TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uçak & Helikopter

için 453 sonuç bulundu.

Uçak & Helikopter

Hem çocuklar için hem de yetişkinler için eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeye yardımcı olan uçak ve helikopter modelleri birçok insanın hobileri arasında yer alıyor. Model uçak ile uzaktan kumanda desteğinden yararlanarak gökyüzünde uçuş yapmak heyecanlı ve zevkli bir deneyim yaşayarak keyifli bir şekilde vakit geçirebilme olanağı sunuyor. Çocukların el becerilerinin gelişmesine yardımcı olan uzaktan kumandalı helikopterler ile sağlıklı bir uçuş gerçekleştirilebiliyor. Sessiz bir şekilde çalışan modeller gündüz saatlerinde açık havada uçurulabiliyor. Aydınlatma ışığına sahip olan model helikopter çeşitleri ile ışığın zayıf olduğu hava koşullarında da uçuş sağlanabiliyor. Yüksek manevra kabiliyetine sahip olan modeller rüzgarlı havalara karşı koyarak sağlıklı bir uçuş deneyimi yaşamaya yardımcı oluyor.

Konforlu Uçuş İçin Uygun Uçak Modelleri

Konforlu Uçuş İçin Uygun Uçak Modelleri

Model uçaklar ve model helikopterler uçabilme yetenekleriyle metrelerce yükseklikte bu teknoloji harikası ürünleri büyük bir keyifle kontrol edebilme olanağı yaratıyor. Stabil bir şekilde uçabilen ürünler yeni başlayanlar için kolay öğrenme fırsatı sağlıyor. Kısa zaman içerisinde kontrol mekanizmasına hakim olunabilmesi sayesinde daha yükseğe doğru daha hareketli manevralar gerçekleştirebilmek kolaylaşıyor. Özel dengeleyici tasarımlarıyla küçük boyutlarının yarattığı düşük ağırlık sonucunda ortaya çıkan dezavantajın üstesinden gelen bu ürünler model uçak fiyatları konusundaki ekonomik düzeyleriyle de alıcılarının beğenisini kazanıyor. Birçok kanala sahip olan hassas uzaktan kumandalar aracılığıyla anında yönlendirilebilen modeller sağlıklı bir şekilde kullanıldıktan sonra yumuşak bir şekilde zemine indirilebiliyor. Model uçak çeşitleri farklı boyut seçenekleriyle kullanıcıların zevklerine uygun seçenekler oluşturuyor.

Kendi Ekseni Etrafında Dönen Helikopter

Kendi Ekseni Etrafında Dönen Helikopter

Dahili jiroskopa sahip olan helikopter modelleri havada asılı kalarak sabit bir şekilde uçabiliyor. Sağa ve sola dönebilme yeteneğinin yanı sıra ileri ve geri hareket edebilme yeteneği de bulunan RC model helikopter ile havada tam tur atılabiliyor. Kendi ekseni etrafında dönebilme özelliğini kullanarak zorlu uçuş alanlarında hasar almadan hassas bir uçuş yapabilmek kolaylaşıyor. Yüksek pil ömrüne sahip olan ürün modelleriyle beraber aralıksız bir şekilde dakikalarca süren uçuşlar yapılabiliyor. RC model uçak ile beraber gökyüzünde özgürce hareket edebilen bu tasarım harikası ürünlere kolayca sahip olunuyor. Yerden havalanabilme seçeneğinden yararlanılarak helikopteri yüksek bir noktada tutarak uçurmaya çalışmaya gerek kalmıyor.

Ev Dekorasyonunu Geliştiren Model Uçak Kitleri

Ev Dekorasyonunu Geliştiren Model Uçak Kitleri

Model taşıtlar arasında yer alan model uçak tutkunları için tasarlanan ve orijinal uçakların oldukça gerçekçi minyatürleri şeklinde olan model uçak kiti aracılığıyla ev dekorasyonuna yeni bir soluk getiriliyor. Uçak kiti koleksiyonu olan kişiler için de ideal olan bu ürünlerle oldukça şık bir tasarım elde edilirken ev ortamında ilgi çekici bir uçak köşesi yaratılabiliyor. Yeni ve eski nesil uçak modellerinin yanı sıra savaş uçağı ve yolcu uçağı gibi farklı amaçlar için kullanılan türlerin de bulunduğu model uçak kiti ürünleri aracılığıyla teknoloji ve mühendislik harikası modellere sahip olma şansı elde ediliyor. Beton ya da toprak gibi farklı zemin türlerine güvenli bir şekilde iniş yapabilen model helikopter ürünleri daha yumuşak bir iniş için destek sağlayan ayaklarla dengeli bir şekilde zemine kondurulabiliyor. Helikopter gövdesinin zarar görmemesini sağlayıp sarsıntıyı azaltan tasarımlarıyla beğeni toplayan bu ürünler model helikopter fiyatları açısından bakıldığında da kullanıcıların takdirini kazanıyor. Beklentileri karşılamayı başaran teknolojileriyle göz dolduran modeller yüksek dönüş hızına sahip pervaneleriyle hızlı bir şekilde hareket edebiliyor. Anında tam güç ile havalanabilen model helikopterler kısa süre içerisinde metrelerce mesafeyi kat edebilme imkânı sağlıyor. Burnu öne doğru eğilerek hızla ilerleyen helikopterleri uçururken kolay dönüş olanağından yararlanarak arzu edilen noktaya ulaşılabiliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abra (2)
(29)
DJI (1)
Goki (1)
Revell (9)
Rubies (1)
Simba (1)
Sunman (2)
Yakamoz (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (22)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL