Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Radyatör

için 1.350 sonuç bulundu.

Radyatörler

Soğuk kış günlerinde ısınmak herkesin ihtiyacı. Günümüzde evlerde ve ofislerde ısınmamıza yardımcı olan en yaygın aletler ise radyatörler. Dilimli radyatörlerin neredeyse tamamen yerini alan panel radyatörlerin en iyilerini seçmek hakkınız.

Panel Radyatör Nedir?

Panel Radyatör Nedir?

Panel radyatör temel olarak konvektif ve radyan enerjiyi iç mekana taşımaya yarayan düz yüzeydir. Panel radyatörler içinde tek panel veya çift panel olabilir. Tek panelli olan radyatörlerin bir yüzeyi açıktır. Hem tek panelli radyatörler hem de çift panelli radyatörler, tek veya çift konvektör paleti bulundurabilir ya da hiç konvektör paleti bulundurmayabilir. Konvektör paleti, yukarıdan radyatöre baktığınızda göreceğiniz dalga dalga parçadır, o yüzden panel radyatörün hangi model olduğunu kendiniz rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bunun dışında, panel radyatörler üst kısımlarında da farklılık gösterebilir. Yuvarlak veya rulo üstler açıktır ve radyatörün içini görebilirsiniz. Kompakt üstler ise sıklıkla rastladığınız ızgaralı modellerdir. Hepsi farklı ısınma ihtiyaçlarına ve estetik ihtiyaçlara yönelik tasarlanmıştır.

Panel Radyatör Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Panel Radyatör Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bir radyatör ne kadar çok konvektör paleti içeriyorsa ve ne kadar uzunsa ısınacak alan da o kadar fazla olduğu için bulunduğu ortamı daha fazla ısıtır. Tek panelli radyatörler çok fazla ısı vermese de ince oldukları için dar alanlarda oldukça iş görür. Ama yeterince yeriniz varsa çift panelli ve çift konvektör paletli modelleri tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Üstte ızgara olup olmaması ise daha çok estetik bir fark yaratır çünkü ızgara, konvektör paletlerinin görüntüsünü kapatır. Panel radyatörler genelde doğalgazla çalışır. Doğal gazın enerjisi radyatörlerin içindeki suyu ısıtır. Ama bazen içeride hava birikir ve panel radyatör gerektiği gibi ısı vermez. Bu durumda radyatörün havasını almanız gerekir. Bunu panel radyatörlere özel anahtarlarla yapabilirsiniz.

Panel Radyatör Fiyatları Ne Kadar?

Panel Radyatör Fiyatları Ne Kadar?

Panel radyatör fiyatları, panel radyatör ölçüleri, markası, modeli ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Çift panelli ve çift konvektör paletli radyatörler daha pahalıdır ama daha fazla ısı vererek ortamı daha iyi ısıtır. Panel radyatörlerin dar alanlar, özellikle de banyo ve mutfaklar için uygun modeli havlupan olarak adlandırılır. Havlupanlar diklemesine takılır, dilimlidir ve havlu, el bezi gibi şeylerin asılabileceği şekilde tasarlanmıştır. Doğal gazla çalışan panel radyatörlerin yanı sıra elektrikli panel radyatörler de bulunur. Bunlar portatiftir ve odadan odaya taşınabilir. Panel radyatör markaları arasında Risa, Radiva, ECA, Baymak ve daha birçok markayı bulabilirsiniz. Panel radyatör boyası ile boyası dökülen radyatörlerinizi yeni gibi yapmanız da mümkün. Diğer ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınız için Isıtma ve Soğutma Ürünleri kategorimizi incelemeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3MK (1)
Aeg (1)
Airfel (1)
Alarko (9)
Baymak (59)
Berussa (2)
Beze (3)
Buderus (2)
Chicco (1)
Copa (1)
Cvs (1)
DAB (1)
Danfoss (1)
Daylux (13)
Demirdöküm (245)
DGVision (164)
Digisu (18)
(381)
E.C.A (111)
ECA (2)
Efes (5)
Emko (1)
Gama (1)
Goldtherm (1)
Isıtaç (11)
İzocam (1)
Kalde (8)
Mastaş (4)
Radiva (46)
Radyal (7)
Risa (26)
Sanica (12)
Sanpan (5)
Sunform (4)
Termorad (2)
Totem (1)
Universal (2)
Uvex (1)
Vaillant (24)
VRL (2)
W+R (2)
Warma (18)
warmhaus (3)
Wellini (27)
Yakar (6)
YAKAR (1)
Ünmak (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(189)
ve üzeri (257)
ve üzeri (270)
ve üzeri (271)
ve üzeri (273)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL