Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kaktüs

için 4,958 sonuç bulundu.

Kaktüs

Son dönemlerde özellikle radrasyon emici özelliğiyle bilinen ve hem evlerde hem de ofislerde en çok tercih edilen bitki çeşitleri arasında yer alan kaktüs, pek çok farklı alt türe ayrılan, dekoratif olduğu kadar bakımı da keyifli ve kolay bir çiçektir. Bu özelliklere sahip olması nedeniyle gün geçtikçe kaktüs yetiştirmeye olan merak artıyor. Siz de çalışma odalarınızda, ofislerinizde ve iklim uygunluğuna göre bahçelerinizde kaktüs ve sukulent yetiştirebilirsiniz. Kategorimizi inceleyerek en güzel kaktüs çeşitleri ve en uygun kaktüs fiyatları sayesinde karlı bir alışveriş deneyiminin tadını çıkarın.

Kaktüs Çeşitleri

Kaktüs Çeşitleri

Eğer ev dekorasyonu için bakımı zahmetsiz canlı bitkiler arıyorsanız veya iklim açısından ılık veya sıcak bir bölgede yaşıyorsanız ve bahçeli bir eviniz varsa, hem iç mekan hem de bahçe ve balkon gibi dış mekan dekorasyonunda kaktüs çiçeği tercih edebilirsiniz. Kaktüs türleri aynı zamanda teraryum oluşturmak için de en uygun bitkiler arasındadır. İnce ve uzun yapraklı, kalın ve tek gövdeli, yuvarlak gövdeli, küçük dairesel gövdeleri olan kaktüsler, dikenli ve dikensiz kaktüs çeşitleri sayesinde pek çok seçeneğiniz olacak. Kategorimizde yer alan ürünler arasında kaktüs setleri de bulunmaktadır. İsterseniz tek tek isterseniz set halinde alacağınız kaktüslerle ev ve bahçelerinizi süsleyebilirsiniz.

Kaktüs Bakımı Nasıl Olmalı?

Kaktüs Bakımı Nasıl Olmalı?

Kaktüs bakımı görece daha az karmaşıktır. Sıcak bölgelerin bitkisi olan kaktüs, güneş ışığını da çok sever. Bu nedenle, evinizde ya da ofisinizde yetiştirdiğiniz kaktüsünüzü doğrudan güneş ışığı alan bir yere yerleştirmelisiniz. Pencere kenarlarında sert hava akımları ve cereyandan olumsuz etkileneceği için buralar kaktüs için pek uygun değildir. Kaktüs toprağı ve kaktüs saksısı en az 2-3 senede bir değiştirilmeli, bitki vitamini takviyesi yapılmalıdır. Kaktüs, toprağı kurumadan sulanmamalıdır. Sulamadan önce kaktüs toprağının iç kısmının da kuru olmasından emin olun ve sulamayı toprağa eşit miktarda nüfuz edecek şekilde yapın. Özellikle soğuk mevsimler boyunca kaktüsünüzü sulamaktan kaçınmalısınız.

Sukulent Nedir?

Sukulent Nedir?

Sukulent aslında kaktüsleri de içeren bir familyanın adıdır. Bütün kaktüslerin sukulent adı altında gruplandırılması doğruyken, bütün sukulentlerin kaktüs olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Çoğunlukla dikensiz bitkiler olan sukulent çeşitleri arasında en popüler olan tür aloe vera olarak öne çıkar. Etli yaprakları olan sukulent bitkileri, çok az suya ihtiyaç duyar çünkü etli yaprakları uzun süre su tutmak üzere evrimleşmiştir. Bu nedenle, sık sulama gerektirmez ve bakımı oldukça kolaydır. En ideal teraryum bitkileri olarak değerlendirebileceğimiz sukulentler, pembe, kırmızı, yeşil, turuncu ve mor gövdelere sahip olabilir. Oldukça dekoratiftir. Kategorimiz üzerinden İdevit, E-fidancım ve Meyve Fidancım gibi mağaza ve markaların kaktüs ve sukulent çeşitlerini hemen satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (9)
100X30 (1)
A.O.K. (1)
Abb (5)
ABC (3)
Al (1)
Bahçem (4)
Cactus (13)
DAB (2)
Dbk (1)
Dekor (3)
Digi (1)
(3435)
(6)
eren (2)
Fidanci (18)
Fidanova (23)
Fideland (1)
Garden (8)
GRANİT (1)
Ital (27)
İTHAL (833)
Lavtas (1)
Leo (4)
Morİncir (1)
TÜM (31)
Ventes (3)
Ünal (225)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Gönderime Göre Çiçek

Yeni İş (6)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(726)
ve üzeri (1,073)
ve üzeri (1,153)
ve üzeri (1,180)
ve üzeri (1,220)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL