TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Monopoly

için 790 sonuç bulundu.

Monopoly

Sevdikleriniz ile beraber keyifli vakit geçirebileceğiniz Monopoly, konusu emlakçılık üzerine olan bir oyundur. Boş zamanlarınızın vazgeçilmezlerinden olmaya aday olan bu masa oyununda amaç, mümkün olduğunca daha fazla emlak satın alarak diğer oyuncuların bakiyelerinin tükenmesini sağlayıp birinci olmaktır. Keyifli bir rekabetin olduğu oyunun sonunda tüm şehrin ve şehirdeki her şeyin tek sahibi siz olabilirsiniz. Oyunda grup halinde eşleşmeler olmadığından bütün oyuncular tek başına savaşır. Zarlar ile ilerleme sağlanan bu oyunda, ekonomik olarak en güçlü olmaya çalışmak çok önemlidir. Hafta sonunda ya da diğer tatil günlerinizde oynamak üzere Monopoly çeşitleri arasında beğeninizi kazanan ürünü tercih edebilirsiniz.

Monopoly Nasıl Oynanır?

Monopoly Nasıl Oynanır?

Monopoly serisi içerisinde yer alan Monopoly Empire ve Monopoly milyoner oyunseverler tarafından en çok beğenilenlerdendir. Tüm Monopoly çeşitlerinde ortak olan zar ile ilerleme, oyuncuların döngüyü tamamlamasını sağlar. İlerleme sırasında aynı zamanda inşa etme, ticaret faaliyetleri gerçekleştirme, kiralama ve satın alma konularında da gücün elde tutulması gerekir. Her oyuncu rakiplerinin paralarını elinden alarak daha fazla zengin olmaya ve oyunu kazanmaya çalışır. Monopoly oyununa ait olan zar, kamu fonu kartları, oteller, evler, oyun alanları ve şans kartları gibi pek çok parça oyun kutusunun içerisinde yer alır. Oyun çeşitlerine göre kutuda yer alan parçalar farklılık gösterir. Monopoly klasik modelinde kutudan evler çıkarken Monopoly Empire modelinde ise oyunseverlere kule gibi farklı ve dikkat çeken parçalar sunulur. Monopoly oyunlarının her birinde 28 adet arsa, 2 adet kamu kuruluşu vardır. Oyun sırasında olabildiğince arsa satın alarak kendinize ait ev ya da otel inşa edebilirsiniz. Ne kadar çok arsa tapusuna sahipseniz, oyunu kazanma şansınız o kadar yüksektir.

Monopoly Dijital Bankacılık

Monopoly Dijital Bankacılık

Yeni nesil teknolojiyi yakından takip eden ve dijital dünyaya ayak uyduran Monopoly, dijital bankacılık modeli ile beğeni kazanmayı başarır. 750 milyonu aşan oyuncu kitlesi ile dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Monopoly, para kazanma hırsı ve ticaret yapma tutkusunu, keyifli bir rekabete dönüştürür. Kağıt para kullanılmadan oynanan dijital bankacılık, teknolojiyle yakından ilgilenen oyuncuların beklentilerini karşılar. En az 2, en fazla ise 8 kişi tarafından oynanabilecek olan bu oyunda 8 yaş üzeri herkes tarafından oynanabilir. Dijital bankacılık oyun kutusunda 4 piyon, oyun alanı, dijital banka ünitesi, 22 ev, 2 zar, 49 kart ve oyun kılavuzu yer alır. Monopoly fiyat aralığı, oyun kutularında yer alan parçalara göre farklılık gösterebilir.

Ekonomik Gücü Elde Ederek Şehre Hâkim Olun

Ekonomik Gücü Elde Ederek Şehre Hâkim Olun

Monopoly serisi içerisinden hangisini oynarsanız oynayın ilk amacınız, şehirde daha fazla yer satın alarak daha fazla binayı inşa etmek ve en çok paraya sahip olmaktır. Kazandığınız paralar ile ekonomik gücü elinizde tutarak şehrin hakimi olabilirsiniz. Diğer oyuncuların paralarının biterek iflas etmesi sizin şampiyon olduğunuz anlamına gelir. Oyunun temel kuralları şöyledir: ilk olarak oyuna başlamadan önce, oyunlar arasından bir kişi bankacı olarak seçilir. Bu kişi, oyunun mali kısmı ile ilgilenecektir ve oyun sonuna kadar bankadan ve bankadaki paraların saklanarak korunmasından sorumludur. Daha sonra tüm oyuncular, oyun kutusu içerisinde yer alan piyonlardan birini seçer ve bu seçilen piyonlar oyun sonuna kadar kişiyi temsil eder. Piyon seçiminden sonra bankacı her oyuncuya bir miktar para dağıtarak oyunu başlatır. En yüksek zarı atan oyuncu ilk olarak oyuna başlama hakkına sahip olur. Siz de Monopoly oyunu çeşitleri arasından beğeninizi kazanan modeli, aileniz ile ortak karar vererek seçebilir ve eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Daha fazla kutu oyunu seçeneği için Kutu Oyunları kategorimizi ziyaret inceleyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Cubic Fun (1)
Dede (3)
(97)
Hasbro (219)
KS (5)
KS Games (11)
Mattel (4)
Moon Sand (1)
Nikko (1)
Pilsan (1)
Samatlı (4)
Star (21)
Sunman (2)
Trefl (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş

(97)
(66)
(17)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(76)
ve üzeri (101)
ve üzeri (104)
ve üzeri (104)
ve üzeri (106)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL