Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Endüstriyel Isıtıcı

için 152 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Endüstriyel Isıtıcı

Birbirinden ilginç tasarımlara sahip çeşitli ısıtıcı ürünlerini bulabileceğiniz sayfamızda, başlıca endüstriyel fanlı ısıtıcı ve endüstriyel infrared ısıtıcı gibi farklı fonksiyonlara sahip, farklı boyutlarda olan kullanışlı teknolojik cihazlar sizlerin de çok ilgisini çekecek nitelikli ürünlerdir. Yuvarlak tipte, kare tipte, dikdörtgen tipte veya daha farklı çok köşeli tiplerde, şık ve klasik dış tasarıma sahip bu ürünlerden zevkinize göre ve kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre kapasitesi uygun olan ürünü kolaylıkla saptayabilirsiniz. Gümüş renk, turuncu renk, kırmızı renk, sarı renk, beyaz renk ve her biri çeşitli modellere sahip olan daha nice endüstriyel ısıtıcı tasarımlarını hayranlıkla inceliyor olacaksınız. Bu lüks veya herkese uygun ekonomik olan ürünler, en verimli şekilde performanslarını sergileyecektir.

Karakteristik Tasarımları ile Endüstriyel Elektrikli Isıtıcı Ürünleri

Karakteristik Tasarımları ile Endüstriyel Elektrikli Isıtıcı Ürünleri

Eğer portatif bir endüstriyel ısıtıcı makinesine ihtiyaç duyuyorsanız, öncelikli olarak genel itibariyle kullanacağınız alanın metrekaresini göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin, ısıtıcınızı 35 metrekare ile 70 metrekare gibi alan aralıklarına sahip mekânlarda kullanmayı düşünüyorsanız, 5 Kilowatt kapasiteli ısıtıcı - fanlı soba modelleri, sizlerin tam da aradığı çeşitlerin en etkili olanlarından bir tanesidir. Bu kırmızı ateş böceği fanlı ısıtıcı - fanlı sobalar, rezistanslı, 220 Volt ve 5000 Watt gücüne sahip ürünlerdir. Otomatik açma ve kapatma özelliği bulunan bu makineler, termostatlı ürünler olup, kendinden panolu klasik modellerdir. Zemine sağlam bir şekilde oturmasını sağlayan küçük ayakları ve üst kısmından da tutulabilmesini sağlayan el bölümü bulunmaktadır. Bu sayede kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde taşına da bilmektedir. Bu pratik ve kullanışlı ürünün yanı sıra, endüstriyel elektrikli ısıtıcı ürünleri arasında en kuvvetli olan modellerden birisi de 20 Kw, 25 Kw veya 30 Kw olmak üzere kapasitelerde çeşitleri bulunan ön bölgesi kutu biçiminde, arka bölmesi ise salyangoz model bir tip olan fanlı ısıtıcı ürünlerdir. 200 metrekare ile 300 metrekare gibi bir alan aralığındaki büyüklükte olan mekânlarda 380 Volt trifazesi ile ısınma faaliyetini kusursuz bir şekilde yerine getirebilmektedir. Bu ürünlerin, sarı ve gri dış üniteleri ile göze hitap eden bir estetiği bulunmaktadır. Salyangoza benzer arka bölümü, ön tarafına göre daha aşağıda tasarlanmış olan bu ısıtıcıların ayaklıkları da arka bölmesine monte edilmiş sağlam ayaklardır. Diğer ürün gibi, aynı şekilde açma ve kapatma özelliği otomatik olmakta olup, yine aynı şekilde kendinden panolu bir modeldir. Ön bölmesinin turuncu kısmının üzerinde yer alan tuşlardan bir tanesi açma ve kapatma ibareli, diğeri ise çevirmeli olmak üzere iki adet düğmesi bulunmakta olup, bir adet de ışığının yandığını ifade eden küçük bir lamba bölümü bulunmaktadır. Biri küçük alanlar için ideal olan, diğeri ise büyük alanlar için ideal bir kullanım sağlayan bu her iki endüstriyel elektrikli ısıtıcı ürününü de kullanmayı deneyimleyen kullanıcılar, üstün performanslarından dolayı duydukları memnuniyetlerini belirtmişlerdir.

En Modern Endüstriyel Isıtıcı Ürününü Keşfedin

En Modern Endüstriyel Isıtıcı Ürününü Keşfedin

Yukarıda bahsettiğimiz klasik görünüşe sahip elektrikli ısıtıcılardan farklı fonksiyonel kullanım olanakları bulunan ve aynı şekilde hoş bir dış tasarımı bulunan seramik elektrikli fanlı endüstriyel ısıtıcı ürünleri, sizlere apayrı bir deneyim yaşatacaktır. Kutu biçimindeki sevimli ve estetik yapısı ile performansından önce modern biçimi sizleri cezbedecektir. Üst bölümünde yer alan tutma ve taşıma bölümü ile yere oturan tabanı sayesinde güvenli ve sağlam bir kullanım elde edeceksinizdir. 3 Kw ile 220 Volt kapasitede olan ve monofaze bir model olan bu ürünler, kullanım sağlayacağınız mekâna ayrı bir hava kazandıracaktır. Kırmızı ve siyah renklerden oluşan dış yapısı da, pratik bir çalışma özelliği gösteren performansı da ürünün uzun ömürlü olduğunu kolaylıkla fark ettirecek unsurlardır. Bu kolay taşıma olanağı sunan kasası ile yalnızca kapalı ortamlarda değil, depo gibi ortamlarda, garaj gibi ortamlarda, bodrum kat gibi ortamlarda veya tamirhane tarzındaki çalışma ortamlarında bile sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanım deneyimi yaşayabileceksiniz. Seramik ısıtma elemanı sayesinde, ısıtma telli olan ısıtıcı modellerine nazaran çok daha etkin ve kuvvetli bir ısıtma performansı sergileyebilmektedir. Gayet hızlı bir şekilde ve homojen bir biçimde ısı yayılımı sağlamasının yanı sıra, aşırı bir ısınma göstermesi durumunda ısı koruma özelliği de bulunmaktadır. Çalışma esnasında kesinlikle havayı kurutmayan bu ürünler, alerjen unsurların oluşmasına da müsaade etmemektedir. Bu nitelikli modeller, ayrıca yoğuşmasız bir biçimde ısı sağlayabilmektelerdir. Sizlere ideal bir mekân ısıtması sunacaklardır. Çok kuvvetli olan fanı asla ses çıkartmamakta olup, etkili bir biçimde ısının yayılımı sağlayabilmektedir. Isı derecesi, kullanıcının arzusu doğrultusunda 1,5 Kw ile 3 Kw arasında kademesiz olarak kullanım imkanı sunan entegre termostat düğmesi ile ayarlanabilmektedir. Bu ürünler, ısınma işlemini aktif etmeden sadece fanlı soğutma amacıyla da kullanılabilmektedir. Termo korumalı fan motorları bulunmaktadır. Isıtma kademesi düğmesindeki “1”i temsil eden işaret 0 Kw’ı, “2”yi temsil eden işaret 1,5 Kw’ı, ve “3”ü temsil eden işaret 3 Kw’ı göstermektedir. Bu ürün, endüstriyel ısıtma sistemleri konusunda kendini en etkili ifade eden modellerden birisidir.

Endüstriyel Radyant Isıtıcı Ürünleri ile Bir Yaşam Pratikliği Elde Edin

Endüstriyel Radyant Isıtıcı Ürünleri ile Bir Yaşam Pratikliği Elde Edin

Daha ilgi çekici tasarımları da bulabileceğiniz sayfamızda, ister bütçenize uygun, isterseniz de amacınıza uygun olan, hatta ikisini birden hesap ediyorsanız, bu her iki olasılığı da sağlayan farklı modellere dilerseniz kolaylıkla erişebileceksiniz. Bu şık ve modern tasarımdaki ısıtıcının ebatlarından da bahsedecek olursak, 200 mm uzunlukta, 200 mm genişlikte ve 250 mm de yükseklikte ürünlerdir. Giriş voltajları 220-240 V / 50 Hz olmaktadır. Akım değerleri ise 13 A olmakta olup, teknik anlamda da 55 Db (A) ses seviyesindedirler. Her biri üretim noktalarının yüzde yüz orijinal ürünü olan bu güvenilir modellerin Alman disiplini ile imal edilmiş kaliteli çeşitlerine hayran kalacaksınız. Yine bu ürün ile benzer nitelik bulunduran, ancak bambaşka bir tasarıma sahip olan seramik elektrikli fanlı ısıtıcı modelleri de mevcuttur. Bu çeşitler, endüstriyel radyant ısıtıcı ürünleri arasında ayrı bir prestije sahip ürünlerdir. Bu ürünler zengin bir teknik donanıma sahip iç mekan ısıtmalarında etkili bir performans sergileyen çeşitlerdir. Hızlı bir şekilde çalışma prensibi ile homojen bir şekilde ortamın ısınması sağlanabilmektedir. Entegre termostatları düzenli sıcak hava akımını sağlamaktadır. Aşırı bir ısınma söz konusu olduğunda otomatik olarak kendini kapatabilme özelliği ile maksimum faydanın yanı sıra güvenlik hususunda da riski minimize etmektedir. Bu fonksiyonu, ayrıca bir uzun ömürlü kullanım imkânı sunmaktadır. Termo korumalı fan motoru ise makineyi kapamanız doğrultusunda fanı güvenli bir şekilde soğutabilmektedir. Ayrıca ısı kademe ayarları bulunan bu endüstriyel fanlı ısıtıcı ürünleri, sizlere enerji tasarrufu da yaptırmış olacaktır. Bu ürün çeşitlerinde de ısı özelliğini aktif etmeksizin sadece fanıyla havalandırma görevinde kullanım sağlayabilirsiniz. Seramik ısıtma elemanları ile aşırı ısınmalara karşı üstün korumasından asla şüpheniz olmayacaktır. 347 x 267 x 455 mm boyutlarında olan bu modeller, 7 kg ağırlığında olup, 53 Db ses seviyesinde çalışmaktadırlar. Giriş voltajları ise 380 - 400 V / 50 Hz’dir. Bu kullanıcı dostu ürünlerinin yanı sıra güç kabloları ve kullanım kılavuzları da bulunmakta olup, zahmetsiz bir biçimde kullanmaya başlayabileceksiniz. Endüstriyel su ısıtıcı gibi daha başka ürünlerimizi de dilerseniz ısıtma ve soğutma ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.