkündür. Kartları mevcut kurallarına göre kullanmak suretiyle oynayarak zeka gelişimlerini destekleyebilmek mümkün olmaktadır. Ancak bu kartları fanatik çocuklar koleksiyon olarak da biriktirebilmektedir. Bu durumda hiç yoktan genel kültürleri bakımından etkili bir fayda göreceklerinden de emin olabilirsiniz.

İskambilde Başlıca 2 ve 4 Kişilik Kağıt Oyunları

İskambilde Başlıca 2 ve 4 Kişilik Kağıt Oyunları

Sayfamızdan elde edeceğiniz çeşitli iskambil kartları ile birçok farklı kart oyununu en eğlenceli şekilde deneyimleyebileceksiniz. İskambil, birçok farklı oyun çeşidi sayesinde ister 2 kişi ister 4 ya da daha fazla kişiyle rahatlıkla oyunlar oynayabileceğiniz kartlardır. Hem kart oyunları oynayabilir hem de fal açabilirsiniz. Pişti, pis yedili, bezik, 101, batak gibi çok bilinen oyunlar dışında bölgesel olarak daha çok bilinen oyunları da yine iskambil kağıtları sayesinde rahatlıkla oynayabilirsiniz. İskambil kağıtları ile oynanan bazı oyunlar tek bir deste ile oynanabilirken, bazı oyunlar için iki ya da daha fazla deste gerekebilmektedir. İskambil kağıtlarında hile ya da haksızık olmaması için tüm kağıtların aynı renk ya da en fazla 2 renkten oluşması önemlidir. Aynı zamanda buruşmuş, yırtılmış ya da kalemle çizilmiş kağıtlar da oyun zevkinizi azaltacağı için tercih edilmemelidir. Sorti, konken, blackjack, agram, kop gibi oyunlar dünyanın birçok yerinde oldukça yoğun oynansa da, ülkemizde en yaygınları blackjack ve konken olarak bilinmektedir. Örneğin, konken oyunundan söz edilecek olursa, bu oyunların da 2 deste ve jokerler dahil olarak oynanmakta olduğunu söylemek gerekir. Bu oyunda, sırasıyla 2’şer bir şekilde toplamda 10 kart dağıtılmaktadır. Bu oyunda eldeki kartlardan per oluşturulup el açılması suretiyle bir oynama şekli bulunmaktadır. Dilerseniz 5 kişilik kağıt oyunları kapsamında da bu oyunu değerlendirebileceksiniz. Kategorimizdeki iskambil ürünleri ile bütün bu oyunları sırasıyla deneyimleyebilmeniz mümkündür.

Türk Pokeri İçin En Uygun Oyun Kağıtları ile Genel Kağıt Oyunları Fiyatları

Türk Pokeri İçin En Uygun Oyun Kağıtları ie Genel Kağıt Oyunları Fiyatları

Sayfamızda yer alan iskambil kağıtlarıyla her çeşit oyunu kolaylıkla deneyimleyebileceğiniz gibi, Türk pokerini oynamakla da büyük bir keyif alabileceksiniz. Kapalı olarak 5 adet kağıdın dağıtılması suretiyle Türk pokeri başlamaktadır. İlk tur kartların dağıtılması ardından ilk tur başlar. Bu turda görme ve artırmalar klasik pokerdeki gibi konuşulacaktır. Görme ve arttırmaların ardından oyunda kalanlar için kart değiştirme turu başlar. Klasik pokerden farksız bir şekilde blöfler oyunda yer almaktadır. Ancak Türk pokerindeki farkı belirtmek gerekirse; artırma, görme, mimik okumaları dışında, kağıt isteme özelliği de yer almaktadır. Kağıt isteme özelliği, ekstradan bir blöf taktiği olarak kullanılabilmektedir. Böylelikle oyun normalden çok daha zevkli bir hal alabiliyor. Bu oyunu oynamak için seçeceğiniz oyun kağıt modeli büyük bir fark yaratmayacaktır. Ancak maksimumda bile az sayıda kişi ile oynandığı için ve bir elde de az sayıda kağıt dağıtıldığından görünüm olarak çok daha şık modellerin tercih edilmesi uygun olabilir. Gösterişli detaylara sahip olan farklı markaların üretimi olarak elde edebileceğiniz kartlar arasından zevkinize uygun, oyunu renkli kılacak bir ürün çeşidini seçmeniz hiç de zor olmayacaktır. Bütün bu kutu oyunları ile kağıt oyunları fiyatları ise, ürünün içerisinde yer alan oyun materyallerinin sayısına ve büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Genel itibariyle iskambil kâğıtları açısından büyük fiyat farklarının bulunmadığı söylenebilir. Ancak diğer ürün çeşitleri arasından kutu oyunlarını çok daha maliyetli oyunlar olarak elde edebilirsiniz. Yine de her bir oyun çeşidini bütçenize uygun tasarımlarda sayfamızı incelemek suretiyle bulabileceksiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Star (31)
Mattel (8)
Jane (2)
Kraft (2)
4M (1)
Abra (1)
Air Flyer (1)
Aspak (1)
COSMOS (1)
Hasbro (1)
KS Games (1)
Ludi (1)
Sunman (1)
(105)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (71)
ve üzeri (82)
ve üzeri (84)
ve üzeri (87)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL