TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uzaktan Kumanda

için 35.257 sonuç bulundu.

Uzaktan Kumanda

Televizyonu ve diğer elektronik aletleri yanlarına gidip çalıştırdığımız zamanlar çok gerilerde kaldı. Uzaktan kumandalar çıktığından beri cihazları odanın herhangi bir yerinden kolayca çalıştırabiliyoruz. Televizyon uzaktan kumandası keyif anlarımızı bölmememizi sağladığı için bilhassa kullanışlı.

Uzaktan Kumanda Nedir?

Uzaktan Kumanda Nedir?

Uzaktan kumanda, elektronikte, bir elektronik cihazın, belli bir mesafeden kablosuz şekilde işlem yapması için kullanılan bir parçasıdır. Günlük yaşamda uzaktan kumanda televizyon seti, DVD oynatıcı veya başka bir cihazı çalıştırmakta kullanılabilir. Uzaktan kumanda kullanıcılara kolaylık sunar ve oturdukları yerden doğrudan kontrol sağlamalarına aracılık eder. Uzaktan kumandalar genelde, açma kapama, ses açma kısma, kanal değiştirme ve diğer fonksiyonları kontrol etmek için dijital olarak kodlanmış kızılötesi titreşimler gönderir. Çoğunlukla her markanın kendi televizyonuna uygun uzaktan kumandası olur ama evrensel uzaktan kumandalar birçok markayla uyumlu çalışır. LG akıllı kumanda ve Samsung akıllı kumanda başta olmak üzere akıllı kumandalar standart televizyon kumandalarının çok ötesinde işlem yapabilir.

Uzaktan Kumanda Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Uzaktan Kumanda Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Diyelim ki uzaktan kumandanız bozuldu ve yenisini almanız gerekiyor. Öncelikle markanızın ve televizyon modelinizin uzaktan kumandasına bakarsınız ama bunlar muhtemelen daha pahalı olur. Üstelik her bozulmada yeni bir masraf. Normalde yedek parçaların orijinal olması gerekir ama uzaktan kumanda harici bir parçadır ve televizyon komutları anladıkça, yani uzaktan kumanda televizyonla uyumlu oldukça kullanılabilir. Zaten evrensel tv kumandası bunun için var. Uyumluluktan emin olduktan sonra gerisi sizin ergonomi tercihlerinize kalmış. Uzaktan kumandanın tutuşu ve tuşlarının basışı da konforluysa onu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Uzaktan kumandalar genelde kalem pil ile çalışır. Eğer televizyona komut vermekte zorlanıyorsanız öncelikle pilleri değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Uzaktan Kumanda Fiyatları Ne Kadar?

Uzaktan Kumanda Fiyatları Ne Kadar?

Uzaktan kumanda fiyatları şaşırtıcı derecede uygundur. Yani uzaktan kumandanız bozulursa onu biraz daha kullanmaya çalışmak yerine hemen yenisini sipariş verebilirsiniz. Uzaktan kumanda fiyatları elbette kaliteye ve yürütebildiği işlemlere göre değişiklik gösterecektir. Bazı akıllı kumanda modellerinde fiyat daha yüksek olabilir ama öncelikli olarak televizyonunuza uygun olan kumandayı seçmelisiniz. Vestel TV kumandası, LG TV kumandası, Samsung TV kumandası, Arçelik televizyon kumandası, Beko TV kumandası ile Sony, Philips, Sunny ve diğer birçok markanın televizyon kumanda modellerini web sitemizde bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Televizyon uzaktan kumandaları dışında Digiturk ve Dsmart kumandaları, uydu kumandaları, DVD oynatıcı kumandaları ve klima kumandaları gibi birçok kumanda çeşidi de yine web sitemizde mevcut. Televizyonunuz için tüm aksesuarları görüntülemek için Televizyon Aksesuarları kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Achill (692)
AlpSmart (46)
Bandridge (195)
(2)
Elektromer (3770)
Goldkabel (9)
Goldsun (1)
Hafea (363)
HQ (93)
König (363)
Norstone (5)
Profigold (5)
Teif (34)
VALUELINE (114)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4.147)
ve üzeri (5.670)
ve üzeri (6.069)
ve üzeri (6.166)
ve üzeri (6.409)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL