TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Derz Dolgu Ürünleri

için 1,796 sonuç bulundu.

Derz Dolgu Ürünleri

Derz ürünleri arasında en çok gereksinim duyulan malzemelerden biri olan derz dolgu çeşitleri için kategorimizdeki geniş ürün yelpazesine göz atarak dilediğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Derz Dolgusu Nedir?

Derz Dolgusu Nedir?

Derz dolgusu nedir sorusunu yanıtlamadan önce ilk olarak derz nedir sorusuna bakmak gerekir. Derz nedir? Örneğin iki fayans ya da iki karonun arasında kalan boşluğa derz adı verilir. Bu kısımlar boş bırakılamayacağından (hem görünüm hem de dayanıklı olmaları açısından) dolgu malzemeleri ile doldurulur. Bu dolgu malzemelerine derz dolgu malzemeleri adı verilir. Eğer banyo ve mutfaklardaki ya da evinizin diğer kısımlarındaki derzleri değiştirmek istiyorsanız, fayans ve karoların yanı sıra ihtiyacınız olacak diğer bir ürün de derz dolgusu olacaktır. Derz dolgu malzemesi, derzlerin arasına uygulandığında uzun süreli tutuş ve dayanıklılık sağlar.

Derz Kalemi

Derz Kalemi

Fayanslarınız arasına uyguladığınız derz çoğu zaman temizlik açısından zorluk çıkarır. Derz temizliği konusunda da diğer bölgelerin temizliği gibi dikkatli ve özenli iseniz, kirli derzler sizin de içinize sinmeyecektir. Derzleri temizlemek için hemen her yolu denediyseniz ancak yine de uyguladığınız tüm yöntemlere ve çektiğiniz bütün zahmetlere karşın içinize sinen bir derz temizliği ile karşı karşıya kalamadıysanız, derz kalemi sayesinde arzu ettiğiniz derz temizliğine kavuşacaksınız. Derz kalemi, tıpkı bir kalem gibidir ve kirli derz kısımlarının üzerine tıpkı bir kalem kullanır gibi uygulanır. Derz kalemi uygulamasından sonra derzleriniz eskisinden de yeni görünecektir. Derz kalemi suya ve temizlikte kullanacağınız birçok kimyasala dayanıklıdır. Derz dolgu kalemi kullananlar her zaman memnun kaldıklarını ifade etmektedir. Derz dolu kalemi fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Derz Tamir Dolgusu

Derz Tamir Dolgusu

Fayans derzleriniz zamanla kirlenip aşındıysa, derz tamir dolgusu çeşitlerimizden satın alarak derzlerinizle ilgili tüm olumsuzlukları giderebilirsiniz. Farklı renklerde bulabileceğiniz derz tamir dolgusu, tüm diğer derz dolgu malzemesi çeşitlerinde olduğu gibi fayans derzlerinizi eskisinden daha yeni ve dayanıklı yapma işlevi gösterir. Derz boyası ile birlikte set olan da satışa sunulan derz tamir dolgusu satın almak için mağazalarımızın size sunduğu fırsatlara gecikmeden bakmalısınız.

Derz Dolgusu Fiyatları

Derz Dolgusu Fiyatları

Fayans aralarındaki kirlerden bıktınız ve derz kısımlarını daha profesyonel bir biçimde temizlemek ya da toptan yenilemek istiyorsanız derz artısı, derz tamir dolgusu, derz dolgusu, derz kalemi ve derz temizleme bıçağı gibi derz ürünlerine en uygun fiyatlarla web sitemizden ulaşabilirsiniz. En ucuz derz dolgusu fiyatları ile birlikte Kalekim ve Weber gibi markaların kaliteli ürünleri de burada mevcuttur. Diğer dolgu malzemeleri için Dolgu Malzemeleri kategorimize göz atmayı ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (24)
404 (2)
8 & Safe (1)
ABLOY (1)
Ack (1)
Adr (1)
Akfix (8)
Artline (2)
B.A.S. (1)
Best (1)
Cermix (9)
CKM (1)
Dayson (1)
Dekor (3)
Derby (1)
Derzmatik (147)
Derzyap (10)
(798)
DNP (1)
Edding (3)
ELİT (1)
Eltos (5)
FİXA (8)
Fixa (4)
Gawoni (1)
Grada (2)
Gürçay (2)
Handiron (1)
İsonem (1)
Kale (3)
Kalekim (157)
Kress (1)
Made (1)
Master (15)
Nefix (2)
Nora (3)
Odin (1)
Onton (6)
Orient (1)
Pamukkale (4)
Plus (3)
Polisan (6)
Proline (2)
Safir (2)
Sarı (1)
Sgs (4)
Sika (6)
Sista (1)
Somafix (1)
Soudal (14)
Tamer (1)
Troy (3)
UNI-T (1)
Universal (3)
Vaillant (1)
Vitra (23)
Vodabond (33)
Vodaseal (89)
Weber (141)
Yepa (1)
yepar (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(298)
ve üzeri (431)
ve üzeri (463)
ve üzeri (475)
ve üzeri (486)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL