Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sobalar

için 1,960 sonuç bulundu.

Sobalar

Günümüzde söz konusu ısıtma sistemleri olduğu zaman merkezi sistem, doğalgaz, petekli kalorifer ve elektrikli ısıtıcılar da dahil olmak üzere pek çok pratik ve modern yöntem ile karşı karşıya kalıyoruz. Her ne kadar artık ilkel ve eski bir ısınma yöntemi olarak görülse de soba ile ısınmanın tadı ve deneyimi de ayrı oluyor. Sobalı ev dendiğinde belki de çoğumuzun aklına aile büyüklerinin davetkar ve samimi ev ortamları geliyor. Nostaljik havası bir yana, aslına bakarsanız sobalar özellikle karlı kış günlerinde yakıldığı hanenin tamamını organik ve bütünleyici bir biçimde ısıtma özelliğine sahiptir. Sobalar kategorimizde soba ve soba çeşitleri ile ilgili gerekli her türlü yedek parça ve aksesuar beğeninize sunuluyor.

En Kullanışlı ve Modern Soba Çeşitleri

En Kullanışlı ve Modern Soba Çeşitleri

Soba dendiğinde aklınıza yalnızca eski tip yuvarlak sobalar gelmesin. Günümüzde sobalar hem dekoratif olarak estetik görüntü sağlamak, hem de hane içinde yüksek oranda ısı sağlamak için kullanılmakta, dolayısıyla da modern görünümlü ve özel tasarımlı sobalar karşımıza çıkmaktadır. Kategorimizde bulunan soba çeşitleri arasında döküm sobalar, önden havalı sobalar, şömineli Sobalar ve soba kaloriferi başta olmak üzere pek çok farklı model ve çeşit bulunmaktadır. Bununla birlikte kategorimizde soba yakmak için ihityacınız olabilecek her türlü ekipman ve malzeme de mevcuttur. Soba borusu, soba koruyucu ve soba bacası bu ürünlerin arasında yer alıyor. Özellikle soba zehirlenmesi gibi tehlikeli sonuçlar ile karşılaşmamak adına soba kurulumu sırasında tüm alet ve edevatların eksiksiz bir şekilde kurulmuş ve yerleştirilmiş olması büyük önem taşır. Çocuk korumalı paneller ile desteklenmiş soba modelleri ve şömine tipi sobalar en sık tercih edilen soba çeşitleri arasında başta geliyor demek mümkün.

https://www.n11.com/yapi-market-ve-bahce/isitma-ve-sogutma-urunleri/sobalar
Soba Yakarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Soba Yakarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sobanızı kurmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli husus soba borusı ve borunun duracağı konumdur. Baca çapının 13, 15 veya 18 santimetre aralığında olması tavsiye edilmektedir. Hava akımlarının düzgün bir şekilde kontrol altında tutulması için baca çapı ve sobanın konumu büyük önem taşır. Doğru kurulduğu takdirde sobalar, soba zehirlenmesi gibi tehlikeli kazalara yol açmaz. Bahsi geçen hava akımını kontrol etmek için sobayı yakıp içine bir parça kağıt koymanız yeterlidir. Eğer sobanın çekişi düzgün ve sorunsuzsa sobanızı duvardan en az 20 santimetre uzak duracak şekilde konumlandırarak güvenle kullanabilirsiniz. Pek çoğumuz "Soba nasıl yakılır?" diye merak ediyor olabilir. Soba yakarken öncelikle içine konulan malzemenin sıralı bir biçimde konulmasına dikkat edilmelidir. İçerideki alt hava akımının sağlanması adına en alta yakılacak odunların, üst kısımlara ise gazete veya mukavva gibi alev alıcı maddelerin yerleştirilmesi gerekir. Bir süre sobanızı bu şekilde yaktıktan sonra kömür ekleyerek uzun süreli ısıya sahip olabilirsiniz.

Bütçenize En Uygun Soba Fiyatları

Bütçenize En Uygun Soba Fiyatları

Soba kategorimizde her bütçeye, her ev tipine ve her ihtiyaca uygun bir soba bulmak mümkün. Kategorimizde listelenen soba fiyatları marka, model ve kullanım alanına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer kışın ısınmanızı bu yoldan sağlamayı planlıyorsanız soba fiyat konusunda cimri davranmamanız gereken bir ısınma aracıdır. Kaliteli malzemeden üretilmiş bir soba ile uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım elde etmeniz mümkün. Isınma sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak ve diğer ısıtıcılara göz atmak için Isıtma ve Soğutma Ürünleri kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (8)
3MK (1)
A1 (1)
ABC (1)
Aircol (6)
Airvent (3)
Akdeniz (1)
Aksan (9)
Al (1)
Altaş (1)
Altunöz (2)
Arısoy (3)
Baco (1)
BAHÇECİ (1)
Bekaş (29)
Berussa (4)
Beze (2)
Buderus (1)
C (1)
Cadel (2)
Copa (2)
Cralim (1)
DAB (1)
Daiwa (11)
(1019)
(4)
E.C.A (1)
Eforısı (21)
Eltos (1)
Emko (3)
Erendemir (106)
Eroğlu (3)
Eskişehir (40)
Felluce (12)
Gama (1)
Goldtherm (1)
Gönen (4)
Handiron (1)
HIRDAVAT (1)
Hottable (19)
Hoşseven (16)
Hürpaş (4)
Invicta (115)
İyfil (14)
Kalde (1)
Kozlusan (10)
Kumtel (17)
Kurtel (1)
Malas (28)
Master (2)
Maşinga (4)
Meriç (16)
Nurgaz (10)
Parlar (8)
Rekor (33)
Sabah (42)
SABAH (9)
Seçkin (3)
Simtaş (2)
Sürel (17)
Süsler (15)
Theragone (1)
Thermall (8)
Totem (4)
Turinox (2)
Ufo (1)
Vaillant (1)
Veito (9)
Yakar (9)
Şener (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(281)
ve üzeri (477)
ve üzeri (531)
ve üzeri (540)
ve üzeri (560)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL