TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Deniz Taşıtı

için 19 sonuç bulundu.

Deniz Taşıtı

Deniz taşıtlarına ilginiz varsa, bu ilginizi maksimum seviyede yaşamak için kategorimizde bulunan model deniz taşıtlarını inceleyebilirsiniz. Model deniz taşıtları, gerçekte var olan deniz taşıtlarının birebir ölçüde küçültülmüş halidir. Bu yüzden artık sürat teknesine ya da bir yata sahip olmak için milyoner olmanıza gerek yok. Ürünlerimizi inceleyerek kendinize istediğiniz renkte sürat teknesi ya da yat satın alabilir, dilediğiniz zaman vaktinizi yeni oyuncaklarınızla geçirebilirsiniz.

Gerçek bir sürat teknesinde ne varsa, model sürat teknesinde de aynı özellikler ve aynı tasarım bulunmaktadır. Bu nedenle de yetişkinlerin ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Hatta birçok yetişkin birey için adeta hobi olan model deniz taşıtlarının birçok modeli bulunmaktadır. Model sürat teknesi ile denizde ya da gölde dilediğiniz gibi hız yapabilir, uzaktan kumanda yardımıyla model sürat teknenizi dilediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. ProBoat Blackjack 29 model sürat teknesinin 2000kv fırçasız motor sistemi ve su soğutmalı 120A ESC sistemi vardır. Kırmızı rengi ile son derece şık tasarlamış olan bu ürün, güç ve performans gösterisi için hazır durumda. Lipo batarya sistemi ile maksimum 90km’ye ulaşabilen model sürat teknesi ile son derece eğlenceli vakit geçirebilir, adrenalin ve heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz. Fiberglas kompozit gövde ve sertleştirilmiş dümenlere sahiptir. Gerçeğinden hiçbir farkı bulunmayan model sürat teknesi fiyatı için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Aynı markanın model deniz taşıtları, ürünlerin motor gücüne ve tasarımına göre değişmektedir.

Model deniz taşıtlarını kullanmak için sadece pile ve şarj adaptörüne ihtiyacınız vardır. Bunları hazır bulundurduktan sonra dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman model deniz taşıtınızı kumanda edebilirsiniz. Model deniz taşıtları genellikle çocuklar tarafından değil de yetişkinler tarafından tercih edilmektedir. Çocuklar için fazla donanımlı ve fazla profesyonel olan bu oyuncaklar aynı zamanda çocuk oyuncaklarına göre daha pahalıdır. Çocuğunuz için uzaktan kumandalı deniz taşıtı ya da yakıtlı deniz taşıtı arıyorsanız, ilgili kategorilerimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Model yat fiyatları ve model sürat teknesi fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
Revell (2)
Soico (1)
Star (7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL