Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çoklayıcı & Dağıtıcı

için 1,574 sonuç bulundu.

Çoklayıcı ve Dağıtıcı

Televizyonlarımızın arkalarında pek çok çeşitte girişler mevcut olmaktadır. Bunlar televizyon kabloları ile başka farklı cihazların bağlanmasına yarayan çeşitli giriş alanları olmaktadır. Ancak her televizyonda yer alan bu girişler her modellerde yeterli sayıda bulunmayabilmektedir. Başlıca bir televizyon modelinde televizyonun kendi kablosunun girişinin yanı sıra TV alıcıları için girişleri bulunmaktadır. Modern tasarımlarda, bunlar haricinde USB girişlerinin de yer aldığı görülmektedir. Bu girişlere bir bilgisayarı veya herhangi bir depolama aygıtını rahatlıkla takabilmeniz ve bu sayede kullanım elde edebilmeniz sağlanmaktadır. Ancak televizyonunuza birden fazla bir aparat bağlamanız gerekeceği durumlarda işinizi oldukça kolaylaştıracak olan usb çoklayıcı ürünleri, rahat kullanım deneyimi elde edebilmeniz üzere tasarlanmış pratik cihazlar olmaktadır. Bu ürünlerin üzerinde iki veya daha fazla USB giriş deliği yer almaktadır. Kendi USB girişi sayesinde de TV’lere kolaylıkla takılabilmekte ve kusursuz bir çalışma performansı göstermektedir. Bu ürünlere genel adı ile çoklayıcı denmektedir. sayfamızda yer alan bu çoklayıcı ürünler sadece USB formunda bulunan çeşitler olmamaktadır. Ayrıca HDMI girişi özelliği gösteren çoklayıcılar da bulunmakta olup, geniş bir kullanım olanağı elde etmeniz üzerine geliştirilmiş olmaktadırlar. Geniş bir ürün yelpazesi ile hizmetinize sunulan ürün modelleri arasında daha başka ağız girişi tasarımı olarak stereo çoklayıcıları, rgb çoklayıcıları ve VGA çoklayıcıları da bulunmaktadır. Dilerseniz bir jak girişli çoklayıcı çeşidi, type c çeşit çoklayıcı modeli, aux çoklayıcısını ve hatta bi Ethernet girişi bulunan bir çoklayıcıyı da edinebilirsiniz. Her biri günlük kullanımlarımızda lazım olabilecek olan bu giriş çeşitleri, ne yazık ki her televizyon veya ekran üzerinde bulunmayabilmektedir. Bulunsa dahi yeterli sayıda olmaması söz konusu olabilmektedir. Bu kapsamda bu ürün çeşitleri sizlere oldukça pratik faydalar kazandıracak modeller olmaktadır.

Nitelikli HDMI ve USB Çoklayıcı Çeşitlerinin Faydaları

Nitelikli HDMI ve USB Çoklayıcı Çeşitlerinin Faydaları

Bu ürünler, pek çok dijital ya da analog giriş sinyallerinden bir tanesinin seçilmesi suretiyle, seçilen girişi yalnızca tek hatta doğrultan cihazlar olmaktadır. Bu cihazlar yapıları itibariyle genellikle belirli bir zaman aralığı ile bant genişliği dâhilinde bir ağ üzerinden gönderilecek veriyi artırmak amacıyla kullanılmaktadır. Eğer çok sayıda çeşitli elektronik cihazlar kullanmaktaysanız veya kullanmayı arzu ederseniz bu ürün çeşitleri sizler için ideal tasarımlar olacaklardır. Birbirinden farklı ağız özellikleri bulunan çoklayıcılar arasında televizyonlarda en çok gereksinim duyulan modeller HDMI ağızlı çoklayıcı çeşitleri olmaktadır. Modem, Blu-ray oynatıcılar, TV ve daha farklı birçok teknolojik ürünler arasında video ve ses akışı sağlamak amacıyla HDMI kartlarının artırılması gerekebilmektedir. Bu kapsamda çoğaltma özelliği gösteren bu ürünlerden edinmeniz ile hiçbir işinizi veya aktivitenizi aksatmadan faaliyetlerinizi sürdürebileceksiniz. HDMI kablolarının sağladığı özelliklerden de söz edecek olursak, bu ürünler sayesinde bir TV ile bilgisayarı rahatlıkla birbirine bağlayabilir ve bu sayede bilgisayarınızda yürütmekte olduğunuz işlemi televizyonun daha büyük olan ekranından takip edebilirsiniz. Bu tarz bir kullanım doğrultusunda televizyonunuzun arkasında boşta bir HDMI girişinin bulunmaması durumlarına karşın bir HDMI çoğaltıcısının çok faydasını göreceksinizdir. Bir HDMI kadar fayda sunan USB girişli tasarımlar da sizler için oldukça pratik kullanım imkanları yaratan ürün modelleri olmaktadır. Örneğin bilgisayarınızdan film izlemek istediğinizde bir HDMI girişi vasıtasıyla televizyonun büyük ekranında keyif sürebileceksinizdir. Ancak bir yandan film izlerken bir yandan da dizüstü bilgisayarınızı kullanmanız gerekmesi durumunda film düzeneğinizi bozmanız gerekecektir. Bilgisayarınız ile acil bir işinizin çıkma olasılığı, bilgisayardaki bir belgeyi e-posta yoluyla yollama zorunluluğunuz gibi bir işinizin oluşması, sizlerin keyfini biraz bozacak ve zaman kaybettirecek bir durum olacaktır. Bu örneğe göre bakacak olursak bir USB aracılığıyla televizyondan film izleme faaliyetiniz çok daha zahmetsiz bir uygulama olacaktır diyebiliriz. Bu kapsamda da bir usb çoklayıcı adaptörlü model tercihinde bulunmanız ile teknolojinin imkânlarından daha etkin faydalar elde etmiş olacaksınızdır. Basit bir kullanımı bulunan bu ürün çeşitleri sizlere hiçbir kurulum zorluğu yaşatmayan tasarımlardır. Tek yapmanız gereken işlem takmak ve çıkarmak olmaktadır. Bu yöntem ile bilgisayarınızdan içerisine bir filmi yükleyeceğiniz USB aygıtınızı, bir ucu TV’ye bağlı olan bu ürünlere bağlamak olacaktır. İster HDMI girişi olsun isterse de USB girişi, her biri de sizlere eşsiz pratiklikler kazandırabilecek çeşitli kullanım olanakları yaşatacaktır. Bu ürün modellerini ayrıca farklı sayıda adetlerden oluşan çeşitleriyle de bulabileceksiniz. Sayfamızda yer alan askı aparatı çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Type C Çoklayıcı ve Dönüştürücü Ürünlerinin Önemi

Type C Çoklayıcı ve Dönüştürücü Ürünlerinin Önemi

Bu çoklayıcıların önemini vurgulamadan önce type c’nin ne olduğu konusunda genel bir bilgi vermek daha doğru olacaktır. Bu ürünler USB girişlerinin C tipi ağızlı modellerini ifade etmektedir. C tipi girişli modeller, USB teknolojisinin en son geliştirilmiş giriş formları olmaktadır. Bildiğimiz klasik USB girişleri A tipi olarak bilinmektedir. A tipinden de farklı daha başka birçok USB giriş modeli bulunmaktadır. C tiplerin ise diğer standartlar gibi genel bir kullanım anlamında kabul görmeleri için daha uzun bir yol ilerlenmesi gerekmektedir. Bu girişlerin daha oldukça yeni bir model olduğunu söylemek yanlış olmaz. Şu an için çok kısıtlı sayıda teknolojilerin C tipi USB girişli cihazları bulunabilmektedir. Ancak kullanımları günümüzde oldukça yaygın olan bu üstün teknolojik cihazları farklı diğer cihazlarla kullanabilmemiz, C tipi tasarımlı bağlantı formlarından dolayı pek mümkün olmamaktaydı. Ancak günümüzde üretilmekte olan type C çoklayıcı tasarımları ile artık eski ile yeni teknoloji arasında güçlü bir bağ, faydalı bir köprü oluşturulabilmektedir. Her ne kadar Macbook gibi C tipi girişi bulunan ürünler yaygın kullanılsa da birçok kullanıcı henüz bir 3 tipi çoklayıcıya veya dönüştürücüye pek gereksinim duymuyor olabilir veya bu ürünü yanlış yerlerde arıyor olabilir. Hayatımızda yer alan bütün elektronik cihazlar, eskisiyle yenisiyle her an bizlere lazım olabilmektedir. Her biri ile entegre bir yaşam sürdürüyor olmamız dolayısıyla da yerine göre farklı bir giriş tipi bulunan bir cihazdan bir başka cihaza veri aktarmamız da gerekebilmektedir. Ön göremeyeceğimiz bu gibi gereksinimler doğrultusunda çözüm sorgulamak yerine bu dönüştürücülerden bulundurmamız, bizlere büyük bir pratiklik kazandıracaktır. Kablosuz daha dijital bir çağa geçişte kapı araladığı söylenen USB C tipler, biçim itibariyle de oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Bu üstün tasarımlı ürün tipi, sadece görüntüsü ile üstün olmamaktadır. Bu çeşidi diğer girişlerden daha iyi yapan birtakım özellikleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerin aracılığıyla yapılan veri aktarımları çok daha hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir. Günümüzün önde gelen teknoloji devlerinin de artık bu modellere geçmiş olmasıyla da hayatımızda daha çok yer tutacak olan bu tasarımlar, bir 3 tipi dönüştürücü kadar 3 tipi çoklayıcıya da oldukça büyük bir ihtiyaç hissedeceğimizi göstermektedir. Estetik ve fonksiyonel yapıya sahip bu tasarımlar sizlere maksimum faydayı kazandıracaklardır. Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan anten seçenekleri de sayfamızda mevcuttur.

Üstün Kalitelerdeki USB Dağıtıcı Modelleri

Üstün Kalitelerdeki USB Dağıtıcı Modelleri

Dağıtıcılar genel itibariyle bağlantıyı çoklu bağlantılara ayıran kablolar veya fişler olmaktadır. Bu ürün çeşitleri sadece televizyonlarda kullanılmamaktadırlar. Bu tasarımlar ile pek çok farklı cihazdan kullanım elde etmek mümkündür. Dağıtıcı ürünlerin üzerinde bağlantı kapısı olarak girişler ve çıkışlar bulunmaktadır. Bu dağıtıcıların içerisinde ayrıca rezistanslar yer almaktadır. Bu rezistanslar ise kabloda girişlerden çıkışlara sinyali azaltan bir görev görmektedir. En bilindik şekilde bir dağıtıcının görevini tanımlayacak olursak, bu ürünler internet bağlantınızın iki ya da daha fazla bilgisayara dağıtılmasında işlem görmekte olan ürün çeşitleri olmaktadır. Dağıtıcı kabloları ayrıca birbirleri ile bağlanmamaktadır. Örnek olarak bir televizyonda dahi dağıtıcı kullanılabilmektedir. Dağıtıcılar pek çok farklı türde de karşımıza çıkmaktadır. Başlıca bu modeller, USB dağıtıcılar, HDMI dağıtıcılar veya Wifi dağıtıcılar olabilmektedir. HDMI dağıtıcıları sıklıkla televizyonlarda kullanılırken görmeniz mümkündür. Bir dağıtıcı modeli edinirken öncelikle dikkat edilmesi gereken husus, ilk olarak sinyal gücü olması gerekmektedir. Sinyal güçleri her bir bağlantının kapısında bölünerek azalmaktadır. Özellikle de ofis için bir dağıtıcıya bakıyorsanız sinyal konusu çok daha büyük bir önem arz etmektedir. Bu kapsamda tamamıyla güvenilir ve en nitelikli ürünleri geliştiren alanında en iyi markaların dağıtıcılarını sayfamızdan inceleyebileceksiniz. Beğeninize sunulan bu nitelikli ürünlerden biri olan USB çoklayıcılardan 10 portlu tasarımlar, örneğin sizlere ömürlük bir yardımı dokunacak ürünlerden biri olmakta olup, çoklu ağzı bulunması sayesinde de dilediğini kadar cihazı aynı anda bağlama imkânı sizlere tanıyabilmektedir. Tak çalıştır özellikleri sayesinde bu ürünler üzerinde ayrıca bir açma ve kapatma görevi gören düğme yer almaktadır. A tipi USB ağızları bulunan bu klasik yapılı sağlam modeller, siyah ve estetik tasarımı ile de evlerinize kolaylıkla uyum sağlayabilecek bir görünüme sahiptir. Sadece 2,5 cm kadar bir genişlikleri, 5,5 cm kadar bir boyları ve 9,5 cm kadar da yükseklikleri ile rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün çeşidi de olmaktadırlar. Bu modelleri ihtiyaç duymakta olduğunuz hemen her ortamda değerlendirebilmeniz mümkündür. İster evinizde isterseniz de ofis gibi çalışma ortamlarınızda sizlere oldukça pratik bir kullanım olanağı sunacaklardır. Günümüzde birçok ürünün cihazlara bağlanma tipi USB 2.0 olmaktadır. Bu klasik girişe sahip olan çoklayıcılar ile her zaman her şekilde bir fayda sağlamayı başarırsınız. Bilgisayarlarımızın klavye ve mouse bağlantılarından telefon şarjlarının USB’li şarj kablolarına kadar sahip olduğumuz birçok üründe karşımıza çıkan bu bağlantı ağız tipiyle aynı anda bütün cihazlarınızı bu ürünlere bağlasanız bile boş bir giriş kalma ihtimali yüksek olacaktır.

HDMI Splitter ve Dönüştürücü Özellikli Ürünler

HDMI Splitter ve Dönüştürücü Özellikli Ürünler

HDMI ağızları RCA ağız tipine dönüştürmekte kusursuz bir performans sergileyen ürün modelleri ile artık her an her tipte cihaza kolaylıkla bağlanabilme pratiği elde edebilirsiniz. Bu dönüştürücüler ile HDMI çıkışlı cihazlarınızı RCA girişli cihazlara bağlamanız suretiyle hem görüntü açısından hem de ses bakımından eşsiz bir kaliteyi deneyimleyebilirsiniz. Kurulumu açısından HDMI splitter ürünler gibi tak çıkar modellerden farksız çeşitler olmaktadırlar. Bu ürünlerle HDMI portuna sahip bir teknolojik cihazınızı; bilgisayarınızı, oyun konsolunuzu, uydunuzu veya DVD player tarzı daha birçok ürünü RCA portu olan eski tip bir ürüne dahi rahatlıkla bağlayabileceksiniz. Başlıca saymak gerekirse RCA portuna sahip bir tüplü TV başta olmak üzere, çeşitli monitörlerde, projeksiyonlarda ve aklınıza gelebilecek daha nice farklı ürün çeşitlerinde deneyimleyebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca HDMI çıkışı bulunan masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayar çeşitleri, PS 3 ve benzeri cihazlardan ses ile görüntüyü uygun kablosunu kullanmanız suretiyle RCA ya da scart girişli görüntüleme cihazlarına rahatlıkla yansıtabilmeniz de mümkündür. En çok şaşırtan özelliğini bilgisayarınızdan tüplü bir TV’ye bağlanabilmesi olarak düşünebilirsiniz. Çıkış yaptığı zamanına göre mükemmel bir teknoloji olan bu eski televizyonlar, günümüze bakıldığında hem hantal yapısıyla hem de kalitesiz yayın akışı sunabilmesiyle oldukça basit bir şekilde eleştirilebilir ürünler olabilmektedir. Artık günümüz teknolojisinin gelmiş olduğu noktada bu eski tip ürünlerin adı için televizyon yerine rahatlıkla nihayetinde bir monitör denmesi anlaşılır bir durumdur. Hizmetinize sunulan bu tasarımlar sayesinde en iyi sesi ve görüntüyü bu eski televizyonlardan dahi sağlayabilmeniz mümkün kılınmaktadır. Bu tasarımlar bütün bu ayrıntıların incelikle düşünülmesi suretiyle oluşturulmuş ürün çeşitleri olmaktadır. Hangi görüntüleme cihazı ile kullanım sağlanırsa sağlansın hiçbir şekilde ayarlama gereksinimi duyulmamaktadır. HDMI’dan RCA’a dönüştürme işlemi sunan bu ürünler herhangi bir yazılıma gereksinim duymayan bir yapıya sahiptir. Bu ürünler HDMI 1080p ya da 720p çıkış destekler niteliktedir. Oldukça basit ve minimal bir görüntü sunmasına karşın oldukça üstün bir kalitede içerikleri bulunmaktadır. Bu ürün modellerinin estetik görüntülerinin üzerinde bir girdi ve bir çıktı alanı yer almaktadır. Girdi ve çıktı portlarını ele alacak olursak, girdisi sarı, beyaz ve kırmızı renklerde 1 adet RCA olmakta olup, çıktısı ise de bahsettiğimiz üzere 1 adet HDMI olmaktadır. Ağırlıkları yalnızca 40 gr kadar olacak şekilde tasarlanmışlardır. Boyutları ise 66 mm x 55 mm x 20 mm şeklindedir. Ayrıca benzer nitelikler gösteren daha başka tasarımlarda dizayn edilmiş modelleri de bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

En Uygun Çoğaltıcı ve Dağıtıcı Fiyatları

En Uygun Çoğaltıcı ve Dağıtıcı Fiyatları

Çoğaltıcı ile dağıtıcı fiyatları bu ürünleri yaratan markaya göre farklılık gösterebilmektedir. Öncelikli olarak modeline ve kalitesine göre değişkenlik gösteren fiyatlarda olsalar da, genel itibariyle kullanıcıların dikkatini çeken unsur markanın güvencesi olabilmektedir. Teknoloji konusunda teknik açıdan donanıma sahip olmayan kullanıcıların ilk yöneldiği detay olan markalar, genel kabul görmüş ve alanında nitelikli ürün sunabilen, kendini kanıtlamış markalar olmaktadır. Dolayısıyla daha uygununu bulabilmek mümkünken bu şekilde aynı kalitedeki ürünü maliyetli bir şekilde elde etmek mümkün olmaktadır. Ancak oldukça anlaşılır yapılarda olan bu dağıtıcı, dönüştürücü ve çoğaltıcılar, sayfamızda her biri de bütçenize uygun nitelikli modelleriyle bulunabilmektedir. Bu tasarımlarda başlıca fiyata etken olan bir unsur da ürün üzerinde yer alan giriş çıkış adetleri olmaktadır. Tahmin edilebileceği üzere ürün üzerindeki giriş ve çıkışlar ne kadar fazlaysa fiyat da o ölçüde artış göstermektedir. Ancak burada önemsemeniz gereken, sizin ne kadar sayıda bir girdi ve çıktısı olan modele gereksinim duyduğunuz olmaktadır. Hangi modeli tercih ederseniz edin, sizlere uzun soluklu bir kullanım sunacağından ve pratik bir çözüm getireceğinden şüpheniz olmayacaktır. Bu doğrultuda kaliteli tasarımlar olmalarından dolayı daha pahalı bir fiyat politikalarının olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu ürünlerin en kaliteli modellerini dahi oldukça hesaplı bulacaksınızdır. Minimal yapılarda tasarlanan bu çeşitler uzun süreli kullanımlarınızda dahi herhangi bir ısınma neticesinde bozulma ihtimali barındırmamaktadır. Üretimlerinde kullanılan malzeme maliyetlerinin az olması sebebiyle de Kullanıcısına maliyeti, sağlayacağı fayda karşısında önemsiz bir sayı olarak kalabilmektedir. Bazı ürün çeşitleri birden fazla fonksiyona sahip olup, aynı anda birkaç işi birden yapmayı başardıklarından tercih edilmeleri de çok daha ekonomik bir karar olabilmektedir. Ayrı iki işi yapan iki ürün almaktansa iki işi yapan tek ürünü tercihte bulunmanız, eğer öncelikli olarak bütçenizi düşünüyorsanız son derece doğru bir karar olur. Aynı anda birkaç işi yapan tasarımlardan birisi olan HDMI çoklayıcıları ile dağıtıcıları, bu kapsamda aklınızda bulundurmanız gereken ürün çeşitleridir. Bu ürünlerin TV kablolarını da bulabileceğinizi unutmamanız gerekir. Çoklayıcılar ve dağıtıcıların pek çok farklı portlarda modelleri bulunmakta olup, birçok marka tarafından da üretimleri yapılmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunulan bu ürün çeşitleri arasından hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun olan modelleri rahatlıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Uydu dağıtıcı fiyatları gibi daha başka merak edebileceğiniz her türlü ürünü ve bilgiyi görselleri ile beraber sayfamızdan kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Achill (5)
(2)
Elektromer (114)
FLAXES (2)
Geratech (1)
Goldkabel (1)
Hafea (1)
HQ (8)
König (3)
Norstone (1)
Profigold (1)
Q-PORT (16)
Teif (1)
VALUELINE (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(170)
ve üzeri (321)
ve üzeri (363)
ve üzeri (370)
ve üzeri (386)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL