Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Model Taşıt Aksesuarı

için 1.014 sonuç bulundu.

Model Taşıt Aksesuarı

Model taşıt aksesuarı çeşitleri, her yaştan ve zevkten kişiye hitap eder. Çocuklar için özel olarak hazırlanan renkli tasarımlar, çeşitli kombinasyonlarla bir araya getirilerek farklı modeller oluşturulmasına imkan verir. Böylece çocukların hayal dünyalarını ortaya çıkarmalarına ve el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Oyuncak dünyasının heyecan verici bu atmosferini sürdürmek ve boş vakitlerini değerlendirmek isteyen yetişkinler için tasarlanan birbirinden benzersiz maketler ve hobi malzemeleri de yaratıcılığınızı göstermenize olanak sunar.

Hem Hobi Hem Dekor İçin Model Araba Çeşitleri

Hem Hobi Hem Dekor İçin Model Araba Çeşitleri

Model araba çeşitleri; klasik araba modellerinden iş makinesi, traktör ve motosiklete kadar geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Sevilen otomobil markalarının klasikleşmiş modelleri ve en son teknolojiyle üretilen araçların prototipleri, gerçeğiyle birebir ölçeklendirilmiş maketler olarak beğeninize sunulur. Araçların gerçek boyutlarında bulunan tüm ayrıntılar belli bir oranda küçültülerek model üzerine yerleştirilmiştir. Bu sayede model araçlar gerçekçi görünümleri ve eşsiz güzellikleriyle yaşam alanlarınızın atmosferine canlılık kazandıran dekorlara dönüşürler. Model araba aksesuarları, modelin görselliğinin yanında modele hareketlilik de kazandırır. Açılıp kapanabilen kapılar ve kaput kapağının hareketi, modelin orijinaliyle uyumlu olmasını sağlar. Bununla birlikte ışık sistemi ile donanmış araçlar zengin bir görünüm sergiler. Çek bırak sistemle ya da model taşıt kumandası ile kontrol edilebilen araçlar, vaktinizi eğlenceli bir biçimde geçirmenize yardımcı olur. Kablosuz kumanda ile kontrolü sağlanan araçlar için tasarlanan kumanda çeşitleri ile eğlencenin kontrolünü elinize alabilirsiniz.

Model Uçak Pervanesi ve Uçak Maketi Parçaları

Model Uçak Pervanesi ve Uçak Maketi Parçaları

Maket uçaklar ve helikopterler de model taşıt aksesuarı çeşitleri arasında yer alır. Yolcu uçaklarından hafif helikopterlere kadar birçok farklı hava aracı modeli bulunur. Model arabalar gibi uçak ve helikopter modelleri de gerçeğinin birebir aynısını yansıtacak biçimde orijinalinin ölçekli olarak küçültülmüş halidir. Hava aracı modelleri arasında dekoratif amaçla kullanabileceğiniz tek parça modellerin yanı sıra birden fazla parça halinde istediğiniz gibi birleştirebileceğiniz tasarımlar da yer alır. Parçalı model tasarımları, el becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Bir modelin tüm parçalarının bir arada bulunduğu setler ile beğendiğiniz herhangi bir aracı kendiniz yeni baştan oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, modeller için tek olarak sunulan parçaları edinip modellere ekleyerek de hayalinizdeki araca ulaşabilirsiniz.

Her Modele Uygun Model Taşıt Aksesuarı

Model Taşıt Aksesuarları & Fiyatları

Seçtiğiniz model, ister araba ister yolcu uçağı modeli olsun model taşıt aksesuarı çeşitleri arasında yedek parçasını bulmanız mümkündür. Arabalar ve hava taşıtı modelleri için ayrı ayrı sunulan tekerlek çeşitleri, modelin orijinaline uygun olarak üretilmiştir. Eski tekerleği yenisiyle değiştirdiğinizde modeliniz, eşsiz görünümünü ve orijinalliğini korumaya devam eder. Aynı durum diğer tüm yedek parçalar için de geçerlidir. Tek başına sunulan her bir parça, belirli bir marka ve model için özel olarak üretilmiştir. Parçalar aynı zamanda model araçlara uygun olacak şekilde orijinal ekipmanların birebir ölçekli kopyasıdır. Model araçlardan ayrı sunulan parçalar ile modelinizi yenileyebileceğiniz gibi dekoratif aksesuarlar ile de görünümünü zenginleştirebilirsiniz. Aksesuarlar arasında yer alan model uçak pervanesi çeşitleri, parçalarını istediğiniz gibi söküp takabildiğiniz uçak modellerinizi kişiselleştirmenize olanak verir. Elektrikli modeller üzerinde parça değişikliği yaparken kullanılan deşarj aleti, güvenli çalışma ortamı sunar. Aynı zamanda elektrikli model araçlar için üretilen model taşıt pili, motor ve kontrol panelleri modelinizi ek özelliklerle geliştirmenize imkan verir. Model taşıt aksesuarı çeşitleri arasında teknoloji ve bilim meraklıları için deney setleri yer alır. Bununla birlikte evde ya da iş yerinde boş vaktini zihnini geliştirmeye yönelik aktivitelerle geçirmek isteyenler için de zeka oyunları bulunur. Daha fazla hobi ürünü için Kutu Oyunları kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Aldeba (1)
Birlik (2)
Bruder (4)
Burago (33)
Can Aras (2)
Disney (1)
(149)
DJI (6)
Ferrari (1)
ghiant (3)
Hpi (2)
HSP (2)
Kanka (1)
Maisto (3)
Matchbox (33)
Motor Max (17)
Norev (3)
Revell (1)
RMZ City (1)
Siku (1)
Simba (2)
SKYRC (6)
Solido (6)
Spark (1)
Sunman (11)
Vardem (3)
Wee (1)
Welly (36)
Woodoy (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (63)
ve üzeri (69)
ve üzeri (71)
ve üzeri (74)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL